forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 08/01/2018 : 18:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Danas iz drugog pokušaja položio prvu pomoć!
Da, u onih sam jedan posto što je prvi put palo taj ispit.



to je tzv. druga pomoć.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 08/01/2018 : 18:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Danas iz drugog pokušaja položio prvu pomoć!
Da, u onih sam jedan posto što je prvi put palo taj ispit.


+1
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/01/2018 : 00:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Nakon 3 godine opet osvojen turnir, sad je fond nagrade za prvo mjesto iznosio 30 000,00 kn, dok je prije 3 godine bio 15 000, 00

http://oi68.tinypic.com/2qvbkty.jpg



Tihomir Novak radi prekršaj minutu pred kraj ( tri minute smo se branili kod prednosti 2 – 1 jer su uveli igrač-golman ), inače taj čovjek je virtuoz što se tiče malog nogometa, ali eto dogodi se. Obično me pred utakmicu pitaju koliko će Tiho prodati bicikala.


http://tinypic.com/view.php?pic=k96n1x&s=9#.WlQKDrf2aUk

<a href="http://tinypic.com?ref=k96n1x" target="_


Edited by - Kruger on 09/01/2018 01:23:37
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/01/2018 : 10:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

quote:
Originally posted by tinton

Danas iz drugog pokušaja položio prvu pomoć!
Da, u onih sam jedan posto što je prvi put palo taj ispit.



to je tzv. druga pomoć.


Druga pomoc se zove i jedan lokal koji je kraj urgence (i glavnih bolnica) u Ljubljani. Prikladno ime.


Drukcije mislim da ih nije samo 1 % koje ne poloze u prvo... ili pak?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/01/2018 : 12:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Nakon 3 godine opet osvojen turnir, sad je fond nagrade za prvo mjesto iznosio 30 000,00 kn, dok je prije 3 godine bio 15 000, 00


Tihomir Novak radi prekršaj minutu pred kraj ( tri minute smo se branili kod prednosti 2 – 1 jer su uveli igrač-golman ), inače taj čovjek je virtuoz što se tiče malog nogometa, ali eto dogodi se. Obično me pred utakmicu pitaju koliko će Tiho prodati bicikala.





Na kojoj ti poziciji igraš?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/01/2018 : 12:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by xilrion

quote:
Originally posted by tinton

Danas iz drugog pokušaja položio prvu pomoć!
Da, u onih sam jedan posto što je prvi put palo taj ispit.



to je tzv. druga pomoć.


Druga pomoc se zove i jedan lokal koji je kraj urgence (i glavnih bolnica) u Ljubljani. Prikladno ime.


Drukcije mislim da ih nije samo 1 % koje ne poloze u prvo... ili pak?





Ne znam, svi koje znam su položili prvu pomoć iz prve.
I dan kada sam prvi put polagao su, mislim, svi prošlo (osim mene, jelte).

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/01/2018 : 12:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

[quote]

Na kojoj ti poziciji igraš?




Ne igram, voditelj sam, ja sam onaj drugi zdesna u plavoj adidasovoj duksici, pokraj onog momka u plavoj majici New York 25.
Kad sam igrao veliki nogomet uglavnom sam igrao na lijevom krilu, bio sam strašno brz, nisam bio baš tehnički potkovan, a to je možda bilo i dobro nemam niti jednu ozljedu.
A u malom sve što je trebalo.

Novak igra u nekakvoj formaciji 2 – 1 – 2. On kao dešnjak igra lijevo, a jedan dečko lijevak desno s tim da obadvojica ulaze u sredinu, namještaju priliku ili pucaju po golu. Srednji prima loptu ali čest krpa kad krila odu gore, dvojica gore rade visoki presing.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 09/01/2018 : 15:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Krugeru, pročitah tvoj post iznad pa mi dozvoli jedno pitanje na koje nemam odgovora.
Kažeš, kao aktivan igrač nisi bio “tehnički potkovan” dok si za mali nogomet imao “sve što je trebalo”.
Pa nije li baš ta tehnička potkovanost najbitniji preduvjet da bi se za mali imalo sve što treba?
Mislim, brzina ok, ali i bez nje u nekoj natprosječnoj mjeri možeš biti strašan igrač na malom terunu, no puno bitnije od toga je biti pokretljiv i tehnički nadaren?

Edit = bio samo u smislu male korekture pravpisa. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 09/01/2018 15:06:23
Go to Top of Page

narucen
Starting Member

10 Posts

Member since 21/12/2017

Posted - 09/01/2018 : 16:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send narucen a Private Message  Reply with Quote
Nije imao za mali nogomet "sve što je trebalo" nego je u ekipama igrao "sve što je trebalo".
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 09/01/2018 : 16:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Aha, ako je tako mislio, onda ok.
Jeste, u pravi si, evo vidjeh sad i ono s lijevim krilom. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/01/2018 : 09:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Krugeru, pročitah tvoj post iznad pa mi dozvoli jedno pitanje na koje nemam odgovora.
Kažeš, kao aktivan igrač nisi bio “tehnički potkovan” dok si za mali nogomet imao “sve što je trebalo”.
Pa nije li baš ta tehnička potkovanost najbitniji preduvjet da bi se za mali imalo sve što treba?
Mislim, brzina ok, ali i bez nje u nekoj natprosječnoj mjeri možeš biti strašan igrač na malom terunu, no puno bitnije od toga je biti pokretljiv i tehnički nadaren?

