forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Primera Division
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 50

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 22/12/2017 : 09:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
U Sevilli bi danas mogao "pasti" Eduardo Berizzo. U podne se sastaje njihova uprava i njegov status je prva tema a MARCA tvrdi da je nogom i pol već već izvan kluba. Naši neprijatelji će pretresti i rad Oscara Ariasa, Monchijeva nasljednika na poziciji sportskog direktora, koji je na pojačanja potrošio 60-ak milijuna eura a nisu se vele isplatila. Najbolji primjer je kolumbijski napadač Luis Muriel, najskuplje pojačanje u povijesti kluba, koji je dosad zabio samo 2 gola u 13 mečeva. Na dnevnom redu je i status nezadovoljnog N'Zonzia koji od ljetos želi mijenjati sredinu itd. Uglavnom, ovo su pozitivne vijesti za nas i baš me zanima hoće li zadržati Berizza te ako neće koga će izvaditi iz naftalina da ga mijenja.

P.S. Copy-paste s drugog sajta, gledano iz perspektive navijača Valencije - mene

loading...
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 22/12/2017 : 11:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Dwayne, brate, sto te privlaci kod Valencije, meni jedan od rijetkih klubova prema kojem sam ravnodusan, nit smrdi nit mirise, ono bore se opstanak, uopce ih ne dozivljavam, taman da ispadnu falili bi mi manje od Gijona ili Granade. Iduce sezona, npr. u vrhu, opet ih ne dozivljavam, isto tako mogli bi biti 12. Desno orijentirani, mozda to? Na tom polju mi je daleko zanimljiviji klub Betis. ne znam, valencija mi je potpuno nezanimljiva.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 22/12/2017 : 15:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Sad me nema šta privlačiti, davno sam privučen i zalijepljen, recimo od drugog izgubljenog finala LP. Možda tad suosjećanje neko, ali da bi ga bilo, naravno da su bile simpatije, drage face na terenu, ipak nerazvikan klub iza giganata i onda kako vrijeme ide samo si tu, uz klub, prateći rezultate, vijesti i mečeve kako znaš i umiješ a evo zadnjih godina sve mečeve (95%) TV-om a vijesti naravno internetom. Više i nije važno zašto, važno je da ih volim i ništa ne propuštam.
Tamošnji navijači mi idu na živce jer misle da su dan stariji do Boga i destruktivan su faktor ali tko njih šljivi.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 22/12/2017 15:18:01
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 22/12/2017 : 23:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Samo konstatacije:
- Berizzo i jest smijenjen
- Atletico konačno doživio prvi poraz, koliko su se provlačili to je za pisati knjige. Ne izbjegavali poraz već pobjeđivali usprkos lošim izdanjima

loading...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/12/2017 : 14:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Skidam kapu Ernestu Valverdeu i Barci kako su pregazili manekene s, mislim da ne pretjerujem, 50% truda.
Najsmješnije mi je bilo na fb fan pageu Reala na poluvremenu čitati komentare u smislu gdje je Messi, kao Kovačić ga je strpao u džep, ovo-ono, a nitko da se osvrne kako nisu stvorili 2 prilike a njihova je bila potreba pobjede. Na kraju su dobili štoc u nos i vidim ih jako napaljene u kupu i LP ali može ih PSG izbaciti.

loading...
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 23/12/2017 : 15:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Skidam kapu Ernestu Valverdeu i Barci kako su pregazili manekene s, mislim da ne pretjerujem, 50% truda.




Preteruješ sigurno,cuj 50% truda.....sa igracem više.
Sto se tice patuljka tacno da ga nigde nije bilo sve do penala,ma sereš bez veze.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/12/2017 : 16:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot
,ma sereš bez veze.


ne se ljutit i beštimat...
i ne diraj patuljka

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 23/12/2017 : 16:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kojot
,ma sereš bez veze.


ne se ljutit i beštimat...
i ne diraj patuljka



Danas sve naopako,evo i Inter mi upravo izgubi.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 23/12/2017 : 17:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Skidam kapu Ernestu Valverdeu i Barci kako su pregazili manekene s, mislim da ne pretjerujem, 50% truda.




