forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/12/2017 : 14:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ono, kad ti drug sawitch pošalje paket pa ne znaš s koje strane početi s otvaranjem.


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/12/2017 : 15:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Baci ga u mikrotalasnu da iskace kao kokice :)
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3071 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 11/12/2017 : 19:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Ono, kad ti drug sawitch pošalje paket pa ne znaš s koje strane početi s otvaranjem.




Dobro prelistaj da nemas koju stranicu viska... cuo sam da mu se to nesvjesno znalo desavati

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/12/2017 : 21:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Duki, pusti ovog teletabisa :)
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/12/2017 : 01:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma nema da fali, nema (suvišnog) viška ;) - sve maksimalno perfektno.
Evo još čitam. :)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/12/2017 : 10:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Nisam zna di bi sa ovim pa cu tu.
Ugl, pazite se ebay muljatora.
15.9. sam kupio 2 kabela za mobitel (10$).
I sad negdje pocetkom 11-og mj saljem ja njemu poruku preko ebaya da nisam dobio, on meni na to zahvaljuje pun zato sto nisam digao prituzbu nego sam se obratio direktno njemu.I kaze poslat cu ti opet kabele, kazem OK, a on meni kaze samo cekaj i molime te ne prijavljuj nista. naravno, nije mi doslo nista i prosli tjedan ja zahtjevam povrat love i on pristaje, kaze ubrzo cu uplatit novce. nakon 2-3 dana ja mu opet pisem, on ne odgovara, probao vise puta, 0 bodova.
Idem probat dignut prituzbu preko ebaya, neda, proslo vrijeme, idem mu probat dat negativnu kritiku, neda. U prijevodu, frajer me je odugvlacio samo da prodje to svo vrijeme. Iz ovoga sam naucio da cu odsada puno ranije dizat frku, i vise nikad preko poruka, sve sluzbeno preko ebay obrazca za prituzbe.
Znam da ce tu ''stradat'' i oni koji to mozda nisu zasluzili, ali sto drugo poduzeti kad imas ovakva iskustva?

I onda sam danas probao to rijesit preko PayPala, ali sam nesto zasro za obrazcem na njihovoj stranici i vise nisam mogao ponovit za istu transakciju pa sam ih nazvao.
Ljubazna zenska me prvo dobro provjerila da vidi da li sam zaista ja vlasnik racuna, a onda kada sam joj sve ispricao je rekla da ce mi PP u znak dobre volje refundirat tih 10$ jer da je mali iznos bez da kontaktira tog prodavaca (ovaj dio mi se nije svidio jer bi volio da sam mu barem mogao ostavit losu kritiku), lova sjela u roku od 10 sekundi, a razgovor koji je trajao nesto manje od 3 min me dosao 20kn :D

Pa eto, nek se zna, da treba prije reagirat, ja sam se uspio izvuc ovaj put. Dobro koristim PP vec par godina, a nije da sam im pravio neke probleme, pa mi vj zato izlaze u susret.


EDIT: Eh da, znalo mi se desavat da nesto cekam i po 2 mjeseca, ali 3 nikad.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 19/12/2017 10:18:09
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 20/12/2017 : 00:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
danas izigravao detektiva. javio moj drugar ibej da mi je dostavio paket za dete ali ispred vrata nema nicega. ne budem lenj nego nahvatam mejlmena bena dva coska dalje, on kaze da je mozebiti greskom isporucio komsiji. zvonimo, covek otvara, a s vrata se vidi moj lego set OTPAKOVAN i ISPOD JELKE. pa jebemu ko otvara tudje paketice i metje ih ispod drveta PET dana pred bozic. EJ BOZIC...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/12/2017 : 06:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

danas izigravao detektiva. javio moj drugar ibej da mi je dostavio paket za dete ali ispred vrata nema nicega. ne budem lenj nego nahvatam mejlmena bena dva coska dalje, on kaze da je mozebiti greskom isporucio komsiji. zvonimo, covek otvara, a s vrata se vidi moj lego set OTPAKOVAN i ISPOD JELKE. pa jebemu ko otvara tudje paketice i metje ih ispod drveta PET dana pred bozic. EJ BOZIC...





