forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/05/2019 : 20:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo prošli tjedan između ostalog bio u Mirabilandiji, a par godina prije i u Gardalandu, moram priznat da me I-Speed oborio s nogu.
Provozao se jedno 10-ak puta jer usred tjedna i u predsezoni nema baš ljudi pa se isplati. Hebemti kako to čudo ide, nešto nevjerojatno, riječ o tzv launch roller coasteru, tj pokreće ga magnetska indukcija. Starta u stilu formule 1 i ide 120km/h, a do te brzine dolazi za 2,2 sec i penje se na visinu od 44m od kude ponire i piči dalje. Prije ovoga mi je Oblivion iz Gardalanda bio vrh, ovo ga šije samo tako, taj filing kad te doslovno zabije u stolicu je baš premoćan.
Probao sam sve što je bilo samo je Ducati World ostao polufunckionalan premda se već otvorio, tu imaju Desmo Race coaster koji ne radi i par nekih opako izgledajućih simulatora ali 5-10€ za đir (za doslovno igrat igricu, ali sjediš na Ducatiju u nekoj kugli koja se okreće) od 2min nedam, provozali se samo na mini monsterima (nekakav fora ringišpil sa malim Ducati Monsterima :D ).
Katun je najduži inverted coaster u EU i isto je odličan, kao i kratki Divertical koji je najviši water coaster na svijetu (mislim da spust kreće sa 50ak metara), imao sam valjda sreću jer su komentari po netu da je to čudo vječito u kvaru. Čak jedna od žešćih stvari je što se Divertical na tu visinu penje nekim svojim liftom koji piči dosta brzo gore pa je i to doživljaj.

Imaju i Oil Towers, dva tornja koja za slobodan pad, tj jedan te fino odveze gore i onda samo pusti, a drugi te lansira prema gore...oba se pri spuštanju lagano odbijaju kao lopta od poda, isto fora, samo stvarno kratko traje.

Sve u svemu bio sam sretan ko malo dijete, park je fora kao i razvikani Gardaland. Za Mirabilandiu inače znam jer sam kao mulac bio tamo '92-'93 i to mi je bio jedan od top događaja kao mulcu, a i dalje mi je vrh :)

Evo snimka sa YT gorespomenutog I-Speeda, samo moram priznat da snimka nije ni blizu prave stvari:



EDIT: Draga išla samnom jednom na I-Speed i rekla nikad više

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 21/05/2019 20:26:18
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 17/06/2019 : 22:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
@DiSkAcH
Ako me ikada put nanese u taj kraj Italije...jel možda znaš dali postoji težinska granica za vožnju u I-speedu?
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 17/06/2019 : 22:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Meni se danas dogodilo sljedeće...
Pošto dosta mojih prijatelja zna da volim ljuto, prošle godine sam na poklon dobio neki kompletić od desetak ljutih umaka, a tek danas načeo drugu bočicu i spoznao bolnu činjenicu da je u kompletiću bilo više nijansi ljutog.
U grkljanu bočice pri vrhu je od podužeg stajanja bila gušča nakupina suhljeg umaka pa mi je to ispalo u komadu na jelo koje sam začinio i naravno, progutao sve to u jednom zalogaju....5 minuta sam bez prestanka štucao i becao i jedva to sve zaustavio ispijanjem mlijeka.
A slika na televiziji na kojoj sam pustio program cmc da pjevuše domaći izvođaći mi je odjednom u sljedećih desetak minuta bila u savršenom 3D-u, iako mi televizija nije 3D:)

Tko voli, neka proba:
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/06/2019 : 22:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Popio si brutalni škorpionski otrov i sad se čudiš. Dobro je da si još živ. :D
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/06/2019 : 22:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Hebiga kad nisi zalio tekilom. Klin se klinom...


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/06/2019 : 23:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
I ja san ovisnik o ljutome, ali sve ima svoje granice. :) To je pak oko 100 000 Scovela.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/06/2019 : 15:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Bija jutros na pregledu u KBC. Moram priznat da me odjel ugn ugodno iznenadija. Praktički san uša prije zakazanog termina. Rješia sve u manje od 5 minuta. Bar neka svitla točka u našem zdravstvu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/06/2019 : 15:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Bija jutros na pregledu u KBC. Moram priznat da me odjel ugn ugodno iznenadija. Praktički san uša prije zakazanog termina. Rješia sve u manje od 5 minuta. Bar neka svitla točka u našem zdravstvu.




