forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/07/2018 : 18:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Super izgleda,ali taj prostor ima samo malo bolju fasadu od zagrebackog velesajma.😊


Haha! Istina, beton kao beton, ali je super radi svega sto tamo ima.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 26/07/2018 : 19:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Ako me šef nije slagao, uskoro ćete neka nova izdanja moći poručiti iz Srbije.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 26/07/2018 19:07:04
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/07/2018 : 19:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

Ako me šef nije slagao, uskoro ćete neka nova izdanja moći poručiti iz Srbije.


Nije te slagao! Bit ce Zagor: The Origins, DD: The Long Goodbye i DD: Mater Dolorosa.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/08/2018 : 07:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Od prekjucer, Zagor: The Origins (2650 dinara), DD: The Long Goodbye i DD: Mater Dolorosa (1350 dinara) mogu se kupiti u Srbiji od Legaza.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 02/08/2018 : 08:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Od prekjucer, Zagor: The Origins (2650 dinara), DD: The Long Goodbye i DD: Mater Dolorosa (1350 dinara) mogu se kupiti u Srbiji od Legaza.




Ko god je zainteresovan neka me kontaktira na pm ili na FB pod Legazter Ceda.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/08/2018 : 19:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlicne slike D.J. a i koliki su samo ovi primjerci "The Lost World" javi nam svakako kad dodju u SNK

P.S. ovaj moj banner odlicno sad izgleda, jos cu ga neko vrijeme drzati tako smotanog prije stavljanja na zid

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 04/08/2018 : 02:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.



koleginica.




Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/08/2018 : 06:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Odlicne slike D.J. a i koliki su samo ovi primjerci "The Lost World" javi nam svakako kad dodju u SNK

P.S. ovaj moj banner odlicno sad izgleda, jos cu ga neko vrijeme drzati tako smotanog prije stavljanja na zid


Naravno! Stavit cu uskoro i slike knjige izbliza. Jako lijepo izgleda. Rubini je bio ponosan.
Super za banner!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/08/2018 : 06:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

quote:
Originally posted by D.J.



koleginica.





www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/08/2018 : 12:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Naravno! Stavit cu uskoro i slike knjige izbliza. Jako lijepo izgleda. Rubini je bio ponosan.
Super za banner!


Izvrsno

D.J. htio sam te nesto pitat u vezi sljedece knjige "Alien saga" gdje smo vec vidjeli one lijepe naslovnice, ali i saznali sto nas sve unutra ocekuje :)

Ja sam prije koji tjedan kronoloski sa citanjem Zagora dosao do "Svemirske brace", pa sam se potom sjetio da si ti pisao da ce u sklopu tvoje knjige biti jos epizode iz specijala; Ciko fantast i Dan invazije. Jos sam pitao jednog kolegu koji je isto veliki fan, dal mi preporucuje citanje tih specijalaca odmah poslije "Svemirske brace" i isto je rekao da se moze.

Zaista se lijepo nadovezuju price :) samo ima jedna slicica na 38.stranici Ludens izdanja "Dan invazije" gdje se saznaje jedan spoiler, a mozda i nije toliko velik (meni nije uopce umanjilo nekakav gust kod citanja), recimo za mene i za Amerikance koji nisu citali Demone ludila (a citat ce prvo ovo), saznajemo da je Akoto umro u toj ep Demona.



Jesi razmisljao mozda u toj slicici prilikom unosa teksta mozda malo ga izmjeniti da se ne sazna da je umro, posto knjiga o Demonima ce ici kasnije, poslije ovoga? Kazem, nije neka velika stvar, a mozda nekima malo zasmeta.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 07/08/2018 : 15:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nee brini se, stavit cemo ovako Zagorov tekst:
"Ali... ti... ti ne nosis grudnjak... kako je to moguce?"

