forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Potjera
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 20/12/2014 : 17:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da mi je format kviza "Potjera" zanimljiv, odlučio sam se prijaviti za sudjelovanje, a kako sam prošao možete pogledati u utorak 23. prosinca na HTV 1 od 18.40 sati.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/12/2014 : 17:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Protiv koga si igrao?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 20/12/2014 : 17:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Ne smijem komentirati što je bilo na snimanju prije emitiranja. Na sva pitanja, komentare i kritike odgovorit ću kasnije.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/12/2014 : 17:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Težak je kviz, ako nisi svestran, primjetio sam kako lovci razvaljuju film, a baš uvijek dođe filmsko pitanje, nekad i dva, malo omalovažavaju natjecatelje zašto neće prihvatiti veću ponudu, ali ako nisi skroz na Ti sa puno tema nema logike uopće uzeti višu ponudu, zanimljiv kviz u svakom slučaju, nadam se kako si imao sreće!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 20/12/2014 : 17:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Na tom kvizu često dolaze pitanja o stripu, pogotovo o Bonelliju
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/12/2014 : 18:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 76

Ne smijem komentirati što je bilo na snimanju prije emitiranja. Na sva pitanja, komentare i kritike odgovorit ću kasnije.



Ne moraš ništa detaljno komentirat. Samo pitam tko je bio lovac kad si igrao. Kaj su ti zabranili da to kažeš?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/12/2014 : 18:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Težak je kviz, ako nisi svestran, primjetio sam kako lovci razvaljuju film, a baš uvijek dođe filmsko pitanje, nekad i dva, malo omalovažavaju natjecatelje zašto neće prihvatiti veću ponudu, ali ako nisi skroz na Ti sa puno tema nema logike uopće uzeti višu ponudu, zanimljiv kviz u svakom slučaju, nadam se kako si imao sreće!



Ja sam primijetio kako su pitanja po emisijama narihtana u skladu s lovcima. Filmska pitanja uvijek budu kad je lovac Dean (jer mu to najbolje ide), kulinarstvo kad je Morana, a recimo povijest kad je Mirko.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 20/12/2014 : 18:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by 76

Ne smijem komentirati što je bilo na snimanju prije emitiranja. Na sva pitanja, komentare i kritike odgovorit ću kasnije.



Ne moraš ništa detaljno komentirat. Samo pitam tko je bio lovac kad si igrao. Kaj su ti zabranili da to kažeš?



Je, potpisali smo izjavu da nećemo komentirati za medije (a u to spadaju i internetski forumi) svoj nastup prije emitiranja.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/12/2014 : 18:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Jedan od lovaca je i član ovog foruma mada već duže vrijeme ne piše ništa.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/12/2014 : 18:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja ne propustam srpsku verziju kviza Potera ponedeljkom u 10 uvece na RTSu! Inace sam veliki ljubitelj kvizova ali ovaj kviz je bas zanimljiv i napet!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/12/2014 : 18:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Pozelio bih ti srecu, 76, ali sad je vec gotovo :)
Valjda si digao barem 76.000kn
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2014 : 19:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ja sestru prijavio. I razmisljao sam i ja otvoriti ovu temu, najtezi, ali najbolji kviz za sada.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2014 : 19:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Jedan od lovaca je i član ovog foruma mada već duže vrijeme ne piše ništa.


Stvarno? Koji? Ja iskreno sanjam da upoznam nekoga od tih legendi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2014 : 19:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ja ne propustam srpsku verziju kviza Potera ponedeljkom u 10 uvece na RTSu! Inace sam veliki ljubitelj kvizova ali ovaj kviz je bas zanimljiv i napet!


Gledao sam obadva i moram reći da je Potera dosta gora, na stranu što su svote puno manje, voditelj je loš, a i lovci su mi nezanimljivi. A prije se srpska verzija zvala Potraga što je teška glupost.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2014 : 19:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Težak je kviz, ako nisi svestran, primjetio sam kako lovci razvaljuju film, a baš uvijek dođe filmsko pitanje, nekad i dva, malo omalovažavaju natjecatelje zašto neće prihvatiti veću ponudu, ali ako nisi skroz na Ti sa puno tema nema logike uopće uzeti višu ponudu, zanimljiv kviz u svakom slučaju, nadam se kako si imao sreće!


