forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 CHELSEA FC
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/01/2015 : 11:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Puno bi se usrećio da dođe u Chelsea.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 17/01/2015 : 20:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
PUKLA PETARDA DANAS QPR

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 17/01/2015 : 22:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Misliš valjda na Swansea.


quote:
Čvrsti u obrani i ubojiti u napadu, Jose Mourinho imao je puno razloga za zadovoljstvo nakon naše uvjerljive 5:0 pobjede nad Swanseajem.

Bluesi su poveli nakon manje od minute igre preko Oscara, koji je i protiv Newcastle prošlog tjedna zabio prvi gol na utakmici.

Diego Costa je potom zabio dva gola, a nakon njegovog drugog, a našeg trećeg gola, Oscar je gotovo odmah zabio i naš četvrti gol.

Andre Schürrle zabio je naš zadnji gol, a Mourinho je nakon utakmice imao samo riječi hvale na račun današnje izvedbe.

“Bila je to savršena utakmica,” rekao je trener. “Sve je išlo u našem smjeru.”

“Kada zabiješ u prvoj minuti odmah donosi drukčiju utakmicu. Kada vodiš 4:0 na poluvremenu utakmica nije gotova, pogotovo u Premier ligi, ali to je dobra situacija za kontrolirati stvari, a to smo i napravili u drugom poluvremenu.”

Oscar i Diego Costa zabili su dva gola prije poluvremena.

“Radije bih rekao da je ekipa odigrala jako dobro. Ekipa je bila čvrsta u obrani, a u napadu su iskoristili prilike i bili agresivni u načinu na koji su razmišljali. Imali su ambiciju.”

Prvi gol Diega Coste došao je nakon prave timske akcije.

“To je način na koji igramo. Na klupi sam rekao da je to po pitanju principa sličan gol onome koji smo zabili protiv Burnleyja u prvoj utakmici sezone.”

“Ekipa igra jako kvalitetno i s jasnim identitetom igre. Ponekad su ekipe dobre i igraju dobro bez jasnog identiteta. Ova ekipa cijele sezone pokušava ići u određenom smjeru gdje imamo određeni način igranja nogometa.”

“Ne postoji povijest bez naslova. Ako igramo sjajno, ali ne osvojimo trofeje, mislim da se za 20 godina nitko neće sjetiti ove ekipe. Naravno da svi žele da ekipa igra jako dobro – ja sam prvi – ali moramo osvojiti trofeje.”

“Ova ekipa je mlada ekipa s puno godina ispred sebe. Pokušavamo ove sezone i dat ćemo sve od sebe da stvorimo povijest tako što ćemo osvojiti nešto.”

Swanseaju je nedostajalo nekoliko igrača, a Mourinho je priznao kako nam je to pomoglo.

“Pošteno je reći da im se bilo teško pripremiti za utakmicu bez tri igrača na istoj poziciji. Igrati bez Shelveyja, Brittona i Kia bilo bi isto kao da mi igramo bez Fabregasa, Matića i Mikela.”

“To je područje terena koje im je važno jer su ekipa koja želi igrati nogomet i graditi igru iz obrane. Kada nemaš takve igrače s rutinom i dinamikom obično imaš problem.”

“Nakon toga bili smo pametni. Radili smo pritisak na tom području, tamo su gubili lopte, bili smo agresivni nakon osvajanja lopte i ubili smo utakmicu u prvom poluvremenu.”

“Da sam je bio u toj poziciji volio bih da drugi trener kaže da se nije lagano pripremiti za utakmicu bez tri važna vezna igrača.”

Petr Čech je ponovno bio na golu, a Mourinho je izvijestio o stanju Thibauta Courtoisa.

“Bolje je, puno bolje, ali ako imaš ozljedu prsta – čak i ako si spreman igrati, ne treniraš na isti način.”

“Tijekom tjedna paziš na ozljedu koju imaš, tako da da nisam dvojio oko svoje odluke. Bio sam zadovoljan Petrovom izvedbom, samouvjeren je i na vrhuncu forme.”

Povećali smo svoje vodstvo na pet bodova, barem do sutra kada Manchester City igra s Arsenalom.

“Ne mislim da će osjećati pritisak. Moraju pobijediti, mi smo znali da moramo pobijediti. Mi nismo osjećali pritisak; imamo odgovornost i ambiciju. Za ekipu poput njih, uz iskustvo koje imaju, ne mislim da je to problem.”

