forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Slike sa onima koji su nam ulepšali detinjstva...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 09:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Roditelji, babe i dede, neki dobri drugovi jesu oni za koje nas najčešće vezu lepa sećanja na bezbrižna detinstva...
Opet postoje neki ljudi koje ne poznajemo lično ali koji nam svakako obeleže te dane detinstva, rane mladosti pa i nekog zrelog doba

Jednog dana desi se i to, dođe trenutak da se upoznamo sa tim ljudima, sa nekima razmenimo i po neku reč...

Ovaj topik je zamišljen kao mesto gde mozete okačiti slike sa vašim omiljenim autorima, navesti datu, godinu, trenutak... Opisati kako ste se osećali, kako je sve to ispalo...

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 09:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote

Edited by - Timber Bil on 19/10/2014 09:54:41
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/10/2014 : 10:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Krasna slika...dva kljucna covjeka u mom zivotu....tata Sergio koji mi je uljepsavao mladost i tata Timber koji mi uljepsava ovo zrelije doba...jedan mi je ljepotu nudio u svojim stripovima,jedan u svojim postovima....
Hvala obojici, Sergio spomenik vec ima,Timbera to jos ceka...nadam se...za ohoho godina...ako idemo nekom logikom da se spomenike postavi zasluznim i vec pokojnim ljudima...mada bi ja napravio iznimku i Timberu postavio spomenik vec sutra..za njegov trud sirjenja zagoromanije u sve kuteve ovog planeta...i za njegov trud zaustaviti sirjenje ebo....pardon hrckomanitisa....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/10/2014 : 10:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Krasna slika...dva kljucna covjeka u mom zivotu....tata Sergio koji mi je uljepsavao mladost i tata Timber koji mi uljepsava ovo zrelije doba...jedan mi je ljepotu nudio u svojim stripovima,jedan u svojim postovima....
Hvala obojici, Sergio spomenik vec ima,Timbera to jos ceka...nadam se...za ohoho godina...ako idemo nekom logikom da se spomenike postavi zasluznim i vec pokojnim ljudima...mada bi ja napravio iznimku i Timberu postavio spomenik vec sutra..za njegov trud sirjenja zagoromanije u sve kuteve ovog planeta...i za njegov trud zaustaviti sirjenje ebo....pardon hrckomanitisa....



Na slici je Ferri.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 10:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by teller

Krasna slika...dva kljucna covjeka u mom zivotu....tata Sergio koji mi je uljepsavao mladost i tata Timber koji mi uljepsava ovo zrelije doba...jedan mi je ljepotu nudio u svojim stripovima,jedan u svojim postovima....
Hvala obojici, Sergio spomenik vec ima,Timbera to jos ceka...nadam se...za ohoho godina...ako idemo nekom logikom da se spomenike postavi zasluznim i vec pokojnim ljudima...mada bi ja napravio iznimku i Timberu postavio spomenik vec sutra..za njegov trud sirjenja zagoromanije u sve kuteve ovog planeta...i za njegov trud zaustaviti sirjenje ebo....pardon hrckomanitisa....



Na slici je Ferri.

A ti misliš da on zna ko je Ferri a ko Bonelli, važno je da kupi po četiri primerka.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/10/2014 : 11:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Malo je Klasika koji su izašli u 4 različite naslovnice (mislim samo 2).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tronožac
Average Member

Serbia
509 Posts

Member since 04/05/2008

Posted - 19/10/2014 : 11:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tronožac a Private Message  Reply with Quote
Šta si mu uradio desnom rukom kad je uzviknuo ah!?
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 19/10/2014 : 11:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
Vec sam htio iskomentirati kako timber na dnevnoj bazi otvara nebitne topice kako bi nabio postova da bih unutra vidio Tellerov kiks....tellere pa zar neznas kako izgleda njegovo visocanstvo maestro Ferri? :) Inace, timber bas ima odgovarajucu facu provokatora 😁😁😁
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 11:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

Vec sam htio iskomentirati kako timber na dnevnoj bazi otvara nebitne topice kako bi nabio postova da bih unutra vidio Tellerov kiks....tellere pa zar neznas kako izgleda njegovo visocanstvo maestro Ferri? :) Inace, timber bas ima odgovarajucu facu provokatora 😁😁😁

Stavi da vidimo tvoju facu, mislim ako imaš neku sliku sa nekim iz sveta stripa. Evo ako pogodiš ko je ovo na slici sa mnom povlačim reč i proglašavam te za stručnjaka.

Edited by - Timber Bil on 19/10/2014 11:42:03
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 11:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 11:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 11:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Josipe kada budeš razgovarao sa Ferijem i kada budeš imao prilike da te pitam kakvu posvetu hoćeš da ti napišem, onda mozeš da mi se javiš, do tada si druga liga.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 11:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 11:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 19/10/2014 : 11:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Meni je Silvija Kristel uljepsala djetinjstvo. Nazalost, sliku sam morao baciti, jer je bila...