I ja takve kunem pred televizijom.
Mislim dođeš tamo i onda igraš za neku smiješnu sumu, pogotovo ona žena što je skupila nula u brzopoteznima i imala obraza uzeti srednju ponudu.
Ako nisi dobar igrač onda imaš malo šanse da pobijedis u završnoj potjeri tako da ti je svejedno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/12/2014 : 19:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by tex2

Težak je kviz, ako nisi svestran, primjetio sam kako lovci razvaljuju film, a baš uvijek dođe filmsko pitanje, nekad i dva, malo omalovažavaju natjecatelje zašto neće prihvatiti veću ponudu, ali ako nisi skroz na Ti sa puno tema nema logike uopće uzeti višu ponudu, zanimljiv kviz u svakom slučaju, nadam se kako si imao sreće!


I ja takve kunem pred televizijom.
Mislim dođeš tamo i onda igraš za neku smiješnu sumu, pogotovo ona žena što je skupila nula u brzopoteznima i imala obraza uzeti srednju ponudu.
Ako nisi dobar igrač onda imaš malo šanse da pobijedis u završnoj potjeri tako da ti je svejedno.



Ona jos najpametnija :p
Donijela nulu a odlazi sa cetvrtinom :)
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 20/12/2014 : 20:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Jedan od lovaca je i član ovog foruma mada već duže vrijeme ne piše ništa.



Vjerojatno Dean, pod nickom Kazo3000. :p

Kviz mi je super, gledao sam većinu epizoda i mislim da se osim pitanja o Bonelliju najviše pojavljuju pitanja o Alanu Fordu (ono, baš u svakoj epizodi) i rijekama/pritocima. Ako se netko prijavi na kviz jedino mu savjetujem prethodno prolistati atlas i naštrebati sve moguće rijeke.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2014 : 20:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ima dosta mijesta za pokazati znanje, ali nisam primjetio puno pitanja o rijekama, a gledam prakticki redovito.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/12/2014 : 20:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
@ 76,nadan se da si diga šta love
inače zadnjih misec dana gotovo redovno gledan potjeru

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2014 : 21:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

@ 76,nadan se da si diga šta love
inače zadnjih misec dana gotovo redovno gledan potjeru


Koji ti je lovac najbolji?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2014 : 21:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by Deers

Jedan od lovaca je i član ovog foruma mada već duže vrijeme ne piše ništa.



Vjerojatno Dean, pod nickom Kazo3000. :p


To se, pretpostavljam, zezas?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/12/2014 : 21:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Deers

Jedan od lovaca je i član ovog foruma mada već duže vrijeme ne piše ništa.


Stvarno? Koji? Ja iskreno sanjam da upoznam nekoga od tih legendi.



Kotiga, a mislim da ćeš njega najlakše upoznat ako i dalje sudjeluje po pub kvizovima u Zagrebu. Ja ga se sjećam iz srednje kad je imao manje znanja ali isti karakter.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2014 : 21:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Deers

Jedan od lovaca je i član ovog foruma mada već duže vrijeme ne piše ništa.


Stvarno? Koji? Ja iskreno sanjam da upoznam nekoga od tih legendi.



Kotiga, a mislim da ćeš njega najlakše upoznat ako i dalje sudjeluje po pub kvizovima u Zagrebu. Ja ga se sjećam iz srednje kad je imao manje znanja ali isti karakter.


Kako se zove na forumu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/12/2014 : 21:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Kao pripremu za kvizove općenito preporučam ediciju Memento, sa sažecima općih znanja iz svih područja zasebno, može ih se kupiti u Narodnim novinama.

Svojedobno sam se pripremao za Kviskoteku na Novoj Tv (otpao u posljednjoj fazi testiranja-eliminacija), i Mementa su mi jako koristila.

Također preporučam intenzivno rješavanje enigmatskih časopisa, Kviskoteke, Kvizorame i Feniksa, to dosta pomaže za održavanje razine opće kulture.

Potjera je najbolji od kvizova nakon Kviskoteke, zapravo i jedini kviz jer su i Milijunaš i 1 protiv 100 bili game showovi.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2014 : 21:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Meni je Potjera bolja i od Kviskoteke. Inače, pred televizorom većina pitanja nisu teška, ali tamo je sve to vjerojatno puno drugacije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/12/2014 : 12:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by lwood

@ 76,nadan se da si diga šta love
inače zadnjih misec dana gotovo redovno gledan potjeru


Koji ti je lovac najbolji?



Miočič je najjači

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000