Siječanjski prijelazni rok još uvijek traje, a špekulira se o odlasku Mohameda Salaha.

“Ne može otići. Imam 20 igrača. Danas, uz bolesnog Didiera i ozlijeđenog Azpilicuetu, imao sam ovdje sve svoje igrače uz mladog Akea na tribinama.”

“Imam jako malu ekipu i trebam sve igrače. Da bi Salah otišao neko mora doći, a ne mislim da ćemo pustiti Salaha da ode na posudbi i kupiti igrača za 50 milijuna funti.”

Sljdeća utakmica je ona protiv Liverpoola na Anfieldu u utorak.

“Naša sljedeća utakmica je najvažnije utakmica. Imamo tu utakmicu u utorak i Capital One kup postaje najvažnije natjecanje, to je tako jednostavno.”


quote:
Za momčad Swanseaja porazi nisu učestali na domaćem terenu, pogotovo ovakvi kada ih netko razbije s 5-0, dok njihova momčad izgleda poput razbijene vojske.

Nemilosrdni Chelsea samljeo ih je na svom putu prema vrhu, a pred moćnom momčadi Bluesa pokorio se i trener Velšana – Garry Monk.

“Bio je ovo užasan nastup moje momčadi u prvih 45 minuta. Raditi takve pogreške i to protiv momčadi kao što je Chelsea – možete samo biti jako kažnjeni. “

“Rekao sam Joseu da mi je žao što je moja momčad onako igrala. Idu im sve zasluge. Na samom početku sezone rekao sam da su favoriti za naslov, a i danas mislim jednako. “


Ekipa opet izgleda moćno, valjda više neće biti crnih rupa u prvenstvu. A i ne vjerujem da će City moći još dugo držati priključak.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 18/01/2015 : 12:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
da ;),nesto sam cita za Kranjčara pa ostalo

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 18/01/2015 : 20:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:


Petr Čech je ponovno bio na golu




Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 20/01/2015 : 21:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:


Petr Čech je ponovno bio na golu








A danas opet počeo Courtois (nakon ozljede)...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2015 : 21:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Lijep nastup danas u FA kupu...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/01/2015 : 22:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Krasan, nema šta...


quote:
SAŽETAK

Bluesi su ispali iz FA Kupa nakon što je Bradford uspio stići dva gola razlike i donijeti nemir na Bridge.

Nakon pogodaka Cahilla i Ramiresa činilo se da će ova utakmica biti malo jači trening za Chelsea, ali je Jos Stead vratio gostima nadu svega nekoliko minuta prije predaha.

Gosti su nastavili prijetiti i to im se isplatilo. Petnaestak minuta prije kraja izjednačujući pogodak zabio je Filipe Morais.

Potpuni preokret su napravili u 82. minuti pogotkom Andyja Hallidayja, a pobjedu je potvrdio Mark Yates u sudačkoj nadoknadi. Didier Drogba i Kurt Zouma su imali prilike između trećeg i četvrtog pogotka trećeligaša, ali nisu ih iskoristili i to je dovelo do prvog domaćeg poraza ove sezone.

MOMČADSKE NOVOSTI

Jose Mourinho je napravio devet izmjena u odnosu na utakmicu s Liverpoolom, ali unatoč tomu, na papiru je to izgledalo kao dovoljno jaka momčad za prijeći ovu prepreku. Čech na vratima, Drogba s kapetanskom vrpcom u napadu, a Mikel i Ramires na sredini igrališta.

Na desnom beku svoju prvu domaću utakmicu započeo je Andreas Christensen, lijevo je igrao Azpilicueta, a Mourinho je ispoštovao svoje obećanje s jučerašnje presice te na pozicije stopera uvrstio Cahilla i Zoumu. Salah i Remy počeli su na krilima, dok je za kreaciju bio zadužen Oscar.

Uz redovne startere Courtoisa, Terryja, Fabregasa, Hazarda i Williana na klupi su se našli i mladi Nathan Ake te Ruben Loftus-Cheek.

PRVO POLUVRIJEME

Gostujući navijači od prve su minute krenuli navijanjem i pljeskom su nagrađivali svaki dobar potez. Tako i onaj Didiera Drogbe u 7. minuti nakon lijepe lopte Salaha.

