forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/10/2018 : 16:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vice

Nagore, nema to veze s onim šta predstavlja, neukusno je uopće spominjati pokojnu osobu u takvom kontekstu. Sumnjam da bi im jednako duhovito zvučalo da netko nešto slično napiše o njihovim bližnjima.



Ne razumijem, u kakvom točno kontekstu? Smatraš da je neukusno spominjati pokojnike u šali?





To tvoje nije šala nego neko deformirano poimanje humora.


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/10/2018 : 16:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vice

Nagore, nema to veze s onim šta predstavlja, neukusno je uopće spominjati pokojnu osobu u takvom kontekstu. Sumnjam da bi im jednako duhovito zvučalo da netko nešto slično napiše o njihovim bližnjima.



Ne razumijem, u kakvom točno kontekstu? Smatraš da je neukusno spominjati pokojnike u šali?





To tvoje nije šala nego neko deformirano poimanje humora.





Moj upis je išao na Peyov račun, a ne na Ferrijev kako mi se čini da ti misliš, i u prijevodu znači: "Ne zajebavaj, znaš i sam da ga nije ni moglo biti kad je preminuo." I stoji da nije neka šala, ali stvarno ne kužim šta ti je tu toliko sablažnjivo i deformirano. Pa praktički svaka komedija danas ima fore daleko neumjesnije od toga šta sam ja napisao.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/10/2018 : 17:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Samo san čeka da se izvadiš na račun "humor nema granice" i "anything goes in modern comedy". Dobar humor se uvik cijeni, ma kakav god on bija, ali ovo jednostavno nije dobar humor. I to je moje viđenje. Može mene supermark zvat osjetljivkom, baš me boli k. A i ti i ja smo si sve rekli, nećemo sad ovu trakavicu nastavljat. Ovo je ipak topic o zgodama i anegdotama. Uživaj!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/10/2018 : 19:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Vice, humor je osjetljiva biljka. Što je nekome smiješno i zabavno, drugome je iritantno, sablažnjivo, odvratno i glupo/tupavo.

Malo smo se šalili Shaner (koji je zadrti Bonellijevac) i ja na račun njegovih dnevnih snoviđenja bez želje da ikoga vrijeđamo, a ponajmanje legende na ovom forumu za koje su mnogi emotivno vezani još odmalena.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/10/2018 : 20:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Gle, da si spomenuo nečiju majku, ja ti ne bi ništa rekao. Ali spomenuo si Ferrija. Ako je jedan nedodirljivi na ovom forumu onda je to Ferri. Njega ne diramo. Majke možemo.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/10/2018 : 20:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ok, Peyo, samo ću ovo još nadodat, jer nema smisla dalje o istome: po meni humor ima granice, i iako i sam veliki ljubitelj crnog, bizarnog i politički nekorektnog humora, ne mogu sve staviti u taj koš. No, dobro, bilo je šta je bilo, idemo dalje. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/10/2018 : 20:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
OK, Ferrija ne diramo, a bogme ni majke.

Nije bilo zlih namjera pa nema potrebe da više o tomu pišemo.

P.S. Još samo ovo, draga mi je uspomena sa jednog od CRŠ-a njegov potpis ispod Zagorovog crteža.

Edited by - Peyo on 17/10/2018 20:35:45
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 17/10/2018 : 22:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Gle, da si spomenuo nečiju majku, ja ti ne bi ništa rekao. Ali spomenuo si Ferrija. Ako je jedan nedodirljivi na ovom forumu onda je to Ferri. Njega ne diramo. Majke možemo.


Upravo obrnuto, nečije majke, bake, djedove ne bi se smjelo spominjati, bilo bi nepristojno i neukusno. Povijesne ličnosti poput Ferrija i npr. Churchilla mogu se koristiti u crnom humoru. Ljudi poput njih, i nakon svoje smrti ostavljaju trag, jer nastavljaju živjeti svojim duhom.

