forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Potjera
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 21/12/2014 : 13:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Vidim da najavljuju i na RTRS-u, ali nema informacija gdje se može prijaviti.

Ali ovo na RTS-u je strašno:



A ovdje na oko 22:00 nije priznat tačan odgovor:


Edited by - delboj on 21/12/2014 13:50:18
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/12/2014 : 14:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by lwood

@ 76,nadan se da si diga šta love
inače zadnjih misec dana gotovo redovno gledan potjeru


Koji ti je lovac najbolji?



Miočič je najjači


On je stvarno legenda, ali mi se čini da je najteže igrati protiv Kotige. Zna malo više od Mirka, a i svaki put se "nabrije", Mirko to shvaća puno ležernije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/12/2014 : 14:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj



A ovdje na oko 22:00 nije priznat tačan odgovor:





Au ovde na 22:00 stvarno nisu priznali tacan odgovor, kako je ovakav propust mogao da se desi. A i takmicar i tragac su tacno odgovorili Pilipenda.
Povereta je takodje delo Sime Matavulja ali se bavi siromastvom i teskim zivotom jedne porodice sa ostrva u Dalmaciji. A Pilipenda se bavi prisilnim pokatolicavanjem.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/12/2014 : 15:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Kotiga zna bit bahat i previše umišljen.
Miočić ga može pričat i pričat, dosadan da ponekad i Tarik okreće očima.
Morana mi još najbolja, jedina slaba strana joj je definitivno sport.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/12/2014 : 16:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Imam dojam da je Miočićevo znanje naučeno, odnosno upijeno iz knjiga koje je desetljećima čitao kao knjižničar u Velikoj Rtini, znanje podataka bez dubljeg razunijevanja, što bi u Dalmaciji rekli nabubano ili nabiflano, tj. naštrebano napamet.
Kod Kotige mi smetaju baš ta arogancija i nadmenost koja se vidi u svakoj njegovoj emisiji, k tome i najčešće griješi i pokazuje neznanje (koje onda pokušava prikriti neduhovitim forama) a Morana najbolje vlada svojim znanjem, koje se doima autentično a ne pospugano bez reda i smisla sa svih strana, plus uopće nije bahata, osim onog minimuma koji propisuju pravila emisije tj. njena uloga lovca.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/12/2014 : 16:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ma vas su zavele njene lijepe oči.

Morana je po meni uvjerljivo najslabiji lovac. Kotigina bahatost je i mene na početku nervirala, ali sam se nekako naviknuo i u biti mi je jako simpatičan. Plus ćete primjetiti kako mnogo više poštovanja pokazuje po igračima koji uzmu višu ponudu, bili loši ili dobri. Mirkovo znanje mi nikada nije dosadno, ali ću svakako obratiti pozornost na ovo što Difool kaže. Inače, negdje sam čuo podatak da su Kotiga i Mirko treći i četvrti u Europi. Je li možda još netko to vidio?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/12/2014 : 16:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Pa upravo Morana djeluje najbahatije.

A štreberi su svi. Znanje za kvizove je čisto čitanje i upijanje raznoraznih knjiga bez neke logike i razumijevanja.

Svaka im čast na poslagivanju tih silnih podataka u glavi i izvlačenju istih, no to je ipak čisti štreberaj.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/12/2014 : 17:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Imam dojam da je Miočićevo znanje naučeno, odnosno upijeno iz knjiga koje je desetljećima čitao kao knjižničar u Velikoj Rtini, znanje podataka bez dubljeg razunijevanja, što bi u Dalmaciji rekli nabubano ili nabiflano, tj. naštrebano napamet.
Kod Kotige mi smetaju baš ta arogancija i nadmenost koja se vidi u svakoj njegovoj emisiji, k tome i najčešće griješi i pokazuje neznanje (koje onda pokušava prikriti neduhovitim forama) a Morana najbolje vlada svojim znanjem, koje se doima autentično a ne pospugano bez reda i smisla sa svih strana, plus uopće nije bahata, osim onog minimuma koji propisuju pravila emisije tj. njena uloga lovca.