Pet minuta kasnije Čech je pokazao da je još uvijek u formi. Gary Liddle je pucao, a Cahill je požrtvovno udarac blokirao glavom, a sudac je gostima dodijelio korner. Nakon izvedenog prekida Andrew Davies je ostao sam kao duh, a Čech je odličnim refleksom lijeve ruke obranio izglednu priliku.

Kao odgovor na to, Remy je prisilio Bena Williamsa na prvu intervenciju na utakmici, a brzo nakon toga i Oscar je okušao svoj udarac, ali rezultat je i dalje bio 0-0.

Drugi Chelseajev korner na utakmici izveo je Oscar s lijeve strane, a na prvoj vratnici loptu je čekao Cahill. Stoper je prvo sam sebi dao loptu u prostor, a zatim zakucao loptu pod gredu.

Drogba, kojeg je danas bilo po cijelom terenu, izborio si je prostor za šut iz nepovoljnog kuta, a Williams je odličnom paradom spasio svoja vrata.

Remy i Salah su zasmetali jedan drugom, ali su svejedno uspjeli poslati loptu u prostor za Didiera Drogbu koji je srušen od strane Roryja McArdlea. Gostujući igrač je zbog tog starta dobio žuti karton, prvi na utakmici.

Bluesi su nastavili s pritiskom i u 38. minuti udvostručili su vodstvo.

Ramires je osvojio loptu na sredini terena i vukao je duboko u protivničku polovicu, odigrao dupli pas sa Salahon i lijevom nogom završio lijepu akciju. Njegov treći gol ove sezone, a prvi na domaćem terenu nakon prosinca 2013.

Domaćini se nisu predavali i nakon tri minute su smanjili zaostatak. Jon Stead je prvi dotrčao do ničije lopte na vrhu Chelseajeva šesnaesterca, nakon lošeg čišćenja slobodnog udarca. Stvorio si je prostor i pucao lijevom nogom u sami kut gola.

DRUGO POLUVRIJEME

Par minuta nakon sučeva zvižduka Salah je poslužio Remyja, ali Francuz je promašio cijeli okvir.

Bradford je stisnuo, izborio nekoliko kornera, a iz jednog od njih Hanson je pucao glavom, ali Čech je bio na mjestu. Zatim su zaprijetila i dva bivša igrača Bluesa. Prvo je zaprijetio Filipe Morais, a zatim i Billy Knott.

Nastavilo se visokim tempom s obje strane. Prvi je zaprijetio Chelsea, a pucao je Salah s dvadesetak metara i bio je vrlo blizu. S druge strane Knott je “prizemljio” Zoumu volejem iz neposredne blizine.

Iste sreće nije bio Mikel i morao je biti zamijenjen nakon što mu je u sudaru glava potekla krv. Iz igre je izašao i Salah, a u igru su ušli Fabregas i Willian.

Fabregas je odmah petom proigrao Oscara koji je pucao pokraj gola, Španjolac je i Drogbu poslužio loptom nakon slobodnog udarca, ali je napadač pucao ravno u gostujućeg vratara.

Bradford je još jednom zaprijetio iz prekida, ovaj puta uspješno. Hanson je bacio dugi aut na Knotta koji je pucao iz prve. Čech je taj udarac obranio nogom, ali prvi na odbijenoj lopti je Morais.

Mourinho je odmah uveo Hazarda i Chelsea je nastavio pritiskati i pao je gol. Iznenađujuće, ponovno za goste.

Steada je lopta pogodila u leđa i odbila se do Hallidaya koji je bez razmišljanja pucao snažno i precizno-neuhvatljivo za Čecha.

Mourinho je poslao Zoumu u napad uz Drogbu. Stoper je odmah zaprijetio nakon Fabregasova centaršuta tako što je dodao Drogbi, ali on je pucao preko gola. Ponovno je zaprijetio Zouma, ovaj puta nakon Ramiresovog centaršuta, ali epilog je isti. Lopta je ponovno otišla iznad vrata.

Sudac je pokazao sedam minuta nadoknade, ali opet su gosti iz Yorkshirea zabili. Stead je držao loptu i gurnuo je svježem Yeatesu koji je Čecha poslao u krivu stranu i lagano poentirao.

Iz ovog natjecanja smo ispali, ali već u utorak igramo uzvrat Capital One kupa kada Liverpool dolazi na Bridge igrati uzvrat tog natjecanja.

