forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/06/2021 : 13:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Ma kad se ja sitin šta smo mi sve izvodili s autima tamo krajen 90-tih i početkom 2000-tih ,čudo je da smo svi ostali živi.


Neki imaju vise jokera nego drugi?

Ali da, cesto sreca sluzi budale (i sam se tu ubrajam), a ono dobro je da ta sreca (ili Bog) cesto sluzi djecu.


Sad, zanima me kako su njegovi prijatelji to primili, da li su se zamislili, da li ih je predramilo? Mozda neke, a neke sigurno ne.
Nesreca se moze dogodit vrlo brzo, mozda i brzina nije bila toliko ekstremna samo je bilo malo vise pijeska na bankini itd., plus neiskustvo u takvim ekstremni(ji)m situacijama i ishod koji se ne moze izbjeci. Tragicno je to, ali mislim da nije prikladno sada pridigati i govoriti da si je sam kriv (naravno da ako je sam vozio i nikoga drugoga nije bilo na cesti da je on onaj koji snosi posljedice) i tko je normalan a tko nije. Svi grijesimo i ovo nije prilika da se stoji s visoka. Svaki gubitak mladog zivota je tragican, i takvo nesto je nepotrebno.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/06/2021 : 13:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ivi skoj

Znam priča gdje su starci klincu kupili opaki motor, to je tek bio plač.
Neke stvari se jednostavno dogode, niko ne ide sa pomisli da bu najgore.
Svi smo pijani vozili, neki i zaspali za volanom pa smo prisutni.
Nije da se ponosimo time,samo smo se provukli.



Točno, o tome ja i govorim. Ja se ne sičan da san 99.-te uopće vozija auto da nisan bija napušen . A povremeno i pijan. Al te stvari radiš kad si mlad ili ih uopće ne radiš. Kad prođeš 25 sve to ti pari blesavo i neozbiljno. (ili pada razina testosterona)

ma kad si napusen vozis 20 na sat, alkohol je problem. Nisam nikad divljao, ali da sam bio budala - jesam. Jednom sam vozio tolko pijan da sam rukom stiskao kvacilo jer ga nogom nisam mogao naci.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/06/2021 : 13:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 22/06/2021 : 13:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote


Svašta sam čuo ali to mi je novo. Rukom stiskao kvačilo!!??


Have mercy
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/06/2021 : 14:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Covjek se mora snaci kako god u ekstremnim uvijetima.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 22/06/2021 : 16:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ivi skoj

Znam priča gdje su starci klincu kupili opaki motor, to je tek bio plač.
Neke stvari se jednostavno dogode, niko ne ide sa pomisli da bu najgore.
Svi smo pijani vozili, neki i zaspali za volanom pa smo prisutni.
Nije da se ponosimo time,samo smo se provukli.



Točno, o tome ja i govorim. Ja se ne sičan da san 99.-te uopće vozija auto da nisan bija napušen . A povremeno i pijan. Al te stvari radiš kad si mlad ili ih uopće ne radiš. Kad prođeš 25 sve to ti pari blesavo i neozbiljno. (ili pada razina testosterona)



Meni su 44 i uopće mi nije blesavo kad se najdem s ekipom. Vidiš koliko su ljudi različiti a ti nikak da prihvatiš to

Jednom lud uvijek lud!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 22/06/2021 16:43:55
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/06/2021 : 05:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ivi skoj

Znam priča gdje su starci klincu kupili opaki motor, to je tek bio plač.
Neke stvari se jednostavno dogode, niko ne ide sa pomisli da bu najgore.
Svi smo pijani vozili, neki i zaspali za volanom pa smo prisutni.
Nije da se ponosimo time,samo smo se provukli.



Točno, o tome ja i govorim. Ja se ne sičan da san 99.-te uopće vozija auto da nisan bija napušen . A povremeno i pijan. Al te stvari radiš kad si mlad ili ih uopće ne radiš. Kad prođeš 25 sve to ti pari blesavo i neozbiljno. (ili pada razina testosterona)

ma kad si napusen vozis 20 na sat, alkohol je problem. Nisam nikad divljao, ali da sam bio budala - jesam. Jednom sam vozio tolko pijan da sam rukom stiskao kvacilo jer ga nogom nisam mogao naci.



je prvih par puta. Alkohol je problem i inače,pogotovo kod nas

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/06/2021 : 11:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-studenti-u-zagrebu-plakali-za-petrom-20-koju-je-na-zebri-usmrtio-motocikl/2286437.aspx

Žrtvina majka je teta u vrtiću mojoj kćeri. To joj je kćer jedinica. Strašno!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/06/2021 : 14:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I komentar ispod... nazalost ima i u tome istine. Mozda je sve to zbog "laznih prijava", ali trebali bi ljudi na policiji koji primaju pozive imati barem malo takta i poznavanja psihologije i znati kada prvo uzeti informaciju o tome sta se negdje desava i poslati tamo patrulu, a onda traziti osobne podatke o onome koji zove.

"Neki dan sam zvao policiju radi neke budale koja je na motoru prodivljala pulskom rivom s preko 100 na sati. Imao sam registarski broj, tip motora, boju kacige, sve. Ali onda me neka teta na policijskoj centrali nekoliko minuta davila s traženjem MOJIH osobnih podataka, dokazima da zovem iz Pule i slično. Na kraju sam izgubio živce i prekinuo liniju, a kreten na motoru će, naravno, divljati i sutra i prekosutra, dok napokon ne ubije sebe ili nekog kao što je bila ova cura.
Hrvatska je država koja ne zna orgaizirati elementarne stvari, kao što su policija, čuvanje okoliša, ekonomija, socijalna skrb, pravosuđe i još puno toga. A ne zna zato jer smo mi Hrvati glupi i primitivni, pa biramo (kad biramo) neodgovorne idiote da nam vode zemlju."




