forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Rukomet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 176

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/01/2019 : 20:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Upss... Naravno do kraja kako sam i rekao - laka pobjeda Španjolaca od 5 razlike.

Eto sad će naš "kvazi stručnjak" opet objasniti kako "on to nije mislio", "izvučeno je iz konteksta" itd.

Inače ovam "turbo Egipatu s idejom u napadu" suci 10-tak puta digli ruku za pasivni napad...???


Pa jesi li ti slijep, gdje sam ja rekao da će Egipat pobijediti?
Spominjao sam samo postignute golove, čak 18 za jedno poluvrijeme a utakmica puno važnija nego ova trenutna za 5. mjesto.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 26/01/2019 : 21:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Osim sto si nekoliko puta naglasio da ti smeta patriotizam nisi ništa posebno napisao da bih ti trebao odgovarati. Samodopadljivost te ometa u spoznaji tako da niti ne treba očekivati neki napredak kod tebe u razumijevanju rukometne igre. I na kraju jos uvijek vrijedi poziv da ti pošaljem materijale čovjeka koji je doktorirao na temu važnosti pivota u rukometu. Jedino, kad već stalno to naglasavas, i on je patriota pa ako to ne obezvređuje njegov rad javi se.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/01/2019 : 21:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Na kraju su i Švedska i Hrvatska ostvarile za jedno mjesto bolji plasman nego što su bile prognoze prije prvenstva, znači da nitko ne smije biti nezadovoljan.
Pretpostavljam da će u obje te države ljubitelji rukometa slaviti do ranih jutarnjih sati, ne prebacuje se norma baš svaki dan.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 26/01/2019 : 22:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Zaslužena pobjeda Šveđana. Mi utakmicu vise koristili za afirmaciju mlađih igrača. Na kraju 6.mjesto sto je po meni realnost i maksimum s obzirom na roster igrača koje smo koristili ovdje. Moglo je u nekim okolnostima vise ali i manje. Za boljitak u budućnosti treba sustavno vise ulaganja i bolja infrastruktura što znam i sam kao otac djeteta koje se bavi rukometom.

Edited by - logo111 on 26/01/2019 22:09:16
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/01/2019 : 22:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo ovog neefikasnog Egipta koji je zabio 18 golova Španjolskoj do poluvremena.
Ma Španjolcima uopće nije važna ta utakmica za 7. mjesto jer će oni puno lakše osvojiti naslov europskog prvaka i plasirati se na OI nego što će Egipat uzeti afričko prvenstvo na kojem osim Tunisa nema nikakvu konkurenciju.
Nemam vremena da se sada bavim ovim vikend navijačem i velikim domoljubom pa ga za sada preskačem kao da ne postoji.



To što sam domoljub ne sprječava me da gledam rukomet

Samo se ti javi na Pm da nešto naučiš o ovom sportu.


Samo da se još osvrnem na ovo i moram pod tuš pa na spavanje jer se treba rano ustati, rado bih slavio prebačaj ciljanog plasmana, ali poslovne obaveze ne miruju ni nedjeljom.
Stvar je u tome što ti ne gledaš rukomet već hrvatsku reprezentaciju očima domoljuba, vjerojatno bi ista stvar bila da se trenutno igra prvenstvo u boćanju ili kuglanju i da Hrvatska tamo nastupa.
Kod mene je ipak potpuno drugačija stvar jer mi je rukomet sport broj 1 i svako važnije natjecanje ispratim bez obzira tko tamo igrao. Prošli mjesec se igralo EP za rukometašice, pogledao sam hrpu jakih utakmica po skupinama i cijelu završnicu, ali ništa od nastupa hrvatske reprezentacije jer nije zanimljivo gledati kantu za nabijanje.
Recimo da znam gotovo sve norveške igračice po imenu i izgledu jer jako cijenim njihov rukomet, dok od hrvatskih znam maksimum 3-4 pošto ne predstavljaju baš ništa u svjetskom rukometu.
Čujemo se sutra, a u međuvremenu mi samo reci što misliš o današnjoj tijesnoj pobjedi Vipersa i da li smatraš da ta momčad može proći u četvrtfinale sa 2. pozicije, odmah iza prejakog Györa?

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 26/01/2019 : 22:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Da nije bilo tebe, sumohrvata i mene topic rukometa za vrijeme SP bi bio poprilično mrtav ili bi se sveo na tvoje ljepljenje članaka iz medija.

