forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Be human! My respect for them
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2014 : 13:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Clan ovog foruma fikus, vec neko vrijeme prati me po raznim temama od stripova pa sve do sporta.
Sve u cilju ne bi li me isprovocirao.
Profesor " navodno " i vidite vi cime se jedan " profesor " bavi?
Postavlja se pitanje da li je osoba pod nickom fikus normalna?
To je zaista tuzno, jadno i nepotrebno.
Ali da se vratimo na bitno jadan covjek bice ima cetrdeset i koju godinu, stavrno nema zivot pa po cijelom forumu trazi gdje ja postam i provocira.
Naravno da nije dobio odgovora niti ce dobiti, jer sam pokusao na normalan nacin razgovarati s njim medutim to jednostavno nije moguce, ipak sam ja " Tonka 24 " koji je imao masu ispada na forumu a on " profesor " on je iznad mene.
Za kraj isprika ljudima sto vas davim ovim nebitnim stvarima ali moram jednom zauvijek zatvoriti temu " fikus " , jer moj stil nije staviti nekoga na ignore listu.

Za kraj evo i ono zbog cea sam se odlucio na ovakvu temu, ovo je stvarno nevjerovatno koliko ljudska glupost i zloba moze biti velika.
Pogledajte molim vas potpis fikusa, ne samo da je glupavo vec je i zlobno od njega i postavlja se jos jednom pitanje da li je covjek normalan?



I za kraj jedna poruka i slika za fikusa.

Dragi moj fikuse, stvarno ne znam koji je tvoj problem i sto te muci ali znas nije sramota biti COVJEK, u svakome ima dobra mozda u tebi ima deset puta vise nego u meni ja to ne znam ali ovo na koji nacin druge omalozavas, podcjenjujes moju inteligenciju nije nimalo ljudski od tebe.
I bojim se da nisam jedini zapravo siguran sam da nisam jedini, moj savjet ti je bolji od bilo kojeg psihijatra " kad imas potrebu vrijedati i stavljati druge iznad sebe, stani razmisli i reci sam sebi biti cu COVJEK "
Jer ponasanje koje pokazujes prema meni otkriva stanje sitne duse, potreba za podcjenjivanje drugoga ( sto ti ocito na zalost imas ) otkriva stanje jadne duse.

Ja tebe necu i ne zelim vrijedati.
I jos nesto mogao sam te staviti na ignore ali to bi znacilo da sam te prekzio, ali vidis meni je inspiracija kriz Kristov da nikoga ne prekrizim i da uvijek prvi ostavim ruku pomirenja.
Ja sam napravio koliko je do mene, sada je na tebi hoces li kroz dogledno vrijeme pokazati da si COVJEK i da si sposoban normalno razgvarati.






If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/08/2014 : 13:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Jesi li ti vec otvara topic sa istim naslovom..nekako mi ovo pari poznato..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2014 : 13:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Jeste.
Moze se zakljucati sto se mene tice.
Na zalost drugog nacina nije bilo, mozda uspije doprijeti do naseg fikusa tko zna
A temu istohga naziva sam otvorio prije skoro godinu dana samo je bio ovaj video ubacen :


If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/08/2014 : 13:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Yep bilo mi je poznato..lipo si slozia ovaj uvodni post..

fikus budi ČOVJEK..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/08/2014 : 13:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
(Tonka24)

Fikus je lud 100% Ala te je pokarao... A još je simpatičnije što se i dalje boriš kad je bitka s fikusom već na početku izgubljena. daj još neki njegov "sukob" s tobom, ovo je baš zabavno.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/08/2014 : 13:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
moram priznati da ne kontam povijest niti razlog sukoba ali ima potencijala za smijeh :D


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/08/2014 : 13:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Tonka svaka cast na topicu i sto si spreman pruzit ruku pomirenja..no Zlotvora si prije točno godinu dana izvriđa i još mu se nisi ispriča..tako da bi ti triba prvo krenit od sebe..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/08/2014 : 13:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ne kuži tonka fikusa nikako

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2014 : 13:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Tonka svaka cast na topicu i sto si spreman pruzit ruku pomirenja..no Zlotvora si prije točno godinu dana izvriđa i još mu se nisi ispriča..tako da bi ti triba prvo krenit od sebe..


