forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/04/2018 : 20:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Brnjoti je drugorazredni SBE crtač, tu ne pomaže ni najbolji sken.
Ukenjao je dvije vrhunske epizode i jbg. Taj kraj treba dati Nucciju da doradi, u slučaju Zimske Zmije sa izmijenjenim scenarijem na kraju. Onaj bijeg Zagija kroz prozor je na kvalitetnoj razini Kapetana Mikija.



pa kapetan miki, kakav bio da bio, iz kista svojih tvoraca ima sve samo ne loš crtež.
a bignotti je u zagoru napravio genocid.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/04/2018 : 20:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nego, sjecam se kad sam ovo prvi put vidio, i kazem Igoru:
"pa jebote, najebaces ko rosna detelina kad te Disney tuzi zbog R2D2-a."
kaze on: "vidi stvarno, moram malo vidjeti sto cemo s ovim."
i onda dođe priča o bombi i o tome da Disney nije strog (ili je ono još i stroži, zaboravio sam) kao Lucas, bla-bla-bla.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/04/2018 : 20:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ne znam zašto ste tako kritični u vezi Bignottija, meni ovo recimo (ako mogu dat usporedbu) iz "Red Sanda" izgleda fenomenalno. Zaista je kolor vrhunski na ovom kvalitetnom papiru koji D.J. koristi za stripove.

Bilo bi naravno bolje da je Ferri odradio do kraja te obje priče, ali meni osobno uopće ne smeta. Znam da ste vi svi jako iskusni u pogledu crtača, scenarista i svega, pa imate više iskustva za prepoznati neke stvari i detalje, a eto, ja sam zadovoljan

Nadam se da se D.J. neće ljutit što ću stavit dvije slike iz "Red Sanda", mislim da je ovo Bignotti, ali kako sam rekao, meni je ovo baš dobro ispalo (naravno, uživo je to još mnogo bolje). Vjerujem da će tako biti i u knjizi 7 isti kolor.




"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 23/04/2018 20:39:35
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 23/04/2018 : 21:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Ciko jos prolazi, a Zagi da ima onoga rakuna na glavi, rekao bih da je Komadant Mark u igri.
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 23/04/2018 : 21:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Sve nešto gledam ove Rubinijeve naslovnice, i stalno učudu prelistavam njegova Texa što je izaša u ZSVC1 i nemogu shvatit da je isti čovjek onako unakazio Zagora u Izgubljenom svijetu. Zagoru postavio pet kvadrata pločica na stomak a Čiku zapa bojler. A Zagorova faca o tome da ne pričam, ko da mu je taj Čikin bojler eksplodira u nju.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/04/2018 : 21:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shalilo6

Sve nešto gledam ove Rubinijeve naslovnice, i stalno učudu prelistavam njegova Texa što je izaša u ZSVC1 i nemogu shvatit da je isti čovjek onako unakazio Zagora u Izgubljenom svijetu. Zagoru postavio pet kvadrata pločica na stomak a Čiku zapa bojler. A Zagorova faca o tome da ne pričam, ko da mu je taj Čikin bojler eksplodira u nju.


Drago mi je da je s odlaskom Rubinja sa Zagora tebi pala sjekira u med pa ne moras vise citati Rubinijeve Zagore nego fino uzivas u njegovom Texu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 24/04/2018 : 22:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Čovjek fenomenalno crta, pejzaži, životinje, sporedni likovi, prava likarija za oči, ali Zagor, jok, nikako mu ne leži, barem u gore spomenutoj epizodi.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/04/2018 : 23:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Valjda stvar ukusa. Imam njegove Zagore, Texa, Morgan Losta, Dampyra i mislim da mu sve lezi, i junaci i tematika.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 25/04/2018 : 09:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Valjda stvar ukusa. Imam njegove Zagore, Texa, Morgan Losta, Dampyra i mislim da mu sve lezi, i junaci i tematika.

Tako je, nitko se nije rodio tko je svima ugodio.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2018 : 14:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by shalilo6

Sve nešto gledam ove Rubinijeve naslovnice, i stalno učudu prelistavam njegova Texa što je izaša u ZSVC1 i nemogu shvatit da je isti čovjek onako unakazio Zagora u Izgubljenom svijetu. Zagoru postavio pet kvadrata pločica na stomak a Čiku zapa bojler. A Zagorova faca o tome da ne pričam, ko da mu je taj Čikin bojler eksplodira u nju.


