forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 DC filmovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 25/02/2017 : 21:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Da ne bi rekli da BvS ne osvaja nikakve nagrade, ipak je osvojio (sasvim zasluženo) čak četiri Razziesa.

A to su:
- najgori sporedni glumac: Jesse Eisenberg / Batman v Superman: Dawn of Justice
- najgori glumački kombo: Ben Affleck & His BFF (Baddest Foe Forever) Henry Cavill / Batman v Superman: Dawn of Justice
- najgori prequel, remake, rip-off ili nastavak: Batman v Superman: Dawn of Justice (tu je pobijedio čak i onaj 50 shades of shit)
- najgori scenarij: Batman v Superman: Dawn of Justice

Bilo bi nagrada i više, ali u ostalim kategorijama konkurencija mu je nešto o Hillary Clinton, pa mu je ipak oprošteno što nju nije uspio pobijediti.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/02/2017 : 22:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Da ne bi rekli da BvS ne osvaja nikakve nagrade, ipak je osvojio (sasvim zasluženo) čak četiri Razziesa.

A to su:
- najgori sporedni glumac: Jesse Eisenberg / Batman v Superman: Dawn of Justice
- najgori glumački kombo: Ben Affleck & His BFF (Baddest Foe Forever) Henry Cavill / Batman v Superman: Dawn of Justice
- najgori prequel, remake, rip-off ili nastavak: Batman v Superman: Dawn of Justice (tu je pobijedio čak i onaj 50 shades of shit)
- najgori scenarij: Batman v Superman: Dawn of Justice

Bilo bi nagrada i više, ali u ostalim kategorijama konkurencija mu je nešto o Hillary Clinton, pa mu je ipak oprošteno što nju nije uspio pobijediti.


Iskreno, nije zaslužio nijednu.

Doduše, meni je ionako koncept Razzieja općenito odbojan.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/02/2017 : 14:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
To je klasicno cipelarenje kad je protivnik vec na podu.
Iako, Jesse Eisenberg je definitivno zasluzio "nagradu" , ovo ostalo bas i ne.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 26/02/2017 : 20:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Windwalker

Da ne bi rekli da BvS ne osvaja nikakve nagrade, ipak je osvojio (sasvim zasluženo) čak četiri Razziesa.

A to su:
- najgori sporedni glumac: Jesse Eisenberg / Batman v Superman: Dawn of Justice
- najgori glumački kombo: Ben Affleck & His BFF (Baddest Foe Forever) Henry Cavill / Batman v Superman: Dawn of Justice
- najgori prequel, remake, rip-off ili nastavak: Batman v Superman: Dawn of Justice (tu je pobijedio čak i onaj 50 shades of shit)
- najgori scenarij: Batman v Superman: Dawn of Justice

Bilo bi nagrada i više, ali u ostalim kategorijama konkurencija mu je nešto o Hillary Clinton, pa mu je ipak oprošteno što nju nije uspio pobijediti.


Iskreno, nije zaslužio nijednu.



Itekako jest. :)
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/02/2017 : 23:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, po meni je najviše nagradu zaslužio redatelj (koji je nije dobio) i scenarij.

Eisenberg sam po sebi nije loš glumac (iako je malo iritantan), niti je loše glumio.
Problem je što je glumio potpuno pogrešnog lika na potpuno pogrešan način.
No tu je kriv onaj koji je napisao tog lika za ovaj film i izabrao Eisenberga da ga glumi.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 25/03/2017 : 16:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Konstantni mrak, oblaci, plavicasta boja, bukakke CGI-a...Yep, to je Zack Snyder movie.


These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 25/03/2017 16:51:25
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/03/2017 : 17:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Hoće li ovaj čovjek ikad uspjeti ubaciti neku DOBRU foru u svoj film?
Navijam da se ovaj DC filmski univerzum u pokušaju što prije ugasi, da to uzme u ruke neko drugi.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/03/2017 : 11:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/03/2017 : 12:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Savršeno!

Kako napraviti Justice League trailer dobrim?
Ubaciti Avengerse u njega.

Scene editing je savršen.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 09/05/2017 : 11:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote


• WARDROBE SECRETS OF THE NEW WONDER WOMAN REVEALED!™
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/05/2017 : 17:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Solare, baš sam mislio zalimat istu stvar!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/05/2017 : 00:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote


http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/zack-snyder-steps-down-justice-league-deal-family-tragedy-1006455

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/05/2017 : 21:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Au, bas tuzno.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/05/2017 : 10:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Uistinu ne izgleda loše, možda i kao najzanimljivija i najuspjelija adaptacija DC-jeva stripa.

Reklo bi se da ima i humora, moguće i natruha screwballa.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 29/05/2017 10:47:30
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/05/2017 : 10:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Kako spasiti DCEU? Daj zeni da rezira
Wonder Woman ima odlicne kritike.

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 30/05/2017 10:21:30
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 05/06/2017 : 14:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Gdje su komentari?
Išao sam u kino u petak, i bome je film dobar.
Imam nekih sitnih zamjerki (neću u detalje, da ne spojlam), ali bila je prava uživancija za gledati, rekao bih,
najjači DC naslov dosad (u post-Nolanovskoj fazi, barem).
Svakako ga repriziram, prvom prilikom.

