forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Orka specijal 17 - Polina
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/04/2014 : 12:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Polina Ulinova, djevojčica iznimno nadarena za ples, postaje učenica Nikite Bojinskog, strogog i zahtjevnog učitelja baleta koji istovremeno izaziva divljenje i strah. Tijekom višegodišnjeg školovanja Polina sa svojim mentorom razvija složen odnos koji varira između nepomirljivosti i pokornosti. Nakon što taj odnos raskida, samostalno kreće u istraživanje ​​novih umjetničkih doživljaja...

Bastien Vivès, trenutno najzanimljiviji mladi strip-autor u Francuskoj, svojim radovima i dalje impresionira lakoćom i jasnoćom. Ovim dojmljivim remek-djelom, koje zadivljava od početka do kraja, Vivès je napravio veliki korak prema zrelosti.

Orka Specijal 17 • Polina • 200 stranica • C/B • 170 x 240 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Bastien Vivès • Crtež Bastien Vivès • Prijevod Jelena Bulić • Lektura i redaktura Aleksandar Gucunski • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 10.4.2014. • Cijena 100 Kn

Trouble will find me

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/04/2014 : 20:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ne vjerujem da je ovo strip samo za zene, ali je red reci da je
i prije citanja temom jako zainteresirao mene.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/04/2014 : 23:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Bez obzira koliko se netko slagao s time ili ne tematika je tipično ženska i puno prije će privući takvu publiku.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

miamaltese
Junior Member



Croatia
343 Posts

Member since 03/04/2007

Posted - 22/04/2014 : 00:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send miamaltese a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Bez obzira koliko se netko slagao s time ili ne tematika je tipično ženska i puno prije će privući takvu publiku.



Što bi to bila tipično ženska tematika?

Bucni stripovi-Svagi
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/04/2014 : 00:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miamaltese

quote:
Originally posted by DODSFERD

Bez obzira koliko se netko slagao s time ili ne tematika je tipično ženska i puno prije će privući takvu publiku.



Što bi to bila tipično ženska tematika?


Polina Ulinova, djevojčica iznimno nadarena za ples, postaje učenica Nikite Bojinskog, strogog i zahtjevnog učitelja baleta koji istovremeno izaziva divljenje i strah. Tijekom višegodišnjeg školovanja Polina sa svojim mentorom razvija složen odnos koji varira između nepomirljivosti i pokornosti. Nakon što taj odnos raskida, samostalno kreće u istraživanje ​​novih umjetničkih doživljaja...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

miamaltese
Junior Member



Croatia
343 Posts

Member since 03/04/2007

Posted - 22/04/2014 : 01:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send miamaltese a Private Message  Reply with Quote
Ako je to odgovor zaista ne razumijem...

Bucni stripovi-Svagi
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/04/2014 : 13:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miamaltese

Ako je to odgovor zaista ne razumijem...


šta prijatelju ne razumeš - strip o balerini i njenom složenom odnosu sa učiteljom baleta ti je tipičan muški žanr??
Mislim, ne sumnjam da je u pitanju odličan strip (i da će mi kad tad doći na red za nabavku), ali kad pročitam o čemu se radi u stripu, nije baš da vrištim od sreće - kao kad bi mojoj supruzi dao knjigu "Ispod koša", autobiografiju Dražena Dalipagića - odlična je knjiga, verovatno i mnogim ženama, ali nijedna od njih se neće polomiti da je odmah kupi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/04/2014 : 14:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by miamaltese

Ako je to odgovor zaista ne razumijem...


šta prijatelju ne razumeš - strip o balerini i njenom složenom odnosu sa učiteljom baleta ti je tipičan muški žanr??
Mislim, ne sumnjam da je u pitanju odličan strip (i da će mi kad tad doći na red za nabavku), ali kad pročitam o čemu se radi u stripu, nije baš da vrištim od sreće - kao kad bi mojoj supruzi dao knjigu "Ispod koša", autobiografiju Dražena Dalipagića - odlična je knjiga, verovatno i mnogim ženama, ali nijedna od njih se neće polomiti da je odmah kupi.


Znači, Svagdanja borba, Zašto sam ubio Pierrea, Papak, Fotograf, Potočići i Plave pilule su tipični ženski žanr?

Inače, zar se žanrovi mogu dijeliti prem spolnim odrednicama? Što to neki žanr čini tipično muškim ili tipično ženskim?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/04/2014 : 14:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by miamaltese

Ako je to odgovor zaista ne razumijem...


