forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 19/05/2021 : 22:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Nedavno sam se preselio pa nakon onih glavnih pomalo opremam stan sa ostalim stvarima. I meni je ovaj robotić pri vrhu liste za kupovinu, nabavit ću ga čim prije

No ipak je bilo prioritetnijih stvari. Danas kupljeno ova igračka za balkon:



Znači ipak roštilj prije usisavača, još mužjastvo nije skroz izgubljeno:)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/05/2021 : 22:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Nedavno sam se preselio pa nakon onih glavnih pomalo opremam stan sa ostalim stvarima. I meni je ovaj robotić pri vrhu liste za kupovinu, nabavit ću ga čim prije

No ipak je bilo prioritetnijih stvari. Danas kupljeno ova igračka za balkon:



Znači ipak roštilj prije usisavača, još mužjastvo nije skroz izgubljeno:)



+1 ,ja bi isto prije da pare za ovo nego za sisalo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/05/2021 : 23:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Evo današnje usisavanje, označio je svaku prostoriju drugom bojom nakon mapiranja(imam još 3 ali imaju stepenicu pa nisu na ovoj mapi) i onda se može birat i samo određenu prostoriju za čišćenje, a crta je njegova suluda putanja (zelena munja mu je dock), tamno sive točke su većinom nogice od stola, kauča i slično:




Kakav ti je to stan?
Ah! Da, valjda nisu ovo kompletne prostorije i zidovi, nego ono sto malisa vidi, osjeti. Zanimljiv pogled. Recimo ormari su valjda dio zida.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/05/2021 : 05:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@Poli: Da da, ormari, radijatori, vrata, sve je dio zida.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 31/05/2021 : 19:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Kod mene od prije neki dan travnjak sisa robot Jos par postavki moram podesiti pa da sve bude tip-top, al zasad sam zadovoljan. Vremena bude ustedilo napretek, bude vise za stripove
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/06/2021 : 11:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Sinoc mi poginuo susjed, oko 19 god u prometnoj :(
Nedavno uzeo auto, brzo je volio voziti, znate ono kad si mlad, mislis da ti se nista ne moze dogodit..

Svi smo u soku, cijelo mjesto, nitko ne moze vjerovati.. yebemti zivot :(

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/06/2021 : 12:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Moja sućut, Reem.
Baš užasno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 21/06/2021 : 12:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Volio brzo vozit a iskustva nula, a selo u soku....svasta. Pa to je ocekivano.
Samo da zbog takvog nije stradal netko normalan kao kolateralna zrtva.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 21/06/2021 12:08:28
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/06/2021 : 13:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Moja sućut, Reem.
Baš užasno.


Hvala Tintone, baš užas, ne može čovjek vjerovati..

quote:
Originally posted by BeaGea

Volio brzo vozit a iskustva nula, a selo u soku....svasta. Pa to je ocekivano.
Samo da zbog takvog nije stradal netko normalan kao kolateralna zrtva.

A gle, ima i u tome, ja sam i bio govorio ako nastavi s takvim vožnjama, nešto se može desiti. Naravno, nije mi niti blizu u mislima bio ovakav crni scenarij. Samo što on nije ni prvi ni zadnji koji vole "dati" gas, ima ih, pa se nikad nije tako nešto dogodilo ovdje na ovom području, bar koliko ja pamtim.

Naravno da smo u šoku, nema mjesto puno stanovnika (svi se međusobno poznaju), a nije ti svejedno kad netko tako mlad pogine, a živi svega 30m od tvoje kuće i praktički ga svaki dan vidiš, te njegove roditelje. Bio je jako radišan dečko, mislim da je od 10-ete godine već znao voziti traktor, uvijek je svojima pomogao, sad je krenula i ta košnja, baš sam ga u subotu vidio i s njim malo popričao.. ne znam, veliki je to šok, nitko ne zna što bi rekao na to i mislio u ovom trenutku :(