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/10/2018 : 22:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Hiperbola, Dexsstersssssu, koristio sam stilsko izražajno sredstvo hiperbolu. ;)
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 17/10/2018 : 23:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Hiperbola, Dexsstersssssu, koristio sam stilsko izražajno sredstvo hiperbolu. ;)


Aha, doživljavaš hiper bol zbog Ferrija
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/10/2018 : 19:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jucer se kupao u Rijeki, danas je ipak bilo malo prehladno plus povremena kisa. Mada, i jucer je voda bila hladna, uprkos suncu i toplini. Plivao nekih 10 minuta, ali me cjelo vrijeme drmalo pomalo. Valjda uhvatio "posljednji val" za ovu godinu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 10/11/2018 : 14:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Nije danas, vec prekjucer. Bio sam na predavanju jednog istaknutog klimatologa koji je jasno dao do znanja da smo sjebani. Moderatorica ga je u najavi zamolila da nam da malo nade, ali on je odmah rekao da nade vise nema.

Kaze da je nakon ovog ljeta evidentno da smo sigurno zagrijali Zemlju za 1 stupanj. Ako nastavimo istim tempom, a nema naznaka da ce se ista promijeniti, do kraja stoljeca smo zagrijali planetu za 3-3,5 stupnja, i to bez kaskadnih efekata kojih bi mogli nastupiti vec oko 1,5 stupanj, a sasvim sigurno iznad 2C. Ti bi kaskadni efekti mogli dodati jos pola stupnja do stupanj, ako ne i vise. Na pitanje koja je razlika kad se planeta zagrije 3C ili 4C, odgovor je samo jedan i vrlo jasan: covjecanstvo.

A da bismo ista promijenili, odmah danas moramo prestati bljuvati fosilna goriva. I preispitati sto to na izborima biramo. Problema ima jos, da ne idem sad u detalje jer svi dobro sve znamo, ili bismo barem trebali znati. Uglavnom, iako nas koji ovdje pisemo po forumu do kraja stoljeca vise nece bit, izgledno je da ce do tada od posljedica klimatskih promjena pomrijeti barem polovica covjecanstva, i to vecinom u zemljama u razvoju. Deprimiralo me predavanje, posebno kad se vide ti fakti koje je covjek izlozio. Izvanserijski jebemo jeza.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/11/2018 : 15:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Neki ce pobjeci na Mars, a neki cemo ostati da satramo amoralne kapitaliste i povratimo majcicu Zemlju.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/11/2018 : 08:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja ću ić živjet u podvodnu koloniju :P

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 11/11/2018 : 09:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Neki ce pobjeci na Mars, a neki cemo ostati da satramo amoralne kapitaliste i povratimo majcicu Zemlju.






Je, interesantno je rekao taj klimatolog da je glavni krivac ovakav ekonomski sistem koji te nagradi kad satres pola Amazone, samo sto svi ti troskovi sad polako dolaze na naplatu u vidu pozara, poplava i ostalih katastrofa. I u mojoj blizoj okolini ljudi koji su zagovarali najslobodnije moguce trziste i u zvijeze kovali recimo Thatchericu i Friedmana, sad maltene govore da nas samo planska ekonomija moze izvuci iz ove krize

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja ću ić živjet u podvodnu koloniju :P



Ti i Nathan Never!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/11/2018 : 20:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajmo Rijeka!

https://www.fiuman.hr/urusila-se-gradevinska-skela-zgrade-glavne-poste/?fbclid=IwAR3mi7KuEitDtpjvn9zYybSea-6LkzvzI2QIK3gKm_6s_J5khRkj6b6tcXI

Na svu sreću nitko nije stradao, ni ljudi ni auti.

Najjača slika dečka sa natpisom ''NASTY'' na majici...

