forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Rukomet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 176

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/05/2018 : 20:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://sportnet.rtl.hr/vijesti/511729/rukomet-reprezentacija/izbornik-cervar-objavio-siri-popis-igraca-za-kvalifikacijske-susrete-protiv-crne-gore/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/05/2018 : 15:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danas počinje final four lige prvaka; od 15:15 h se sastaju Paris SG-Nantes a od 18 h Vardar-Montpellier.
Vrlo izgledno je da će finale opet biti isto kao i prošle godine, ali ovaj sistem na jednu utakmicu uvijek može ponuditi neočekivane rezultate.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/05/2018 : 16:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vrlo dobro poluvrijeme Nantesa i vodstvo 17:14, a moglo je biti i uvjerljivije da Remili ne drži na životu Paris sa nekoliko dalekometnih golova.
Trebat će još jedno ovakvo poluvrijeme ako Nantes želi u finale, nadam se da to može pružiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 26/05/2018 : 16:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Kakvi poslednjih pet minuta. Bolje od ovog ne moze. Golman - ludnica.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/05/2018 : 17:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čestitke za Nantes, naguziše ove pariške bogataše.
Pred kraj se počeo osjećati umor i već sam bio pomislio kako su gotovi, ali ova završnica je bila vrhunska.
Sada Vardar na papiru ima nešto lakši posao za obranu naslova, iako me ne bi čudilo da izgubi odmah od Montpelliera.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/05/2018 : 17:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu vjerovati da HRT neće prenositi drugo polufinale, jebala ih gimnastika da ih jebala.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 26/05/2018 : 17:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Golman smekerica. Ovakvu zavrsnicu nikad nisam video. Sta je covek poskidao i to Hansenu. Zicer + sedmerac. Spomenik da mu dignu, ako osvoje.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/05/2018 : 18:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nakon prošlogodišnjeg poraza u finalu Parižani su kupili Sagosena kako bi konačno osvojili naslov, ali za sada nije urodilo plodom.
Za sljedeću sezonu najavljen je dolazak Kima Ekdahla du Rietza iz Löwena, Virana Morrosa iz Barcelone i Henrika Toft Hansena iz Flensburga, ako ga tada ne osvoje onda neće nikad.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/05/2018 : 18:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Koji je vrag Cindriću da gubi toliko lopti, kao da igra za reprezentaciju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/05/2018 : 18:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Previše nervozna igra Vardara, mora to puno bolje u nastavku.
Treba priznati da Montpellier igra odličnu i tvrdu obranu, ali svejedno ne mogu shvatiti onakav primljeni gol u zadnjoj sekundi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 26/05/2018 : 19:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Sad izgleda moguće finale Nantes-Montpellier, sumnjam da je itko mogao tako nešto prognozirati čak i nakon natjecanja po skupinama. PSG je priča za sebe, ne znam više što im je potrebno.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/05/2018 : 19:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Kako mi je drago da je Nantes pobijedio PSG-a...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/05/2018 : 19:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ipak francusko finale... Prilično neočekivano.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/05/2018 : 19:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Po zakonu brojeva morala se jednom tijesna završnica okrenuti i na suprotnu stranu. Iako je Vardar cijelo vrijeme bio tu negdje na gol zaostatka, osjetilo se da danas jednostavno nema igru za pobjedu.
Dodatna otežavajuća okolnost je loš učinak golmana, onaj Milić (ili Strahinga kako ga zovu njemački komentatori) je ogroman kao trokrilni ormar, a lopte pored njega bez problema nalaze put do mreže.
Nedopustivo je da ti onaj klinjo Richardson zabije 4 gola u trenutku dok se lomi rezultat.
Potpuno neočekivano finale, nadam se da će Nantes osvojiti jer je bolja momčad od ovog Montpelliera.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/05/2018 : 20:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Današnje utakmice me podsjećaju na zadnje EP kada su također dvije momčadi sa manjim šansama izborile finale.
Ovaj sistem sa final fourom donosi više uzbuđenja nego kada se igralo na dvije utakmice skroz do finala, sada puno češće izleti nekakvo iznenađenje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 26/05/2018 : 20:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Final Four je odlična ideja, ali radi igrača i kvalitete igre se treba igrati u petak i nedjelju.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 26/05/2018 : 23:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Za prvu me uhvatila dremka, pa sam preskocio.
Sto se druge tice, Sterbik totalno podbacio. Kad on brani, Vardar dobija, a danas nista nije mogao da uhvati. Od Milica nista nisam ni ocekivao. Sve je siri, a sve sporiji, veciti talenat.

