forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 PADORA - AKCIJA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 20/04/2015 : 14:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote
Stripove možete naručuti na sledeći mail - padoradoo@gmail.com
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/04/2015 : 19:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Uzimajte ljudi ovo, Padora je razvalila s izborom i kvalitetom izdanja a i cijenom na ovim akcijama. Zaslužili su prazno skladište (ja govorim a nisam kupio Tyler i Secret ali bar na osnovi Cassidyja i Morguea valjda mogu )

loading...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/04/2015 : 19:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Uzimajte ljudi ovo, Padora je razvalila s izborom i kvalitetom izdanja a i cijenom na ovim akcijama. Zaslužili su prazno skladište (ja govorim a nisam kupio Tyler i Secret ali bar na osnovi Cassidyja i Morguea valjda mogu )



Potpuno se slazem!

Uzimajte ovo narode! Kasidi i Tajler Kros su stripcine!
Ja cu bas da iskoristim ovu priliku i pazarim Morguea.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/04/2015 : 20:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Kasidi i Tyler su stvarno sjajni stripovi;najiskreenija preporuka sa moje strane.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 20/04/2015 : 23:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Uzeo sam Cassidy-a za vrijeme prošle akcije i nisam se pokajao. Sad bi uzeo Dr. Morga ili Secreta, ako budu dolazili kod Hogara, i ustvari da pitam hoče li dolaziti??

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 21/04/2015 : 00:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Kasidi i Tyler su stvarno sjajni stripovi;najiskreenija preporuka sa moje strane.



Mozes li nesto vise o ovome? Da ne kopam teme...
Go to Top of Page

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 21/04/2015 : 08:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Uzeo sam Cassidy-a za vrijeme prošle akcije i nisam se pokajao. Sad bi uzeo Dr. Morga ili Secreta, ako budu dolazili kod Hogara, i ustvari da pitam hoče li dolaziti??


To od Hogara zavisi.Pozdrav
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/04/2015 : 08:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Preporuke i sa moje strane. Uzeo sam sve do sada izasle stripove i najvise bi preporucio Cassidyja, Tyler Crossa i Dr. Morgua. Pogotov poslednji je zanimljiv "Bonellid", malo drugaciji glavni junak, autista, patolog, serijal je isto tako kratak ...

Vec duze vremena zelim napisati nesto vise o Padorinoj ponudi ali ne ide mi to, tesko se izrazavam na sr/hr pa zato tako na kratko. Ima tu razlicitih stvari, tako za okorele Bonellijase kao i one "granicne", a i Tyler Cross je odlican BD.

Ne znam nista o Milanu ali velika mu hvala sto se odlucio uloziti svoj novac i vreme u izdavastvo stripova. Znamo da se tu ne bere med, vise se ide na prezivljavanje ako nisi "krupna zverka" (sa dobrom distribucijom, velikim tirazima, vezama - dobrim ugovorima za "dobre" junake :D, svojom tiskarom ili striparnicom ...), pa se nadam da barem nije u (velikom) minusu na kraju.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 21/04/2015 : 09:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Preporuke i sa moje strane. Uzeo sam sve do sada izasle stripove i najvise bi preporucio Cassidyja, Tyler Crossa i Dr. Morgua. Pogotov poslednji je zanimljiv "Bonellid", malo drugaciji glavni junak, autista, patolog, serijal je isto tako kratak ...

Vec duze vremena zelim napisati nesto vise o Padorinoj ponudi ali ne ide mi to, tesko se izrazavam na sr/hr pa zato tako na kratko. Ima tu razlicitih stvari, tako za okorele Bonellijase kao i one "granicne", a i Tyler Cross je odlican BD.

Ne znam nista o Milanu ali velika mu hvala sto se odlucio uloziti svoj novac i vreme u izdavastvo stripova. Znamo da se tu ne bere med, vise se ide na prezivljavanje ako nisi "krupna zverka" (sa dobrom distribucijom, velikim tirazima, vezama - dobrim ugovorima za "dobre" junake :D, svojom tiskarom ili striparnicom ...), pa se nadam da barem nije u (velikom) minusu na kraju.





Hvala na podršci.Što se minusa tiče to nije toliko važno kada sam ostvario svoju želju.Ne pijem i ne pušim ali ostaje strast koju imam prema stripovima.A i mojoj ženi je lakše jer jurim nove stripove za moju kolekciju a ne jurim neku drugu kolekciju
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/04/2015 : 12:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by anto

Kasidi i Tyler su stvarno sjajni stripovi;najiskreenija preporuka sa moje strane.