šta prijatelju ne razumeš - strip o balerini i njenom složenom odnosu sa učiteljom baleta ti je tipičan muški žanr??
Mislim, ne sumnjam da je u pitanju odličan strip (i da će mi kad tad doći na red za nabavku), ali kad pročitam o čemu se radi u stripu, nije baš da vrištim od sreće - kao kad bi mojoj supruzi dao knjigu "Ispod koša", autobiografiju Dražena Dalipagića - odlična je knjiga, verovatno i mnogim ženama, ali nijedna od njih se neće polomiti da je odmah kupi.


Znači, Svagdanja borba, Zašto sam ubio Pierrea, Papak, Fotograf, Potočići i Plave pilule su tipični ženski žanr?

Inače, zar se žanrovi mogu dijeliti prem spolnim odrednicama? Što to neki žanr čini tipično muškim ili tipično ženskim?


svi nabrojani stripovi se više bave nekim temama koji su približniji muškarcima ili bolje reći sagledavanjem života iz muškog ugla; te samim tim ne da nisu ženski nego su "pravo" muški (posebno Papak,Fotograf, ali i svi ostali)

a to ti je ujedno odgovor na postavljena pitanja.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 22/04/2014 14:54:33
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/04/2014 : 14:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Vraga ženski, ne postoje muški i ženski stripovi.

Uostalom, vidim da je i autor muškarac.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/04/2014 : 15:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Vraga ženski, ne postoje muški i ženski stripovi.

Uostalom, vidim da je i autor muškarac.


ali postoji tematika koja je bliskija ženama i tematika koja je bliskija muškarcima.

a nikako nisam rekao da je ovo ženski strip, niti da je loš

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/04/2014 : 15:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

svi nabrojani stripovi se više bave nekim temama koji su približniji muškarcima ili bolje reći sagledavanjem života iz muškog ugla; te samim tim ne da nisu ženski nego su "pravo" muški (posebno Papak,Fotograf, ali i svi ostali)

a to ti je ujedno odgovor na postavljena pitanja.


Seksualno zlostavljanje, AIDS, ratna stradanja, zajednički život, samoća i svakodnevne brige su teme bliže muškarcima? Što to ove teme čini tipično muškima? To što su autori stripova muškarci? Zašto onda strip o odrastanju i sazrijevanju jedne balerine iz pera jednog muškarca ne bi bio pravi muški strip?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/04/2014 : 15:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by tinton

Vraga ženski, ne postoje muški i ženski stripovi.

Uostalom, vidim da je i autor muškarac.


ali postoji tematika koja je bliskija ženama i tematika koja je bliskija muškarcima.

a nikako nisam rekao da je ovo ženski strip, niti da je loš


Bliža je ljudima koje zanima balet. Vjerujem da je među njima velik dio muškaraca. Isto kao što ratni problemi nisu tema bliža muškarcima, već svim ljudima koji su preživjeli nešto slično.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/04/2014 : 15:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

svi nabrojani stripovi se više bave nekim temama koji su približniji muškarcima ili bolje reći sagledavanjem života iz muškog ugla; te samim tim ne da nisu ženski nego su "pravo" muški (posebno Papak,Fotograf, ali i svi ostali)

a to ti je ujedno odgovor na postavljena pitanja.


Seksualno zlostavljanje, AIDS, ratna stradanja, zajednički život, samoća i svakodnevne brige su teme bliže muškarcima? Što to ove teme čini tipično muškima? To što su autori stripova muškarci? Zašto onda strip o odrastanju i sazrijevanju jedne balerine iz pera jednog muškarca ne bi bio pravi muški strip?


ako sad pođemo u pravcu na koga me navodiš, doći ćemo da zaključka da stripove čitaju žene skoro jednako kao i muškarci?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/04/2014 : 15:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

svi nabrojani stripovi se više bave nekim temama koji su približniji muškarcima ili bolje reći sagledavanjem života iz muškog ugla; te samim tim ne da nisu ženski nego su "pravo" muški (posebno Papak,Fotograf, ali i svi ostali)

a to ti je ujedno odgovor na postavljena pitanja.


Seksualno zlostavljanje, AIDS, ratna stradanja, zajednički život, samoća i svakodnevne brige su teme bliže muškarcima? Što to ove teme čini tipično muškima? To što su autori stripova muškarci? Zašto onda strip o odrastanju i sazrijevanju jedne balerine iz pera jednog muškarca ne bi bio pravi muški strip?


ako sad pođemo u pravcu na koga me navodiš, doći ćemo da zaključka da stripove čitaju žene skoro jednako kao i muškarci?


Ne, samo me zanima odakle ta potreba da se na stripove lijepi ta etiketa muško/žensko. Pogotovo od tebe, jednog načitanog stripofila.

