forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/11/2014 : 15:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ajmo imat jedan zajebantski topic sa čudnim/zanimljivim/komičnim situacijama i peripetijama iz svakodnevnog života.




nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/11/2014 : 15:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote


Evo, danas mi se dogodilo ono čega sam se uvijek pribojavao, ali sam mislio da se to nikome ne može dogodit. Pali su mi ključevi od auta u šaht za odvod vode. I to na sredini ceste. Htio sam uzet mobitel iz džepa i pali mi ključevi upravo dok sem nepropisno prelazio cestu. Auto također parkiran nepropisno sa uključena sva četiri žmigavca, jer sam mislio na brzinu skočit preko ceste do kioska i nazad. I tako sam se našao u situaciji, da blijed gledam u zaključan auto, koji mi treperi sve u "četiri", a ja ne mogu ništa. Sreća, da nisu pali duboko, mogao si ih vidjeti, ali šaht se nije mogao otvoriti. Sreća, da mi stari ima rezervne ključeve i da je upravo završio sa poslom i bio u blizini. Doletio je za 15ak minuta sa žicom. Žicu smo savili u udicu i počeli pecati nasred ceste. On je pecao, ja sam usmjeravao promet. Upecali ključeve i pokupili se. Evo, ko u nekom vicu.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 12/11/2014 : 15:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Mi nemamo tih problema. Kod nas nema šahtova, samo otvorene rupe.
Problem je kad je jaka kiša pa ne vidiš rupu, misliš neka lokvica.
Prije mjesec-dva vidio sam kako stariji čovjek preko bicikla radi salto. Mislim se koji mu je ...

Have mercy
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/11/2014 : 19:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor



Evo, danas mi se dogodilo ono čega sam se uvijek pribojavao, ali sam mislio da se to nikome ne može dogodit. Pali su mi ključevi od auta u šaht za odvod vode. I to na sredini ceste. Htio sam uzet mobitel iz džepa i pali mi ključevi upravo dok sem nepropisno prelazio cestu. Auto također parkiran nepropisno sa uključena sva četiri žmigavca, jer sam mislio na brzinu skočit preko ceste do kioska i nazad. I tako sam se našao u situaciji, da blijed gledam u zaključan auto, koji mi treperi sve u "četiri", a ja ne mogu ništa. Sreća, da nisu pali duboko, mogao si ih vidjeti, ali šaht se nije mogao otvoriti. Sreća, da mi stari ima rezervne ključeve i da je upravo završio sa poslom i bio u blizini. Doletio je za 15ak minuta sa žicom. Žicu smo savili u udicu i počeli pecati nasred ceste. On je pecao, ja sam usmjeravao promet. Upecali ključeve i pokupili se. Evo, ko u nekom vicu.


Eto, to ti je nekakva kazna zbog ovoga označenoga... što bi stari ljudi rekli "ima boga".

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 12/11/2014 : 21:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ima li to nekakve veze sa popisom iz jednog drugog topica?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 12/11/2014 : 23:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Danas sam upoznao jednu simpatičnu djevojku
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/11/2014 : 23:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A ja danas u Zagrebu vidio dvije crnkinje (na različitim mjestima) od kojih je jedna bila vrhunski komad kakav se rijetko viđa i u filmovima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 13/11/2014 00:00:08
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 13/11/2014 : 13:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

A ja danas u Zagrebu vidio dvije crnkinje (na različitim mjestima) od kojih je jedna bila vrhunski komad kakav se rijetko viđa i u filmovima.


da je te Tutta vidia sigurno bi vec bile u svastari

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 13/11/2014 : 14:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Danas sam vidio starca kako na klupici sjedi i čita novog Bleka. Dakle ipak postoje ljudi koji to čitaju, a ne samo spremaju na policu.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/11/2014 : 16:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Bio u kinu pogledat Interstellar.
I tako, gledam film i ozednim. Srecom, dodje pauza (do koje mi je film bio odlican ) i skocim do saltera po pice.
Dodjem, narucim kolu i cekam.
Mala dolazi s kolom, pogleda me u oci, malo se strese, zbuni i drhtavim glasom kaze: "C-c-cetrnaest!" - prolije kolu po pultu i podu.
Mackolikom reakcijom izbjegnem zalijevanje, a cura se pocne ispricavat.
Lezerno kazem: "Ma nemas brige." - uzmem drugu kolu i vratim se u dvoranu.
Spontano smotavanje - Still got it

