forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Primera Division
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 50

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 20/06/2017 : 17:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Perez se malo najeo ludih gljiva.

http://sportnet.rtl.hr/vijesti/504308/nogomet-spanjolska/perez-ronaldo-moze-otici-ako-netko-ponudi-milijardu-eura/



Nije se najeo gljiva,nego nece covek da pusti prvu zvezdu Reala!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/06/2017 : 18:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To isto bi postigao i sa 3 puta manjom odštetnom klauzulom, tko bi za jednog igrača dao toliko.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/06/2017 : 22:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ma blesav je
sad ga treba prodati dok još mogu dobro zaraditi
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/08/2017 : 20:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nakon što je osvojio dugo iščekivano prvenstvo s Real Madridom, a zatim postao i prvi trener koji je obranio naslov u Ligi prvaka i sve to začinio i europskim Superkupom, Zinedine Zidane dobio je novi ugovor od Kraljevskog kluba.
Zinedine Zidane produžio je ugovor s Kraljevskim klubom do ljeta 2020. godine, a godišnja plaća bit će mu skoro duplo veća. Umjesto 4,3 milijuna eura, Zidane će zarađivati osam milijuna eura po sezoni.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 09/09/2017 : 15:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Hehehe, izgleda da Ronaldo i Modrić ipak nešto znače ovom Realu. Drago mi je čisto zbog gomile internet mudraca koji su već u osmom mjesecu pripisali naslov prvaka Realu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/09/2017 : 16:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
eto i meni je drago :)

p.s.
danas očekujem da vidim kako će se Dembele i Poulinho snaći u Barci
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2017 : 18:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Da, izgleda bez Ronalda Real ne moze da dobije ni drugoligasa. Hejteri bi trebalo malo o tome da razmisle. :D
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/09/2017 : 18:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ili bez Modrića :P
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 09/09/2017 : 19:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Da, izgleda bez Ronalda Real ne moze da dobije ni drugoligasa. Hejteri bi trebalo malo o tome da razmisle. :D



Vidi se da fali najbolji igrac na svetu.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/09/2017 : 16:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
ZASTRAŠUJUĆI NIZ
Real danas može izjednačiti rekord za koji se vjerovalo da će biti vječan

Real Madrid je jedan gol daleko od izjednačenja rekorda za kojeg se mislilo kako ga je gotovo nemoguće dostići

'Kraljeve' danas očekuje teško gotovanje kod Real Sociedada, a ukoliko madridska momčad zabije bit će joj to 73. utakmica u nizu, a da je postigla najmanje jedan pogodak na susretu.
Realov čudesni niz počeo je 30. travnja prošle godine upravo u San Sebastianu i aktualni španjolski prvak sada se vraća na mjesto odakle je sve krenulo.
Hoće li mu uspjeti zabiti vidjet ćemo danas poslije 20.45 kada počinje utakmica.

Inače, na vrhu je sa 73 utakmice u nizu sa postignutim pogotkom Peleov Santos iz razdoblja od 1962. do 1963, a brazilski klub tada je imao 52 pobjede, 14 remija i sedam poraza u koje je ugradio ukupno 245 gola.
Za usporedbu Real je na 53 pobjede, 14 remija i pet poraza uz 197 postignutih pogodaka u svojem nizu.  

