forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 DC filmovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/10/2014 : 08:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote



“Batman v Superman: Dawn of Justice,” directed by Zack Snyder (2016)
“Suicide Squad,” directed by David Ayer (2016)
“Wonder Woman,” starring Gal Gadot (2017)
“Justice League Part One,” directed by Zack Snyder, with Ben Affleck, Henry Cavill and Amy Adams reprising their roles (2017)
“The Flash,” starring Ezra Miller (2018)
“Aquaman,” starring Jason Momoa (2018)
“Shazam” (2019)
“Justice League Part Two,” directed by Zack Snyder (2019)
“Cyborg,” starring Ray Fisher (2020)
“Green Lantern” (2020)

http://www.dccomics.com/blog/2014/10/15/a-full-slate-of-dc-entertainment-movies-are-on-their-way

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/10/2014 : 09:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Posebno me vesele najave za filmove Suicide Squad, Wonder Woman i Aquaman.

Jedan od razloga zašto su Marvelovi filmovi toliko uspješni jest taj što su uspjeli razviti jedan prepoznatljivi studijski stil.

Ako to uspiju postići i u Warneru, njihova bi franšiza mogla ostvariti veliki uspjeh. Ako budu samo kopirali Marvel, to bi se moglo pokazati kontraproduktivno.

Ali već sam izbor likova i koncepata govori da u Warneru ciljaju na drukčiju franšizu, vjerojatno u smjeru onoga kako je izgledao Man of Steel.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/10/2014 : 20:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
“The Flash,” starring Ezra Miller (2018)...ides

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/10/2014 : 20:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Posebno me vesele najave za filmove Suicide Squad, Wonder Woman i Aquaman.

Jedan od razloga zašto su Marvelovi filmovi toliko uspješni jest taj što su uspjeli razviti jedan prepoznatljivi studijski stil.

Ako to uspiju postići i u Warneru, njihova bi franšiza mogla ostvariti veliki uspjeh. Ako budu samo kopirali Marvel, to bi se moglo pokazati kontraproduktivno.

Ali već sam izbor likova i koncepata govori da u Warneru ciljaju na drukčiju franšizu, vjerojatno u smjeru onoga kako je izgledao Man of Steel.

Hmmm, da , i meni se cini da se ovdje radi o Snyderizaciji fransize.
Naravno vrlo sam znatizeljan ishodom finalnog produkta...ooo daa

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 18/10/2014 : 12:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Posebno me vesele najave za filmove Suicide Squad, Wonder Woman i Aquaman.

Jedan od razloga zašto su Marvelovi filmovi toliko uspješni jest taj što su uspjeli razviti jedan prepoznatljivi studijski stil.

Ako to uspiju postići i u Warneru, njihova bi franšiza mogla ostvariti veliki uspjeh. Ako budu samo kopirali Marvel, to bi se moglo pokazati kontraproduktivno.

Ali već sam izbor likova i koncepata govori da u Warneru ciljaju na drukčiju franšizu, vjerojatno u smjeru onoga kako je izgledao Man of Steel.



Pitanje je koliko je to dobro - MoS je grozan film, vizuelno jako dobar ali u ostalim segmentima loš na mnogo nivoa. Ako zadrže nivo kvaliteta Nolanovih filmova, biće dobro, u suprotnome se možemo nadati da su nešto naučili na prethodnim greškama.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 18/10/2014 : 12:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Dawn of justice ce biti pretrpan do bola, sad jos i zenski Robin...Morat ce to biti jeben scenarij da to sve pohvata u neku smislenu cjelinu. Znam da ce fanovi Batmana baciti kolektivnu drkicu i da ce film vjerojatno imati 9.0 na IMDb-u na nevidjeno, ali ne gajim bas neke nade...Man of Steel mi je bio stvarno razocaravajuci.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 18/10/2014 : 15:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Snyderovi filmovi su vizualno impresivni, ali jednostavno nemaju dušu.

Najbolji film mu je Dawn of the Dead.

Watcmen imaju jako dobru priču, ali to je zasluga stripa.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/11/2014 : 09:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Vau, ovo bi bilo odlično.

http://www.thewrap.com/jared-leto-eyed-to-play-the-joker-in-wbs-suicide-squad-exclusive/

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 08/11/2014 : 11:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Njega smo mogli i očekivati u toj ulozi. Bio bi on dobar Joker.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 10/11/2014 : 09:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote
Margot Robbie potvrđena kao Harley Quinn
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/11/2014 : 09:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mac

Margot Robbie potvrđena kao Harley Quinn


Odlično!

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/11/2014 : 18:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
jared ima potencijala...Margot isto.







“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/11/2014 : 00:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote


http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/michelle-maclaren-signs-develop-direct-752055

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 25/11/2014 : 01:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mac

Margot Robbie potvrđena kao Harley Quinn



Fantazija

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/12/2014 : 10:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Opa! Kakva glumačka postava za film Suicide Squad.

http://variety.com/2014/film/news/suicide-squad-cast-revealed-jared-leto-to-play-the-joker-will-smith-is-deadshot-1201368867/



Znači, u timu će biti:

Jared Leto – Joker
Will Smith – Deadshot
Tom Hardy – Rick Flag
Margot Robbie – Harley Quinn
Jai Courtney – Boomerang
Cara Delevingne – Enchantress

Plus, još trebaju naći glumicu koja će tumačiti lik Amande Waller, a među kandidatkinjama su Viola Davis, Octavia Spencer i Oprah Winfrey.