Šta bi oni tebe duže pregledavali, čim su te vidjeli odmah im je bilo sve jasno


Šalu na stranu, nadam se da nije nešto ozbiljno
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/06/2019 : 17:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by lwood

Bija jutros na pregledu u KBC. Moram priznat da me odjel ugn ugodno iznenadija. Praktički san uša prije zakazanog termina. Rješia sve u manje od 5 minuta. Bar neka svitla točka u našem zdravstvu.




Šta bi oni tebe duže pregledavali, čim su te vidjeli odmah im je bilo sve jasno


Šalu na stranu, nadam se da nije nešto ozbiljno





ma ne ,sve super. nego me iznenadilo,jerbo san bija naručen u 9.50 a uša san prije toga. Do 9.50 san već pija sokić izvan bolnice. zadnji put mi je malo falilo da zapalin jedan drugi odjel u kojem nisan doša na red nakon 2 ure čekanja i svađe.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/06/2019 : 17:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Mislin uredno san bija naručen i nakon 2 ure san napa one na šalteru pa san tek nakon gubljenja živaca i neugodnih scena napravija pregled .
Ovo danas je pokazalo da se sve može ako je organizacija dobra.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/06/2019 : 10:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Meni se danas dogodilo sljedeće...
Pošto dosta mojih prijatelja zna da volim ljuto, prošle godine sam na poklon dobio neki kompletić od desetak ljutih umaka, a tek danas načeo drugu bočicu i spoznao bolnu činjenicu da je u kompletiću bilo više nijansi ljutog.
U grkljanu bočice pri vrhu je od podužeg stajanja bila gušča nakupina suhljeg umaka pa mi je to ispalo u komadu na jelo koje sam začinio i naravno, progutao sve to u jednom zalogaju....5 minuta sam bez prestanka štucao i becao i jedva to sve zaustavio ispijanjem mlijeka.
A slika na televiziji na kojoj sam pustio program cmc da pjevuše domaći izvođaći mi je odjednom u sljedećih desetak minuta bila u savršenom 3D-u, iako mi televizija nije 3D:)

Tko voli, neka proba:




Za I-speed ne znam, mislim da općenito u Mirabilandiji nema ograničenja za kilažu nego samo za visinu, i to čak mislim samo za min, nema max. Gardaland ima ograničenja na svo troje, ali pošto sam ja cca 1,76m i 67kg prolazim svuda
Ali ako te ovakve stvari zanimaju, odi OBAVEZNO, I-Speed je jednostavno predobar rollercoaster. U Mirabilandiji ti je sve brže-više-jače u odnosu na popularni Gardaland.

A za ljuto, ja obožavam ljuto. Ne znam za te umake od ''volim ljuto'', ali sam si kupio zalihu onih iz Lidla, zovu se extreme ili tako nekako, onaj najljući...ubija, baš ubija, 2-3 kapi u štogod da stavim razvaljuje. A prvi put sam ga nasuo ko tabasco koji mi je postao skoro pa sok i skoro umro. Sjećam se kad sam ko mulac pred ekipom sa 2-3 cuta pice pojeo i cijelu bočicu tabasca...utrnuli zubi, počeo me oblijevat hladan znoj, počeo se trest...ono baš me razapelo.
Ali od umaka su mi ipak draži fefroni iz teglice, samo su mi postali preblagi, volim baš njihov okus. Ovi umaci mi djeluju kao neka teška kemija.

EDIT: Lidl umak se zove ''bring the pain'', ali ne piše koliko je ljut, samo da je od jalapena. Mislim da je 9kn bočica ovog otrova

EDIT 2: Iskopao sa internetova, taj umak ima 30 000 scoleville-a.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 20/06/2019 10:55:00
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/06/2019 : 16:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Prevaranti nekako došli do mog broja mobitela i zadnja 3 dana primio nekoliko poruka i poziva s međunarodnih pozivnih brojeva. Najzanimljivije što niti jedan od tih 10-ak brojeva nije potpuno isti već se svaki razlikuje, a bilo ih je iz Danske, Grčke, Oklahome, Floride i Washingtona.
Naravno da se nisam javljao i odgovarao na te brojeve jer ne poznajem nikoga u tim državama, ali ako se tako nastavi slijedi blokada jer me pretprošlu noć probudio prije 5 h ujutro.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/06/2019 : 16:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Tako sam i ja jednom dobio poziv iz neke cifre iz Italije, ali sam izguglao (broj) da je rijec o prijevari (javio se naravno nisam, nisam lud).