Pa kvizaško znanje je u svakom slučaju štreberaj, tako što ga samo odnekud pokupiš, bilo iz knjiga, iz neta ili odakle već. Ak te zanima dubina, odi čitat Schopenhauera

Kotiga meni inače ide na živce jer u emisiji zna bit bahat i umišljen do bola (premda je izjavio da u real lifeu takav uopće nije, što ne znam jel istina). Miočić mi je oduvijek bio najbolji upravo zbog svoje opuštenosti, što ste mogli primijetit i u njegovim nastupima u drugim kvizovima. Plus, nije onaj tip osobe koji voli kritizirat ili ismijavat natjecatelje jer nešto nisu znali (u odnosu na Kotigu npr.). Meni je Morana od lovaca daleko najslabija, štoviše, rekao bi da uopće nije materijal za takvo što. Da se vidjet po tome što daleko puno više odgovora po emisiji promaši u odnosu na Mirka i Deana. Mislim da Mirko ima onako generalno najveće znanje s obzirom da ipak ima najviše životnog iskustva, al su mu definitivno reakcije najsporije. Tu je Kotiga najbrži.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 21/12/2014 17:51:23
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 21/12/2014 : 17:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo kako svatko ovdje ima potpuno različito poimanje lovaca.

I meni je Mirko najgori - njegove emisije su jednostavno dosadne i dijelim Difoolov dojam da je njegovo znanje suhoparno naštrebano, za razliku od Deana i Morane koji se puno bolje snalaze u tom formatu i čije emisije su pune humora, nema veze što znaju biti bahati (u britanskoj verziji su još bahatiji lovci).

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/12/2014 : 18:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Meni je super što u kvizu napokon imamo još neko poznato lice, a ne samo Tarika. Tako je uvijek zanimljivo promatrati njihove razgovore i slično. A Mirko mi nikako nije dosadan, mislim, ako već gledam kviz, onda nešto želim i naučiti.

A tkko vam je najbolji natjecatelj do sada?

Meni Andrija iz Šibenika, Zoran iz Splita i onaj ludi Nikola (ne sijećam se odakle je).

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/12/2014 : 18:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
I još nešto, imam dojam da Miočić sebe i svoje znanje shvaća smrtno ozbiljno, mislim da nema ni smisla za humor ili ako ga ima onda je taj smisao dosta ograničen, dok se Morana iskreno zajebaje na vlastiti račun, odnosno sebe shvaća najrealnije od njih troje.

Kotiga je tu negdje po sredini, znam ga tek iz viđenja i iz par površnih susreta od prije nekoliko godina, i u tim je susretima bio sasvim "normalan", dapače, pa na osnovu toga lako moguće da glumi nadmenost, no ostavlja drugačiji dojam.

Pretpostavljam da lovci po pravilima emisije moraju podjebavati natjecatelje i glumiti nadmenost i opasnost, a svima troma ta gluma ne ide podjednako dobro.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 21/12/2014 : 19:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


A tkko vam je najbolji natjecatelj do sada?




Legendarni Đuro, iz jedne od prvih epizoda. Tko je gledao, znat će o kome je riječ. I Nikola je isto sjajan.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/12/2014 : 19:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Legendarni Đuro, iz jedne od prvih epizoda. Tko je gledao, znat će o kome je riječ. I Nikola je isto sjajan.



Ja se sjećam isto odličnog Krste, koji je ja mislim do tada u brzopoteznima zaradio najviše para; doduše nije prošao u završni dio.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/12/2014 : 20:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

I još nešto, imam dojam da Miočić sebe i svoje znanje shvaća smrtno ozbiljno, mislim da nema ni smisla za humor ili ako ga ima onda je taj smisao dosta ograničen, dok se Morana iskreno zajebaje na vlastiti račun, odnosno sebe shvaća najrealnije od njih troje.