Već vidim kako fanovima ide pjena na usta zbog pomisli da bi Oprah mogla glumiti opaku nalogodavku.

Još nije jasno hoće li Jesse Eisenberg glumiti Lexa Luthora i u ovom filmu.

Malo mi je žao što u filmu neće biti Bronze Tigera, ali uvijek ga mogu ubaciti u nastavku.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/12/2014 : 14:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ne razumem se bas u ovaj Suicide Squad ali kakve veze ima Joker sa njima? Otkud on tu?
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 03/12/2014 : 14:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Na samu pomisao na Margot Robbie kao Harley Quinn sam gotovo svršio. Tom fuckin' Hardy?! Jared Leto kao Joker? Princ od Bel-Aira kao Deadshot? Još nam samo fali tip s mog avatara da ovaj film ima najbadass casting ikad, očekivanja su mi visoka k'o kip Isusa u Riju.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/12/2014 : 14:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ne razumem se bas u ovaj Suicide Squad ali kakve veze ima Joker sa njima? Otkud on tu?


Citirat ću sebe:

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Amanda Waller - inteligentna i ambiciozna državna službenica, koja se podjednako dobro kreće političkim, vojnim i špijunskim vodama. Njezina ideja je jednostavna. Superman, Batman i ostali superheroji pune zatvore superzločincima, koji bivaju osuđeni na visoke kazne. Ako superheroji neće biti voljni raditi prljave poslove da bi zaštitili interese SAD-a, možda superzločinci bi. Uz određenu dozu uvjeravanja, jasno. Waller osniva prigodno nazvan samoubilački odred, sastavljen od superzločinaca, te lojalnih ljudi i iskusnih špijuna koji bi trebali voditi i koordinirati tim u opasnim situacijama. Kriminalci odlaze u akcije jer im je obećano smanjenje kazne za svaku obavljenu misiju. Naravno, ako prežive misije koje su, pogađate - samoubilačke.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/12/2014 : 17:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Vrlo vjerojatno će Joker biti negativac kojeg će ostali trebat sredit.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/12/2014 : 17:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
onda će film trajati desetak minuta :D
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 04/12/2014 : 13:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Leto bi mogao biti dobar Joker,ali šteta da je Tom Hiddlestone na Marvelovoj strani....mislim da je on trenutno najbolji odabir na planetu za ulogu Jokera.
No dobro,tješit će nas sa Lokijem.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

MarkoDj
Average Member



Croatia
590 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 04/12/2014 : 23:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit MarkoDj's Homepage  Send MarkoDj a Yahoo! Message  Send MarkoDj a Private Message  Reply with Quote
Elementi izvorne priče o Wonder Woman koju će Worner Bros ignorirati:
http://www.voxfeminae.net/feministyle/item/6597-6-cinjenica-o-wonder-woman-koje-ce-warner-bros-mozda-ignorirati

HRVATSKI AUTORSKI STRIP: https://www.facebook.com/groups/hrvatskiautorskistrip/
Strip-PREFIKS: https://www.facebook.com/strip.prefiks
web: http://markodjeska.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/12/2014 : 01:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MarkoDj

Elementi izvorne priče o Wonder Woman koju će Worner Bros ignorirati:
http://www.voxfeminae.net/feministyle/item/6597-6-cinjenica-o-wonder-woman-koje-ce-warner-bros-mozda-ignorirati


O filmu se još ne zna praktički ništa, osim dijela ekipe koja će raditi na njemu. Tek se traži scenarist. Ne treba žuriti s pretpostavkama oko toga što će nas dočekati na velikom platnu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/12/2014 : 12:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Opa! Kakva glumačka postava za film Suicide Squad.

http://variety.com/2014/film/news/suicide-squad-cast-revealed-jared-leto-to-play-the-joker-will-smith-is-deadshot-1201368867/



Znači, u timu će biti:

Jared Leto – Joker
Will Smith – Deadshot
Tom Hardy – Rick Flag
Margot Robbie – Harley Quinn
Jai Courtney – Boomerang
Cara Delevingne – Enchantress

Plus, još trebaju naći glumicu koja će tumačiti lik Amande Waller, a među kandidatkinjama su Viola Davis, Octavia Spencer i Oprah Winfrey.

Već vidim kako fanovima ide pjena na usta zbog pomisli da bi Oprah mogla glumiti opaku nalogodavku.

Još nije jasno hoće li Jesse Eisenberg glumiti Lexa Luthora i u ovom filmu.

Malo mi je žao što u filmu neće biti Bronze Tigera, ali uvijek ga mogu ubaciti u nastavku.

Misljenja sam da bi Viola Davis to puno bolje odradila.
bronze tiger asocira na Wolverina, mozda su ga zato izostavili , a mozda i zbog toga sto neznaju rijesiti onu tigrovu glavu


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/12/2014 : 13:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Misljenja sam da bi Viola Davis to puno bolje odradila.


Nije još odlučeno tko će glumiti Wallericu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/12/2014 : 13:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by mr murdoc

Misljenja sam da bi Viola Davis to puno bolje odradila.


Nije još odlučeno tko će glumiti Wallericu.

Znam, zato i kazem

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000