Trljam ruke.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/11/2014 : 17:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Kihnula ti u kolu?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/11/2014 : 17:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ubacila ti GPS cip u kolu pa te onda poslije kina pricekala pred vratima doma? :DD



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 13/11/2014 : 19:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Bio u kinu pogledat Interstellar.
I tako, gledam film i ozednim. Srecom, dodje pauza (do koje mi je film bio odlican ) i skocim do saltera po pice.
Dodjem, narucim kolu i cekam.
Mala dolazi s kolom, pogleda me u oci, malo se strese, zbuni i drhtavim glasom kaze: "C-c-cetrnaest!" - prolije kolu po pultu i podu.
Mackolikom reakcijom izbjegnem zalijevanje, a cura se pocne ispricavat.
Lezerno kazem: "Ma nemas brige." - uzmem drugu kolu i vratim se u dvoranu.
Spontano smotavanje - Still got it




Ma to ti je ona svoje godine istaknula...da znas u sto se upustas

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 13/11/2014 : 19:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Danas me smor iz firme poslao na put tako da necu moci na interliber
Sto je najgore, lik misli da mi je ucinio uslugu ..
Sutra cu vam opisati koji su sve mehanizmi bili potrebni da dode do jedne takve teoretski gotovo nemoguce odluke..danas ne mogu jer sam uzasno bijesan.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 13/11/2014 : 23:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Danas me smor iz firme poslao na put tako da necu moci na interliber
Sto je najgore, lik misli da mi je ucinio uslugu ..
Sutra cu vam opisati koji su sve mehanizmi bili potrebni da dode do jedne takve teoretski gotovo nemoguce odluke..danas ne mogu jer sam uzasno bijesan.



Nisam baš upućen u tematiku no negdje mi je bilo zapelo o oko na forumu da bi ti trebao platiti rundu pića u Zagrebu na okupljanju oko Interlibera...Jeftina eskivaža možda ova "teoretski gotovo nemoguća odluka" smora?

Wtf?

Edited by - bagi on 14/11/2014 00:07:55
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 14/11/2014 : 01:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Danas sam na faksu imao praktične vježbe, gdje sam održao jedno predavanje od 45 minuta. Superiška!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/11/2014 : 17:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Evo upravo vidim da mi je face konto zakljucan, razlog je taj jer je neko prijavio da Zagor-Te-Nay nije moje pravo ime. Sada mi traze licnu da potvrdim da sam ja u stvari Zagor, onda ce otkljucati konto.

S obzirom da su samo ljudi sa ovog foruma znali za taj profil, jasno je da je taj smrad clan ovog foruma.
Vidi nesto, fukaro, pretpostavljam da ti je ovaj trenutak uljepsao dan/mjesec/godinu, jer kako ono kazu: "Zlo se zlom hrani!"
S jedne strane drago mi je da si napokon docekao nesto fino u svom jadnom zivotu, ja sam jedan od onih koji rado usrecuju druge.
No ipak ostaje cinjenica da si ti i danas ista pickica kao sto si bio i juce.


"Ljudi mrze one koji u njima bude osjećaj niže vrijednosti." ~ Lord Chesterfield
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/11/2014 : 17:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ozbiljno to ili bi trebalo to u Viceve

Pa ima hrpa FB strana na ime bendova, restavracija itd., sto ne bi moglo tvoje proci???



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 14/11/2014 : 18:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Evo upravo vidim da mi je face konto zakljucan, razlog je taj jer je neko prijavio da Zagor-Te-Nay nije moje pravo ime. Sada mi traze licnu da potvrdim da sam ja u stvari Zagor, onda ce otkljucati konto.

S obzirom da su samo ljudi sa ovog foruma znali za taj profil, jasno je da je taj smrad clan ovog foruma.
Vidi nesto, fukaro, pretpostavljam da ti je ovaj trenutak uljepsao dan/mjesec/godinu, jer kako ono kazu: "Zlo se zlom hrani!"
S jedne strane drago mi je da si napokon docekao nesto fino u svom jadnom zivotu, ja sam jedan od onih koji rado usrecuju druge.
No ipak ostaje cinjenica da si ti i danas ista pickica kao sto si bio i juce.


"Ljudi mrze one koji u njima bude osjećaj niže vrijednosti." ~ Lord Chesterfield



Pošalji im Brdarov strip...