Ovako smo malo podigli diskusiju, razmijenili mišljenja i oživjeli topic.

Iako si me počastio svakakvim epitetima i tjerao me odavde - ja i dalje tebe smatram rukometnim entuzijastom koji voli rukomet i zna faktografske podatke ali si po meni daleko od nekog stručnog autoriteta i razumijevanja rukometne igre. Stvarno si svašta znao napisati....

Eto to neka ti bude odgovor na ovo tvoje putanje. Pozdrav do nekog novog prvenstva.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/01/2019 : 23:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Siguran sam da bi igrali i sutra da smo imali Cindrića.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/01/2019 : 13:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Da nije bilo tebe, sumohrvata i mene topic rukometa za vrijeme SP bi bio poprilično mrtav ili bi se sveo na tvoje ljepljenje članaka iz medija.

Ovako smo malo podigli diskusiju, razmijenili mišljenja i oživjeli topic.

Iako si me počastio svakakvim epitetima i tjerao me odavde - ja i dalje tebe smatram rukometnim entuzijastom koji voli rukomet i zna faktografske podatke ali si po meni daleko od nekog stručnog autoriteta i razumijevanja rukometne igre. Stvarno si svašta znao napisati....

Eto to neka ti bude odgovor na ovo tvoje putanje. Pozdrav do nekog novog prvenstva.



Ok, naravno da nisam stručnjak za taktiku jer to nisu ni mnogi treneri. Svaki rukometni fan ima svoj pogled i doživljaj te igre i ne bi bilo zanimljivo kada bi svačiji bio isti.
Nekad malo pretjeramo u dokazivanju svojih tvrdnji, ali barem nije bilo dosadno. Danas će završiti prvenstvo, ovo malo ekipe će se razbježati pa ću opet 11 i pol mjeseci sam pisati na ovoj temi što malo čudno izgleda.
Šteta što nikog ne zanimaju barem prvenstva rukometašica jer se i tamo može pronaći kvalitetnog rukometa, a svjetska prvenstva su možda i zanimljivija nego u muškoj konkurenciji jer neeuropske momčadi ne služe samo za popunu broja sudionika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/01/2019 : 13:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danci povukli posljednju izmjenu uoči velikog finala s Norveškom
Nikolaj Jacobsen čuvao je do posljednje utakmice posljednju izmjenu. Još na početku Prvenstva kod ozljede Hansa Lindberga govorio je o tome kako mu je sada preostala još samo jedna izmjena aludirajući na to da će samo još jednom mijenjati tijekom Prvenstva.
Umjesto Lindberga uvrstio je u krug od 16 igrača Johana Hansena koji je nastupio na kraju u osam utakmica i postigao devet pogodaka, ali imao je uvjerljivo najlošiju realizaciju s krilnih pozicija od svih raspoloživih igrača, svaki drugi pokušaj bio mu je neuspješan i nije oduševio.
Čak i da je bio znatno bolji, Jacobsen bi vjerojatno povukao ovu izmjenu jer želi računati na Lindberga u finalu. Iskusno desno krilo Füchsea iz Berlina tako se vraća u postavu nakon što se u potpunosti oporavio te će dijeliti minutažu s Lasseom Svanom.
Jacobsen nije htio ranije povlačiti posljednju izmjenu jer je htio biti osiguran u slučaju da dođe do ozljede jednog od dvojice vratara.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/01/2019 : 14:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Velika čast za hrvatske suce: Gubica i Milošević sude finale
Nakon što su sudili finale Europskog prvenstva između Španjolske i Švedske, Matija Gubica i Boris Milošević sudit će i finale Svjetskog prvenstva u kojem se sastaju Norveška i Danska.
Gubica i Milošević tako su dobili ogromno priznanje, tim veće što su bili delegirani i za "finale prije finala" između Francuske i Danske.
Rezervni suci za finalni dvoboj su Nijemci Schulze i Tonnies, a susret za treće mjesto sudit će Portugalci Fonseca i Santos.
Gubica i Milošević tako su nastavili niz odličnih nastupa na velikim natjecanjima i tako potvrdili kontinuitet koji imaju u svjetskom sudačkom vrhu, ne samo na reprezentativnoj već i klupskoj razini.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 27/01/2019 : 14:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Meni su malo prečesto utrpali ta velika takmičenja.
Svake godine jedno, pa onda dva u istoj.
Koji su ono Danci bili na prošlom sv prvenstvu koje nije bilo tako davno?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 27/01/2019 : 14:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Nisu se previše visoko plasirali, Mađari su ih izbacili. Možda u četvrtfinalu, znači da sigurno nisu više od osmog mjesta osvojili.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/01/2019 : 14:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Isti slučaj je i kod vaterpolo prvenstava, kod rukometa to još drži vodu jer se zarada od prvenstava drastično povećala u zadnjih 10-ak godina.
U košarci je suprotan slučaj, tamo je EP išlo svake dvije godine i sada je prebačeno na 4, vjerojatno zbog slabe zainteresiranosti.
Danska na prošlom SP-u nije ništa posebno napravila, jest ostvarila svih 5 pobjeda u skupini, ali je ispala odmah u osmini finala od mrtve Mađarske koja je jedva prošla svoju skupinu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/01/2019 : 15:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dojam je da Francuska igra sve slabije kako se prvenstvo bliži kraju, dok je na prijašnjim turnirima većinom bilo obrnuto.
Sada se tek vidi koliko im je značio Karabatić svih ovih godina, a njegovo vrijeme polako prolazi i pitanje je koliko će još moći gurati čak i kada bude potpuno spreman.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/01/2019 : 15:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I naravno, netko od ovih njemačkih drvosječa mora dobiti crveni karton; ako nije Pekeler onda je Wiencek.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 27/01/2019 : 16:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