Mozes li nesto vise o ovome? Da ne kopam teme...


"Tajlera sam ostavio za specijalnu priliku - za čitanje na današnji ( ustvari jučerašnji) dan, 01.01.;kad se lagano probudim, obilno doručkujem, malo provrtim kanale na TV-eu, poigram sa dečicom a potom ih uvalim ženi i majci a ja se malo izolujem na izležavanje,čituckanje&varenje đakonija.
I vaistinu je TC opravdao status štiva za specijalne prilike.
Kao što već rekoše prethodnici - punokrvni te čistokrvni krimo-akcioni krimić sa svim elementima čistokrvne kriminalštine.Malo podseća na U turn sa Šonom Penom, i istina ima tu svih mogućih klišea, ali uklopljenih do krajnje perfekcije.Od prve do zadnje sličice strip bukvalno razbija.

Padora nam je padorila, ovaj, podarila sjajan, i pre svega "vruć" BD naslov, i neizmerno Milanu hvala na ovom potezu.Ipak je ovo album koji je i u Francuskim knjižarama friško aktuelan, a i mi ovde u Srbiji(Hrv/Slo/...) ga možemo čitati na domaćem(srodnom) jeziku - šta ćeš lepše.
Jedan mi je od kandidata za strip godine, to svakako, i obavezno štivo kako za čitanje tako i za posedovanje, svakom ljubitelju BD škole ali i dobrog stripa uopšte.
Tehnički, odlično izdanje; Simbol je prijatno iznenadio sa obzirom da je ovo tvrdokoričen album.

Mada, ... sve nešto imam utisak da ovaj strip za sada i nije naišao na prijem kakav bi trebao; nadam se da grešim.Ili je istina da samo bonelijana ili ko-zna-koji-po-redu-reprint-evro/usa-klasika ima sigurnu prođu !"