Pokusavaju danas na sve nacine, samo e-mail je izgleda premalo.




Na kraju kada mi STVARNO umre nepoznati rođak u SAD ili Australiji, a ja se necu javiti da pokupim te silne pare... krivit cu ove prevarante! >:/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/07/2019 : 00:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Tutta

Charlita, ponuda još vrijedi!

A stanje na terenu je sljedeće -

- Podravka se taktički povukla, (još) nije pala. Nema zime, znam ja nju.

u međuvremenu...

- Hajro na terenu u istočnoj Njemačkoj, Melek (anđeo, ja je tako zovem), ga samnom čeka... 3,4 puta dosad.

Sad za dolazeći vikend, nema vremena za mene. Dogovorila se sa jednim bivšim. Znam ga, Srbin, oženjen.


- Selam i Nešua, Eritreja. (Duga duga priča)


- Top Secret!!! (Bosanka)


Charlita, imam snimak, ako te zanima...



Aktualno stanje -

1. Nema je... (?)

2. Posvađali se (!)

3. Nešua dosađivala, boli glava, Selam, ni traga ni glasa...

4. Napredujem!


Ostalo -

U Pennyu pokupio švabicu (fotomodel), a kod Špira me pokupile dvije Turkinje.






Boze, baci ciglu i budi precizan.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 15/07/2019 : 19:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Hvala Charlita,
Ćigdem je je zaslužila 100%. A kad već zazivamo Svemogućeg, nek baci još dvije, za jednu babu i jednog tipa.


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/07/2019 : 00:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Hvala Charlita,
Ćigdem je je zaslužila 100%. A kad već zazivamo Svemogućeg, nek baci još dvije, za jednu babu i jednog tipa.




Jašta, ba. Evo sad će, upravo otišo na bauštelu po ciglu, sad će da nanišani i gađa. Možda i pogodi.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 16/07/2019 : 13:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/07/2019 : 13:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Get a room you two. :D
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/08/2019 : 10:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mrzim vas jebeni komarci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 05/08/2019 : 15:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Gledam na plaži super birc, a mi sami.
Ono borovi hladovina, hladna cuga, klupice prekrasne, a ekipa iz najskupljih auti vadi sve što se dadne ponijeti za jest i pit.
Ako i pridju onda proučavanje stavki i obavezno naručivanje točene pive iz plastikanera.
Em je ta točena odvratna, em ako naručiš normalnu dobiješ finu orošenu flašu i normalnu staklenu čašu.
Mislim razlika je pet kuna.

Ono ja kao sirotinja ni ne razmišljam, a ekipa u lovi konzumira tu groznu vodicu bez pjene u plastikaneru.
25 kuna piva, pa kaj im je to preskupo?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/08/2019 : 15:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ti trošiš na pivo i stripove
On štedi, zato i ima bolji auto
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/08/2019 : 16:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A i djeca mu izgledaju vitalnija. Skoro pa ko ona iz Ausvica. Kad se stedi za nova kola, stede svi. Ako treba stedit cu i na dahu!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 05/08/2019 : 17:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Ti trošiš na pivo i stripove
On štedi, zato i ima bolji auto



Ma nije teško imati bolji auto od mene, nego je teško na toj žegi gledati u birc sa hladnom pivom , odoljeti i dalje se pržiti na suncu.
Zbilja imamo karakterne turiste.
Ja siroti nemrem sačuvati tu kunicu, ak ništa uložim u konobarice.
Da mi nije žene, plaća bi mi trajala od prvog do prvog birca.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 08/08/2019 : 15:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Crko nam jučer akumulator na plaži.
Di ćeš veće sreće nego u šumi na pretrpanom parkingu zapalit na guranje.
Svima je bilo zabavno.
Nakon uspješne operacije naglog puštanja kuplunga u drugoj, otišli u Pulu i uzeli novi.
Taman prije godišnjeg pokazao znakove umora, ali znate kako to ide, budem kad se vratim.
Nije mu pasala vrućina i sto puta paljenje na kratke dionice.
Sad moram naći neku novu brigu, nema opuštanja.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/08/2019 : 18:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ako znaš da zajebava akumulator obavezno kablovi u prtljažnik! Onda nije problem puni parking. Još bolje.
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.01 seconds. Snitz Forums 2000