Usput, sjećam se negodovanja kad je Gadot dobila ulogu (iskreno, nije ni meni baš bilo jasno) -
ipak, strahovi su bili neopravdani, i uz ono što je pokazala u BvS mogu komotno ustvrditi da je odličan izbor.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

el_wrejo
Starting Member



Croatia
53 Posts

Member since 09/04/2008

Posted - 09/06/2017 : 00:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send el_wrejo a Private Message  Reply with Quote
Upravo pogledao WW i sasvim je dobar. Puuuno bolja režija nego Zack Snyder sa svojim konstantnim slow motionom, tetralnom glazbom i "larger than life" preseravanjima. Ovdje je sve snimljeno baš kako treba za superherojski film (po mom mišljenju), slo-mo je korišten u kratkim sekvencama za vrijeme akcije, kao da čitaš strip (slika-akcija-slika...itd). Gal Gadot je bomba iako još mislim da joj fali centimetara u bedrima, bokovima i sis...grudima(za WW), svejedno uloga joj je sjela odlično, naglasak, lice, pojava, čak i gluma, sve na mjestu. Malo sam se zaljubio i nije me sram priznat.
Lijepo je prikazano njeno upoznavanje i suočavanje sa vanjskim svijetom. Chris Pine odglumio taman kako treba i koliko treba. Priča ima glavu i rep i manje više sve drži vodu i dobro i lijepo je snimljeno tako da od mene dobivaju 8.5/10
Patty Jenkins>>>>Zack Snyder

Hellboy je extremni desnicar..
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7719 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 09/06/2017 : 07:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler
Usput, sjećam se negodovanja kad je Gadot dobila ulogu (iskreno, nije ni meni baš bilo jasno) -




Pogledaj iz koje je države pa će ti biti jasno.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 09/06/2017 : 10:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
LOL "Zidovi su krivi za sve" krece za 3, 2, 1...

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 09/06/2017 : 11:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:


Pogledaj iz koje je države pa će ti biti jasno.



Ta sranja uopće neću komentirati.

Govorim o glumici kao glumici, izgledom i prethodnim ulogama - nije baš ulijevala povjerenje, međutim, pokazala se kao pun pogodak.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7719 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 09/06/2017 : 11:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Eto, sam si reka. Sigurno je nisu uzeli na temelju izgleda a pogotovo ne prijašnjih uloga.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 09/06/2017 : 11:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Opet, ne zanimaju me takva objašnjenja, pa slobodno možeš prestati s implikacijama.
Postoje mjesta za rasprave na tu temu, ovo nije jedno od njih.

Nije mi bilo jasno gledajući kroz prizmu glume (kao ni mnogima), ali se pokazalo da ima smisla.
Što se zamjerki na izgled tiče - nabacila par kila i poradila na formi, i to je također ispalo sjajno.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 09/06/2017 : 12:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Opet, ne zanimaju me takva objašnjenja, pa slobodno možeš prestati s implikacijama.
Postoje mjesta za rasprave na tu temu, ovo nije jedno od njih.

Nije mi bilo jasno gledajući kroz prizmu glume (kao ni mnogima), ali se pokazalo da ima smisla.
Što se zamjerki na izgled tiče - nabacila par kila i poradila na formi, i to je također ispalo sjajno.



meni je GG baš zgodna pa što se toga tiče, ne mora ni glumit

al super mi je kako se sad počelo pizdit po njenom naglasku jer bi naravno bilo sasvim normalno da kad izađeš s nekog zabitog otoka, di si proveo cijeli svoj život, govoriš savršeni engleski

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 09/06/2017 : 19:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:


Pogledaj iz koje je države pa će ti biti jasno.



Ta sranja uopće neću komentirati.




Kako ne? Evidentno je i da je Ben Affleck zapravo reptilijanac, a Henry Cavill član tajne sotonske lože Illuminata.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 10/06/2017 : 23:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
spoileri za ww slijede

Ja ne znam šta svi hvale Wonder Woman. Tipičan superherojski film. Ali ono, totalno. Valjda su se svi iznenadili što DC može izbaciti film koji ima koherentnu priču pa su ga počeli dizati u nebesa. Radi se o naivnoj, bezumnoj zabavi s jeftinim i prežvakanim motivima, a takvih filmova ima hvala Bogu pa hrpa u zadnjih par godina. Ovo je u rangu prosječnog MCU filma, a bolje je primljen od jednog Logana koji je preokrenuo žanr naglavačke.

Villiani klišejasti, over the top i neuvjerljivi. Švabe koji između sebe pričaju engleski. Glavni neprijatelj uopće ne drži vodu i njegov reveal nema smisla. Cijeli kostur radnje već je viđen hrpu puta - big bad negativac, "the dark lord" koji je nestao i dugo se već prikriva, a želi pridobiti junaka na svoju stranu. CGI kao da igram video-igre. Trevorovi sidekickovi su disposable pozitivci kojih se više nitko neće sjećati dva dana nakon što pogledaju film. Twistovi predvidljivi. Sve skupa ništa novo, osim što je žena glavni lik.

I ajde, to je bilo osvježavajuće. Gal Gadot dobra, Pine također. Fajtovi atraktivni. I to je sve što valja.
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000