forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/07/2015 : 09:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni znao da je ovo izašlo, tko će dočekati da dođe u SNK.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/07/2015 : 07:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Jel to Supermike upgradevan za slijedeci fight?


Zagor bi obrao bostan (da kvotiram strip iz ZS ) da naleti na ovakvog Supermikea!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/07/2015 : 07:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

di nam je DJ;)


Evo, ziv sam, jedva ali jos uvijek disem! Stripovi mi dosli bas kad sam zavsravao najvise stvari na poslu i pred sami Comic-Con.
Uz kronicni manjak spavanja radi obaveza i to se smanjilo prosli tjedan.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/07/2015 : 07:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nisam ni znao da je ovo izašlo, tko će dočekati da dođe u SNK.


E da, za sad ga imaju samo oni koju su ga kupili na Comic-Conu i poneki sreckovic iz Sjeverne Amerike kojem je stigla posiljka prije svih drugih. Stripovi za ex-Yu se salju slijedeci tjedan. Trenutno sredujem pakete za distributera da ipak budu blize deadlineu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/07/2015 : 09:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa jel' bio neki interes Amera?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2015 : 10:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa jel' bio neki interes Amera?


Pa bio je, iako je to njima neobican junak jer djeluje kao superheroj po kostimu. Najbolje je bilo kad je netko iz ex-Yu, Italije ili Hrvatske naletio na sand pa ostao paf!

Evo nekoliko slika s Comic-Cona:
















www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/07/2015 : 10:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Jesam li ja nešto pomješao onda?
The Red Sand još nije izašao?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/07/2015 : 11:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Baš me zanima da li je ova mala pročitala kojeg Zagora ili je obukla majicu tek radi fore.
Moćno izgleda stražnja korica izdanja, tek sada sam je vidio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/07/2015 : 11:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Meni su stranice sa pozutjelim,vremenom nagrizenim efektom super...jednom sam vidio kad je atilla stavljao kao nekad na forum..covjeka nigdje..jel' se ti cujes s njim, ipak ste u Caliju?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/07/2015 : 12:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sad ce se patak raznjeziti! :-)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/07/2015 : 18:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Sad ce se patak raznjeziti! :-)



Tako mi svih providnih i predvidljivih pataka, da znas da jesam :) Potrudio sam se da ovaj predstavnicki tekst bude "masan", ali prevod ga je ucinio jos masnijim. Sjajno! Emocija! Assssaaaaa

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2015 : 20:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Jesam li ja nešto pomješao onda?
The Red Sand još nije izašao?


Da nesto si se zeznuo. The Red Sand ce biti druga knjiga!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2015 : 20:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Baš me zanima da li je ova mala pročitala kojeg Zagora ili je obukla majicu tek radi fore.
Moćno izgleda stražnja korica izdanja, tek sada sam je vidio.


Haha! Pa nije procitala kad je Zagor tek sad izasao na engleskom.
Hvala za komentar za koricu. Nisam je prije pokazivao.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2015 : 20:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Meni su stranice sa pozutjelim,vremenom nagrizenim efektom super...jednom sam vidio kad je atilla stavljao kao nekad na forum..covjeka nigdje..jel' se ti cujes s njim, ipak ste u Caliju?


Da, nije slucajno to Attilin stil, posto je Attila dizajnirao citavu knjigu! Cujem se ponekad s njime. Ima svoj biznis i samo time se bavi. Meni pomogne dizajnirati stvari.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2015 : 20:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by emirem

Sad ce se patak raznjeziti! :-)



Tako mi svih providnih i predvidljivih pataka, da znas da jesam :) Potrudio sam se da ovaj predstavnicki tekst bude "masan", ali prevod ga je ucinio jos masnijim. Sjajno! Emocija! Assssaaaaa


Slike slabo docaravaju ljepotu ove knjige, cekaj kad je dobijes u ruke.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/07/2015 : 20:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by tinton

Jesam li ja nešto pomješao onda?
The Red Sand još nije izašao?


Da nesto si se zeznuo. The Red Sand ce biti druga knjiga!


Ma to jesam znao, nego sam mislio da si i nju izbacio. Uglavnom, nema veze.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 18/07/2015 : 09:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
do vraga, jedva je čekam.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/07/2015 : 11:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak


Tako mi svih providnih i predvidljivih pataka, da znas da jesam :) Potrudio sam se da ovaj predstavnicki tekst bude "masan", ali prevod ga je ucinio jos masnijim. Sjajno! Emocija! Assssaaaaa


Potrudio se jesi i obavio si odlican posao. Moj duboki naklon za taj tekst.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 20/07/2015 : 21:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Danas stiglo u posti:



:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/07/2015 : 21:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by PijaniPatak


Tako mi svih providnih i predvidljivih pataka, da znas da jesam :) Potrudio sam se da ovaj predstavnicki tekst bude "masan", ali prevod ga je ucinio jos masnijim. Sjajno! Emocija! Assssaaaaa


Potrudio se jesi i obavio si odlican posao. Moj duboki naklon za taj tekst.


Meni je njegov drugi tekst-analiza Morske strave-jos jaci!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/07/2015 : 21:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ace: "Happy as a child!"

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
363 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 20/07/2015 : 22:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message  Reply with Quote
stiglo danas. naj_ebenije izdanje zagora ikad, ako moze slijedeci broj za mjesec dana . Nisam u zivotu kupio dva primjerka istog stripa ali morati cu.


najjaci detalj meni osobno




Ehila', Corto come va? Stai prendendo il Sole?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/07/2015 : 22:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mradje11

stiglo danas. naj_ebenije izdanje zagora ikad, ako moze slijedeci broj za mjesec dana . Nisam u zivotu kupio dva primjerka istog stripa ali morati cu.


najjaci detalj meni osobno







Da, taj detalj je samo za sve Zagorovce s nasih prostora. Bio je stos kad je na Comic-Conu nekoliko puta slucajno naislo nekoliko ljudi iz nasih krajeva. Bilo je cool kad sam im pokazao tu ZS naslovnicu.

Najveci sok je bio kad mi je dosao jedan Amerikanac i rekao mi je da ga je u shuttle busu vozio neki covjek i Srbije i oni poceli pricati o stripovima i njemu covjek iz Srbije naravno kaze da je Zagor najbolji i da ga je uvijek citao i nekoliko minuta kasnije, taj Amerikanac stigne na Comic-Con i u moru izdavaca, standova i ostalog sasvim slucajno naide na moj mali stand i sto tamo vidi: Zagora! A taj sofer iz Srbije koji mu je pricao o Zagoru ni nema pojma da sad postoji Zagor u Americi niti ima karte za Comic-Con. Sav sam se najjezio kad mi je Amer to sve rekao.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/07/2015 : 00:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by PijaniPatak


Tako mi svih providnih i predvidljivih pataka, da znas da jesam :) Potrudio sam se da ovaj predstavnicki tekst bude "masan", ali prevod ga je ucinio jos masnijim. Sjajno! Emocija! Assssaaaaa


Potrudio se jesi i obavio si odlican posao. Moj duboki naklon za taj tekst.


Meni je njegov drugi tekst-analiza Morske strave-jos jaci!


Momci, molim vas...I moj ego ima granice Što bi u Bosni rekli: "dobro vas je!"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

fasnik
Starting Member



82 Posts

Member since 14/07/2010

Posted - 21/07/2015 : 08:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send fasnik a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam da dođe do nas. I još bedž kao poklon za prednarudžbu.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000