Našao sam i vijest ovdje o njemu:

quote:
- noćas na dionici županijske ceste broj 5140/3 u mjestu Gorići dogodila se prometna nesreća kada je 19-godišnjak s područja Grada Senja upravljao osobnim automobilom gospićke registracijske oznake iz smjera Švice u smjeru mjesta Gorići, te uslijed neprilagođene brzine kretanja izgubio nadzor nad automobilom i sletio udesno van kolnika nakon čega je došlo višestrukog prevrtanja vozila. Vozač je uslijed zadobivenih ozljeda preminuo u Općoj bolnici u Gospiću, dok je maloljetna putnica lakše ozlijeđena.


https://www.likaportal.com/crna-kronika/dvije-osobe-preminule-od-zadobivenih-ozljeda-u-prometnim-nesrecama/

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/06/2021 : 13:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Tragedija Reem. Moja sućut.
@ Biđi,puno nekad prdiš,saberi se malo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 21/06/2021 : 15:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

Volio brzo vozit a iskustva nula, a selo u soku....svasta. Pa to je ocekivano.
Samo da zbog takvog nije stradal netko normalan kao kolateralna zrtva.



e tu ću se morat složit.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 21/06/2021 : 17:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Ma Rreem, tko izaziva sudbinu nek se s njom i pomiri. Netko prezivi netko ne, ali ako se zajebavas to je tak.

Nemam ja nista protiv da ljudi traze adrenalin gdje ne treba, nek traze ali onda znaj kaj te ceka. Pogotovo oni oko njega moraju toga biti svijesni!

@ drvo
Potpuno sam sabran! Zakaj bi trebali imati empatije prema budalastinama!? Ajde molim te.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 21/06/2021 17:53:12
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/06/2021 : 21:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala Lwood.
Ispočetka sam komentar (onaj prvi) od BeaGea-e shvatio kao hladan, grub i bezosjećajan. Ali kad se malo sagleda, dobro piše, iako je meni to teško s moje strane prihvatiti kad nekoga poznaš cijeli život, pa ne možeš shvatiti zašto se to baš moralo njemu dogoditi. Je, ovo što BeaGea kaže, u pravu je, igraš se sa sudbinom i onda se pitaš zašto se to dogodilo? Zašto ga njegovi roditelji nisu opomenuli kad ga vide da se tako brzo proveze?

Kako sam pisao, ima ih nekolicina mladih u mom mjestu (pa i nekih starijih) koji voze kako im se prohtje, negdje gdje bi max. trebao voziti 25 km/h, on prođe 70-80 km/h. Ima puno takvih, da se izrazim tako, "divljih" krajeva u našoj HR, gdje nemaš policije i puno ih voze i bez tablica i u alkoholiziranom stanju.

Najviše se bojim takvih zbog svog sina i nećaka, uvijek moraš biti u nekakvom strahu, iako je ovo kod mene mirna ulica gdje živim. Ako ih prijavim policiji, onda ispadam ja negativac, kako sam mogao prijaviti? Mora se valjda ovako nešto dogoditi da bi se neke stvari shvatile. Ali neki svejedno nikada neće shvatiti..

Maloprije bio u lokalnoj trgovini, sjedi ih ispred 6-7 i loču, među njima i par mojih susjeda, pijani ko majke i smiju se, samo što ne zapjevaju, nisam mogao vjerovati kad sam vidio.

Što da kažem, počivao u miru, još ne mogu vjerovati da ga više nema, jako mi žao njegovih roditelja, teško će im biti odsad živjeti nadalje, ako uopće budu mogli..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 21/06/2021 : 21:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Svi smo ponekad bili budale i svi smo radili pizdarije, vece ili manje, ovakve ili onakve. Najlakse je osudjivat... Mlad zivot je mlad zivot, nije ratni zlocinac i komu nije bar malo zao ima problema u glavi.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/06/2021 : 21:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Hvala Lwood.
Ispočetka sam komentar (onaj prvi) od BeaGea-e shvatio kao hladan, grub i bezosjećajan. Ali kad se malo sagleda, dobro piše, iako je meni to teško s moje strane prihvatiti kad nekoga poznaš cijeli život, pa ne možeš shvatiti zašto se to baš moralo njemu dogoditi. Je, ovo što BeaGea kaže, u pravu je, igraš se sa sudbinom i onda se pitaš zašto se to dogodilo? Zašto ga njegovi roditelji nisu opomenuli kad ga vide da se tako brzo proveze?

