forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagorova južnoamerička odiseja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 59

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 13/04/2014 : 20:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Burattini rastura na "Mumiji s Anda".

Mumija sa Anda je svakako bolja od Paname i braće Di Vitto.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 13/04/2014 : 21:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast na temi, nedavno sam pitao na Zagor topicu da mi neko nešto kaže o JA odiseji i niko ništa Nisam čitao italijane tako da stvarno ne znam šta nam slijedi, i to me veseli zato ljudi nemojte spojlati

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 13/04/2014 : 21:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Zaista sve pohvale za ovaj preko potrebni topik.
Raduje me činjenica da i Zagorov serijal dobija na kontinuitetu koji je osnov sazrevanja jednog serijalaNije mi se svideo nedostatak kontinuiteta iz Toninelijevog vremena...





Kakav je kontinuitet imao Toninelijev period? Hrpu nepoveznih priča o indijancima i trgovcima alkoholom.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 13/04/2014 : 21:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by jasa

Ako je neko pročitao cijeli serijal ili većinu, je li voljan da napise listu sa svojom ocjenom 1-10 ili neki sud za svaku priču :D



Meni stize za par dana Ognjena zemlja kompletna, a ovo ostalo sam procitao i izvanredno je u globalu. Najvise mi se svidjaju dvije Mignaccove price Krv na Bahiji (remek djelo) i Pod juznim nebom (9,5 ocjena), Bosellijev Izgubljeni svijet mi je cak i nesto bolji od odlicnog otvaranja Zezlo Tin Hinan, Sertao je isto tu negdje jako dobar. Burattini je daleko najbolji u Mumija s Andi, Sudnji dan (Cile) moze proci ali Zene ratnice sa Marie Laveau nikako, to je i najvece razocaranje u prici, ostatak U carstvu Cajuna jako dobro, Zeleni labirint od Mignacca i Pacifik od Raucha tek prolazno i citljivo.



Zene ratnice je, naravno, upropastio Buratini. Ne volim kad se on petlja oko Boselijevih likova, Mari Lavo je 100 puta bolja u Boselijevim izvedbama. Sreca pa je makar Laurenti crtao, te smo dobili citljivu epizodu, ipak.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/04/2014 : 21:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
VČ #81 - "Ponekad se vraćaju"

Edited by - solar on 12/05/2016 15:40:33
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 13/04/2014 : 22:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Bemti, il se drveće i kamenje u Darkwoodu drastično povećalo, il se Zagor odjednom smanjio.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 13/04/2014 : 22:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Bemti, il se drveće i kamenje u Darkwoodu drastično povećalo, il se Zagor odjednom smanjio.




Zagor i Minimoji.

Edited by - sergej773 on 13/04/2014 22:17:47
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/04/2014 : 22:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

Sve Solarove teme su vrh. :)



Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/04/2014 : 22:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Bemti, il se drveće i kamenje u Darkwoodu drastično povećalo, il se Zagor odjednom smanjio.


To se Zagor greškom našao u Brobdingnagu gdje je sve divovsko (suprotnost od Lilliputa).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/04/2014 : 22:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Stvarno mi je žao što ću kasniti godinu dana za većinom na forumu, ali biti će to uzbudljivi period.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/04/2014 : 23:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
@Mladjo, mogao si ovu temu staviti pod sticky sve dokle traje odiseja.

@solare, i ona Nuccijeva epizoda je sada sastavni dio putovanja "naprijed i nazad do Darkwooda", isto kao i Lisica.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/04/2014 : 23:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
@solare, i ona Nuccijeva epizoda je sada sastavni dio putovanja "naprijed i nazad do Darkwooda", isto kao i Lisica.

Nije više, Burattini je promijenio program, baci pogled na onaj moj popis.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/04/2014 : 23:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa sto mi ne javi to?!
Ma sta opet Bure petlja, ispade Zagor se vraca u Darkwood, pa opet na put...Oni gusteri sigurno nisu u Darkwoodu. Uh.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/04/2014 : 23:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu svakome posebno slati pm-ove. Zato i postoji onaj topic, gledajte ljudi, gledajte...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/04/2014 : 23:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam da ce vecina biti odusevljena crtezom onog izdajnika Rubinija, zaista je odlicno odradio obje epizode.
Prijatno iznenadjenje je svakako Prisco, jos je vise napredovao sa crtezom, postao je majstor svog zanata.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 13/04/2014 : 23:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Sta ce covjek :( Izdajnik je isto koliko i igrac koji iz Zvezde predje u Real Madrid. Nazalost, Italijanima je Teks miliji od Zagora, a zasto, to mi nece nikad biti jasno...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/04/2014 : 23:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Sta ce covjek :( Izdajnik je isto koliko i igrac koji iz Zvezde predje u Real Madrid. Nazalost, Italijanima je Teks miliji od Zagora, a zasto, to mi nece nikad biti jasno...


ne u Real Madrid, vec u Partizan.
A da Texa crtaju umjetnici poput Cassarovih, Laurentija i Sediolija, davno bi se ugasio.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/04/2014 : 23:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

@Mladjo, mogao si ovu temu staviti pod sticky sve dokle traje odiseja.