Sad si usro zicbo komsinom klincu

Nego sto je on reko zasto je maznuo i otvorio oaket?!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 20/12/2017 08:06:16
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2017 : 12:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

danas izigravao detektiva. javio moj drugar ibej da mi je dostavio paket za dete ali ispred vrata nema nicega. ne budem lenj nego nahvatam mejlmena bena dva coska dalje, on kaze da je mozebiti greskom isporucio komsiji. zvonimo, covek otvara, a s vrata se vidi moj lego set OTPAKOVAN i ISPOD JELKE. pa jebemu ko otvara tudje paketice i metje ih ispod drveta PET dana pred bozic. EJ BOZIC...


Sam u kući 3 zaplet.
Vladiša, naj se čuditi ako sljedećih dana počnu provale po susjedstvu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/12/2017 : 14:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Tko bi rekao da se i u Ameriki balkaniziraju.



Jucer na poslu smo jednoj nasoj zaposlenici koja radi u kuhinji i za par dana ide u penziju pripremili iznenađenje. Kupili joj dvije mlade koze (3 mjeseca trenutno imaju), a nas domar im napravio ljepu drvenu gajbu da ih preveze.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/12/2017 : 14:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
dvije male koze - najoriginalniji dar ever!!!!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/12/2017 : 14:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Tko bi rekao da se i u Ameriki balkaniziraju.



Jucer na poslu smo jednoj nasoj zaposlenici koja radi u kuhinji i za par dana ide u penziju pripremili iznenađenje. Kupili joj dvije mlade koze (3 mjeseca trenutno imaju), a nas domar im napravio ljepu drvenu gajbu da ih preveze.




-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 20/12/2017 14:56:14
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/12/2017 : 23:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danas članovi sindikata dobivali poklon, kao i svake godine u ovo vrijeme.
Osim onih standardnih stvarčica, kao što su kalendar i kemijska olovka, ovoga puta sindikat poklanja i gornji dio Givova trenirke, skoro me je šokiralo...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/12/2017 : 00:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Danas članovi sindikata dobivali poklon, kao i svake godine u ovo vrijeme.
Osim onih standardnih stvarčica, kao što su kalendar i kemijska olovka, ovoga puta sindikat poklanja i gornji dio Givova trenirke, skoro me je šokiralo...



To si poklonio samome sebi. Nije to od sindikata.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/12/2017 : 00:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Znam, ali me svejedno iznenadilo kako nije u pitanju neki no name Kinez, više bi novca ostalo u sindikalnoj kasi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 31/12/2017 : 20:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
E jbg.! Svi veseli, spremaju se za feštice, pijanke etc. a moji susjedi penzioneri zabunkirali se iza svojih zidina, ne izlaze i tuguju - oprostio im se danas mačak “Tiger”...

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 01/01/2018 : 16:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
potreslo me sto je Uehara Ai napravila uradak sa crncima
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/01/2018 : 16:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

potreslo me sto je Uehara Ai napravila uradak sa crncima


Gdje? Kada? Kako? Zašto?

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/01/2018 : 18:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
To neki novi manga serijal?
Ne kužim se baš u te Azijate al’ pošto S. T. piše bit’ prije da je u pitanju neka žuto-crna gang bang numera?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/01/2018 : 20:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

potreslo me sto je Uehara Ai napravila uradak sa crncima



BBC je uvik dobrodošao u JAV-u. 3:)

Btw nije li to stara vijest, još iz 2013.? Dandy-329?

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 01/01/2018 20:02:57
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/01/2018 : 01:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Sjanje

Clanovi su razbacani u 10 grupa i amo-tamo, amo-tamo a netko nikamo.
Dva clana nedostaju na listama koja ne mogu bas tako pasti u zaborav a poneki se izvadili skoro iz naftalina.
Necu vam reci koji su to clanovi no, bez njih je za mene ovogodisnji cirkus nistetan, kako sam zensko reci cu i skandalozan!
Veliki je to propust.
Idem. Bok i pusa.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/01/2018 : 12:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ja ono izdaleka prvo baš zinuo i umalo da ne bacim sendvič kroz prozor!



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 08/01/2018 12:40:20
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/01/2018 : 14:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

To mu dođe kao airbag kad ide kroz crveno. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/01/2018 : 18:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma ja se u sekundi sjetio zimskih guma i kontam trebam li možda nove?


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/01/2018 : 18:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Danas iz drugog pokušaja položio prvu pomoć!
Da, u onih sam jedan posto što je prvi put palo taj ispit.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000