forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip revija Večernjeg lista br. 123
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 33

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 18/08/2014 : 11:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
U nedjelju,28.12 2014 na svim kioscima pojavit će se novi broj Strip revije Večernjeg lista, broj 16!
U paketu sa Večernjim listom dobijete strip reviju za samo 9,90 kn!










U nedjelju,30.11 2014 na svim kioscima pojavit će se novi broj Strip revije Večernjeg lista , broj 15! U paketu sa Večernjim listom dobijete strip reviju za samo 9,90 kn!






---------------------------------------------------------------------





U nedjelju,26.10 2014 na svim kioscima pojavit će se novi broj Strip revije Večernjeg lista,broj 14!
Znači: Večernji list + Strip revija Večernjeg lista za 9,90 kn!

Naslovnica: Jules Radilović




----------------------------------------------------------------------

U nedjelju,28.09 2014 na svim kioscima pojavit će se Strip revija Večernjeg lista br. 13 u paketu: Večernji list + Strip revija Večernjeg lista za 9,90 kn!!!!!







----------------------------------------------------------------------

U nedjelju,31.08 2014 god. na svim kioscima pojavit će se Strip revija Večernjeg lista br. 12 u paketu: Večernji list + Strip revija za 9,90 kn!....

Naslovnica: BANE KERAC




Nakon nedjelje,tijekom mjeseca rujna možete ju kupiti u samostalnoj prodaji na svim kioscima Tiska i u strip knjižari Lastan za 9,90 kn.

Ovim brojem 12,Udruga prijatelja stripa STRIPFORUM i Večernji list zaključuju prvu godinu vrlo uspješne poslovne suradnje!
Na obostrano zadovoljstvo,možemo konstatirati da je projekat Strip revije Večernjeg lista doista uspio.Broj čitatelja i simpatizera kontinuirano raste što će rezultirati daljnim nastavkom suradnje.

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica







Edited by - globinjo on 27/11/2023 21:06:23

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/08/2014 : 12:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ispala joj sisa, hihihi!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/08/2014 : 12:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Majica je bila loše kvalitete, tako je kada se kupuje kod Kineza.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/08/2014 : 12:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
hoće li srpski biti prevođen?
a sad jedno ozbiljno.
imam utisak da strip revija započinje puno novih serija.mislim da bi bilo bolje da se drže par serija dok ih ne ispucaju pa onda opet nove.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/08/2014 : 12:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Moze koja informacija vise o tome koji stripovi ce biti jos unutra pored Cat Claw? Ili kada izađe pa da neki clan napise.


I podrzavam jakijev stav, ovaj prijedlog. Da se vrti nekoliko serijala da, ali ne previse. Ako je moguce.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Ace of Spades
Junior Member



457 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 18/08/2014 : 15:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Ace of Spades a Private Message  Reply with Quote
Sjajno! ... i hrabro! :-)

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books... and now there's only time to say... LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

aved
Average Member



Bosnia and Herzegovina
633 Posts

Member since 25/12/2012

Posted - 18/08/2014 : 15:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send aved a Private Message  Reply with Quote
Sretan zbog Cat Claw. Inace, svaka cast svima koji radi na ovom projektu jer je Strip Revija za svaku pohvalu- od cijene, izbora stripova ( sadrzaja ), pa do kvalitete papira i otiska. Sto se tice mene ja prezadovoljan sa svim navedenim.

quote:
Originally posted by jaki

imam utisak da strip revija započinje puno novih serija.mislim da bi bilo bolje da se drže par serija dok ih ne ispucaju pa onda opet nove.



Slazem se sa Jakijem. Nije problem u novim stripovima koliko je, nazovimo ga tako, problem u duzini trenutnih serijala koji se objavljuju. Nadam se da ce se trenutni serijali ispucati pa onda krenuti sa necim novim i kracim- sto bi bilo pozeljno jer bi se samim tim dobila mogucnost za objavu novih stripova, a da se ne cekaju dugo nastavci na prethodne.

Za sada je ovako sto se tice "glavnih" stripova.

Lady S 2/9
Janitor 1/4
Cat Claw 1/2 -/ 11



Mornie utúlië, mornie alantië
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 29/08/2014 : 21:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

hoće li srpski biti prevođen?
a sad jedno ozbiljno.
imam utisak da strip revija započinje puno novih serija.mislim da bi bilo bolje da se drže par serija dok ih ne ispucaju pa onda opet nove.



Nekoliko riječi i rečenica...ništa bitno.
Utisak je krivi.Revija pretstavlja ,promovira ili ukazuje ne neke nove serijale,autore,itd.
Revija nije ta koja će npr. objavit čitav serijal Lady S ili bilo koji drugi serijal.Objavit će neku priču,jedan album ili dva.Možda će objavit komplet nekih kratkih serijala,ali sigurno ne komplete dugih serijala.Objavit će poneki novi strip,poneki stari strip,itd.
Predstavit će neke poznate autore određenim stripom,predstavit će i neke manje poznate autore,predstavit će neke strane autore,neke domaće autore,,itd....itd...itd..