Drago mi je da je s odlaskom Rubinja sa Zagora tebi pala sjekira u med pa ne moras vise citati Rubinijeve Zagore nego fino uzivas u njegovom Texu.



bogte ti bi mirno procitao i vijest na CNN-u da u Zemlju udara ogroman asteroid.
ja sve nesto kontam da je tvoj brak lazna predstava za javnost, jer ne mere ozenjen coek imati toliko mirne zivce
(ovo zadnje se ne dokazuje vec je opcepoznata i sveprihvacena dogma)

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/04/2018 : 19:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by shalilo6

Sve nešto gledam ove Rubinijeve naslovnice, i stalno učudu prelistavam njegova Texa što je izaša u ZSVC1 i nemogu shvatit da je isti čovjek onako unakazio Zagora u Izgubljenom svijetu. Zagoru postavio pet kvadrata pločica na stomak a Čiku zapa bojler. A Zagorova faca o tome da ne pričam, ko da mu je taj Čikin bojler eksplodira u nju.


Drago mi je da je s odlaskom Rubinja sa Zagora tebi pala sjekira u med pa ne moras vise citati Rubinijeve Zagore nego fino uzivas u njegovom Texu.


bogte ti bi mirno procitao i vijest na CNN-u da u Zemlju udara ogroman asteroid.
ja sve nesto kontam da je tvoj brak lazna predstava za javnost, jer ne mere ozenjen coek imati toliko mirne zivce
(ovo zadnje se ne dokazuje vec je opcepoznata i sveprihvacena dogma)



Zvucat ce cudno, ali moja zena me balansira, tj. sa njom sam smireniji i bolja sam osoba. Ja sam vatra, ona je voda, opposites attract.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2018 : 20:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ti si definitivno jedini heterogej u svemiru

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/04/2018 : 20:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ti si definitivno jedini heterogej u svemiru



www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 28/04/2018 : 17:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote







GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/04/2018 : 09:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Idesss kako ovo dobro izgleda

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/04/2018 : 14:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Jedna od najjacih scena u celom serijalu je susret odraslog Patrika sa ocem preko Duginog mosta. Svaki put kada vidim tu scenu najezim se!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 29/04/2018 : 21:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Jedna od najjacih scena u celom serijalu je susret odraslog Patrika sa ocem preko Duginog mosta. Svaki put kada vidim tu scenu najezim se!



Scena za sva vremena
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/05/2018 : 12:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jedan kratki fan-made promo za nadolazeću knjigu 6. - "The Origins"


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 06/05/2018 : 16:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
jedna preporuka za DJ ako ikada budes radio demon ludila(vjerojatno oces) ,nemoj ga staviti u boju,ovo triba ici u special edition c/b
ovakvu atmosferu koju je Ferri napravia u ovoj epizodi boja je OSKVRNUĆE
ako je mogao ici izgubljeni svijet ovo mora ici takoder kao jedan integral (vjerojatno) najbolje epizode ikada nacrtane

GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 06/05/2018 16:56:51
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/05/2018 : 17:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
pa najavljen je vec, ide u Signature Edition, A4+, super luksuzno HC i crno-bijelo, dakako, izdanje, s originalnih skenova.
imas tu gore, malo prolistaj.
iduce godine.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 06/05/2018 : 18:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

pa najavljen je vec, ide u Signature Edition, A4+, super luksuzno HC i crno-bijelo, dakako, izdanje, s originalnih skenova.
imas tu gore, malo prolistaj.
iduce godine.




Već se uveliko priprema materijal.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/05/2018 : 00:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

pa najavljen je vec, ide u Signature Edition, A4+, super luksuzno HC i crno-bijelo, dakako, izdanje, s originalnih skenova.
imas tu gore, malo prolistaj.
iduce godine.



Samo jedan mali popravak ovog sto je Curunir napisao, Demon ludila neće ići iz originalnih, tj. sirovih skenova jer to nitko nazalost nema (jer su Ferrijeve originalne table te price rasprsene po čitavom svijetu) nego iz regularnih SBE materijala. Znaci bit će kao Patagonia i The Lost World.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 07/05/2018 : 13:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Odlično
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
788 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 19/05/2018 : 15:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
Dostupno i u BiH!

https://www.facebook.com/StriparnicaColosseum/


HOKA-HEY
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 19/05/2018 : 21:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
U SNK nema originsa, bas sad gledao na sajtu...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000