+

"Teksas, četrdesete godine prošlog veka. Tyler Cross je iskusni plaćeni ubica i stručnjak za razne prljave poslove, i upravo mu je predočen novi zadatak – oteti 20 kilograma čistog heroina od jednog „manje zaslužnog“ člana organizacije. Operacija, kako to već hoće, prođe problematično – Tyler uspeva da izvuče robu (i živu glavu), ali gubi svoje saradnike, pa dalje nastavlja sam. Put ga navodi u malo mesto po imenu Black Rock, godinama pod kontrolom moćne porodice Pragg, koja je upletena u sve sfere dnevnog života. Tamo, Cross saznaje da je njegov nalogodavac iznenadno preminuo, i da su pravila igre potpuno promenjena, što samo dodatno komplikuje ionako već zaguljenu poziciju našeg junaka.
***
Beogradska „Padora“ se, za relativno kratko vreme, afirmisala kao izdavač izbora za sve ljubitelje starog, dobrog, „tvrdog“ krimića. Ne čudi, dakle, da nam je upravo od ljudi koji su nam uvezli sjajnog Cassydija stigne i Tyler Cross, one-shot album od 96 strana u režiji scenariste Fabiena Nurya i crtača Bruna. Baš kao i spomenuti Cassidy, i Tyler Cross je još jedan iz galerije krimi-noir likova koji doživi peh na „radnom mestu“, i onda se izvlači iz problema. Razlika je u tome što je Rujuova kreacija više inspirisana filmovima 70tih, dok je Nury za Crossa našao motivaciju u nešto ranijoj eri i raznovrsnijim izvorima.
Kičmu svakog dobrog rada ove orjentacije čini scenario, i Nury je tu odradio dobar posao. Mada su likovi u radnji odavno izlizani šabloni – surovi profesionalac, oholi gradski moćnik, lepotica u nevolji itd. – njihovo prisustvo uopšte ne smeta. Uostalom, može se reći da ljudi i čitaju ovakve stvari baš zbog takvih karakterizacija, koje nikad ne izlaze iz mode. Priča se brzo razvija uz agresivan tempo, a scene obračuna i nasilja su pažljivo raspoređene tako da ne zaguše protok. U jednom momentu, čitalac će možda steći utisak da je Nury malo previše „zagrizao“ i da priča nepotrebno ulazi u treći čin – ipak, kvalitet ostaje na nivou i u poslednjih tridesetak stranica, pa ne moramo žaliti za ovakvim scenarističkim zahvatom. Naracija, taj neizostavni elemenat hard-boiled pulpa, je i ovde prisutna, ali ne toliko kao Chandlerovski voiceover, već više kao spoljna perspektiva. Kao rezultat ovoga Tyler Cross izgleda nešto svežije nego svoja konkurencija, budući da je ipak izbegao jedan žanrovski kliše. Nury takođe kroz ceo strip provlači dosta osetan western štih – malo preko lokacije (Texas oko Rio Grandea), a malo i preko moralnih načela nekih likova, kao i samog raspleta. Ovde se scenarista pokazuje kao ne samo pitomac Chandler-Hammett škole, već i istaknuti „Fordovac“ – prostor posvećen reci Rio Grande direktan je omaž američkom majstoru „kaubojaca“, a način na koji se povežu sudbine karaktera više duguje američkom klasičnom westernu, nego Evropi srodnijem revizionizmu.
Vizuelno, Tyler Cross izgleda kao spoj neo-noir Hollywoodske estetike („Chinatown“ Romana Polanskog i „Blood Simple“ braće Cohen su dobri primeri, kao i potcenjeni „Red Rock West“ Johna Dahla iz 1993.) i radova Sama Peckinpaha. Peckinpahov uticaj primetan je pogotovo u prvoj polovini albuma, koja vizuelno (a pomalo i tematski) podseća na „Bring me the Head of Alfredo Garcia“ – stilizovani revolveraški obračuni takođe deluju inspirisani nekim njegovim kadrovima. Na prvi pogled, Brunov crtež izgleda kao da više priliči nekom komičnom sadržaju – Tyler, koji nalikuje na neku grotesknu karikaturu Bernetovog Torpeda, i ostali likovi iz stripa (korumpirani šerif podseća na Nicka Noltea iz Walter Hillovog „Extreme Prejudice“) će čitaoce više asocirati na, recimo, Trondheima („Zekanove Hvalevredne Pustolovine“) ili Jouvraya („Lincoln“) nego na Franka Millera, ali ovo i nije preterano loša stvar. Što više listate stranice, više ćete i uživati u pomalo i ironičnoj simbiozi već opisanog crteža i R-rated priče.
Sa izdavačkog aspekta, „Padora“ se potrudila da ugođaj bude na nivou. Album stiže u tvrdim koricama i ful koloru, a od dodataka tu je par postera sa motivima iz stripa koje su nacrtali drugi, gostujući autori. Prevod je generalno dobar, mada verujem da će se fanovi westerna nasmejati kada vide da su „ruralesi“ prevedeni kao „ruralci“ (što ruku na srce i jeste nekakav prevod, ali ipak malo suvišan). Povrh svega, cena od 1495 dinara je, ako uzmemo sve u obzir, sasvim korektna.
Tyler Cross je vredan dodatak svakoj kolekciji koja je u sebi već našla mesto za druge stripove ovakvog tipa. Ljubitelji klasičnog krimija će sigurno uživati u ovom albumu, koji bi takođe mogao da posluži kao dobra inicijacija za one koji nisu upoznati sa tim žanrom.

Miloš Jovanović"

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/04/2015 12:32:42
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 21/04/2015 : 13:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by milan16

quote:
Originally posted by Poli


Preporuke i sa moje strane. Uzeo sam sve do sada izasle stripove i najvise bi preporucio Cassidyja, Tyler Crossa i Dr. Morgua. Pogotov poslednji je zanimljiv "Bonellid", malo drugaciji glavni junak, autista, patolog, serijal je isto tako kratak ...

Vec duze vremena zelim napisati nesto vise o Padorinoj ponudi ali ne ide mi to, tesko se izrazavam na sr/hr pa zato tako na kratko. Ima tu razlicitih stvari, tako za okorele Bonellijase kao i one "granicne", a i Tyler Cross je odlican BD.

Ne znam nista o Milanu ali velika mu hvala sto se odlucio uloziti svoj novac i vreme u izdavastvo stripova. Znamo da se tu ne bere med, vise se ide na prezivljavanje ako nisi "krupna zverka" (sa dobrom distribucijom, velikim tirazima, vezama - dobrim ugovorima za "dobre" junake :D, svojom tiskarom ili striparnicom ...), pa se nadam da barem nije u (velikom) minusu na kraju.