Chelsea (4-2-3-1): Čech; Christensen, Cahill, Zouma, Azpilicueta; Ramires, Mikel (Fabregas 70); Remy (Hazard 76), Oscar, Salah (Willian 70); Drogba (c).
Neiskorištene zamjene: Courtois, Terry, Ake, Loftus-Cheek.
Strijelci: Cahill 21′, Ramires 38′

Bradford City (4-4-2): Williams; Darby, Davies, McArdle, Meredith; Morais (Clarke 89), Knott (Yeates 80), Halliday (Routis 87), Liddle; Hanson, Stead.
Neiskorištene zamjene: Urwin, Sheehan, Clarke, Kennedy, Zoko.
Strijelci: Stead 42′, Morais 75′, Halliday 82′, Yeates 90+4′
Kartonirani: McArdle 23, Clarke 90+1

Sudac: Andre Marriner
Publika: 41014


quote:
ŠTO SMO NAUČILI?

- Potvrđen je pad forme koji se nazirao. Nadamo se da će to što prije završiti.

- Christensen je zalog za budućnost. Danas je odradio solidnu partiju, ali nažalost, Chelsea je izgubio.

- Iako se tako čini, ova ekipa nema veliku širinu i čim ključni igrači odmaraju, ostali igrači se pate.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/02/2015 : 23:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrsport.net/vijesti/481851/nogomet-engleska/chelsea-odradio-najvece-transfere-posljednjeg-dana-prijelaznog-roka/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 03/02/2015 : 10:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

http://www.hrsport.net/vijesti/481851/nogomet-engleska/chelsea-odradio-najvece-transfere-posljednjeg-dana-prijelaznog-roka/

Dobra zamjena za zucu koji ce definitivno pojacati vukove.
Za razliku od Schürrlea, Cuadrado igra u oba smjera sto je naravno veliki plus za Chelsea.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/02/2015 : 11:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Samo pitanje je koliko će ga Mourinho forsirati. Sve mi se čini da želi samo pojačati klupu i da će ulaziti po potrebi kao uostalom i Schurrle kojeg su se po meni olako odrekli.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 11/02/2015 : 22:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Willian!!

Na ovakvim utakmicama se osvaja prvenstvo, sretan gol u predzadnjoj minuti. To je ono što je Chelseu prošle godine falilo, malo sreće protiv momčadi koje igraju bunker.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 12/02/2015 : 18:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Chelsea je trenutno najjaci tamo,u LP ih vidim u finalu

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28979 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/02/2015 : 19:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Chelsea je favorit No. 1 zaosvojiti Premiership, ali mogao ga je osvojiti i lani, pa znmao kako je završilo, ali svejedno ove sezone su baš pogodili sa pojačanjima i vidim ih kao pobjednike Premiershipa, a i u CL mogu daleko, imaju definitivno najjaču klupu i jednog od najboljih trenera i dugo će jošbiti u vrhu, sustav koji će trajati!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 12/02/2015 : 20:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Imaju po meni sve sto triba imati jedan vrhunski klub

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28979 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/02/2015 : 21:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
upravo tako!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 12/02/2015 : 21:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Osim toga što se tako olako riješavaju legendi kluba
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28979 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/02/2015 : 21:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ja se ne bi nikad riješio legende kluba, ali zna se kako je Mourinhu najvažnija trka, a Lampard je ipak u godinama, al kad se uzmu u obzir dovedena pojačanja ljetos i titula gotovo u džepu malo je manje gorak okus za navijače Chelseaja, ali svejedno kažem ne bi se smjelo tako sa legendama!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/03/2015 : 22:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
West Ham - Chelsea 0:1