Kako sam pisao, ima ih nekolicina mladih u mom mjestu (pa i nekih starijih) koji voze kako im se prohtje, negdje gdje bi max. trebao voziti 25 km/h, on prođe 70-80 km/h. Ima puno takvih, da se izrazim tako, "divljih" krajeva u našoj HR, gdje nemaš policije i puno ih voze i bez tablica i u alkoholiziranom stanju.

Najviše se bojim takvih zbog svog sina i nećaka, uvijek moraš biti u nekakvom strahu, iako je ovo kod mene mirna ulica gdje živim. Ako ih prijavim policiji, onda ispadam ja negativac, kako sam mogao prijaviti? Mora se valjda ovako nešto dogoditi da bi se neke stvari shvatile. Ali neki svejedno nikada neće shvatiti..

Maloprije bio u lokalnoj trgovini, sjedi ih ispred 6-7 i loču, među njima i par mojih susjeda, pijani ko majke i smiju se, samo što ne zapjevaju, nisam mogao vjerovati kad sam vidio.

Što da kažem, počivao u miru, još ne mogu vjerovati da ga više nema, jako mi žao njegovih roditelja, teško će im biti odsad živjeti nadalje, ako uopće budu mogli..



Ne,dobro si svatija njegov komentar. Očito ima nekih problema. Nije taj dečko ima 59 godina pa da divlja pijan a zna šta se može dogodit +ne zna dobro s autom. Svi smo mi divljali u tim godinama,neko više neko manje. (doduše izgleda da su se neki rodili uštogljeni). Jebiga na nekom se prelomi . A to da su ga roditelji mogli upozorit? Ha,moš mislit šta bi ih sluša,to su jednostavno te godine.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/06/2021 : 22:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Čuj svi su divljali. Ne znam kako ste vi, ali meni nije običaj sijesti pijan u auto i divljati po cestama. I to kao treba poistovjećivati s kategorijom benignih mladenačkih gluposti.
Apsolutno mi je žao mladog života i, pogotovo, njegovih roditelja, ali nemojte prelaziti u drugu krajnost aboliranja osobe koja je na tako sebičan način ugrozila hrpu drugih mladih života.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 21/06/2021 : 22:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Nema nikakavog aboliranja. Da je mali ostao ziv trebalo bi ga kaznit da zapamti za cili zivot, ali ne pokazat sucut prema izgubljenom mladom zivotu samo zato jer ovaj bio mlad, lud i glup je jadno.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 21/06/2021 : 23:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Nisam jednom sjeo za svoj auto nakon 10-tak tekila + nekoliko joggiranja i da si me bilo kaj dogodilo misljenja sam da ne zasluzejem nikakve empatije. A da ne govorim kako sam vozio na Ciovo prije dvije godine nakon ludog provoda na Poljudu i nakon tekme s Torcom iz Sucurca u samom Sucurcu!
I vrlo vjerotno cu opet ponovit slicne provode, nadam se vec u kolovozu...Poljud i Ciovo cekaju! Ali volim ponekad taj zivot na rubu, samo ponovljam, budala je onaj tko ce me zaliti. To mislim sam za sebe, a kakav sam prema sebi takav sam i prema drugima. Bilo to jadno ili ne.