@solare, i ona Nuccijeva epizoda je sada sastavni dio putovanja "naprijed i nazad do Darkwooda", isto kao i Lisica.



Ma ima već dosta tih stickyja a i ovo ziher uvijek bude pri vrhu:))
Ali ok, ak bude potrebe - vrijeme će pokazati :))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 14/04/2014 : 00:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Elderane84

Sta ce covjek :( Izdajnik je isto koliko i igrac koji iz Zvezde predje u Real Madrid. Nazalost, Italijanima je Teks miliji od Zagora, a zasto, to mi nece nikad biti jasno...


ne u Real Madrid, vec u Partizan.
A da Texa crtaju umjetnici poput Laurentija, davno bi se ugasio.



Ovog izbaci slobodno. Ne shvatam sta ti je kod njega lose, ma koliko se potrudio da to sagledam...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/04/2014 : 00:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Pretpostavljam da ce vecina biti odusevljena crtezom onog izdajnika Rubinija, zaista je odlicno odradio obje epizode.
Prijatno iznenadjenje je svakako Prisco, jos je vise napredovao sa crtezom, postao je majstor svog zanata.



Valjda ce jednog dana da se vrati taj Rubini. Mozda uz neku Bosselijevu epizodu za jedno 10 godina, pa da ga onda zadrzi Burattini. Takodje bih voleo da nam vrate i Piccinelija i onog Grka!

Edited by - going going on 14/04/2014 00:14:44
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/04/2014 : 00:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by King Warrior
A da Texa crtaju umjetnici poput Laurentija, davno bi se ugasio.



Ovog izbaci slobodno. Ne shvatam sta ti je kod njega lose, ma koliko se potrudio da to sagledam...


Ne mogu znati kakav bi Laurenti bio na Texu ali na Zagoru je stvarno jedan od lošijih...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 14/04/2014 : 00:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by King Warrior
A da Texa crtaju umjetnici poput Laurentija, davno bi se ugasio.



Ovog izbaci slobodno. Ne shvatam sta ti je kod njega lose, ma koliko se potrudio da to sagledam...


Ne mogu znati kakav bi Laurenti bio na Texu ali na Zagoru je stvarno jedan od lošijih...



Ma... Prezvakali smo tu pricu. Meni je jedan od boljih. I radujem se kad vidim da je on crtac. Jedino je u Ratnicima Noci razocarao.

OT: Ovo je ono sto se trenutno zeljno iscekuje:
Boselli/Bisi - Sertao
Boselli/Rubini - Izgubljeni svijet
Boselli/Della Monica - Antarktik

Boseli zna da izabere crtace za razliku od Bureta :)

Edited by - Elderane84 on 14/04/2014 00:28:48
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/04/2014 : 09:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
I meni je jako žao što je Rubini otišao, jer gledajući po par tabli iz "Izgubljenog svijeta" tako modernog i kvalitetnog crtača Zagor nikad nije imao. I što je najgore od svega, iz priče u priču sve je bolji, tako da se zaista primjeti razlika između Kaina3 i te posljednje priče koju je nacrtao.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/04/2014 : 10:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Meni su ove najzanimljivije:


Boselli/RubiniŽezlo Tin-Hinana
Paolucci/Perniola/Mangiantini - Aligator Bayou
Mignacco/Della Monica - Krv u Bahiji
Boselli/Bisi - Sertao


Iako, u biti sve željno isčekujem.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 14/04/2014 : 10:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Elderane84

Sta ce covjek :( Izdajnik je isto koliko i igrac koji iz Zvezde predje u Real Madrid. Nazalost, Italijanima je Teks miliji od Zagora, a zasto, to mi nece nikad biti jasno...


ne u Real Madrid, vec u Partizan.
A da Texa crtaju umjetnici poput Cassarovih, Laurentija i Sediolija, davno bi se ugasio.



To i je poanta, ne mogu si dopustiti da zlanoj koki ništa prefali. Pade li Texu značajno prodaja ostali niskotiražni serijali će to platiti glavom. Druga je stvar dal Texu baš trebaju toliki dobri crtači....

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 59 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000