I naravno, netko od ovih njemačkih drvosječa mora dobiti crveni karton; ako nije Pekeler onda je Wiencek.



I naravno da će iste drvosječe (pazi koji pun) ispustiti drvenu broncu iz ruke u zadnjim sekundama.

Francuzi brončani na kraju!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/01/2019 : 16:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nijemci postali majstori za primanje golova u zadnjoj sekundi, nevjerojatno kakvu šansu su propustili.
Vjerojatno bi osvojili medalju da nisu tako loše igrali napad s igračem manje i da nije proradio francuski vanjski šut u 2. poluvremenu.
Ipak, da nije bilo domaćeg terena i čvrste obrane ne bi Nijemci ni vidjeli polufinale s obzirom da su limitirani u kreaciji.
Francuzi moraju biti zadovoljni s broncom jer je činjenica da trenutno postoje barem dvije reprezentacije koje su bolje od njih, i sada prvi puta u zadnjih 10 godina više ne drže niti jedan od 3 velika naslova u svom vlasništvu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/01/2019 : 18:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da je reseno ovo finale.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/01/2019 : 18:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma ne može ništa Norveška, pogotovo kada se ovako muči u napadu i nema vanjskog šuta.
Danska brutalno izgleda, 18 golova do poluvremena a uopće nemaš osjećaj da daje maksimum svojih mogućnosti, sve nekako lagano i umrtvljeno a golovi padaju kada kod joj zatrebaju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 27/01/2019 : 18:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Landin obranio sve što je morao plus ponešto što nije, a Norvežanima golmani nisu došli na utakmicu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 27/01/2019 : 19:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Norvežani nisu imali ni 0% izgleda.
Čestitke Dancima!

Have mercy
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 27/01/2019 : 19:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ali Nijemaca danas eee, da imaš napad za pobjedu zadnjih 15 sekundi i izgubiš golom u zadnjoj sekundi, pa ono je za neku posebnu nagradu pored drvene medalje :D
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/01/2019 : 19:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Danska u polufinalu i finalu pobijedila ukupno 17 razlike! :O
Da li se to ikada prije dogodilo?
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 27/01/2019 : 19:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nema goreg od dosadnog finala.
Valjda NFL završetak neće biti takav.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/01/2019 : 19:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danska zasluženo i očekivano uzima naslov kada pogledaš cijeli turnir. Ovako uvjerljivo to nitko ranije nije napravio u muškom rukometu, svih 10 utakmica nitko nije imao ni gram šanse protiv Danaca. Protiv momčadi koja ima Mikkela Hansena i Landina u vrhunskoj formi nema lijeka što god da napraviš.
Sagosen pokazao da još mora puno učiti i napredovati kako bi imao mogućnost da se približi razini Hansena. Norvežani nemaju ni sreće kada na 2 svjetska prvenstva zaredom moraju igrati finale protiv domaćina, ali ovakva škola je potrebna da bi kasnije bio u stanju osvajati naslove. I njihova ženska reprezentacija je najprije izgubila 2 finala prije nego je stiglo prvo zlato, a 20 godina kasnije je već daleko najuspješnija reprezentacija na svijetu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 176 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000