forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 DC filmovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/07/2018 : 23:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A i Aquaman se dost dobro čini.
Dugo ti je trebalo DC.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/10/2018 : 21:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Imam osjećaj da će mi vodenko biti najbolji dc universe film:

https://www.youtube.com/watch?v=0KRQ9zXujwY&t=0s

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 19/11/2018 : 19:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Djeluje odlično, ali hoće li uspjeti spasiti taj upropašteni svemir koji je već izgubio dva glavna igrača?

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/11/2018 : 22:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
uf
grozno
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 19/11/2018 : 22:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/11/2018 : 23:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Djeluje odlično, ali hoće li uspjeti spasiti taj upropašteni svemir koji je već izgubio dva glavna igrača?




Ovo izgovoreno u ovom traileru je apsolutno očajno. Izlizana herojska fraza na frazu. Onaj ranije trailer mi je obećavao, sada kada sam vidio ovo, mislim da ćemo dobiti još jedan vizualno odličan, ali ipak sveukupno prosječan film kao što su i ostali DC filmovi. Nadam se da griješim.

Legend has it...The new king...Not even close...You have to forget all the...Training to be the best...My parents made me what I am...I am protector of the...The power of Atlantis...Bring destruction...Unite above and below...Time has come for Atlantis to rise...The war is coming...Your mother always knew you were special...You believe... Unite our two worlds...Needs something more...What could be greater than a king...

Na žalost fraze prežvakane milion puta bez trunke originalnosti. Kao da je pravljeno za debile...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 20/11/2018 00:00:56
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/11/2018 : 14:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
u potpunosti se slazem sa obijem.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



Argentina
720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 20/11/2018 : 19:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
napravljeno za debile od debila
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 15/12/2018 : 12:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Aquaman...ne sjećam se boljeg filma po stripu. Bez konkurencije najbolji koji sam gledao od DCa a vjerojatno šiša i sve Marvelove. Sjajni glumci, dobra priča, bez budalaština, super snimljen..ono baš epski. Oduševljen maksimalno.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/12/2018 : 13:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Eto, meni Aquaman i nije lega, ali san ga gleda umoran ko pas, pa ću morat još jednom. Smetali su mi cringe dijalozi, a ovaj je najgori: "I don't teach you how to captain, and you don't teach me how to pirate.". Koji k jbt.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 15/12/2018 : 15:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni djeluje zabavno i šareno pa pretpostavljam da bi mi mogo biti dobar, ali nešto najbolje, ne vjerujem.
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 16/12/2018 : 14:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote
Odličan film, zabavan i dinamičan. Režija je izvanredna, akcijske scene su naprosto fantastične. Imao sam slaba očekivanja ali sada bih iz ovih stopa ponovo išao goedati ga. Amber Heard je prekrasna, teško je koncentrisati se na scene kada je ona u kadru. Uglavnom, preporuka svima da pogledate, vjerujem da nećete biti razočarani.
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 17/12/2018 : 10:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Nešto gluplje, s lošijom glumom i neuvjerljivijom pričom ne pogledah odavno, najlošiji Marvelov zaslužuje etiketu remek djela u svakom trenutnku u odnosu na ovo sranje od filma...
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 17/12/2018 : 11:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Najbitnije da film nije podijelio publiku :D
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/12/2018 : 21:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
U subotu pa ću vam reći kakav je...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/12/2018 : 20:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Eto pogledao i s radošću izvještavam da je Aquaman odličan.
DC je konačno naučio neke stvari, rekao bih da su malo i prepisivali od konkurencije. Film je fantasy bajka, gotovo ničim povezana sa ostatkom Univerzuma. Shvatili su da je puno bolje odnos između pozitivca i negativca staviti unutar usko povezanih (u ovom slučaju rodbinskih) veza nego ići sa bezličnim negativcem kakav je Steppenwolf. Pogodili su i humor ovaj put. Tu je i prelijepa Amber koja svakako ne odmaže filmu. Kao i svi ostali DC filmovi i ovaj je eye candy, ali ima i ono ostalo. Dobar film mora izazvati emocije, a ovaj ih izaziva (bar kod mene). Siguran sam da će se naći ljudi kojima se ovo neće svidjeti, ali ja ionako pišem za one koji vole Marvel CU, a DCU-om su bili donekle razočarani. E, ovaj film su pogodili, šteta što nisu od početka išli ovako i što ovo nije bio jedan od prvih filmova kao uvod. Justice League i Batman vs Superman su trebali doći puno kasnije kao jači filmovi.
Aquaman mi nije baš u rangu Infinity wara jer je tamo mitologija i predpriča puno razvijenija pa ima i više emocija, ali Aquaman je jako dobar - u rangu sredine Marvela (malo li je?) Više mi se svidio od Black Panthera, do sada najbolji film od ovih novih DC-u filmova...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 22/12/2018 20:15:11
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/12/2018 : 07:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja ga još nisam pogledao, ali sad ste me zaintrigirali da odem u kino. Ali tako se i Wonder Woman hvalio na sve strane, pa mi je film totalno bzvz.
Marvelovi filmovi su mi neusporedivo bolji i zabavniji, ali i isto tako nahvaljeni Black Panther sam jedva pogledao do kraja, bas dosadan film :(
Inače primjećujem da se općenito zaboravlja Nolanova trilogija i meni odličan prvi Burtonov Batman kad se priča o DC filmovima, meni su to i dalje jedni od top superhero filmova.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 23/12/2018 : 09:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja ga još nisam pogledao, ali sad ste me zaintrigirali da odem u kino. Ali tako se i Wonder Woman hvalio na sve strane, pa mi je film totalno bzvz.
Marvelovi filmovi su mi neusporedivo bolji i zabavniji, ali i isto tako nahvaljeni Black Panther sam jedva pogledao do kraja, bas dosadan film :(
Inače primjećujem da se općenito zaboravlja Nolanova trilogija i meni odličan prvi Burtonov Batman kad se priča o DC filmovima, meni su to i dalje jedni od top superhero filmova.