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica







Edited by - Lastan on 29/08/2014 21:07:12
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2470 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 29/08/2014 : 21:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Veliki minus.

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/08/2014 : 22:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
od svega pomalo a ništa do kraja.
nije baš za kolekcionare

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 29/08/2014 : 23:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Tako je. Nije za kolekcionare. To je jedna, zaista ugodna, strip revija za zabavu, za one koji vole strip neobavezno. Baš zato što je nepredvidljiva, dakle, neusmjerena trendovski, ili prema određenoj školi stripa, uspješna je među čitateljima. A, moramo iskreni biti i reći, da su, najveći dio čitatelja, obični ljudi, bez kolekcionarskih i teoretskih pretenzija, jednostavno - ljudi koji se vole zabaviti uz dobar strip! Zato, kapa dolje Strip reviji Večernjeg lista!
Go to Top of Page

mokypu
Starting Member



Croatia
55 Posts

Member since 02/12/2007

Posted - 30/08/2014 : 00:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mokypu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan

quote:
Originally posted by jaki

hoće li srpski biti prevođen?
a sad jedno ozbiljno.
imam utisak da strip revija započinje puno novih serija.mislim da bi bilo bolje da se drže par serija dok ih ne ispucaju pa onda opet nove.



Nekoliko riječi i rečenica...ništa bitno.
Utisak je krivi.Revija pretstavlja ,promovira ili ukazuje ne neke nove serijale,autore,itd.
Revija nije ta koja će npr. objavit čitav serijal Lady S ili bilo koji drugi serijal.Objavit će neku priču,jedan album ili dva.Možda će objavit komplet nekih kratkih serijala,ali sigurno ne komplete dugih serijala.Objavit će poneki novi strip,poneki stari strip,itd.
Predstavit će neke poznate autore određenim stripom,predstavit će i neke manje poznate autore,predstavit će neke strane autore,neke domaće autore,,itd....itd...itd..


To me bas razocaralo,a bas sam se ponadao da cu konacno dobiti priliku kompletirati neke stvarno dobre i nikad objavljivane serijale. Striprevija VL ima tendenciju da postane brend na ovim prostorima i mislim bi trebalo voditi racuna o svim sagmentima citatelja Nadam se da takva politika nece biti kontraproduktivna pa odvratiti citatelje a posebno kolekcionare od kupovanja. Zelim Vam i dalje da budete tako uspjesni i sto je najvaznije dugovjecni.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 30/08/2014 : 12:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
E sad, bilo bi odlično kad bi recimo Lady S i Janitor nakon predstavljanja u Strip reviji bili u dogledno vrijeme objavljeni u izdanju Libellusa, Fibre ili Darkwooda.

No što ako se to ne dogodi, i ako ostanu "knjige" na dva slova, tj. recimo na dva albuma?

Onda smo ni v rit ni mimo, onda će nas narajcati i prisiliti na coitus interuptus, odnosno na odgođeno kompletiranje s izdanjima na engleskom.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 30/08/2014 12:53:26
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/08/2014 : 13:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Meni je to savim u redu. Revija za mene treba biti upravo to: predstavljanje autora i njihovih djela. Ako želim nešto u svojoj kolekciji onda ću naručiti knjigu (fibra, darkwood ili englesko izdanje, totalno mi je svejedno), slaganje revije štampane na novinskom papiru na police me baš nešto posebno i ne veseli. Sa što me više autora upoznaju u što kraćem vremenu, ja sretniji.

Puna podrška. :)

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mokypu
Starting Member



Croatia
55 Posts

Member since 02/12/2007

Posted - 30/08/2014 : 14:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mokypu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Meni je to savim u redu. Revija za mene treba biti upravo to: predstavljanje autora i njihovih djela. Ako želim nešto u svojoj kolekciji onda ću naručiti knjigu (fibra, darkwood ili englesko izdanje, totalno mi je svejedno), slaganje revije štampane na novinskom papiru na police me baš nešto posebno i ne veseli. Sa što me više autora upoznaju u što kraćem vremenu, ja sretniji.

Puna podrška. :)

Ako se zelim upoznati sa nekim stripom skinem skenove i pogledam.Da smo u Francuskoj ili Belgiji to je nesto drugo ali ovdje sanse da cemo nesto od doticnih stripova vidjeti u luksuznoj varijanti su ravne nuli.Mozda u sljedecem zivotu...Oni koji neznaju engleski mogu se slikati.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/08/2014 : 15:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Dobro, imamo različite poglede na reviju i to je sasvim o.k., ali zašto...

>ali ovdje sanse da cemo nesto od doticnih stripova vidjeti u luksuznoj varijanti su ravne nuli.