Ja sam bio uvjeren da će tebi biti važnije pročitati strip jednog od najatraktivnijih modernih francuskih autora, a ne se zamarati s kojekakvim nebitnim etiketama.

Zar netko bilježi tko čita koje stripove? Zar je nekome važno odrediti da su neki stripovi za muškarce, a drugi za žene? Koga briga. Svatko čita ono što ga zanima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/04/2014 : 16:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

svi nabrojani stripovi se više bave nekim temama koji su približniji muškarcima ili bolje reći sagledavanjem života iz muškog ugla; te samim tim ne da nisu ženski nego su "pravo" muški (posebno Papak,Fotograf, ali i svi ostali)

a to ti je ujedno odgovor na postavljena pitanja.


Seksualno zlostavljanje, AIDS, ratna stradanja, zajednički život, samoća i svakodnevne brige su teme bliže muškarcima? Što to ove teme čini tipično muškima? To što su autori stripova muškarci? Zašto onda strip o odrastanju i sazrijevanju jedne balerine iz pera jednog muškarca ne bi bio pravi muški strip?


ako sad pođemo u pravcu na koga me navodiš, doći ćemo da zaključka da stripove čitaju žene skoro jednako kao i muškarci?


Ne čitaju, ali ne zato što ih nebi zanimalo već iz predrasuda. Strip je jednako raširen medij poput filma i knjige, a njih gledaju podjednako oba spola iako je tamo još lakše naći etikete.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/04/2014 : 16:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

svi nabrojani stripovi se više bave nekim temama koji su približniji muškarcima ili bolje reći sagledavanjem života iz muškog ugla; te samim tim ne da nisu ženski nego su "pravo" muški (posebno Papak,Fotograf, ali i svi ostali)

a to ti je ujedno odgovor na postavljena pitanja.


Seksualno zlostavljanje, AIDS, ratna stradanja, zajednički život, samoća i svakodnevne brige su teme bliže muškarcima? Što to ove teme čini tipično muškima? To što su autori stripova muškarci? Zašto onda strip o odrastanju i sazrijevanju jedne balerine iz pera jednog muškarca ne bi bio pravi muški strip?


ako sad pođemo u pravcu na koga me navodiš, doći ćemo da zaključka da stripove čitaju žene skoro jednako kao i muškarci?


Ne, samo me zanima odakle ta potreba da se na stripove lijepi ta etiketa muško/žensko. Pogotovo od tebe, jednog načitanog stripofila.

Ja sam bio uvjeren da će tebi biti važnije pročitati strip jednog od najatraktivnijih modernih francuskih autora, a ne se zamarati s kojekakvim nebitnim etiketama.

Zar netko bilježi tko čita koje stripove? Zar je nekome važno odrediti da su neki stripovi za muškarce, a drugi za žene? Koga briga. Svatko čita ono što ga zanima.


sve što si napisao stoji, ali iz svega zaključujem da me ipak nisi razumeo.

Nebitno mi je što je priča o balerini & ostalo, samo sam napisao (a što je potpuno nebitno) da se slažem sa Dodsferdom da je ovo strip koji bi lako mogao privući i žensku publiku, sa obzirom na tematiku kojom se bavi strip.
Ostalo sam se zezao i ne smatram bitnim za ovu temu (iako tako mislim, ali to neko moje viđenej je zaista apsolutno potpuno nebitno ovde).
biblioteka Orka specijal je meni jako draga, i mislim da su u njoj možda i ponajbolji Fibrini stripovi, tako da ću rado nabaviti i pročitati Polinu, i imam ovde visoka očekivanja.
(iako mi je Adolf daleko očekivanije izdanje)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 22/04/2014 : 16:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Naravno da ima tema koje su bliskije muškarcima, kao i onih koje su bliskije ženama. Pitajte svoje žene da li će prije odgledati Ramba ili Sjaj u travi, kao i da li će prije pročitati neki strip o Fantastičnoj četvorki ili Ljubav i rakete.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/04/2014 : 17:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Istina je da žene baš ne čitaju stripove ali nebi me čudilo da ovakvo nešto i čitaju dok bih se recimo srušio od čuđenja da vidim Texa ili neki western strip u ženskim rukama (mislim da je to ravno svjetskom čudu). Možda su predrasude ali one su temeljene na nekom mojem saznanju gdje veliki dio ženske populacije na pitanje o najslabijem filmskom žanru odmah stavlja western... a sa stripom je vjerojatno i puno gore.
Kada je u pitanju muška populacija tu nema čuđenja čak i da vidim da netko čita strip o Barbie i Kenu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/04/2014 : 18:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Mislim da se ne treba ovdje pricati o musko - zenskim stripovima, temama, ni takvim podjelama, vec o ljudima, bez obzira na spol.
Jer, među nama koji (i stripove) citamo, svatko izabere za sebe ono sto ga privlaci (mene trenutno Adolf bas i ne zanima), ali zar ne pozna svatko od nas barem jednu osobu koja zakoluta ocima na spomen rijeci: citanje, knjige, balet..stripovi..bez obzira na spol..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 22/04/2014 : 19:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Boli me za ovu i ovakvu raspravu..ovo kupujem.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 22/04/2014 : 21:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
E ja ne kupujem...sto posto.Mozda ga procitam posudjenog iz knjiznice na godisnjem,ali samo ako mi bude strasno dosadno,sto nikad nije :-)
Dok je moja djevojka odusevljeno reagirala na ovaj strip,ja sam ostao ravnodusan.
Tema mi je,blago receno,katastrofa.Ples,klizanje...zaspao bi nakon tri minute.Da,prilicno sam trapav i u stvarnom zivotu.
Nisam ljubitelj drame u zivotu,pa ju izbjegavam i u filmovima(iako sam u zadnjih sest mjeseci silom pogledao sve svedske drame od postanka svijeta). A pogotovo ju ne volim u stripovima.
Ne dijelim stripove na muske i zenske,ali ovo bi bio favorit za oskara godine da je populacija koja kupuje stripove malo njeznija