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 27/06/2021 : 17:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
Ti motoristi su se izmakli kontroli. Svaki dan u gradu vidim i čujem nekog lapana kako divlja. Nek se ubije, ko ga jebe, ali nek ne ugrožava druge.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/06/2021 : 18:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Trebali bi im otvoriti Grobnik i staviti sapun na progu, pa nek idu vruuum vruuum...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/06/2021 : 16:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Evo bas danas idem biciklom po Drenikovi ulici u Ljubljani i ispred kutije-radara, zvizzz motorist.
Pa koja budala li je to, pao je direkt na radar, koji radi a ima samo 60 kmh, a taj isao bar 120.
Samo sam se nasmijao i gonio pedale naprijed....

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 28/06/2021 16:45:20
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 28/06/2021 : 17:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
https://www.itemfix.com/v?t=oqdkdd

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/06/2021 : 18:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ovako je pre neki dan idem klincom malo vani setati, a jedna djevojka (mlada) ide na suprtonoj strani biciklom po trotoaru, u pogresnoj smjeri (biciklisticka traka je uz cestu). I tako dođe policijski auto i zeli je zaustaviti, a ona kao pobjegne (a ono, zensko biciklo, sa kosarom ), valjda su je preticali, a onda obrne i pobegne nazad (sad vozi u pravoj smjeri), a obrnu i oni i presjeku joj put, ko ova dvojica u videu, i ona se zaleti u njihov auto. Zena iskoci iz suvozacevog sjedala i odmah je primi, doleti i sofer te zaustave je, nisam siguran da li joj nisu cak vezice stavili.
Nemam pojma sta je mislila, valjda samo da ne plati kaznu (bilo je po danu, valjda nije jos pila ili dimila ), a onda joj svi papiri i torbica izletjeli iz kosare kod sudara.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 12/07/2021 : 13:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Završili su mi upisi za srednju i upao sam u primjenjenu umjetnost, koja je i bila moj prvi izbor! :D

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/07/2021 : 15:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Čestitke!
Nadam se da ima posla u toj struci...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/07/2021 : 00:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/d7KGKZJW][/url]
…a mjesec upeko😁😁😁
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/07/2021 : 00:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jej, ko stvoreno za neku norvesku mjuzu... :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/07/2021 : 13:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Jučer cili dan sastavlja komodu i dopizdilo mi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/07/2021 : 17:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
…a prži i sada, samo ne mjesec😁
[url=https://postimg.cc/jnzmzGNV][/url]
[url=https://postimg.cc/Lq9PRfvj][/url]
[url=https://postimg.cc/9RqQjQ3G][/url]
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 24/07/2021 : 08:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Imaš tanjure kao moja stara. :D
BTW, izgleda jako fino!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/07/2021 : 19:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ne znam... Ja bih provjerio sa starom
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/07/2021 : 20:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ma ja sam sa obitelji kod kumova na jednoj viksi na moru, viksa koja je u jednoj vukojebini na Hvaru, a posuđe je vjerovatno još iz osamdesetih.
Jučer ove ribe pekao jedan domaći gore iz sela, a bio tu i jedan domaći susjed iz uvale.
Kada su ova dva domaća onako malo pripita u kasni sat ušla u žustru raspravu oko nekih stvari, ljudi moji, to je kao da gledam Lavandermana uživo…kurca ih nisam razumio, ali se nisam mogao prestati smijati.
Danas smo nešto roštiljali vratinu i kobase, poslije ručka su žene sa djecom otišle na kupanje, a mi muški ostali pijuckati—-kum pivu, susjed gemišt, a ja, pošto sam se prejeo, odlučio sam biti na “kratkom”, pa sam mrknuo 7 dcl medice iz vlastite proizvodnje…bila je to prvotno rakija sa stolisnikom, ali mi ispala prežestoka pa sam za vrijeme finala Engleska -Italija razvaljao dvije litre medice na toplini vlastitog trbuha😁
Krenuo se sada predvečer malo osvježiti(otrijezniti) plivajući u uvali, imam pješke jedno 200-tinjak metara do mora.
Ovdje u ovoj uvali i selu iznad ima stanovnika da ih možeš prebrojati na prste dvije ruke, ali kupaća što stranaca što naših u uvalu dođe barem jedno stotinjak…i dok sam se spuštao do mora, ispred jedne kuće vidjeh jednu baku koju prvi puta vidim u životu, rekoh joj “dobar dan”, a ona meni dobar dan Duga Resa, te spominje prezime ovih mojih kumova…pa jebemu zar mi iz Duga Rese imamo takav na gla sak da nas i stara baba na “dobar dan” prokuži…???
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/07/2021 : 13:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Jučer cili dan sastavlja komodu i dopizdilo mi.


Ja sam prije godinu dana sastavljao ormar cijelih dva minuta, onda sam popizdio i u stilu Hulka cijelog ga polomio. Od tada mi žena ne dopušta više da se baćkam sa takvim stvarima.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 19/08/2021 : 20:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Nabavio knjigu koju je napisao čovjek koji se zove kao i ja. Knjiga je iz 1966.


"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 19/08/2021 20:29:39
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000