forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 23/03/2019 : 14:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ljetni koncerti su obično na otvorenoj Šalati, to je idealna pozornica za to doba godine.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/03/2019 : 15:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Ljetni koncerti su obično na otvorenoj Šalati, to je idealna pozornica za to doba godine.


Nisam tako razmišljala. Šalata me uglavnom asocira na klizanje i zimske sportove, nisam nikad bila na koncertu tamo, u toplije doba godine.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 23/03/2019 : 16:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Toplo () preporučam odlazak na ljetni koncert na Šalati. Meni po pitanju atmosfere najdraži prostor tih dimenzija. Uvijek je sjajna jer smo na zraku, jer miriše toplo ljeto i jer je prostor taman tolikih dimenzija, ni prevelikih, ni premalih, da smo svi, i tribine i parter na okupu, a nesnosne gužve nema, lako se prolazi do strateški važnih mjesta. Svake godine bude par jedan veći koncert u lipnju/srpnju i uglavnom odem. Možda zbog atmosfere odem i na ovaj, premda me Whitesnake baš i ne zanima :)

Edited by - vukozec on 23/03/2019 16:52:29
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/03/2019 : 20:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manabo

Grupa Whitesnake predvođena velikim Davidom Coverdaleom dolazi na zagrebački stadion Šalata 3. srpnja 2019. godine u sklopu svjetske turneje “The Flesh And Blood”.


Neka svatko zakljuca svoju bakicu iza dve brave doma. Nijedna nije bezbjedna pred Davidom "Bijelim pitonom" Coverdaleom!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/03/2019 : 23:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Danas je bio lijep dan za dobiti temperaturu. Lijecim se. Lezim. A sad idem mozda malo buncati po forumu

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 31/03/2019 : 19:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Fora je ovaj duži dan. Još bolujem i samo vodu pijem, poslije ću čaj, kad se povisi temperatura. Sinoć sam pila crni s cimetom i još nekim začinima i malo mlijeka. Onda sam od njega buncala. Sad više nisam sigurna koliko je to dobro, da se vruće vrućim izbija. Kriva mi je logika.
Kuham i juhu s puno povrća, ali to je više zbog divnog mirisa.

stvarno ne znam zašto ovog albuma od Cetinskog nema na yt.
Da Cappo 2010.
Jedini od njega kojeg volim slušati ponekad. Savršen je.



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/04/2019 : 21:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovi Jehovini svjedoci imaju novu taktiku za privlačenje potencijalnih sljedbenika, šalju mlade ženske po kućama kako bi misija bila što uspješnija.
Danas dvije takve mi pozvoniše na vrata, dijele pozivnice za nekakvo okupljanje i čitanje propovijedi.
Da je bio netko od muških letio bi iz dvorišta po kratkom postupku, ovim nesretnicama sam ipak na finiji način objasnio kako su pogriješile u odabiru adrese.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 06/04/2019 : 21:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ovi Jehovini svjedoci imaju novu taktiku za privlačenje potencijalnih sljedbenika, šalju mlade ženske po kućama kako bi misija bila što uspješnija.
Danas dvije takve mi pozvoniše na vrata, dijele pozivnice za nekakvo okupljanje i čitanje propovijedi.
Da je bio netko od muških letio bi iz dvorišta po kratkom postupku, ovim nesretnicama sam ipak na finiji način objasnio kako su pogriješile u odabiru adrese.



Dodo,Dodo šta ih nisi zva na kavu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/04/2019 : 23:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ovi Jehovini svjedoci imaju novu taktiku za privlačenje potencijalnih sljedbenika, šalju mlade ženske po kućama kako bi misija bila što uspješnija.
Danas dvije takve mi pozvoniše na vrata, dijele pozivnice za nekakvo okupljanje i čitanje propovijedi.
Da je bio netko od muških letio bi iz dvorišta po kratkom postupku, ovim nesretnicama sam ipak na finiji način objasnio kako su pogriješile u odabiru adrese.



Dodo,Dodo šta ih nisi zva na kavu


Potrošio sam sav šlag koji sam imao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/04/2019 : 01:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ovi Jehovini svjedoci imaju novu taktiku za privlačenje potencijalnih sljedbenika, šalju mlade ženske po kućama kako bi misija bila što uspješnija.
Danas dvije takve mi pozvoniše na vrata, dijele pozivnice za nekakvo okupljanje i čitanje propovijedi.
Da je bio netko od muških letio bi iz dvorišta po kratkom postupku, ovim nesretnicama sam ipak na finiji način objasnio kako su pogriješile u odabiru adrese.



Dodo,Dodo šta ih nisi zva na kavu


Potrošio sam sav šlag koji sam imao.



Baš ste gnjusni
Tko još danas pije kavu sa šlagom?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/04/2019 : 01:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Zbog nove teme "Mitologija",učinilo mi se kao nešto već znano pa sam pošla pretražiti forum na tu temu i napišem "Mitovi i legende" u "search" opciji. Nakon duže pretrage izbaci mi cijelu Svaštaru, doslovno, samo malo drugacije izgleda
Mislim da je algoritam svoje rekao.

