forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kristalizacija kolekcionarskog ukusa ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 07/09/2016 : 15:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
znaš da vrijedi svake lipe kad se i merđani sklanjaju mom crnom presretaču


Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 07/09/2016 : 16:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Zagor od sada na kapaljku.
Libellus kako izadje
Veseli Četvrtak redovni isto tako, radi podrške
Klasike sam komplet poklonio
vrlo verovatno ću i Extru i Ludens redovni/pecijal
...


Ne Zagora na kapaljku , odvrni cilu špinu .Šteta za klasik



Nema smisla duplirati. Znam da ću sledeće godine sistemski nabavljati italijanske originale. Koji će mi moj onda išta od domaćih, ako izradom nisam zadovoljan?

Što se klasika tiče, veruj mi, kome sam poklonio i kakav sam osmeh izmamio...osevapio sam se, kako kažu naši stari

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/09/2016 : 17:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Zagor od sada na kapaljku.
Libellus kako izadje
Veseli Četvrtak redovni isto tako, radi podrške
Klasike sam komplet poklonio
vrlo verovatno ću i Extru i Ludens redovni/pecijal
...


Ne Zagora na kapaljku , odvrni cilu špinu .Šteta za klasik



Nema smisla duplirati. Znam da ću sledeće godine sistemski nabavljati italijanske originale. Koji će mi moj onda išta od domaćih, ako izradom nisam zadovoljan?

Što se klasika tiče, veruj mi, kome sam poklonio i kakav sam osmeh izmamio...osevapio sam se, kako kažu naši stari


Ma i ja sam ih dosta poklonijs , puno više nego šta ih imam.Ne skupljam libelusovog ali ga volim imat u klasiku a počeja sam i u OP-a a vjerovatno kad počne zlatni perion u Ludensovim knjigama , a kako ništa ne kupujem od do i kiosk izdanja a šta mogu kad sam slab na Zagora
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 07/09/2016 : 20:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by PijaniPatak

...
Ali to bi bili komercijalni italijanski naslovi na koje sam spreman dati pare. Ostali (Teks, Blek, Mark, Magični, Rajder) jok. Ostale (nenavedene) edicije isto jok.

Od Ludensa dižem ruke. Na Veselom ostajem samo zbog posvećenosti koju njušim iz tekstova, pa cenim da zaslužuju svaku podršku.





Kod Texa ima dovoljan broj odličnih priča (Carsonova prošlost, Urota, Sedmorica ubojica...), šteta je propuštati baš sve zbog generalnog odbacivanja serijala, pa ti preporučam da mu dadeš šansu i da se ravnaš prema najvećim ocjenama u recenzijama. Osobito među recenzentima koji su pouzdani (D.J., selanne, Colt, DeeCay... navodim samo neke.


Jeste generalka ali ne bez osnova.
Imam kod sebe 50-ak Teksova, i svi su mi odlični ali mi čitanje njih ama baš ništa ne donosi. Pročitam određenu priču do kraja, sklopim svesku, niti imam želju da je opet čitam niti da kupujem neku novu.
Kad mi tako stvari stoje, radije bih da se manem ćorava posla

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/09/2016 : 21:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ma nemože se nešto nasilu sviđat , ono šta ti se sviđa imaj ono šta ti se ne sviđa prodaj,daj....jedino oni koji skupljaju stripove kao ulaganje je ok.Pa se javlja problem s prostorom , održavanjem ,pa kako to s guštom radim na onome što mi se sviđa .Dakako hladne glave sam odlučija jer mi nije imalo smisla skupljat sve i svašta .Konkretno kad ste spomenuli Teksa tu su mi oni stripovi iz ZS a iz perioda oko 80 do 140 talijanske kronologije ostali u srcu tako da jedva čekam VČ teks knjige ili neku drugu varijantu klasika/OP.Mada za klasik je Bernard izjavija da ga neće izdavat a nebudi lin zva sam i VČ koji su također kategorički izjavili da o OP-a nema ništa.Mislim da je tu najveći problem u pravima koja se prodaju po stripu 500 eurabar šta se Ludensa tiče. I da završim neka kupuje ko šta oće...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/09/2016 : 22:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
kakav je bio onaj fol sa slikama stripova i treba
prof inz je bio neshvaceni genije supljiranja i prodavanja magle

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/01/2017 : 17:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Takođe još uvek aktuelno pitanje i dilema.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/01/2017 : 17:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
na neka pitanja necemo dobiti odgovore

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/01/2017 : 17:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
profesore inženjeru dobrice
nisi se očitovo
kako napreduje kalcifikacija
Go to Top of Page

Dobrica Cosic
New Member

202 Posts

Member since 10/12/2016

Posted - 17/01/2017 : 18:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dobrica Cosic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

profesore inženjeru dobrice
nisi se očitovo
kako napreduje kalcifikacija

Zagor se iskristalizirao, sakupljam samo njega, imam i celog Šangajskog đavola i par najdržih stripova ostalih junaka...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/03/2018 : 06:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Kako napreduje kristalizacija?
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 01/05/2018 : 20:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Presoak askatu!

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000