Koja luda utakmica, potpuno otvorena s obe strane, moglo je komotno završiti 5:5. Ovo je možda i ključna utakmica Chelsea za osvajanje titule, preživjeli su teško gostovanje, imaju utakmicu manje i 5 bodova prednosti. Ovo ne bi ni Kruno Jurčić ispustio, a kamoli Mourinho.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/03/2015 : 20:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Začudio se da ne vidim Chelsea u finalu LP... Ove godine to izgleda jako, jako dobro.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 08/03/2015 : 11:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Ove godine, s obzirom na sve što se događa sa City/Utd&com., ne mogu ispustit prvenstvo, a mislin da in je to top važno. Ako usput u LC napravu nešto više odlično, ali neče plakat ako ne uspiju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/03/2015 : 22:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kapetan Chelseaja John Terry produžio je vjernost londonskom klubu na još jednu sezonu i ostat će član momčadi sa Stamford Bridgea i u sljedećoj sezoni...
Produženje ugovora Johna Terryja s Chelseajem očekivan je potez. Već tjednima se najavljuje takav rasplet, Jose Mourinho najavio je nedavno kako se potpis očekuje svaki dan, a danas se i dogodio.
Terry je imao ugovor s klubom do kraja ove sezone, a sada je osigurao ostanak u londonskom klubu i sljedeće sezone.
Od seniorskog debija 1998. godine, Terry je u dresu Chelseaja upisao 661 nastup i sa 63 pogotka branič je s najviše golova u povijesti kluba.
"Oduševljen sam što sam produžio ugovor s Chelseajem. Igranje u ovako velikom klubu čini me ponosnim i mogu se samo svima zahvaliti što su mi pružali konstantno podršku", rekao je Terry.
Mourinho je veliki Terryjev zagovornik, u odličnim su odnosima i privatno te je, naravno, zadovoljan zaključenim poslom.
"Ovaj ugovor nije nikakva zahvala nego je stigao zbog Johnovih odličnih igara. On je vrhunski stoper i sretan sam što je potpisao novi ugovor koji je potpuno zaslužio."
Terry je u Chelseaju od svoje 14. godine, a već gotovo 15 godina standardan je član prvih 11.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 27/03/2015 : 10:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
http://www1.skysports.com/football/news/11668/9774498/petr-cech-ready-to-leave-chelsea-in-search-of-first-team-football

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/04/2015 : 22:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kapetan Chelseaja John Terry produžio je vjernost londonskom klubu na još jednu sezonu i ostat će član momčadi sa Stamford Bridgea i u sljedećoj sezoni...
Produženje ugovora Johna Terryja s Chelseajem očekivan je potez. Već tjednima se najavljuje takav rasplet, Jose Mourinho najavio je nedavno kako se potpis očekuje svaki dan, a danas se i dogodio.
Terry je imao ugovor s klubom do kraja ove sezone, a sada je osigurao ostanak u londonskom klubu i sljedeće sezone.
Od seniorskog debija 1998. godine, Terry je u dresu Chelseaja upisao 661 nastup i sa 63 pogotka branič je s najviše golova u povijesti kluba.
"Oduševljen sam što sam produžio ugovor s Chelseajem. Igranje u ovako velikom klubu čini me ponosnim i mogu se samo svima zahvaliti što su mi pružali konstantno podršku", rekao je Terry.
Mourinho je veliki Terryjev zagovornik, u odličnim su odnosima i privatno te je, naravno, zadovoljan zaključenim poslom.
"Ovaj ugovor nije nikakva zahvala nego je stigao zbog Johnovih odličnih igara. On je vrhunski stoper i sretan sam što je potpisao novi ugovor koji je potpuno zaslužio."
Terry je u Chelseaju od svoje 14. godine, a već gotovo 15 godina standardan je član prvih 11.




Terry je i dan danas uvjerljivo najbolji engleski stoper.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/04/2015 : 22:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
CHELSEA - MAN. UNITED

1:0





Chelsea je u velikom derbiju savladao Manchester United s 1:0 u susretu 33. kola engleske Premier lige.

Uvodne minute pripale su Unitedu. Rooney je u četvrtoj minuti imao fantastičnu šansu, ali napadač Crvenih đavola šutira pored gola.

Zatim su domaći uzvratili preko Hazard, United uzvraća preko Herrere, da bi se meč smirio do 38. minute kada Plavci stižu do vodstva.

Oscar sjajno pronalazi Edena Hazarda koji pogađa za vodstvo Chelseaja od 1:0.

Minimalnim vodstvom domaćeg tima otišlo se na odmor, a nakon deset minuta igre u nastavku, Chelsea zamalo dolazi i do drugog gola. Udarac Drogbe brani De Gea, da bi u nastavku akcije Hazard pogodio prečku.

Nakon ove prilike Unuted je zaigrao mnogo bolje. Imali su kontrolu igre, stvorili su nekoliko dobrih prilika pred golom Courtoisa, ali do gola nisu mogli doći.

Chelsea je sačuvao prednost, te je tim Josea Mourinha sada 10 bodova ispred drugoplasiranog Arsenala, dok je United ostao treći.
Source: http://www.chelseabalkan.com/index.php/201504184941/vijesti/utakmice/video-chelsea-savladao-manchester-united.html

Edited by - Jerry Krause on 18/04/2015 22:48:26
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000