Gledala sam lijep film i plakala uz njega, ovo mi baš dobro došlo da ne idem takva spavati.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/04/2019 : 00:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zapalio si ju ili napalio? To je kao razlika. :D
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/04/2019 : 08:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Zapalio si ju ili napalio? To je kao razlika. :D



Ako je zapalija ne gine mu bar 10 godina iza rešetaka.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 20/04/2019 : 18:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

U stanu je treba, godinu i po dana sam je "ganjao". Odvela me na večeru, pa joj se išlo u kino, sad smo kod mene. Ona nešto po FB, ja na balkonu, zapalio onu prije...



šta ste klopali i koji ste film gledali? za ovo poslije neću ni pitat. sve je trajalo 35 minuta. 4 minute predigre, minuta sexa i pol sata ispričavanja

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/04/2019 : 20:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A zena zna?







































Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/04/2019 : 01:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Imam interesantnu prijateljicu koja kad popije malo više svih voli.
Osim što i mene tad ekstra voli, nazvala me da idemo van jer se njoj ide. Ja sam danas na limunadi, ali i da nisam bila, ne bi mi se išlo i zato sam s njom ostala u dugom razgovoru, dok ona pije, da ne pije sama, a i da ju zadržim dalje od tipkovnice i mogućih sranja jer znate valjda ono, većini svojstveno, da pod alkoholom pišeš bivšima i obećavaš svašta ostalima.. Ona je jako sklona tome ali je tada i puno zabavna. Žao mi je što sam ju zadržavala od gluposti. Lijepo je biti pijan i bezbrižan.
Ako će nekome pomoći, dala sam joj savjet - što pijana misliš, probaj trijezna raditi. Ona sad spava.

Znate što ću sad. Otvorila sam pivo dok sam ovo pisala. Sad ću si još jedno otvoriti i ..pa ćemo vidjeti. Moram se malo opustiti.
Idem čitati forum i malo solirati. Odavno nisam pila, no ono što znam o sebi, ja i pijana i viseći na glavačke, mogu dobro pisati.

Idem sad naći glazbu i zabaviti se k˙o seljanka. Preskočit ću odmah rock i skrenuti na nešto na čemu sve završi, prije ili poslije

https://www.youtube.com/watch?v=iUuBieYxHMI

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 22/04/2019 : 07:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Charlita,

gdje si i šta ima, nema te baš nešto na forumu... Jesi li bila ikad u Frankfurtu?
Prenoćište, naravno besplatno, ti je garantirano.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/04/2019 : 14:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Charlita,

gdje si i šta ima, nema te baš nešto na forumu... Jesi li bila ikad u Frankfurtu?
Prenoćište, naravno besplatno, ti je garantirano.



Ništa od toga. Nisi u ponudu uključio večeru i kino.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 22/04/2019 : 16:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Daj bona, pa to se podrazumijeva! Naravno i sve što srce poželi. A solarijum, mukte (na balkonu).

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/04/2019 : 23:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Daj bona, pa to se podrazumijeva! Naravno i sve što srce poželi. A solarijum, mukte (na balkonu).


Slatko od tebe, nestašni tutta.
U životu se niti ne šalim s tim kad je riječ o oženjenim ili zauzetim muškarcima.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 23/04/2019 : 11:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tutta

Daj bona, pa to se podrazumijeva! Naravno i sve što srce poželi. A solarijum, mukte (na balkonu).


Slatko od tebe, nestašni tutta.
U životu se niti ne šalim s tim kad je riječ o oženjenim ili zauzetim muškarcima.

+1. (nisam A, djelomično B, a nema tu frke, nešto sasvim labavo, definitivno sam C (na tržištu))
Dala mi nogu, vratio se Hajrudin sa Sandžaka.

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 01/05/2019 22:05:51
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/04/2019 : 12:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Priznaj, ma ti bi samo F. :D
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 08/05/2019 : 21:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Sokol nanišanio jednu Podravku (blizu Đurđevca). Upravo, ona mene već par godina peca.

178cm, 62 kg, Baujahr 1977. Jučer bili na piću, 90% ona pričala, ja uspio ponekad nešto ko patka beknuti, malo pipo itd. Ostalo mi je u sjećanju da je nešto o suprugu i vibratoru pričala...



Čuvaj se Tutta, da ne bi na kraju ti bio j.b.n
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/05/2019 : 16:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Sokol nanišanio jednu Podravku (blizu Đurđevca). Upravo, ona mene već par godina peca.

178cm, 62 kg, Baujahr 1977. Jučer bili na piću, 90% ona pričala, ja uspio ponekad nešto ko patka beknuti, malo pipo itd. Ostalo mi je u sjećanju da je nešto o suprugu i vibratoru pričala...



I što ćemo sad s tobom ovdje, od kad si valjda slobodan/razveden?
ono - nisi jeb`o ako nisi na internet napis`o?
I - nema žene kojoj ponudu nisam napis`o

Eeee

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/05/2019 : 16:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tutta

Sokol nanišanio jednu Podravku (blizu Đurđevca). Upravo, ona mene već par godina peca.

178cm, 62 kg, Baujahr 1977. Jučer bili na piću, 90% ona pričala, ja uspio ponekad nešto ko patka beknuti, malo pipo itd. Ostalo mi je u sjećanju da je nešto o suprugu i vibratoru pričala...



I što ćemo sad s tobom ovdje, od kad si valjda slobodan/razveden?
ono - nisi jeb`o ako nisi na internet napis`o?
I - nema žene kojoj ponudu nisam napis`o

Eeee





-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000