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/09/2017 : 23:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Španjolskom prvoligašu, Celti iz Viga prijeti novačana kazna i to ni manje ni više nego zbog nedostatka gledatelja na tribinama. Naime pravilo La Primere nalaže da stadioni moraju imati minimalno 70 posto ispunjenosti. Valja istaknuti kako su ovo pravilo Španjolci uveli po uzoru na njemačku Bundesligu.
Naime, kapacitet Celtinog stadiona je 29 tisuća mjesta, što drugim riječima znači kako bi na utakmicu trebalo doći najmanje 20.300 navijača. Celta je u prva dva kola prvenstva protiv Sociedada i Alavesa na tribinama imala 'samo' 16.960 i 17.380 gledatelja, te je vodstvo Primere pokrenulo istragu.
Jedino što je preostalo klubu da učini je da pronađe način kako dovesti navijače na Balaídos. Obzirom kako im u iduća dva kola dolaze Getafe i Girona to će biti znanstvena fantastika obzirom na rejting spomenutih klubova.
Navodno će prvi potez biti smanjenje cijena ulaznica koje će se kretati u iznosima od 15 do 40 eura, dok bi trebali pripremiti i poseban popust za sve mlađe od 25 godina. Zanimljivo bi bilo vidjeti što bi se događalo u Hrvatskoj ili susjednim zemljama kada bi savezi uveli ovakvo pravilo, jer, tribine su uglavnom prazne osim ako nije riječ o velikim derbijima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/09/2017 : 23:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Real posustao kada mu je trebala još jedna utakmica sa postignutim golom za rušenje rekorda.
A da stvar bude još gora za njih primiše ga u 94. minuti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/09/2017 : 08:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
trebao im je postignuti gol za rekord
Betisov gol ne utječe na rekord
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/09/2017 : 10:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam sinoc prvo poluvrijeme, imao sam osjecaj kao da je gol Betisa zacaran. Real ih je razbio, ali lopta nije htjela u gol. Nakon prvih 45. minuta otisao sam na spavanje, mislio sam da ce im ipak u drugom poluvremenu zabiti 3-4 komada. Jutros sam se sokirao kada sam vidio rezultat. Ako to nije crna magija, onda ne znam ni ja.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/09/2017 : 13:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Začarala ih vještica iz Barcelone.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/09/2017 : 14:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Gledao sam sinoc prvo poluvrijeme, imao sam osjecaj kao da je gol Betisa zacaran. Real ih je razbio, ali lopta nije htjela u gol. Nakon prvih 45. minuta otisao sam na spavanje, mislio sam da ce im ipak u drugom poluvremenu zabiti 3-4 komada. Jutros sam se sokirao kada sam vidio rezultat. Ako to nije crna magija, onda ne znam ni ja.




Ja bih rekao da je to bila bijela magija
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 21/09/2017 : 17:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Gledao sam sinoc prvo poluvrijeme, imao sam osjecaj kao da je gol Betisa zacaran. Real ih je razbio, ali lopta nije htjela u gol. Nakon prvih 45. minuta otisao sam na spavanje, mislio sam da ce im ipak u drugom poluvremenu zabiti 3-4 komada. Jutros sam se sokirao kada sam vidio rezultat. Ako to nije crna magija, onda ne znam ni ja.



Ma to je sve isplanirano da bude interesantno prvenstvo,na kraju sezone i onako bice prvi.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/09/2017 : 18:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=995799
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/09/2017 : 08:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Sinoc Real, doduse bez nekoliko kljucnih igraca ali opet sa Ronaldom, jedva izborio pobjedu. Isco je poceo da mi ide na zivce, dobar je dribler ali je i teska stetocina. Uzme loptu, predribla 2-3 igraca i onda izgubi loptu...i tako svaki put, nikakve koristi od njega u ovoj sezoni. Vjerovatno bi bio dobar, mozda i kljucni igrac u nekom manjem timu, ali njemu u Realu nema mjesta. Talenotovan i uzasno sebican igrac.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 24/09/2017 : 10:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=995799



Ma u Španjolskoj se igra najljepši nogomet, tu bez sumnje nema dvojbe, samo je problem što je 90% navijača tih klubova na Balkanu podjeljeno između Barcelone i Reala dok klubovi iz Engleske imaju više fanova, 4-5 je klubova, ravnomjernije su podijeljeni a reklama je ogromna i još ova njihova kupovna moć u očaju da išta proizvedu kupe iz cijele Europe.
Vizualni efekt je jak, stadioni napunjeni, tereni uredni pa to može namazati oči. Ali, kad, ako možeš to, makneš sve na stranu i gledaš utakmicu na neki Burnley-West Bromwich ti se počne kenjati.

