forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Primera Division
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 50

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/04/2021 : 12:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Raul, Carlos, Cassilas
Simpaticni mi Realovci
Od ovih danas... Kroos je OK, Modric jer je naš, ali daleko od toga da su mi simpatični






Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 11/04/2021 : 12:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Real sinoc imao klasicni sudijski poguranac, kao i u prvom el klasiku, pa i citavu sezonu, i uz dozu srece dosao do tri boda..kod drugog gola se lopta od dva igraca odbila barce i usla u gol...na sve to u zadnjim sekundama precka barce...nista oni bolji nisu bili...
Ostaje jos 8 kola do kraja, jedan remi reala i atletika, uz sve pobjede barce je dovoljno za titulu..
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/04/2021 : 13:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Da mi je samo znati koju drogu zlatan koristi...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/04/2021 : 13:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Nemojmo zaboravit crveni karton Realu u ključnim trenutcima utakmice.

Have mercy
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/04/2021 : 13:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Sreca Barsina pa je sudija produzio tekmu cetiri minuta, da su igrali jos 2-3 primili bi jos jedan gol.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/04/2021 : 13:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Nemojmo zaboravit crveni karton Realu u ključnim trenutcima utakmice.






A jbte
Unakazio ih je sa 4 minute igre sa igračem manje
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/04/2021 : 14:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Barca ima za čime žaliti, drugo poluvrijeme su va bank igrom dominirali, Real naravno koristio kontre, pa je bilo prilika kao u priči. Sudac je trebao produžiti bar 5 minuta, a mogao je i penal svirati, ali svakako treba mijenjati pravila, mora svaki kontakt biti penal, bilo ruka, bilo ovakvo držanje.

Mislim da će Barca ipak biti prvak, Real je potrošen, a Atletico mi nije jasan, ima super ekipu, A igra užasno!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/04/2021 : 16:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
! Vazquez zbog sinoćnje ozljezde završio sezonu !
Imat će Zidane puno muka. Jesu se El Clasicom potpuno vratili u utrku ali... Barca bi čak za njih trebala navijati u LP, da ovako igraju po tri meča u 7-8 dana.

loading...
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 11/04/2021 : 16:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

! Vazquez zbog sinoćnje ozljezde završio sezonu !
Imat će Zidane puno muka. Jesu se El Clasicom potpuno vratili u utrku ali... Barca bi čak za njih trebala navijati u LP, da ovako igraju po tri meča u 7-8 dana.


Jos dvomec sa chelsijem i dosta...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 11/04/2021 : 17:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Vazquezovi centaršutevi su bili jako korisni. Igra u obrani baš i ne, ali Odriazola je tu još i gori.

Teško da će Real do naslova sa toliko problema oko ozljeda. A i inače obrana mu nije jača strana (bar ne ovo što je preostalo od obrane), a golovi teško padaju.

Vjerojatno će pobjednik dvoboja Barcelona Atletico (09.05.) biti favorit za naslov.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 11/04/2021 : 23:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Evo opet ocekivanog kiksa atletika...krece ludnica u zadnjih 8 kola...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 12/04/2021 : 08:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ja zaista ne vidim kako ovo real može osvojiti s obzirom na ozljede, ritam i činjenicu da im kljucni igrac ima skoro 40 godina.

... no bice zanimljivije od finisa premiershipa sigurno. :)

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 12/04/2021 : 08:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s Tontom. Sva voda ide na mlin Barcelone. Atleticu ne vjerujem.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 12/04/2021 : 09:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Evo rasporeda momčadi iz top 4, Sevilla bi pobjedom večeras u Vigu došla na -6 pa ih se ne može isključiti iz utrke:




Inače, Barcelona ovaj meč idućeg kola ne igra za vikend jer je u subotu finale Kupa Kralja protiv Athletica.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 12/04/2021 09:08:36
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/04/2021 : 12:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Atleticu je ostao Sociedad, Barca i Bilbao
Realu je ostao Betis, Sevilla, Bilbao i Villareal
Barci je ostao Villareal, Valencia, Atletico, Celta

Rekao bih da Barca ima najgori ždrijeb, a imaju i kup
Real ima LP
Tako da Atletico i dalje ostaje favorit za naslov, usprkos kriminalnoj formi
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 17/04/2021 : 23:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Kakva dominacija Barcelone u finalu kupa, prvi trofej povratnika na čelo društva Joana Laporte, a i Ronalda Koemana kao njihovog trenera. Kontroverzan je trener ali, po meni, izvlači maksimum iz jednog od najlošijih momčadskih kadrova u zadnjih, otprilike, 20 godina i možda mu treba dati šansu za iduću sezonu, kako god završile stvari u ligi. Izvukao je neka nova imena iz klupske škole, ima par mladih, ranije dovedenih igrača koje lagano diže a nakon mnogo pokusa čini se da je najbolju formaciju pronašao u neobičnih 3-1-4-2. Baš me zanima budućnost kluba, hoće li tražiti novog trenera, uvjeriti Messija da ostane, koliko imaju novca za pojačanja i koje pozicije misle ojačati itd.
Bilbao me potpuno razočarao, bolje reći Marcelino kao trener...