Evo bas Tinton zna zakaj nisam dosel na CRS! Ne mogu svi podnijeti moju voznju (ne samo voznju :) ) ali onda se tako i ponasaju. Poanta:
Ako ti je stalo do zivota, na vrijeme pamet u glavu!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 21/06/2021 23:03:44
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 21/06/2021 : 23:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Moga si na CRŠ u auto povest Kikija, njemu ti je glava aerodinamična, bili bi te dobar par pola mozga on pola ti =
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/06/2021 : 23:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Rakosi se sluzbeno bavi stand upom?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/06/2021 : 07:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Čudnije je da biđi ima legalnu dozvolu...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/06/2021 : 10:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

A to da su ga roditelji mogli upozorit? Ha,moš mislit šta bi ih sluša,to su jednostavno te godine.

U pravu si, to je jednostavno ta mladost-ludost. Ona vijest koju sam linkao, piše da je jedna maloljetnica bila u autu, a zapravo bio je još jedan dečko s njima, mislim da isto tu njegovih godina, oni imaju lakše ozljede. Sigurno je bila zezancija u autu, pa zar ne možeš brže i te fore, želja za nekakvim dokazivanjem..

Bili smo maloprije kod njegove obitelji, jako je teško :( Nismo išli jučer, bila je gomila auta, rodbine, svih i jutros je nekako bilo možda bolje otići kad su jadni sami kod kuće, pa s njima biti nasamo nekih pol sata. Ne znaš uopće što da im kažeš pametno, kakvu utjehu uopće možeš pružiti, mater mu jeca i plače, tata može nekako pričati ali je vidno potresen. Nažalost, ne znaju uopće niti kada će sporovod, tijelo je odvezeno u ZG na obdukciju, danas je praznik, nitko im ništa ne javlja. Jadni ljudi, što drugo da kažem. Izađem ispred kuće na dvorište, i čujem plač..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/06/2021 : 12:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Znam priča gdje su starci klincu kupili opaki motor, to je tek bio plač.
Neke stvari se jednostavno dogode, niko ne ide sa pomisli da bu najgore.
Svi smo pijani vozili, neki i zaspali za volanom pa smo prisutni.
Nije da se ponosimo time,samo smo se provukli.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/06/2021 : 12:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by lwood

A to da su ga roditelji mogli upozorit? Ha,moš mislit šta bi ih sluša,to su jednostavno te godine.

U pravu si, to je jednostavno ta mladost-ludost. Ona vijest koju sam linkao, piše da je jedna maloljetnica bila u autu, a zapravo bio je još jedan dečko s njima, mislim da isto tu njegovih godina, oni imaju lakše ozljede. Sigurno je bila zezancija u autu, pa zar ne možeš brže i te fore, želja za nekakvim dokazivanjem..

Bili smo maloprije kod njegove obitelji, jako je teško :( Nismo išli jučer, bila je gomila auta, rodbine, svih i jutros je nekako bilo možda bolje otići kad su jadni sami kod kuće, pa s njima biti nasamo nekih pol sata. Ne znaš uopće što da im kažeš pametno, kakvu utjehu uopće možeš pružiti, mater mu jeca i plače, tata može nekako pričati ali je vidno potresen. Nažalost, ne znaju uopće niti kada će sporovod, tijelo je odvezeno u ZG na obdukciju, danas je praznik, nitko im ništa ne javlja. Jadni ljudi, što drugo da kažem. Izađem ispred kuće na dvorište, i čujem plač..



Ma kad se ja sitin šta smo mi sve izvodili s autima tamo krajen 90-tih i početkom 2000-tih ,čudo je da smo svi ostali živi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/06/2021 : 12:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Znam priča gdje su starci klincu kupili opaki motor, to je tek bio plač.
Neke stvari se jednostavno dogode, niko ne ide sa pomisli da bu najgore.
Svi smo pijani vozili, neki i zaspali za volanom pa smo prisutni.
Nije da se ponosimo time,samo smo se provukli.



Točno, o tome ja i govorim. Ja se ne sičan da san 99.-te uopće vozija auto da nisan bija napušen . A povremeno i pijan. Al te stvari radiš kad si mlad ili ih uopće ne radiš. Kad prođeš 25 sve to ti pari blesavo i neozbiljno. (ili pada razina testosterona)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000