Nisam toliko u prici, Vardaru se raspada tim (odlaze gotovo svi)?

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 26/05/2018 : 23:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Final Four je odlična ideja, ali radi igrača i kvalitete igre se treba igrati u petak i nedjelju.


Prognoze za finale? Da znam sta da odigram u kladionici?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/05/2018 : 00:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Za prvu me uhvatila dremka, pa sam preskocio.
Sto se druge tice, Sterbik totalno podbacio. Kad on brani, Vardar dobija, a danas nista nije mogao da uhvati.

Da, jedino je nekoliko obrana Šterbika nedostajalo da Vardar nekako uspije pobijediti jer je po imenima bolja momčad od Montpelliera.

quote:
Od Milica nista nisam ni ocekivao. Sve je siri, a sve sporiji, veciti talenat.

To sam i ja primjetio, baš gledam podatke na EHF stranici gdje piše da Strahinga ima 132 kg, a može biti da to dugo nije ažurirano.

quote:
Nisam toliko u prici, Vardaru se raspada tim (odlaze gotovo svi)?


Po informacijama koje imam odlazi trener u Paris SG, a od igrača Šterbik u Veszprem, Abutović u Löwen, Canellas i Maqueda u Pick Szeged, Cindrić u Vive Kielce i Marsenić u Füchse Berlin.
Ne znam što će biti sa Čupićem, Dibirovim, Stoilovim, Borozanom i Karačićem, ali mislim da će barem još netko od njih otići.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/05/2018 : 00:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Na Areni komentator rece da ima 160 kg. Ja u cudu, nije bas tolika gromada. :)
Jedino ako nisam lepo cuo ili je on lupio.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 27/05/2018 : 09:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Final Four je odlična ideja, ali radi igrača i kvalitete igre se treba igrati u petak i nedjelju.



Potpuno točno i jedino ispravno.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 27/05/2018 : 11:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by selanne

Final Four je odlična ideja, ali radi igrača i kvalitete igre se treba igrati u petak i nedjelju.


Prognoze za finale? Da znam sta da odigram u kladionici?



Mislim da je jedina prevaga na strani Montpelliera golman. Da ja igram, igrao bih na Nantes. Znači, igraj na Montpellier.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/05/2018 : 16:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vidi starog Staffana Olssona, 100 godina fura isti imidž, samo što je sada brada promijenila boju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/05/2018 : 16:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Mislim da je jedina prevaga na strani Montpelliera golman. Da ja igram, igrao bih na Nantes. Znači, igraj na Montpellier.



To je to.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/05/2018 : 17:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
S obzirom na količinu grešaka u 2. poluvremenu kao da nitko nije htio to 3. mjesto, Vardar ih je napravio više u završnici pa je zbog toga PSG pobijedio.
Ne znam zašto Stepančić ne ode negdje drugdje kada se već ne može izboriti za minutažu, ako nije igrao kod Serdarušića teško je očekivati da će biti drugačije kad Raúl González preuzme momčad.
Koliko se na njega računa govori podatak da je u zadnjoj trećini utakmice igrao Narcisse, čije je vrijeme prošlo, a nije se našlo mjesta za Stepančića, bez obzira što je ovo Narcisseov oproštaj pa su mu dali priliku u utakmici manje važnosti (biti 3. ili 4. za Parižane je gotovo ista stvar).
Kada je Goluža odlazio sa mjesta izbornika nekako sam navijao da ga zamijeni Serdarušić, a sada nakon ovoga više nisam siguran da bi on donio ikakav pomak. Za 3 godine u Parizu nije osvojio europski naslov iako je sva 3 puta bio najveći favorit.
Izgleda da su njegove zlatne godine bile one u Kielu, a i tamo je tek pred kraj mandata osvojio ligu prvaka nakon velikog broja pokušaja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 176 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000