Preteruješ sigurno,cuj 50% truda.....sa igracem više.
Sto se tice patuljka tacno da ga nigde nije bilo sve do penala,ma sereš bez veze.



sad će opet biti priča uefalona, navlači se barsi, penali, crveni, ovo-ono...rasula ih barsa i zdravo...trebalo je biti realno 5-6 na prema 1-2 za barsu..
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/12/2017 : 17:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Messi rasturio kao i obično
zabio gol, asistirao, u prvom poluvremenu odlično asistirao Paulinhu za jedinu priliku u prvom dijelu, a sam imao 3x više dribinga od cijele momčadi Reala
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 23/12/2017 : 18:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
volio bih naći gif kako ''najbolji svih vremena'' danas čitavu loptu promašuje u prvom poluvremenu...
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 23/12/2017 : 18:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
https://www.vecernji.hr/sport/detalj-koji-je-mnogima-promaknuo-necete-vjerovati-kako-je-messi-asistirao-1216002

Till I Collapse
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/01/2018 : 12:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/prica-dana-zbog-engleskog-drugoligasa-odbio-real-madrid/1017121.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 03/01/2018 : 13:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

http://www.index.hr/sport/clanak/prica-dana-zbog-engleskog-drugoligasa-odbio-real-madrid/1017121.aspx



Kao navijač Valencije znam malo više o ovom slučaju. Naravno, naslov je senzacionalan i ako je išta odbio on je odbio Real Madrid Castillu, tj. njihovu B momčad koja je u istom rangu s Valencia Mestallom, odnosno igra jednu od 4 grupe Segunde B, njihove treće lige, kako vidim bez velikih šansi da uđu u Segundu.
Njegov ugovor istječe 30.6. i ovo je bila zadnja prilika da se na njemu zaradi. Zbog toga što ovog ljeta nije prebačen u prvi tim odbijao je par ponuda da produži ugovor iako mu je nakon toga nuđena opcija da ga se posudi nekom klubu iz Segunde.
Real je bio pasivan, odlučio čekati ljeto i da postane slobodan igrač dok su Wolvesi sad dali 2 milijuna što je naravno klubu prihvatljivije a sigurno da je i on malo mućnuo glavom. Taj klub ulazi u Premier ligu, vodi ga fenomenalni Nuno Espirito Santo, trener budućnosti, koji mu je u Valenciji dao šansu za debi u prvoj momčadi još kao 18-ogodišnjaku i to ni manje ni više nego u jednoj vitalnoj utakmici Lige prvaka. Uz to, Nuno je prijatelj s Jorgeom Mendesom (koji polako i kroji ovu momčad; 3 Portugalca, ključna igrača imaju: Jotu, Nevesa i Carvalha) čiji je Mir pulen tako da ide u dobre ruke. U Realu bi vjerojatno završio u paučini iako meni nije nimalo žao što ide, svaka mu čast na brojkama ali nekako ne volim te visoke igrače, nisu mi za Primere. Inače, on je taj usmeni dogovor s Realom valjda imao od prošlog ljeta i Realu se nije žurilo. Valencia im je nudila mogućnost da ga daju u zamjenu jedne sezone posudbe Marcosa Llorente, nisu htjeli. A vidimo kakvu ulogu ima Llorente u Realu, grije klupu. Tako da, ili se Real nije ponašao gospodski ili su se malo zafrkali u računici.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 03/01/2018 16:22:10
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/01/2018 : 22:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Koja utakmica Sevilla-Betis..

Čudesan tempo, fantastične prilike, strast na terenu, osjećaj borbe za gotovo svaku ulicu u gradu..

Betis ko kobra, smrtonosni ujedi baš kad zatreba, Sevilla puno aktivnija, agresija do zadnje kapi znoja, ali bez bar malo sreće koja je potrebna u ovakvim utakmicama. Odavno nisam gledao bolju utakmicu, pustite one derbije razvikanijih ekipa.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 07/01/2018 : 10:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Koja utakmica Sevilla-Betis..

Čudesan tempo, fantastične prilike, strast na terenu, osjećaj borbe za gotovo svaku ulicu u gradu..

Betis ko kobra, smrtonosni ujedi baš kad zatreba, Sevilla puno aktivnija, agresija do zadnje kapi znoja, ali bez bar malo sreće koja je potrebna u ovakvim utakmicama. Odavno nisam gledao bolju utakmicu, pustite one derbije razvikanijih ekipa.



Definitivno sve točno, ušminkani Englezi ne mogu ponuditi ovakvu strast na terenu a istina je da su golijade viđane i na njihovim derbijima.
Joaquin nakon utakmice: "Tko dođe kući prije 5 bit će kažnjen. Večeras se ne pije Nestea, to je kada se osjećaš loše."

Vrlo je to bitan doprinos Betisa Valencijinom putu ka LP, sada je +8 u odnosu na Sevillu a +10 u odnosu na Villarreal koji doduše danas dočekuje i vjerojatno dobiva Deportivo. Ipak, Villarreal neću smatrati ozbiljnim rivalom već samo Sevillu. Sinoćnji meč je bio nešto posebno, gdje su strasti na vrhuncu bili na kojoj god poziciji i jedni i drugi, tako da treba još malo pričekati s ocjenom Montelle. Slijede dva važna kola/gostovanja i za nas i za njih. Valencia ide Deportivu pa Las Palmasu a Sevilla Alavesu pa Espanyolu. Nakon toga dosta tog može biti rečeno.