Edit = bio samo u smislu male korekture pravpisa. ;)



Istina, za mali nogomet moraš biti tehnički potkovan biti brz i imati puno snage. To je odlična kombinacija. I u malom nogometu sam bio brz, i u tom malom prostoru sam se dobro snalazio i reagirao, što je također bitno. Ako sam se našao u poziciji zadnjeg onda sam to odradio obrambeno, nisam baš igrao poziciju zadnjeg, za to moraš biti tehnički potkovan a ne moraš biti brz, ako sam povukao loptu i izgubio je, jer bilo je boljih igrača od mene, ja sam se vraćao i nisam mu dao disati, što se kondicije tiče tu sam bio dobar, neki nisu mogli izdržati taj tempo.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/01/2018 : 10:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Pa gdje se izgubila ta forma, ovako sa fotke izgleda da imaš bar nekoliko kg viška, mislio sam da si golman možda, uglavnom svaka čast na osvojenom turniru 30k nije malo, veliki turnir bio?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11583 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 10/01/2018 : 11:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Čestitke na osvojenom turniru!
Mlada ste momčad, bit će još kanta

Have mercy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/01/2018 : 18:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Pa gdje se izgubila ta forma, ovako sa fotke izgleda da imaš bar nekoliko kg viška, mislio sam da si golman možda, uglavnom svaka čast na osvojenom turniru 30k nije malo, veliki turnir bio?



Pa ima se malo kila viška. Organizatori planiraju povećati fond nagrada, a to će svakako privući još jakih ekipa. Kako god bilo vidjet ćemo na godinu.

Na ovom turniru je nastupilo i dosta ekipa djece, oko 20-ak ekipa. Ne znam kako je u drugim sredinama kod nas se dosta loše radi. Valjda je to utjecaj roditelja i samih trenera, samo uspjeh i pobjeda, mada se kod prostića i limaća ne očekuju rezultati nego je prvenstveno druženje i učenje igre.

quote:
Originally posted by izivko

Čestitke na osvojenom turniru!
Mlada ste momčad, bit će još kanta



Hvala. uvijek je teško obraniti naslov, al sad smo glavni u gradu, barem godinu dana.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/01/2018 : 15:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
http://www.glas-slavonije.hr/353212/1/Svecenik-iz-Ivanovca-razbio-skupi-Mercedes

https://www.24sata.hr/news/vjernici-ogorceni-na-svecenika-zbog-njega-ne-idemo-na-mise-552612

Dogodilo mi se da sam čuo za ovo govno od čovjeka, pa mi pozlilo.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/01/2018 : 17:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Meni je pozlilo od onoga sa OS Matije Gubca u Zg. Ali kako citam, vec je otpusten. To je minimalno. Mislim da bi "covjek" trebao i odgovarati, pred zakonom. Ali tesko u ovoj situaciji danas.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/01/2018 : 23:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Nema šanse, oni moraju sami riješiti takve u svojim redovima, a to će biti nikad.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/01/2018 : 23:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Napokon sam dočekao snijeg

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/01/2018 : 23:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
U, koja mećava...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/01/2018 : 23:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Vjeruj mi, danas sam se popeo na planinu,mrak je padao ali toliko iščekujem taj snijeg da sam riskirao i vukove i medvjede samo da uživam...i tih jadnih 4-5 cm snijega je za mene bilo RAJ!

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/02/2018 : 16:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Danas sam išao u Hrvatsku, pješke, jer idem samo kupiti stripove i kladionicu uplatit, i najprije su me provjeravali u Sloveniji (ono sve gledaju pasoš sa kompjuterom) onda metar dalje Hrvati, isto tako gledaju pasoš sa kompjuterom, imaju neki program, vidi se svi neki podaci, moja slika na kompjuteru, sve nešto napredno onda idem u Hrvatsku, za pet minuta se vračam i opet sve isto,...provjeravanje i provjeravanje na oba dvije strane, u svakoj kolibi po 4 ovih nekih policajaca,....ovo če biti katastrofa kada bude stiglo ljeto i turisti......jebeš schengen...ljudima če dopizditi čekati na granici na oba dvije strane, pa čemo svi polako postati Sjeverna i Južna Koreja.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/02/2018 : 17:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nemoj ici pjeske, bolje u svoj Stripyju pa nece biti problema. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/02/2018 : 13:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Nemoj ici pjeske, bolje u svoj Stripyju pa nece biti problema. :D







Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/02/2018 : 20:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Rano jutros na terenu mi mob izmjerio ovu divljačku brzinu, teško mi je povjerovati da je to moguće u ovakvim pripizdinama.
Tako se potvrđuje činjenica da na mojem području jedino Vip nečemu vrijedi, zato sam krajem 12. mjeseca zamijenio kućnu Optima bijedu sa Homeboxom (u kući mi je standardnih 35 Mbps a zna otići i preko 40).


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/02/2018 : 14:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Koja je to fora sa novčanicama od 1000 kn da ih nemaju ni banke ni mjenjačnice?
Danas mi po tko zna koji puta u banci isplatili cijelu plaću u novčanicama po 200 i 100 kn jer nemaju ništa krupnije. Meni već dopizdilo pa odlučio pokušati u mjenjačnici zamijeniti za barem 3 po 1000. Najprije bezuspješno obišao njih 3 i tek u 4. su imali da ukrupne taj sitniš.
Nekada to nije bilo tako teško za pronaći, a s vremenom postaje sve teže.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000