Gdje je taj zlotvor, mislim da me ignorira.
Pa eto ako mozes bilo bi dobro da mu kazes da ga trebam.
Spreman sam najprije se njemu osobno izviniti a onda i ovdje javno.
Hvala na podsjecanju, zaboravio sam na to.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/08/2014 : 13:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Tonka svaka cast na topicu i sto si spreman pruzit ruku pomirenja..no Zlotvora si prije točno godinu dana izvriđa i još mu se nisi ispriča..tako da bi ti triba prvo krenit od sebe..


Gdje je taj zlotvor, mislim da me ignorira.
Pa eto ako mozes bilo bi dobro da mu kazes da ga trebam.
Spreman sam najprije se njemu osobno izviniti a onda i ovdje javno.
Hvala na podsjecanju, zaboravio sam na to.




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/08/2014 : 13:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


Gdje je taj zlotvor, mislim da me ignorira.
Pa eto ako mozes bilo bi dobro da mu kazes da ga trebam.
Spreman sam najprije se njemu osobno izviniti a onda i ovdje javno.
Hvala na podsjecanju, zaboravio sam na to.



Da, stavia te na ignore..

Reci cu mi..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2014 : 13:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

(Tonka24)

Fikus je lud 100% Ala te je pokarao... A još je simpatičnije što se i dalje boriš kad je bitka s fikusom već na početku izgubljena. daj još neki njegov "sukob" s tobom, ovo je baš zabavno.


S moje strane nema ni sukoba ni bitke... krivo vidis prijatelju.
Uostalom za mene nema izgubljene bitke cak i kada sam porazen jer samo se iz poraza izvlace pobjede.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2014 : 13:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Tonka svaka cast na topicu i sto si spreman pruzit ruku pomirenja..no Zlotvora si prije točno godinu dana izvriđa i još mu se nisi ispriča..tako da bi ti triba prvo krenit od sebe..


Gdje je taj zlotvor, mislim da me ignorira.
Pa eto ako mozes bilo bi dobro da mu kazes da ga trebam.
Spreman sam najprije se njemu osobno izviniti a onda i ovdje javno.
Hvala na podsjecanju, zaboravio sam na to.






Polako s indicijama

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2014 : 14:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24


Gdje je taj zlotvor, mislim da me ignorira.
Pa eto ako mozes bilo bi dobro da mu kazes da ga trebam.
Spreman sam najprije se njemu osobno izviniti a onda i ovdje javno.
Hvala na podsjecanju, zaboravio sam na to.



Da, stavia te na ignore..

Reci cu mi..


Poslao sam mu poruku

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/08/2014 : 14:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Tonka svaka cast na topicu i sto si spreman pruzit ruku pomirenja..no Zlotvora si prije točno godinu dana izvriđa i još mu se nisi ispriča..tako da bi ti triba prvo krenit od sebe..


+1
Istina da ste se vi dosta vrijeđali međusobno, ali mi nije jasno zašto je Tonka tako omrazen. Uvijek je spreman na pomirbu. Meni samo nije jasan onaj post u sportu omSplitu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2014 : 14:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ne kuži tonka fikusa nikako


Moze i to biti stvarno.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2014 : 14:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Tonka svaka cast na topicu i sto si spreman pruzit ruku pomirenja..no Zlotvora si prije točno godinu dana izvriđa i još mu se nisi ispriča..tako da bi ti triba prvo krenit od sebe..


Nemoj brni nase su simpatije poznate od prije

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/08/2014 : 14:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro, ak sam dobro skužil glavni problem je fikusov potpis, jel'?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2014 : 15:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, ak sam dobro skužil glavni problem je fikusov potpis, jel'?