Danas me baš zanima Celta-Real, Unzueova momčad varira u formi ali su svakako vrlo zanimljivi i nepredvidljivi dok Real, ako ne pobijedi, vjerojatno gubi sve šanse za ligu. Barcelona igra ranije protiv Levantea, na oko laka utakmica ali oni su izvlačili bod i kod Reala i kod Seville a i u gradskom derbiju na svom terenu s Valencijom je bilo 1-1. Tako da možda neće biti nekih 4-0.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 07/01/2018 10:48:59
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/02/2018 : 13:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Vilibald Vuco (21), sin hrvatskog pjevača Siniše, potpisao je za španjolski prvoligaški klub Alaves. Vuco je s Rudešom bio na pripremama u Španjolskoj, nakon čega je odlučeno da tamo i ostane.

U razgovoru s direktorom objašnjeno mi je da oni u meni vide potencijal. Trenirat ću s prvom momčadi, a igrati za drugu koja se natječe u četvrtom rangu, a želi izboriti plasman u viši. Tu oni smatraju da im mogu puno pomoći, a ujedno se i pokušati nametnuti za prvi sastav. Sve skupa mi je svakako veliki izazov – rekao je mlađi Vuco za Dalmatinski portal. Vuco je bio u omladinskom pogonu Hajduka, a Prvu HNL izborio je s Rudešom koji je partner Alavesa. S novim klubom potpisao je ugovor na godinu dana.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/sport/vilibald-sinisa-vuco-alaves-rudes-transferi-1223779 - www.vecernji.hr

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/02/2018 : 11:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ronaldo poludio nakon što je zamijenjen

Ronalda su jedva smirili trener i suigrači nakon što je Zinedine Zidane odlučio iz igre izvaditi svoju najveću zvijezdu. Stvar su spasili zaštitari koji su Ronalda onesvijestili omamljivačem.
Pogledajte uznemirujuću snimku. (samo za +18)


http://www.index.hr/sport/clanak/ronaldo-poludio-nakon-sto-je-zamijenjen/1023681.aspx
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/02/2018 : 23:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Betis - Real

Seviljski klubovi imaju najbolju atmosferu na stadionima u ligi.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 25/02/2018 : 23:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
vidim vrlo malo ima komentara iz hrvatske za spansku ligu u fudbalu...da li se kod vas prenosi spanska liga ?
ja licno vise volim spance od engleza.(mislim na fudbal)
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/02/2018 : 23:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

vidim vrlo malo ima komentara iz hrvatske za spansku ligu u fudbalu...da li se kod vas prenosi spanska liga ?
ja licno vise volim spance od engleza.(mislim na fudbal)



I ja ih volim više, i ovako i onako ali komentiram na puno pogodnijem mjestu pa ne diram ovaj topic puno.
Kao navijač Valencije zadovoljan sam rezultatom svoje momčadi koja je izvukla pun plijen u posljednja 3 ispodprosječna izdanja te povećala prednost nad pratiteljima na +8 odnosno +10. Ova Sevilla mi je toliko mrska ali, eto, i pored -7 gol razlike moram je smatrati rivalom u borbi za LP. A kad gube čine to sa stilom, primali su petarde od Reala, Eibara, Betisa i sad Atletica a mi smo ih razvalili 4-0. K tome, čini mi se da su i u LP od Spartaka izgubili u Moskvi primivši 5 komada.
Villarrealov golman obranio 2 penala Getafeu... moglo je i bolje, jel? Međutim, sve je u našim rukama.
Što se tiče borbe za titulu, mislim da si Barca neće zakomplicirati život.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 26/02/2018 00:19:45
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/03/2018 : 09:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da će danas Atletico dobiti Barsu. U tom slučaju bi se baš zakuhalo do kraja sezone. Ukoliko Barsa dobije, to bi onda bilo to.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 04/03/2018 : 13:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nadam se da će danas Atletico dobiti Barsu. U tom slučaju bi se baš zakuhalo do kraja sezone. Ukoliko Barsa dobije, to bi onda bilo to.



Svim srcem svi za Atlético danas.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/03/2018 : 17:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ma ništa od njih. Odigrali prvo poluvreme kao neki drugoligaši.
Nikakvog zara i borbe, kao da se ne bore za titulu.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 04/03/2018 : 18:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by King Warrior

Nadam se da će danas Atletico dobiti Barsu. U tom slučaju bi se baš zakuhalo do kraja sezone. Ukoliko Barsa dobije, to bi onda bilo to.



Svim srcem svi za Atlético danas.


Go to Top of Page
Page: of 50 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000