Wtf?
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/11/2014 : 18:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Evo upravo vidim da mi je face konto zakljucan, razlog je taj jer je neko prijavio da Zagor-Te-Nay nije moje pravo ime. Sada mi traze licnu da potvrdim da sam ja u stvari Zagor, onda ce otkljucati konto.

S obzirom da su samo ljudi sa ovog foruma znali za taj profil, jasno je da je taj smrad clan ovog foruma.
Vidi nesto, fukaro, pretpostavljam da ti je ovaj trenutak uljepsao dan/mjesec/godinu, jer kako ono kazu: "Zlo se zlom hrani!"
S jedne strane drago mi je da si napokon docekao nesto fino u svom jadnom zivotu, ja sam jedan od onih koji rado usrecuju druge.
No ipak ostaje cinjenica da si ti i danas ista pickica kao sto si bio i juce.


"Ljudi mrze one koji u njima bude osjećaj niže vrijednosti." ~ Lord Chesterfield



Kolko ja znam, ima više profila pod imenom Zagora, pa onda po toj logici moraju ukinut sve te profile.

A sve bi bilo tolko jednostavnije da si bio pod King Warrior

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/11/2014 : 18:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro


1.Kolko ja znam, ima više profila pod imenom Zagora, pa onda po toj logici moraju ukinut sve te profile.

2.A sve bi bilo tolko jednostavnije da si bio pod King Warrior


1. tacno, ima ih vise od deset, ali moj profil je prijavljen. Oni reaguju samo ukoliko se profil prijavi.

2.pokusao sam, ali nije moglo. Ali ima nacin da se otvori grupa fiktivnog karaktera. Tu sam napravio gresku sto nisam odmah to uradio.
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 14/11/2014 : 18:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by King Warrior

Evo upravo vidim da mi je face konto zakljucan, razlog je taj jer je neko prijavio da Zagor-Te-Nay nije moje pravo ime. Sada mi traze licnu da potvrdim da sam ja u stvari Zagor, onda ce otkljucati konto.

S obzirom da su samo ljudi sa ovog foruma znali za taj profil, jasno je da je taj smrad clan ovog foruma.
Vidi nesto, fukaro, pretpostavljam da ti je ovaj trenutak uljepsao dan/mjesec/godinu, jer kako ono kazu: "Zlo se zlom hrani!"
S jedne strane drago mi je da si napokon docekao nesto fino u svom jadnom zivotu, ja sam jedan od onih koji rado usrecuju druge.
No ipak ostaje cinjenica da si ti i danas ista pickica kao sto si bio i juce.


"Ljudi mrze one koji u njima bude osjećaj niže vrijednosti." ~ Lord Chesterfield



Kolko ja znam, ima više profila pod imenom Zagora, pa onda po toj logici moraju ukinut sve te profile.

A sve bi bilo tolko jednostavnije da si bio pod King Warrior


Cisto sumnjam da mu je I to pravo ime..
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 14/11/2014 : 19:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Evo upravo vidim da mi je face konto zakljucan, razlog je taj jer je neko prijavio da Zagor-Te-Nay nije moje pravo ime. Sada mi traze licnu da potvrdim da sam ja u stvari Zagor, onda ce otkljucati konto.

S obzirom da su samo ljudi sa ovog foruma znali za taj profil, jasno je da je taj smrad clan ovog foruma.
Vidi nesto, fukaro, pretpostavljam da ti je ovaj trenutak uljepsao dan/mjesec/godinu, jer kako ono kazu: "Zlo se zlom hrani!"
S jedne strane drago mi je da si napokon docekao nesto fino u svom jadnom zivotu, ja sam jedan od onih koji rado usrecuju druge.
No ipak ostaje cinjenica da si ti i danas ista pickica kao sto si bio i juce.


"Ljudi mrze one koji u njima bude osjećaj niže vrijednosti." ~ Lord Chesterfield




ja nisam taj koji te cinka, ha ha ha..
To je neki digic, prid utakmicu skida balkance.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 14/11/2014 : 19:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Je li moguce da se neko time bavio? Prosto mi je nevjerovatno.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/11/2014 : 19:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A ja uvijek izbjegavao otvaranje profila na facebooku jer sam mislio da moraš dati pravo ime i prezime (ili barem neko koje je realno).
Nema veze, to ništa ne mijenja jer ionako nemam što tamo tražiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/11/2014 : 21:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa i moraš. Baš me zanima tko te je prijavio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000