forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/01/2019 : 18:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

quote:
Originally posted by Just_Charlie
U redu, Iwood je na toj temi ispao napušen. A ja se pitam - tko je tu lud.



elvud je jedina normalna i razložna osoba ovdje na forumu ;o))
apropos, gdje si mi ti i kako si mi, samo charlie?

;o))



Lijep pozdrav, bodi. Ja sam ok, kako je kod tebe?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 12/01/2019 : 18:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Otišla je danas jelkica na počinak, žena odlučila.
Ipak za utjehu zbidala pokojeg orašatskog lutka sa beja.



Evo kakvo je raspoloženje doma.


Čarlita daj pokoju za utjehu.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/01/2019 : 20:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nasa jos stoji, ali zato i prezimi pa ju svake godine obudimo od mrtvih. Spasimo sume. ;)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/01/2019 : 20:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Otišla je danas jelkica na počinak, žena odlučila.
Ipak za utjehu zbidala pokojeg orašatskog lutka sa beja.



Evo kakvo je raspoloženje doma.


Čarlita daj pokoju za utjehu.


Znam da si glazbom želio dočarati "" raspoloženje ali ova stvar je puno više od toga, lik je fenomenalan i naježila sam se slušajući ju. Koji glas.. emocija, strast.. voljela bih ovo proživjeti unatoč svemu što sa sobom nosi
Ne znam što ćemo s utjehom. Trebala ti je jučer. Danas je novi dan. Vrijeme liječi sve, valjda.

Moja nova slika se suši za novu fazu, natočila sam si čašu crvenog vina, stavila slušalice i upalila još jednom Candelight..osjećaj je božanstven.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 13/01/2019 : 20:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ma tu limunadu sluša moja žena (mislim da ide novi album dotičnog u drugom mjesecu), mi muškarci samo gange i muziku bez instrumenata preferiramo.
Da i Švec sa Yamata ga forsira.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/01/2019 : 20:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ma tu limunadu sluša moja žena (mislim da ide novi album dotičnog u drugom mjesecu), mi muškarci samo gange i muziku bez instrumenata preferiramo.
Da i Švec sa Yamata ga forsira.


Hej, hej..nemoj tako. Jako je dobra glazba, premda tebi , dok meni i glas

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 13/01/2019 : 21:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kaj se profi baviš slikarstvom ili je to samo faza?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/01/2019 : 01:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Kaj se profi baviš slikarstvom ili je to samo faza?


Nije to faza, to je uzemljenje

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/01/2019 : 08:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Uf, imao sam cudne snove. Pricao sam sa clanovima foruma, ali uzivo. Ne znam vise tacno gdje je to bilo, ali bili smo u gradu, pa u nekoj prostoriji, mislim da i na pokrivenom bazenu. Znao sam s kim pricam iako im se nije vidjela faca.
Iako sam upoznao dosta ljudi i realno, uzivo, ovdje su bili i svi oni koje znam samo po njihovim postovima ovdje.
Jedino cega se vise ne sjecam je... tko je bio derpe.

Kako rekoh, cudni su to bili snovi. Ali sjecam se da su bili Kras, lwood, mislim da i Nesvrstani...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 14/01/2019 : 22:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by ivi skoj

Kaj se profi baviš slikarstvom ili je to samo faza?


Nije to faza, to je uzemljenje



dobar

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 15/01/2019 : 07:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Danas nazovem firmu StragaTrans i javi mi se tajnica i ostanem u čudu... Javila se: Izvolite molim Straga


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/01/2019 : 10:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

Danas nazovem firmu StragaTrans i javi mi se tajnica i ostanem u čudu... Javila se: Izvolite molim Straga


E pa nadam se onda da si i ti svoje javljanje započeo bar ovako nekako:
“Recite mi gospođo, je l’ bih mogao tu kod Vas u Lipiku......(pauza od min. 5 sekundi)?”

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 15/01/2019 : 13:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

Danas nazovem firmu StragaTrans i javi mi se tajnica i ostanem u čudu... Javila se: Izvolite molim Straga



Ostavila te u Transu?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/01/2019 : 13:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Nakon obavljenog "straga" ostao u transu. ;)
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/01/2019 : 13:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Vidim da se na forumu piše o problemu, od sinoć nema pristupa dovoljno da išta pročitam ili napišem. Braćo moja mila, ne dajte da nas rastave
Do rješenja server problema, toliko od mene

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 18/01/2019 : 19:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ev i ja malo da se javim na topicu. Jučer sam se, nakon rekordnog izbjegavnja pada na led, pošteno srušio pored tržnog... Ne znam šta mi je bilo gore, to što sam dobio fin udarac po zadnjici ili što me je gledalo 30-ak ljudi kao nekog freaky... Nego, kako se vi inaće držite sa ovakvim blamovima u javnosti?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/02/2019 : 09:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
konačno se dokopa kompa nakon par dana drkeljanja priko smartphona.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/02/2019 : 09:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Drkanje preko smartphona? Dobro da nisi oslijepio. :D
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/02/2019 : 09:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
to je izraz koji se ne koristi samo za masturbaciju napaljeni tinejđeru

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/02/2019 : 21:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote



Vjerojatno ispao kakav šaraf iz palete prilikom prijevoza iste i ja direkt naletio. Još prasica sporo ispuštala. Mislio sam da je nešto s ventilom dok nisam ugledao ovo koplje usred gume.

Upozorenje kolegama šoferima. Provjeravat gume prije svakog dužeg puta.

Ajde, barem sam ispao džek pred gospođicom nagor. Oduševila ju je moja brzina i spretnost mijenjanja gume. :)
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/03/2019 : 22:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Večer ekipica. Ja malo navratila, nekoliko tema pročitala, pa da se i pisano javim. Stiže proljeće, šupile me u glavu neke divne emocije. Danas slušam Whitesnake. Mišljenja sam da moram potražiti gdje i kada će biti njihov koncert, oni su malo-malo tuda okolo.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/03/2019 : 22:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Jesi li živa?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/03/2019 : 22:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dabome da jesam

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 23/03/2019 : 13:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Grupa Whitesnake predvođena velikim Davidom Coverdaleom dolazi na zagrebački stadion Šalata 3. srpnja 2019. godine u sklopu svjetske turneje “The Flesh And Blood”.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/03/2019 : 14:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manabo

Grupa Whitesnake predvođena velikim Davidom Coverdaleom dolazi na zagrebački stadion Šalata 3. srpnja 2019. godine u sklopu svjetske turneje “The Flesh And Blood”.


Vidjela sam sinoć kad sam potražila informacije, hvala. :)
Bila sam u Domu sportova i bilo je savršeno.

Zašto sada Šalata? Koja je razlika? U čemu je razlika? Veličina dvorane..?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000