Hvala na podršci.Što se minusa tiče to nije toliko važno kada sam ostvario svoju želju.Ne pijem i ne pušim ali ostaje strast koju imam prema stripovima.A i mojoj ženi je lakše jer jurim nove stripove za moju kolekciju a ne jurim neku drugu kolekciju




Gdje i da li se ovo može u Hrvatskoj uzeti po ovim cijenama....???
Go to Top of Page

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 21/04/2015 : 15:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by milan16

quote:
Originally posted by Poli


Preporuke i sa moje strane. Uzeo sam sve do sada izasle stripove i najvise bi preporucio Cassidyja, Tyler Crossa i Dr. Morgua. Pogotov poslednji je zanimljiv "Bonellid", malo drugaciji glavni junak, autista, patolog, serijal je isto tako kratak ...

Vec duze vremena zelim napisati nesto vise o Padorinoj ponudi ali ne ide mi to, tesko se izrazavam na sr/hr pa zato tako na kratko. Ima tu razlicitih stvari, tako za okorele Bonellijase kao i one "granicne", a i Tyler Cross je odlican BD.

Ne znam nista o Milanu ali velika mu hvala sto se odlucio uloziti svoj novac i vreme u izdavastvo stripova. Znamo da se tu ne bere med, vise se ide na prezivljavanje ako nisi "krupna zverka" (sa dobrom distribucijom, velikim tirazima, vezama - dobrim ugovorima za "dobre" junake :D, svojom tiskarom ili striparnicom ...), pa se nadam da barem nije u (velikom) minusu na kraju.





Hvala na podršci.Što se minusa tiče to nije toliko važno kada sam ostvario svoju želju.Ne pijem i ne pušim ali ostaje strast koju imam prema stripovima.A i mojoj ženi je lakše jer jurim nove stripove za moju kolekciju a ne jurim neku drugu kolekciju




Gdje i da li se ovo može u Hrvatskoj uzeti po ovim cijenama....???


Upravo sam se čuo sa Babilonom,nisu zainteresovani za ovu akciju.Sa raulom se nisam čuo.Uglavnom,ako je neka striparnica zainteresovana slobodno može da se javi
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/04/2015 : 22:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by anto

Kasidi i Tyler su stvarno sjajni stripovi;najiskreenija preporuka sa moje strane.



Mozes li nesto vise o ovome? Da ne kopam teme...



Za Tajlera Krosa ti je sve napisao anto, a za Kasidija cu ti ja reci da je najbolji mini serijal u Bonellijevoj kuhinji koji sam ja procitao. Kasidi je pravi, zestoki krimic (da se filmski izrazim neo-noir) sa primesom misterije.
Posebno ce ti dobro leci ako volis muziku iz 60ih i 70ih(jer Kasidi ima odlican soundtrack) i ako volis krimi filmove uopste.


Ne bih da ti otkrivam nesto u vezi radnje ali dovoljno ti je da znas da svako ko je procitao Kasidija je bio ili odusevljen ili u najmanju ruku zadovoljan serijalom sto pokazuje i tema o Kasidiju u Bonelli podforumu gde su svi komentari pozitivni.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 21/04/2015 : 22:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Za Tajlera Krosa ti je sve napisao anto, a za Kasidija cu ti ja reci da je najbolji mini serijal u Bonellijevoj kuhinji koji sam ja procitao. Kasidi je pravi, zestoki krimic (da se filmski izrazim neo-noir) sa primesom misterije.
Posebno ce ti dobro leci ako volis muziku iz 60ih i 70ih(jer Kasidi ima odlican soundtrack) i ako volis krimi filmove uopste.


Ne bih da ti otkrivam nesto u vezi radnje ali dovoljno ti je da znas da svako ko je procitao Kasidija je bio ili odusevljen ili u najmanju ruku zadovoljan serijalom sto pokazuje i tema o Kasidiju u Bonelli podforumu gde su svi komentari pozitivni.


Stoji mi Cassidy na polici, nikako da krenem, čekam tvoju recenziju da me konačno ubediš.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 22/04/2015 : 08:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by milan16

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by milan16

quote:
Originally posted by Poli


Preporuke i sa moje strane. Uzeo sam sve do sada izasle stripove i najvise bi preporucio Cassidyja, Tyler Crossa i Dr. Morgua. Pogotov poslednji je zanimljiv "Bonellid", malo drugaciji glavni junak, autista, patolog, serijal je isto tako kratak ...