...pobogu to misliš. Fibra i darkwood se zaista trude ispratiti sve bitnije strip serijale. Fibra je već izdavala van hammea i izdaje ga sad, zašto misliš da je nemoguće da izda recimo lady s (nije da je meni stalo :)) ili bilo što drugo...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/08/2014 : 15:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ako Fibra(ili neko drugi) izda Lady S onda mi uopće nije bila potrebna Lady S u strip reviji.
Mislio sam da će SR izdavati kompletne serije i da onda nemoram kupovati skupe albume a za upoznat se s nećim mi nije potrebna SR a ako je samo do čitanja imam materijala ada do kraja života.
Po meni je to -.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 30/08/2014 : 15:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan
Revija nije ta koja će npr. objavit čitav serijal Lady S ili bilo koji drugi serijal.Objavit će neku priču,jedan album ili dva.Možda će objavit komplet nekih kratkih serijala,ali sigurno ne komplete dugih serijala.Objavit će poneki novi strip,poneki stari strip,itd.
Predstavit će neke poznate autore određenim stripom,predstavit će i neke manje poznate autore,predstavit će neke strane autore,neke domaće autore,,itd....itd...itd..


A ja čekam da se objavi sve od Lady S da onda pročitam kak treba, znači ne bum dočekal.
A onda dobro da ne bum pa da više ni ne kupujem, kupil bum još ovaj broj da pročitam Kerca i zbogom Reviji kaj se mene tiče...

quote:
Originally posted by Lastan
Nekoliko riječi i rečenica...ništa bitno.



Pohvala za ovo!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 30/08/2014 16:10:27
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/08/2014 : 16:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ako Fibra(ili neko drugi) izda Lady S onda mi uopće nije bila potrebna Lady S u strip reviji.
Mislio sam da će SR izdavati kompletne serije i da onda nemoram kupovati skupe albume a za upoznat se s nećim mi nije potrebna SR a ako je samo do čitanja imam materijala ada do kraja života.
Po meni je to -.

... e nečeš, razbojniče, za 20kn imati kompletan album.... zajebavam se.

O.k. ne kupujemo reviju iz istih razloga. Da mi je kojim slučajem stalo do lady s i da je revija izbaci kompletnu pa je nakon toga izda fibra ja bi opet kupio fibrino izdanje. Reviju kupujem da bi čitao, fibru da bi imao. Uostalom imam kompletne i bernard princeove i comanche po stripotekama i sličnim revijama pa sam opet kupio strip agentove knjige.
...strip reviju bi kupio i da me ne zanima ništa u njoj ako ništa onda iz čiste podrške... mislim, ono, makijato je negdje skuplji...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/08/2014 : 16:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
stvar je što mi nisu svi stripovi dovoljno odbri da bi za njih iskeširao cijenu albuma ali cijenu revije bi.
iskreno nisam do sada pročitao ni jednu strip reviju.samo ih slažem

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mokypu
Starting Member



Croatia
55 Posts

Member since 02/12/2007

Posted - 30/08/2014 : 22:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mokypu a Private Message  Reply with Quote
Kakogod, ako im je uredivacka politika objavljivati polovicne serijale ja odustajem.Mislio sam da nam se konacno pruzila prilika da za male pare dobijemo pristojno stampane stripove koji se kasnije mogu ukoriciti i sasvim pristojno izgledati na polici ali izgleda da nista od toga...Nemaju s.vi mogucnosti da si priuste luksuzna izdanja
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 31/08/2014 : 01:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
U ovom broju:

Peanuts (Charles Shulz)



Cat Claw: Otrovne kandže (Svetozar Obradović i Branislav Kerac)



Pustolovine baruna Trenka (Ivica Bednjanec)



James Bond: U tajnoj službi njenog veličanstva (Henry Gammidge i John McLusky)



Žene u bijelom: Tango smiruje dušu (Raoul Cauvin i Philippe Bercovici)



Gospodar električnih sila (Zvonimir Furtinger i Julio Radilović-Jules)



Gladijator Pegula (Nikola Listeš)

Edited by - dsormaz1 on 31/08/2014 01:36:31
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 31/08/2014 : 09:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Tako je. Nije za kolekcionare. To je jedna, zaista ugodna, strip revija za zabavu, za one koji vole strip neobavezno. Baš zato što je nepredvidiva, dakle, neusmjerena trendovski, ili prema određenoj školi stripa, uspješna je među čitateljima. A, moramo iskreni biti i reći, da su, najveći dio čitatelja, obični ljudi, bez kolekcionarskih i teoretskih pretenzija, jednostavno - ljudi koji se vole zabaviti uz dobar strip! Zato, kapa dolje Strip reviji Večernjeg lista!



+1000000000000000000000

većina ljudi nije oboljela (bez navodnika!) od kolekcionarstva, vjerovali ili ne.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/08/2014 : 10:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Stari vraču ali što ako ti se(npr.) Lady S(iako ti nevoliš ništa lady))svidi da bi želio čitati dalje a SR prelazi na nekakvi novi strip?
Ipak bi jedna strip revija trebala imati neke noseće serijale.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 31/08/2014 : 10:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
To je danas, idem pogledati u neki dežurni kiosk, ima li taj broj i kod nas na kioscima uz VL?

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 31/08/2014 10:47:50
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/08/2014 : 11:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
>Ipak bi jedna strip revija trebala imati neke noseće serijale.

Tako je. Neka to budu domaći stripovi.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page
Page: of 33 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000