A u napomeni:
*Kakva je to tajna veza ove dvojice muškaraca, saznat ćete dogodine u megaperverznom izdanju Demona ludila.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/08/2018 : 20:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pa kad se ti mislis uozbiljit mislim da pitanje nije bzv, zanima me kako ce ici, opet velim nije neki veliki spoiler, mozda neka ide kao i u orginalu..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 07/08/2018 : 21:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Pa mrtav sam ozbiljan.
Evo sad će ti Igor i Legaz potvrditi.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/08/2018 : 21:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Pa kad se ti mislis uozbiljit mislim da pitanje nije bzv, zanima me kako ce ici, opet velim nije neki veliki spoiler, mozda neka ide kao i u orginalu..


Dobro si to uhvatio ReemCP! A nista, prevest cemo kao sto i je. Divovi dobra i zla ce ionako izaci 6 mjeseci kasnije. Spoiler je, ali se ne zna kako ni zasto.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/08/2018 : 06:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
A i to sto kazes D.J., bolje sve ostavit kako je :) ostaje ta misterija da saznamo u sljedecoj knjizi sto se zapravo to dogodilo s njim, u knjizi koja ce biti legendarna, kako C kaze "megaperverzno" izdanje

Bolje ne mijenjat nista, jer ti samo jos fali da krenes putem Dnevnika sa raznim cenzurama i sl. pa di si onda

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 08/08/2018 : 09:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
Da li je iko od amerikanaca zagledo stripove? Ili samo Balkan i Talijani

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/08/2018 : 18:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

A i to sto kazes D.J., bolje sve ostavit kako je :) ostaje ta misterija da saznamo u sljedecoj knjizi sto se zapravo to dogodilo s njim, u knjizi koja ce biti legendarna, kako C kaze "megaperverzno" izdanje

Bolje ne mijenjat nista, jer ti samo jos fali da krenes putem Dnevnika sa raznim cenzurama i sl. pa di si onda


Tako je!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/08/2018 : 18:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by masni

Da li je iko od amerikanaca zagledo stripove? Ili samo Balkan i Talijani


Da, na Comic-Conu vecina kupaca su bili bas Amerikanci. Nekoliko nasih ljudi i nekoliko Talijana je bilo sretno i uzbudeno kad su ih vidjeli.

Dva najveca higlighta Comic-Cona s kupcima su mi bila ova. Prvi je bio kad je jedan djecak od 5 godina (pitao sam ga koliko je star) vidio na standu Zagor: The Lost World, a u rukama je imao, u svakoj po jednog, malog dinosaura. Tata mu je naravno morao kupiti strip, onog za Martinerovom naslovnicom s velikim dinosaurom.
Drugi highlight je bio sa jednom zenom iz Srbije. Kad je vidjela Zagor stripove na standu vikala je od uzbudenja. Znaci najjaca reakcija na Comic-Conu za Zagora je bila od zene, ne od muskih fanova, pa vi vidite!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/08/2018 : 20:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
a ti si sad morao neprijateljima zagorologije potvrditi da ovo jest (čak onda i kad nije!) strip za djecu od 5 godina

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/08/2018 : 20:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote


Mali je prerastao to štivo
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/08/2018 : 20:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ma kakvi! Zagi je strip za sve od 5 do 105!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/08/2018 : 21:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
- how old are u, kiddo?
- am two… am two… daddyyy, grgljglj… bu' me rexie… rexie big!! look daddy!
- kvragu, reci cu svima da ima barem 5, jebat ce mi nanu oni mrzitelji na forumu ako kazem da je TLW supermegaedišn kupio dvogodisnjak...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/09/2018 : 16:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@D.J.

Je li "Lost World" stigao u SNK?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/09/2018 : 18:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@D.J.

Je li "Lost World" stigao u SNK?


Ja se isto ponadam kad vidim D.J.-a da pise na forumu, ali mislim da nije, javio bi on vec

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/09/2018 : 19:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@D.J.

Je li "Lost World" stigao u SNK?




rexie utekao s broda na snimanje jos jednoga bezlicnog nastavka filma, pa DJ mora slati novu turu

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000