Sumnjam da Miočić baš svoje znanje shvaća na taj način. Vjerujem da se u tom slučaju ne bi ponašao tako kako se ponaša. Moja bi recimo zamjerka bila, da se primjetit, što nije previše komunikacijski vješt.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/12/2014 : 20:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Zanimljivo kako svatko ovdje ima potpuno različito poimanje lovaca.

I meni je Mirko najgori - njegove emisije su jednostavno dosadne i dijelim Difoolov dojam da je njegovo znanje suhoparno naštrebano, za razliku od Deana i Morane koji se puno bolje snalaze u tom formatu i čije emisije su pune humora, nema veze što znaju biti bahati (u britanskoj verziji su još bahatiji lovci).



A ne znam, ja se ne bi složio s tim što si rekao. Po tome što kažeš, da je Miočićevo znanje naštrebano, čovjek bi stekao dojam kao da je to nešto loše samo po sebi. Zar nije bitno što i koliko netko zna, a ne na koji je način nešto naučio?


"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 21/12/2014 : 20:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Inače, negdje sam čuo podatak da su Kotiga i Mirko treći i četvrti u Europi. Je li možda još netko to vidio?




Ovo:

http://www.hrkviz.hr/na-zagrebackom-ff-u-odrzano-12-svjetsko-kviz-prvenstvo/

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/12/2014 : 20:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, tu piše da je to samo za Hrvatsku.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/12/2014 : 20:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Morana je 13., a pored Miočića tu je još dvoje poznatih kvizaša iz vremena Kviskoteke, Mladen Vukorepa (9.) i Igor Mavrin (25.). plus kazališni redatelj Mario Kovač (14.) koji navodno također rastura u pub-kvizovima.


Edit: Krešimir Međeral-Sučević mi je prilično išao na živce u onoj jeftinoj i ubitačno traljavoj imitaciji kviza na RTL-u.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 21/12/2014 20:58:36
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2014 : 19:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Opet ispodprosječna ekipa iako sam navijao za njih.

Prvi je u brzopoteznima vise puta rekao dalje nego li je uopce imao pitanja. I onda još uzeo nižu (poslije govori drugima kako bi trebali povećati iznos jer je malen).
Drugi je bio losnjikav, a gospođa poslije njega stvarno nema ni mrcu hrabrosti. Na osvojenih 14 ne uzima 100 tisuća. Bruno nije imao neki veliki izbor i odigrao je sasvim solidno.
I na kraju, još jedna u nizu loših završnih potjera.
Kotiga, kao i uvijek, fenomenalan.

76, sutra ti želim sreću, valjda ćeš biti bolje od ovih danas.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/12/2014 : 21:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Kotiga zna bit bahat i previše umišljen.
Miočić ga može pričat i pričat, dosadan da ponekad i Tarik okreće očima.
Morana mi još najbolja, jedina slaba strana joj je definitivno sport.



da,slažen se.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/12/2014 : 21:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Prvi je u brzopoteznima vise puta rekao dalje nego li je uopce imao pitanja. I onda još uzeo nižu (poslije govori drugima kako bi trebali povećati iznos jer je malen).



Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/12/2014 : 00:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Opet ispodprosječna ekipa iako sam navijao za njih.

Prvi je u brzopoteznima vise puta rekao dalje nego li je uopce imao pitanja. I onda još uzeo nižu (poslije govori drugima kako bi trebali povećati iznos jer je malen).



Meni su najjači takvi likovi koji drugima savjetuju da uzmu višu ponudu u stilu 'ti to možeš', a kad su oni na redu, onda uzmu nižu.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 23/12/2014 : 06:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Jučer je bila jedna od smješnijih epizoda. Još samo da je bio netko a la Đuro među natjecateljima i tjt :P

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2014 : 19:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Solidna predstava u brzopoteznim 76.

Bravo na hrabrosti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/12/2014 : 19:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark


Valjda si digao barem 76.000kn



Nije 76.000 nego 75.000
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000