Off Topic (ili mozda ipak OT):
Znam da ce se citati kao da sam mudrost jeo lopatom, ali moram ovo reci:
Josipe, Telleru, Timberu, svi ste mi dragi na neki nacin, ali molim vas ili se podnosite ili se izbjegavajte. Jbt, nema topica na kojem vasa tri imena ne izadju na jednoj strani i batalite i temu i izvornu misao i sve drugo. Hebo vas hrcak i ovo i ono...
Majke mi, ne ide mi se vise na forum, sve isti jad i bijeda.
Ovo nije zlonamjerno, ali pretjerate ga, braco po stripu...
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 12:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Meni je Silvija Kristel uljepsala djetinjstvo. Nazalost, sliku sam morao baciti, jer je bila...

Off Topic (ili mozda ipak OT):
Znam da ce se citati kao da sam mudrost jeo lopatom, ali moram ovo reci:
Josipe, Telleru, Timberu, svi ste mi dragi na neki nacin, ali molim vas ili se podnosite ili se izbjegavajte. Jbt, nema topica na kojem vasa tri imena ne izadju na jednoj strani i batalite i temu i izvornu misao i sve drugo. Hebo vas hrcak i ovo i ono...
Majke mi, ne ide mi se vise na forum, sve isti jad i bijeda.
Ovo nije zlonamjerno, ali pretjerate ga, braco po stripu...

Ma opušteno, teller je stari matori serator, ali ja se nikada ne mogu naljutiti na njega jer je čovek istinski ljubitelj stripa, bez njega ovaj forum nikada ne bi bio isti.

Opet Josip je balavi klinac, drčan i bahat, misli da nešto zna, u stvari ne zna koliko ne zna. Ali to su oni kojima udariš ćušku i ideš dalje. Jednog dana će se i on socijalizovati. Ipak je sve ovo šala.
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 19/10/2014 : 12:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
Zapravo sam sve više uvjeren da je i ove slike timber skinuo od nekog prijatelja s fejsa (ako ih uopće ima) ili jednostavno guglao, jer su ljudi na sve sposobni kad ih uhvati ljubomora. Da ne spominjem megaspaming od nekoliko postova zaredom kad je sve mogao napisati u jednom, moja tvrdnja i dalje stoji, otvara topike bezveze da nabije postove.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 12:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

Zapravo sam sve više uvjeren da je i ove slike timber skinuo od nekog prijatelja s fejsa (ako ih uopće ima) ili jednostavno guglao, jer su ljudi na sve sposobni kad ih uhvati ljubomora. Da ne spominjem megaspaming od nekoliko postova zaredom kad je sve mogao napisati u jednom, moja tvrdnja i dalje stoji, otvara topike bezveze da nabije postove.

Ne ovo sam zaista ja, a postovi me ne interesuju, kao verovatno tebe.
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 19/10/2014 : 12:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
I još direktno tu vrijeđa ljude po forumu kao dobar dan, soli pamet na šta će trošiti vlastiti novac......samo to govori kakav je čovjek :D, al iskreno žalim ga, valjda nema da si kupi pa osjeća potrebu da drugima napakosti užitak čitanja stripova. Jbg timber, hvataj se krampa i ajmo radit pa će bit za hrčkomaniju :DDDD
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 12:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

I još direktno tu vrijeđa ljude po forumu kao dobar dan, soli pamet na šta će trošiti vlastiti novac......samo to govori kakav je čovjek :D, al iskreno žalim ga, valjda nema da si kupi pa osjeća potrebu da drugima napakosti užitak čitanja stripova. Jbg timber, hvataj se krampa i ajmo radit pa će bit za hrčkomaniju :DDDD

Za razliku od tebe ja radim, voleo bih da znam radiš li ti išta ili te mama i tata izdržavaju.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 19/10/2014 : 12:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Timber, je li ti ovo žena na slici?
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 19/10/2014 : 12:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Timber, je li ti ovo žena na slici?

Ma nije to uopće ni on na slici a kamoli žena
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 19/10/2014 : 12:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Timber, je li ti ovo žena na slici?

Ma nije to uopće ni on na slici a kamoli žena

Ha ha što toliko sam lep da ne mozeš da poveruješ u to. Ajde stavi tvoju sliku da te vidimo.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/10/2014 : 13:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Timberu je dosadilo stavljat slike svoje žene, pa je krenuo s Ferrijem i Laurentijem.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
908 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 19/10/2014 : 16:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Timber, je li ti ovo žena na slici?

Ma nije to uopće ni on na slici a kamoli žena


Ma nije da Timbera branim,ali žena mu izgleda još bolje od ove.
Prolistaj topic Voajeri-strana 107,tamo je dokaz.
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/10/2014 : 17:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
ovo je serena wiliams, sa 30 kila manje
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000