Fibra je na neki nacin izdavacka kuca koja me svojim izborom stripova najvise privlaci,ali u isto vrijeme u svojoj kolekciji ne zelim imati pedeset posto njenih stripova.Nekome su dobri,meni su dosadni(vecinom),kao puni nekih skrivenih poruka o kojima ljudi vole filozofirati kasnije,ali dobro...
Od Fibre imam otprilike jednu trecinu dosad izdanih stripova,i ti su me "izuli iz cipela" i otvorili mi vrata nekih novih zanrova koje sam dotad nepravedno zapostavljao i sad kad bi sastavljao top 10 najboljih stripova koje sam ikad procitao,pet bi sigurno bilo sa fibrinim potpisom.
Ali ovaj definitivno ne spada u tu kategoriju.
Bjezim glavom bez obzira i ode citati privju Adolfa ...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/04/2014 : 22:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne moze se svima sve svidjeti, hvala ti na toj kupljenoj trećini, to je veliki kompliment.

Što se Poline tiče, meni osobno je to prekrasan strip, na nekoliko nivoa. Crtački mi je Vives ovdje u rangu jednog Milazza, maksimalno reduciranim stilom postiže maksimalan efekt, likovi su nevjerojatno uvjerljivi, živi, stvarni, izrazi lica sugestivni i jasni, prirodni... a sve to sa svega par poteza. Priča je, opet, my cup of tea. Slice of life, topla, emotivna, sjetna drama o odrastanju... A kako zadnje dvije godine svakog tjedna vodim kći u plesnu školu, nije čudo da mi je Polina prirasla srcu:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/04/2014 : 00:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
A kako zadnje dvije godine svakog tjedna vodim kći u plesnu školu, nije čudo da mi je Polina prirasla srcu:)


a ja mog sina zadnje dve godine vodim dva puta sedmično na karate, pa ne vidim da mi je Šang Či ušao pod kožu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/04/2014 : 00:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos
A kako zadnje dvije godine svakog tjedna vodim kći u plesnu školu, nije čudo da mi je Polina prirasla srcu:)


a ja mog sina zadnje dve godine vodim dva puta sedmično na karate, pa ne vidim da mi je Šang Či ušao pod kožu.



Koliko malo rijeci je ponekad potrebno da bi toliko mnogo reklo o ljudima.. Dojmila su me se ova dva posta da sam dugo gledala u napisano. Ne radi se o tome da je netko bolji ili losiji, vec samo drugaciji..i zato moramo biti tolerantniji.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

miamaltese
Junior Member



Croatia
343 Posts

Member since 03/04/2007

Posted - 23/04/2014 : 00:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send miamaltese a Private Message  Reply with Quote
Dobro anto, znači da je ista priča, ali da se radi o baletanu to bi bio muški strip? Ili ne još? Možda da ubacimo da se radi o boksu onda postaje muški strip? Reći da su Svagdanja borba, Zašto sam ubio Pierrea, Papak, Fotograf, Potočići i Plave pilule stripovi koji se bave temama koje su bliže muškarcima je pravo seksistički. Onda bi slika na kojoj je motiv neka žena, slika namjenjena da je gledaju, valjda isto žene, a da se rado o aktu onda je možda opet muška tematika :D

Bucni stripovi-Svagi
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000