Nego ja napokon odlučio odriješit kesu i za police pa si kupio 3 billy-a od 40cm plus neka fensi staklena vrata. Došlo to danas, sastavio police za čas (ajd dobro za prvu mi je trebalo ipak mrvu duže) i kad sam došao do vrata...vrata izgrebana (imaju staklo iza kojeg je drvena podloga pa se kao može umetnut kakav crtež ili slično) i komadić stakla unutra (vidi se kroz najlon), pa sad fino kontaktirao Ikeau i reko da ću mjenjat za neka manje fensi vrata i da mi vrate razliku u kn. Pretpostavljam da to ide bez ikakve frke, ima netko iskustva?
Kupio preko neta i pokupio u dostavnom centru.

BTW smrdi mi cijeli stan po njima, baš imaju neki gadan smrad

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 22/11/2018 20:49:09
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

431 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 23/11/2018 : 09:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Stojim ja i par fanatika ispred striparnice u ZG i čekamo CRNI PETAK. Otvara lik vrata i mi nahrlimo unutra i kupujemo stripove po 50 - 80 % popusta. Kupio sam 8 Fibrinih kolorki, malo Zagora kojih 20 komada i nove Jeremiahe i baš mi je bilo super. I onda sam se probudio. Šit!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/11/2018 : 10:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Sta nam rade Amerokenjci.



Nekada smo sanjali kioske i nepostojeca izdanja ZS/LMS, a danas... Crni petak!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/11/2018 : 10:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
neka crnog petka
spremne su masterkartice

nego... vidio sam meme

na slavorumu

crni petak
u americi 1000 --> postaje 10 dolara
poljska
1000 --> 1300--> postaje 1100 na crnom petku
hahahahahah
tako je i kod nas

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 23/11/2018 : 18:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
o ovom crnom petku, baš sam gledao ovo https://vimeo.com/175370920


Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 23/11/2018 18:17:36
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/11/2018 : 10:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Uvijek slušao priče od drugih kako izbjegavaju expres/pretis lonce jer mogu grunut.
Reko, mah, priče za djecu, ovi novi sigurno nemaju tih problema...
I sinoć dok se krčkala juhica ode onaj mali gumeni sigurnosni ventil i iz njega vulkan fine masne juhice po cijeloj kuhinji...
Nema di je nije bilo, čistili smo 4h tu maščobu, čak mi je i ploča za kuhanje malo pošemerila ali evo jutros radi normalno, pustim je još bar 1 dan da se fino to posuši.
Ugl expres lonac više ni u ludilu!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/12/2018 : 21:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ono kad zbog jedne stvari moraš čekati pošiljku duže od predviđenog.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/12/2018 : 22:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ni u snovima mi nije da ovakvo nešto postoji, pa kome smetaju jadni galebovi.

https://www.mall.hr/ptice/weitech-rastjerivac-galebova-bird-gard

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/01/2019 : 01:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

bas slusam Talamascu i naletih na prepis


Everybody,
everybody has the potentials of genius.
The human brain is far more
powerfull than a computer
and than a supercomputer.
It's potential is still not known
but everytime we put a boundary on it
the brain bashes through that
boundary
and goes further and
further,
so brilliance is a potential
to everybody.
And the nice thing about
day dreaming,
is that day dreaming wouldn't has been considered
a sign of incompetence,
a sign of
a bad academic potential,
we now realized that day dreaming
can break you
or make you
in a great genius that did something different,
they "daydream" big.
The left side of the brain
is dominant,
in the following kinds of skills:
words, numbers, lines, logic and analysis.
The right side tents to be dominant
in rhythm, color, spacial awareness, imaginary and daydreaming.
And you must know for example,
creativity is not as nearly everyone in the world thinks
but, creativity involves logic,
it involves analysis,
it involves words, songs.
So the conclusion is that both sides
of the brain on the cortex
need to be used in an harmony with each other,
then you get an explosion of
Creativity.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 06/01/2019 : 11:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Žena mi rekla da se jelkica može imati do nekog veljače da je neki svećenik dao info, a baš sam je mislio zafitiljiti na parking sa petog kata.
Ništa, mački će se i dalje veseliti.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000