Vec duze vremena zelim napisati nesto vise o Padorinoj ponudi ali ne ide mi to, tesko se izrazavam na sr/hr pa zato tako na kratko. Ima tu razlicitih stvari, tako za okorele Bonellijase kao i one "granicne", a i Tyler Cross je odlican BD.

Ne znam nista o Milanu ali velika mu hvala sto se odlucio uloziti svoj novac i vreme u izdavastvo stripova. Znamo da se tu ne bere med, vise se ide na prezivljavanje ako nisi "krupna zverka" (sa dobrom distribucijom, velikim tirazima, vezama - dobrim ugovorima za "dobre" junake :D, svojom tiskarom ili striparnicom ...), pa se nadam da barem nije u (velikom) minusu na kraju.





Hvala na podršci.Što se minusa tiče to nije toliko važno kada sam ostvario svoju želju.Ne pijem i ne pušim ali ostaje strast koju imam prema stripovima.A i mojoj ženi je lakše jer jurim nove stripove za moju kolekciju a ne jurim neku drugu kolekciju




Gdje i da li se ovo može u Hrvatskoj uzeti po ovim cijenama....???


Upravo sam se čuo sa Babilonom,nisu zainteresovani za ovu akciju.Sa raulom se nisam čuo.Uglavnom,ako je neka striparnica zainteresovana slobodno može da se javi



Daj mi molim te napiši ili PM-aj, ako nije problem koliko bi me čitav ovaj komplet (sve tvoje) koštao sa dostavom za Zagreb.
Go to Top of Page

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 22/04/2015 : 10:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote

Stripove po akcijskim cenam moći ćete da kupujete i u striparnici Darkwood.
Go to Top of Page

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 22/04/2015 : 10:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by milan16

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by milan16

quote:
Originally posted by Poli


Preporuke i sa moje strane. Uzeo sam sve do sada izasle stripove i najvise bi preporucio Cassidyja, Tyler Crossa i Dr. Morgua. Pogotov poslednji je zanimljiv "Bonellid", malo drugaciji glavni junak, autista, patolog, serijal je isto tako kratak ...

Vec duze vremena zelim napisati nesto vise o Padorinoj ponudi ali ne ide mi to, tesko se izrazavam na sr/hr pa zato tako na kratko. Ima tu razlicitih stvari, tako za okorele Bonellijase kao i one "granicne", a i Tyler Cross je odlican BD.

Ne znam nista o Milanu ali velika mu hvala sto se odlucio uloziti svoj novac i vreme u izdavastvo stripova. Znamo da se tu ne bere med, vise se ide na prezivljavanje ako nisi "krupna zverka" (sa dobrom distribucijom, velikim tirazima, vezama - dobrim ugovorima za "dobre" junake :D, svojom tiskarom ili striparnicom ...), pa se nadam da barem nije u (velikom) minusu na kraju.





Hvala na podršci.Što se minusa tiče to nije toliko važno kada sam ostvario svoju želju.Ne pijem i ne pušim ali ostaje strast koju imam prema stripovima.A i mojoj ženi je lakše jer jurim nove stripove za moju kolekciju a ne jurim neku drugu kolekciju




Gdje i da li se ovo može u Hrvatskoj uzeti po ovim cijenama....???


Upravo sam se čuo sa Babilonom,nisu zainteresovani za ovu akciju.Sa raulom se nisam čuo.Uglavnom,ako je neka striparnica zainteresovana slobodno može da se javi



Daj mi molim te napiši ili PM-aj, ako nije problem koliko bi me čitav ovaj komplet (sve tvoje) koštao sa dostavom za Zagreb.


Proveriću pa ću ti javiti,a kako si mislio da uplatiš ?
Bilo kako da uplatiš provizije su velike.
Najbolje bi bilo ako imaš nekog u Srbiji pa da on uzme za tebe.
Pozdrav
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 22/04/2015 : 11:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Hmmmm da nisam o tome razmišljao......tj. mislio sam da se može negdje i u hrv uplatiti....

Hvala puno svejedno.....probat cu kontaktiratni nekoga u srbiji

Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 22/04/2015 : 13:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

Hmmmm da nisam o tome razmišljao......tj. mislio sam da se može negdje i u hrv uplatiti....