Onda vjerujem da je će ti Aquaman biti super, zato što sam i ja jedan od rijetkih ljudi kojima je Black Panther osrednji film, a i WW me se nije pretjerano dojmio.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/12/2018 : 10:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mac

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja ga još nisam pogledao, ali sad ste me zaintrigirali da odem u kino. Ali tako se i Wonder Woman hvalio na sve strane, pa mi je film totalno bzvz.
Marvelovi filmovi su mi neusporedivo bolji i zabavniji, ali i isto tako nahvaljeni Black Panther sam jedva pogledao do kraja, bas dosadan film :(
Inače primjećujem da se općenito zaboravlja Nolanova trilogija i meni odličan prvi Burtonov Batman kad se priča o DC filmovima, meni su to i dalje jedni od top superhero filmova.





Onda vjerujem da je će ti Aquaman biti super, zato što sam i ja jedan od rijetkih ljudi kojima je Black Panther osrednji film, a i WW me se nije pretjerano dojmio.


Moje viđenje također.
I Black Panther i WWoman solidni, ali ništa posebno. Aquaman mi je bio baš uživancija. Svakako bolji od dva navedena. Nikako dosadan, baš suprotno, napakiran svaki minut. Nemojte samo očekivati remek djelo fimske umjetnosti, ipak je ovo blockbuster za zabavu masa. Samo da DC tako nastavi i bit će nešto... Da je Aquaman izašao recima kao drugi film poslije Man of Steel, stvari su mogle ići jednim sasvim drugim tokom. Ovako imamo armiju razočaranih fanova i ljudi koji misle da je prekasno za popravak.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 23/12/2018 10:08:42
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/12/2018 : 11:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja ga još nisam pogledao, ali sad ste me zaintrigirali da odem u kino. Ali tako se i Wonder Woman hvalio na sve strane, pa mi je film totalno bzvz.
Marvelovi filmovi su mi neusporedivo bolji i zabavniji, ali i isto tako nahvaljeni Black Panther sam jedva pogledao do kraja, bas dosadan film :(
Inače primjećujem da se općenito zaboravlja Nolanova trilogija i meni odličan prvi Burtonov Batman kad se priča o DC filmovima, meni su to i dalje jedni od top superhero filmova.




I Batman Returns koji je još bolji od prvog, ali nikako da ljudi shvate kao i to da je treći Nolanov u najmanju ruku problematičan
I čini ti se samo da se ti filmovi zaboravljaju u priči, stvar je u tome da se priča najviše o aktuelnim univerzumima
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 23/12/2018 : 17:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ako ćemo uspoređivat Panteru i WW s Vodenkom, Vodenko mi je uvjerljivo najslabiji.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/12/2018 : 19:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Dobar je Vodenko, upravo sam ga danas pogledao. Odlična popodnevna razbibriga iako nisam ljubitelj niti jednog superherojskog filma. Film drži pozornost u svakom trenutku i ne čini se dosadan, pa čak ni akcijske scene kod kojih najčešće zaspem u kinu nisu me uspavale.
Klinac mi se oduševio.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/12/2018 : 11:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Evo, i ja jučer pogledao ribafisha. Prisilili su me. :)
Daleko od toga da sam ljubitelj superherojskih filmova (sve mi je to isto tamo od Viteza tame na dalje), ali Aquaman mi je bila dobra kino zabava. Da, isti generički superherojski film ko i svi ostali, ali svejedno me je zabavio, vjerojatno zbog tog novog elementa - vode. Aquaman ovako na prvu mi nije djelovao kao kul lik. Neki kao superheroj riba. Mislim da su se time i vodili tvorci filma. Ne možeš iz ribafish superheroja u "pederskom odelu" napraviti ozbiljnog tmurnog kul Batman wannabeja. Ovdje se išlo na humor, pretjeranu akciju, prekrasne vizualije potopljene Atlantide i općenito neozbiljnost naslovnog lika, fizike i ostalog. Hobotnica bubnjar?! Odlično! :D
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 25/01/2019 : 23:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Joj svasta!!! Aquaman mi i nije toliko los ali,
u jednom trenutku kad se fajta s Black Mantom
na Siciliji na nekog lika se srusio komad zida ili
stup od tonu, Aquaman mu prilazi, podize zid a lik "USTAJE"
a tona mu je pala na noge, hvata neko dijete za ruku i
trci dalje... Koji k...? Propusti koji se ne bi smjeli
dogadati u takvoj produkciji. Smijesno.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/02/2019 : 07:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ben dobio otkaz zbog problema sa alkoholom, neće više glumiti Batmana.
Baš mrzim kada u filmskim serijalima mijenjaju glumce i prave se kao da se ništa nije desilo.
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000