forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bolji scenarista Nolitta ili Sclavi?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 10/06/2014 : 23:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

Oduvek sam se pitao kako to stavljate"originally posted by..."probao sam sam nijekopy paste



Pogledas znakove iznad posta i onaj prvi s desne strane (a poslednji s leve) pritisnes to ti je za reply quote.

I meni je trebalo dosta vrmena da ukapiram kada sam se tek uclanio



Hvala!!! Going going

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 11/06/2014 : 17:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Sclavi je bolji scenarist ako se gleda njegov cjelokupni opus iako po meni često pretjeruje sa metafizikom i onirizmom...međutim Demoni ludila mi je odličan, a isto tako i ona epizoda Mister No Svemirac (inače nisam nešto zagrijan za DD).
Nolitta je imao neke jako kvalitetne radove na Zagoru, ali mislim da je Sclavi ipak maštovitiji i originalniji scenarist.

Ne sclavi nije nimalo orginalan uzima tude ideje i kopira sve sto stigne tako da glas ide za Nolittu,genijalnost je u jednostavnosti a ne u kompliciranju!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/06/2014 : 17:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
O vidi, vratija se Šime.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 11/06/2014 : 17:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

O vidi, vratija se Šime.

A valjda imam pravo bit na forumu zasto me covijek bano neznam i nije me briga njegov problem ne moj
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/06/2014 : 18:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Glavno da si stigao na početak nogometnog prvenstva i možeš tipovati ako te to zanima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 11/06/2014 : 18:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Glavno da si stigao na početak nogometnog prvenstva i možeš tipovati ako te to zanima.

uvijek
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 11/06/2014 : 19:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Sclavi je bolji scenarist ako se gleda njegov cjelokupni opus iako po meni često pretjeruje sa metafizikom i onirizmom...međutim Demoni ludila mi je odličan, a isto tako i ona epizoda Mister No Svemirac (inače nisam nešto zagrijan za DD).
Nolitta je imao neke jako kvalitetne radove na Zagoru, ali mislim da je Sclavi ipak maštovitiji i originalniji scenarist.

Ne sclavi nije nimalo orginalan uzima tude ideje i kopira sve sto stigne tako da glas ide za Nolittu,genijalnost je u jednostavnosti a ne u kompliciranju!!



Svatko uzima tuđe ideje, bitno je ono što uradi s njima...Sclavi zna biti naporan i dosadan, pogotovo u Dylan Dogu...ali je maštovitiji od Nolitte.
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 11/06/2014 : 21:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

O vidi, vratija se Šime.

A valjda imam pravo bit na forumu zasto me covijek bano neznam i nije me briga njegov problem ne moj


Zasto si bio banovan?

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/06/2014 : 07:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

O vidi, vratija se Šime.

A valjda imam pravo bit na forumu zasto me covijek bano neznam i nije me briga njegov problem ne moj


Zasto si bio banovan?

zato jer me moderator nevoli
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 12/06/2014 : 14:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
Ok.

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 21/06/2014 : 22:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Nolitta mi je puno bolji. Sclavi je napisao najbolju Bonelli priču (MN-Ananga), ali je isto tako zaslužan za puno grozomornih DD-drekova tako da mu to skoro pa poništava ostale uspjehe. Zanimljivo je koliko je bolji (barem meni) na ZG-u i MN-u nego na DD-u (sve neke kratice).

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 22/06/2014 : 12:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
Skoro 2/3 forumasa se vise svidja Nolitta nego Sclavi.
P.S
Ne gleda se samo na Zagoru.

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 22/06/2014 : 13:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
Iako nije tema za ovo hteo bih da vas pitam (malo iskusne forumase)kako se stavlja slika(vec sam ranije pitao nesto preko tinypica)ali sam zaboravio pa bih vas molio da mi opet napisete odgovor.

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/06/2014 : 14:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

Iako nije tema za ovo hteo bih da vas pitam (malo iskusne forumase)kako se stavlja slika(vec sam ranije pitao nesto preko tinypica)ali sam zaboravio pa bih vas molio da mi opet napisete odgovor.


Odeš na tinypic i klikneš na Choose file pa će ti otvoriti prozorčić sa datotekama na tvom kompjuteru, izabereš datoteku i sliku iz nje koju želiš i klikneš na dnu prozorčića Open a na tinypicu Upload now.
Kada se slika učita otvoriš je, klikneš desnom tipkom miša na nju i izabereš opciju Copy Image Adress a potom ovdje na forumu u svom postu klikneš Insert Image i kada dobiješ ono dvostruko img između tih zagrada napraviš klik desnom tipkom, izabereš opciju Paste i slika je postavljena direktno na forum.
Možda ima i jednostavniji način ali ja ovako radim.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 22/06/2014 : 15:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
Hvala!!!

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 22/06/2014 : 16:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Nollita!

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 22/06/2014 : 20:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
Hvala!!!

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 24/06/2014 : 15:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam stara generacija, ali definitivno Nollita.
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 24/06/2014 : 15:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
Sclavi je po meni mastovitiji,ali ipak je Nolitta Nolitta!!

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000