Hvala puno svejedno.....probat cu kontaktiratni nekoga u srbiji





Ako imaš ideju kako da sredimo prebacivanje iz Srbije u HR ja ću odraditi nabavku kod Milana.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

hogar_5
New Member



Bosnia and Herzegovina
284 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 22/04/2015 : 15:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit hogar_5's Homepage  Send hogar_5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by milan16

quote:
Originally posted by gerilac1

Uzeo sam Cassidy-a za vrijeme prošle akcije i nisam se pokajao. Sad bi uzeo Dr. Morga ili Secreta, ako budu dolazili kod Hogara, i ustvari da pitam hoče li dolaziti??


To od Hogara zavisi.Pozdrav



Pozdrav,
stavio sam obavijest na sajt, e evo i ovde je prenosim:

U novoj akciji se nalaze sva izdanja Padore, primamo narudjbe:

-Tyler Cross - 19.00KM
-Doktor Morg - komplet 7 brojeva + specijal - 24.00KM
-Kasidi - komplet 18 brojeva - 54.00KM
-Sekret - komplet 8 brojeva - 24.00KM

pozz

www.hogarcaffe.com ...bh strip sajt
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 22/04/2015 : 15:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by www2

Hmmmm da nisam o tome razmišljao......tj. mislio sam da se može negdje i u hrv uplatiti....

Hvala puno svejedno.....probat cu kontaktiratni nekoga u srbiji





Ako imaš ideju kako da sredimo prebacivanje iz Srbije u HR ja ću odraditi nabavku kod Milana.



Hvala puno....javim ti se ako šta odlučim

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/04/2015 : 21:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by going going

Za Tajlera Krosa ti je sve napisao anto, a za Kasidija cu ti ja reci da je najbolji mini serijal u Bonellijevoj kuhinji koji sam ja procitao. Kasidi je pravi, zestoki krimic (da se filmski izrazim neo-noir) sa primesom misterije.
Posebno ce ti dobro leci ako volis muziku iz 60ih i 70ih(jer Kasidi ima odlican soundtrack) i ako volis krimi filmove uopste.


Ne bih da ti otkrivam nesto u vezi radnje ali dovoljno ti je da znas da svako ko je procitao Kasidija je bio ili odusevljen ili u najmanju ruku zadovoljan serijalom sto pokazuje i tema o Kasidiju u Bonelli podforumu gde su svi komentari pozitivni.


Stoji mi Cassidy na polici, nikako da krenem, čekam tvoju recenziju da me konačno ubediš.



Uh, nece jos skoro ta recenzija. Zapoceo sam je sa pet razlicitih strana i toliko ima da se kaze o ovom stripu da ce to da potraje a i zelim da bude odlicna recenzija.

Bolje ti veruj meni na rec i kreni odmah sa citanjem, svidece ti se, a recenzija ce sigurno imati neki spoiler tako da je ne preporucujem onome ko nije procitao prvi broj.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 22/04/2015 : 22:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by going going

Za Tajlera Krosa ti je sve napisao anto, a za Kasidija cu ti ja reci da je najbolji mini serijal u Bonellijevoj kuhinji koji sam ja procitao. Kasidi je pravi, zestoki krimic (da se filmski izrazim neo-noir) sa primesom misterije.
Posebno ce ti dobro leci ako volis muziku iz 60ih i 70ih(jer Kasidi ima odlican soundtrack) i ako volis krimi filmove uopste.


Ne bih da ti otkrivam nesto u vezi radnje ali dovoljno ti je da znas da svako ko je procitao Kasidija je bio ili odusevljen ili u najmanju ruku zadovoljan serijalom sto pokazuje i tema o Kasidiju u Bonelli podforumu gde su svi komentari pozitivni.


Stoji mi Cassidy na polici, nikako da krenem, čekam tvoju recenziju da me konačno ubediš.



Uh, nece jos skoro ta recenzija. Zapoceo sam je sa pet razlicitih strana i toliko ima da se kaze o ovom stripu da ce to da potraje a i zelim da bude odlicna recenzija.

Bolje ti veruj meni na rec i kreni odmah sa citanjem, svidece ti se, a recenzija ce sigurno imati neki spoiler tako da je ne preporucujem onome ko nije procitao prvi broj.




Preciznije, prvi broj i trećinu trećeg

loading...
Go to Top of Page

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 29/04/2015 : 10:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote
Svima koji su uplatili ili će uplatiti stripove do sutra šaljem stripove sledeće nedelje.
Kompleta svih stripova i dalje ima za prodaju osim pojedinačnih brojeva Secret 1,Doktor Morg 1 i Kasidi 4,5,6,7 i 8.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000