Primera je ove sezone počela zanimljivo, Barcelonu je spasio lagan raspored, čim sam ga vidio rekao sam da Valverde ima sreće jer su u ovih 6, pa i još 2 naredna, kola protivnici takvi da bi ih trebao savladati i s 20% slabijom momčadi od one koja je završila prošlu sezonu. Ne igraju ništa posebno ali bilježe rezultate, uigravaju se i imaju pol position.
Real počinje plaćati ceh Zidaneovog bahaćenja u prijelaznom roku, trebali su dovesti još 2 igrača po meni (ili 1 zadržati, npr. Morata, a 1 dovesti), najprije zamjenu Benzemi. Mislim da im je jučerašnja zapravo bila najgora utakmica, dvaput im je pogađan okvir gola ali eto, vratilo im se zbog mnogo promašenih zicera u prethodnim mečevima. Dignut će se oni.
Atletico i Sevilla su bolje plasirani nego su pokazali ali dok je Atletico toliko uštiman i dobro vođen pa neće izletjeti iz top 3 ova Sevilla je daleko najšugavija momčad (imam elaborat o tome) koju nogomet pamti i nadam se da ove sezone klize. 4 pobjede po 1-0 do kojih ni oni ne znaju kako su došli, loša igra je dobila prvu naplatu jučer a nove rate dolaze na naplatu na idućim gostovanjima ovim redom: Bilbao, Valencia, Barcelona, Villarreal, Real M., Sociedad. Uglavnom, 8-9 ekipa je u borbi za 6 mjesta koja vode u Europu (mada bi trebalo i sedmo jer teško da Kup neće osvojiti netko iz top 6) i bit će ovo zanimljiva sezona. Valenciji je cilj vratiti se u Europu ali ja se nadam da to može biti LP a pravi ispit snage je gostovanje kod Sociedada večeras.

loading...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/10/2017 : 20:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sergio Ramos produžio ugovor s Real Madridom do 2021. godine
Kapetan madridskog Reala Sergio Ramos stavio je potpis na produženje ugovora s Madriđanima za još jednu godinu čime je ujedno dobio i bolje uvjete te je ušao u rang najplaćenijih igrača kluba.
Cristiano Ronaldo i Gareth Bale imaju najviše ugovore u Real Madridu, a sada je u njihov rang ušao i Sergio Ramos koji je prema tvrdnjama Marce produžio ugovor do 2021. godine.
Ramos je imao ugovor s Real Madridom do ljeta 2020. godine, međutim produžio ga je za još jednu godinu, "podebljao" uvjete i učvrstio svoj status u klubu.
Marca podsjeća na sapunicu oko prošlog produženja ugovora Ramosa s Real Madridom, ovaj put sve je obavljeno brzo i tiho te bi u narednim danima madridski klub trebao i službeno objaviti produženje suradnje.
Španjolski reprezentativac u Real Madrid došao je još davne 2005. godine iz Seville i otad je nezamjenjivi član prvih 11 u posljednjoj liniji.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/11/2017 : 23:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote


http://100posto.hr/sport/messi-slobodno-moze-promasiti-sljedecih-500-udaraca-i-opet-ce-biti-efikasniji-od-ronalda

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/12/2017 : 19:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Postoje riječi, a one glase "bahati napuhanko".

http://sportnet.rtl.hr/vijesti/508051/nogomet-nogometni-svijet/cristiano-ronaldo-najbolji-sam-nogometas-u-povijesti-zidane-nema-rijeci-kojima-ga-mogu-opisati/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/12/2017 : 17:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Oh ne, ja se nisam naviknuo i ne želim za 20 godina slušati ista Gaynaldo sranja.

http://100posto.hr/sport/junior-je-na-tatu-dobro-da-ste-se-naviknuli-na-bahate-izjave-cristiana-ronalda-jer-cete-ih-slusati-jos-desetljecima

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 09/12/2017 : 18:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Ima da gledaš i da slušaš još 50 godina ako treba,majstor je to!

Edited by - Kojot on 09/12/2017 18:17:04
Go to Top of Page
Page: of 50 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000