Nema potrebe za reakcijom to cemo on i ja rijesiti.
Jasno se vidi da je potpic provokatorski i podcjenjivaki cak i omalovazavajuci, ali u redu ako je sposoban pokazati se normalnim, a vjerujem da je, javiti ce se i rijesit cemo.
Ako nije i ako ga to veseli meni ne smeta.
Hvala sto si obratio paznju

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2014 : 16:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tek sada vidjeh da je fikus promijenio potpis, neznam šta ga je na to natjeralo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2014 : 16:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je fikus ok lik svi imamo nekada zute minute to najbolje se vidi po mojim proslim obitavanjima po forumu, ja znam biti budaletina broj jedan na cijelom forumu

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/08/2014 : 16:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Istina da ste se vi dosta vrijeđali međusobno, ali mi nije jasno zašto je Tonka tako omrazen. Uvijek je spreman na pomirbu. Meni samo nije jasan onaj post u sportu omSplitu.



Ne znam da li je omražen, ali ako jeste, možda zbog onog Jasenovca, ili šta je beše bilo?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/08/2014 : 20:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
tonka zašto si omražen?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/08/2014 : 23:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, ak sam dobro skužil glavni problem je fikusov potpis, jel'?


Nema potrebe za reakcijom to cemo on i ja rijesiti.
Jasno se vidi da je potpic provokatorski i
podcjenjivaki cak i omalovazavajuci,
ali u redu ako je sposoban pokazati se normalnim,
a vjerujem da je, javiti ce se i rijesit cemo.
Ako nije i ako ga to veseli meni ne smeta.
Hvala sto si obratio paznju



Oh.. stara tema novi problem - fikus.

Pa nakon njega odes malo pa pogledas svijet oko sebe i shvatis
koliko je luđi od fikusa.
Kako ti ne smeta kad si otvorio cijelu temu jer ti smeta?
"Bog je ne pokrenuti pokretac svega." je tvoj potpis i
zar ne vidis da se bog ceska i ni prstom da mrdne i da se pokrene
a fikus se zajebava sa svojim potpisima.
Pokreni se. To je jedini nacin da pokrenes boga, to staro inertno gunđalo zbog kojeg stojimo na mjestu. Bog je uz tebe poput
sjenke. Krece li se tvoja sjena ako
se ti ne pokrenes?

Joj, obozavam filozofirati
a fikus je los u krevetu, on samo masta. Pa koga zagolica..

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 21/08/2014 23:18:17
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/08/2014 : 23:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by tinton


Istina da ste se vi dosta vrijeđali međusobno, ali mi nije jasno zašto je Tonka tako omrazen. Uvijek je spreman na pomirbu. Meni samo nije jasan onaj post u sportu omSplitu.



Ne znam da li je omražen, ali ako jeste, možda zbog onog Jasenovca, ili šta je beše bilo?


Ne sjecam se.
Aliznam da Tonka nije nacionalist.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2014 : 23:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, ak sam dobro skužil glavni problem je fikusov potpis, jel'?


Nema potrebe za reakcijom to cemo on i ja rijesiti.
Jasno se vidi da je potpic provokatorski i
podcjenjivaki cak i omalovazavajuci,
ali u redu ako je sposoban pokazati se normalnim,
a vjerujem da je, javiti ce se i rijesit cemo.
Ako nije i ako ga to veseli meni ne smeta.
Hvala sto si obratio paznju



Oh.. stara tema novi problem - fikus.

Pa nakon njega odes malo pa pogledas svijet oko sebe i shvatis
koliko je luđi od fikusa.
Kako ti ne smeta kad si otvorio cijelu temu jer ti smeta?
"Bog je ne pokrenuti pokretac svega." je tvoj potpis i
zar ne vidis da se bog ceska i ni prstom da mrdne i da se pokrene
a fikus se zajebava sa svojim potpisima.
Pokreni se. To je jedini nacin da pokrenes boga, to staro inertno gunđalo zbog kojeg stojimo na mjestu. Bog je uz tebe poput
sjenke. Krece li se tvoja sjena ako
se ti ne pokrenes?

Joj, obozavam filozofirati
a fikus je los u krevetu, on samo masta. Pa koga zagolica..



Svaka ti cast
Ne smeta mi samo ruzno je pokusavam doprijeti do njega da prestane s time ionako nista dobroga nema u tome samo zla
A da i odgovorim na pitanje.
Pokraj mene je i Bog statican, trebat ce mi godine i godine da izadem iz ocenasko-pjescane sahare

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000