loading...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 18/04/2021 : 11:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
I zlatan je nakon uvjerljivih 4-0 sinoć zasigurno spavao mirnim snom.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/04/2021 : 15:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Prvi trofej ove sezone je tu
nadajmo se ne i zadnji
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 18/04/2021 : 16:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Kakva dominacija Barcelone u finalu kupa, prvi trofej povratnika na čelo društva Joana Laporte, a i Ronalda Koemana kao njihovog trenera. Kontroverzan je trener ali, po meni, izvlači maksimum iz jednog od najlošijih momčadskih kadrova u zadnjih, otprilike, 20 godina i možda mu treba dati šansu za iduću sezonu, kako god završile stvari u ligi. Izvukao je neka nova imena iz klupske škole, ima par mladih, ranije dovedenih igrača koje lagano diže a nakon mnogo pokusa čini se da je najbolju formaciju pronašao u neobičnih 3-1-4-2. Baš me zanima budućnost kluba, hoće li tražiti novog trenera, uvjeriti Messija da ostane, koliko imaju novca za pojačanja i koje pozicije misle ojačati itd.
Bilbao me potpuno razočarao, bolje reći Marcelino kao trener...


A čime te to Marcelino kao trener razočarao? Koeman je jedan od najlošijih momčadskih kadrova u zadnjih 20 godina sam dodatno oslabio tjerajući Suareza....
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 18/04/2021 : 16:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

I zlatan je nakon uvjerljivih 4-0 sinoć zasigurno spavao mirnim snom.


Jos kad real veceras kiksa protiv getafea, i eto duplete...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 18/04/2021 : 16:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

I zlatan je nakon uvjerljivih 4-0 sinoć zasigurno spavao mirnim snom.


Jos kad real veceras kiksa protiv getafea, i eto duplete...



Vidjet ćemo hoće li Realu bit dosta 12 igrača koje ima na raspolaganju + tamo neka drčina...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 18/04/2021 : 17:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Kakva dominacija Barcelone u finalu kupa, prvi trofej povratnika na čelo društva Joana Laporte, a i Ronalda Koemana kao njihovog trenera. Kontroverzan je trener ali, po meni, izvlači maksimum iz jednog od najlošijih momčadskih kadrova u zadnjih, otprilike, 20 godina i možda mu treba dati šansu za iduću sezonu, kako god završile stvari u ligi. Izvukao je neka nova imena iz klupske škole, ima par mladih, ranije dovedenih igrača koje lagano diže a nakon mnogo pokusa čini se da je najbolju formaciju pronašao u neobičnih 3-1-4-2. Baš me zanima budućnost kluba, hoće li tražiti novog trenera, uvjeriti Messija da ostane, koliko imaju novca za pojačanja i koje pozicije misle ojačati itd.
Bilbao me potpuno razočarao, bolje reći Marcelino kao trener...


A čime te to Marcelino kao trener razočarao? Koeman je jedan od najlošijih momčadskih kadrova u zadnjih 20 godina sam dodatno oslabio tjerajući Suareza....



Ma čime će me razočarati, samo pišem da vidim pratiš li me, malo ti pipkam komplekse.

loading...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 18/04/2021 : 18:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Kakva dominacija Barcelone u finalu kupa, prvi trofej povratnika na čelo društva Joana Laporte, a i Ronalda Koemana kao njihovog trenera. Kontroverzan je trener ali, po meni, izvlači maksimum iz jednog od najlošijih momčadskih kadrova u zadnjih, otprilike, 20 godina i možda mu treba dati šansu za iduću sezonu, kako god završile stvari u ligi. Izvukao je neka nova imena iz klupske škole, ima par mladih, ranije dovedenih igrača koje lagano diže a nakon mnogo pokusa čini se da je najbolju formaciju pronašao u neobičnih 3-1-4-2. Baš me zanima budućnost kluba, hoće li tražiti novog trenera, uvjeriti Messija da ostane, koliko imaju novca za pojačanja i koje pozicije misle ojačati itd.
Bilbao me potpuno razočarao, bolje reći Marcelino kao trener...


A čime te to Marcelino kao trener razočarao? Koeman je jedan od najlošijih momčadskih kadrova u zadnjih 20 godina sam dodatno oslabio tjerajući Suareza....



Ma čime će me razočarati, samo pišem da vidim pratiš li me, malo ti pipkam komplekse.


Meni pipkaš komplekse tako što pišeš gluposti????? Ja te lijepo pitam, a ti tako... Tc tc tc... Zanima me što te trener Bilbaa razočarao jer sam gledao utakmicu pa da vidim jesam li ja šta propustio... Ili se ti razumiješ u nogomet kao i u one maestrale 😂😂😂
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/04/2021 : 18:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Prestanite da se pipkate!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 18/04/2021 : 18:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Prestanite da se pipkate!


😂😂😂😂😂😂😂😂
Pa lijepo čovjeka pitam zašto ga je trener Bilbaa jučer razočarao... Šta ja znam što se ovaj uzjebao zbog toga....
Ja mislim da je čovjek jučer postavio taktiku u skladu s mogućnostima svoje ekipe i da je zaigrao bunker pa čim dulje izdrži nulu tim bolje. Ako usput prođe i koja kontra nitko sretniji od njega... Da je odabrao dobru taktiku vidjelo se nakon prvog gola kada se malo otvorio pa pobrao u 10 minuta još 4 gola.... Napisao sam još 4 jer su dobili i taj peti, ali im je poništen zbog par centimetara zaleđa...
Go to Top of Page
Page: of 50 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000