forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/09/2018 : 17:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote


ako ovo nije najduhovitiji post ikad (koliko god bila tuzna stvarnost), onda ne znam sto je...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

zagor78
Starting Member

50 Posts

Member since 16/01/2016

Posted - 20/09/2018 : 18:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor78 a Private Message  Reply with Quote
Kum Ruzvelt,imas PM
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 20/09/2018 : 18:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
pa BiH ima bolji životni standard od Srbije (barem kad je Federacija u pitanju).
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/09/2018 : 19:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Eto, sad će doći do toga da će ljudi i na ovom izdanju počet zarađivat

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sinian
Starting Member



10 Posts

Member since 18/04/2015

Posted - 21/09/2018 : 10:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sinian a Private Message  Reply with Quote
Hey ho! Dobio sam The Lost World prije nekoliko dana i oduševljen sam. Čestitam svima koji su radili na tom izdanju! ( Kupujte, ljudi! HAHA )
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/09/2018 : 11:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Eto, sad će doći do toga da će ljudi i na ovom izdanju počet zarađivat



Ne bi bilo loše da se to napokon dogodi i DJ-u

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/09/2018 : 11:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ako želi biti što sličniji junaku kojega objavljuje onda mu zarada uopće nije na pameti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 21/09/2018 : 11:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kakva je situacija, ali nadam se da mu Bonelli pomaže financijski, s pravima itd, bilo bi logično.
Go to Top of Page

fasnik
Starting Member



82 Posts

Member since 14/07/2010

Posted - 21/09/2018 : 12:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send fasnik a Private Message  Reply with Quote
A verzije bez potpisa nisu stigle ili je cijena ista (200 kuna)?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/09/2018 : 13:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Zar on to ne izdaje iz ljubavi prema tim stripovima? Kud ćeš veće nagrade od toga... Najveće zadovoljstvo bit će mu misao da je posijao klicu zagoroljublja na sjevernoameričkom kontinentu.
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 21/09/2018 : 13:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Eto, sad će doći do toga da će ljudi i na ovom izdanju počet zarađivat


Stvarno mi namjera nije bila da se krene sa svercom I preprodajom.. I ozbiljno sam mislio ovo sto sam napisao ali ako nekome smeta sto trazim da kupim rado prihvatam i stripove u vidu donacije.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/09/2018 : 14:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Ne bi bilo loše da se to napokon dogodi i DJ-u


A nemoj tako

D.J., stigli mi danas primjerci, ja sam oduševljen zapravo nemam riječi koliko je ovo dobro i kvalitetno napravljeno i kod mene nema oštećenja, pa da javim.

Jedino kod jedne knjige možda ima malo "oštećenje", ako se to može tako nazvati. Uslikao sam čisto da vide oni koji možda "strahuju" bez razloga i misle da je bogzna kakvo oštećenje, a ovo je zaista zanemarivo:

https://i.postimg.cc/9Mgr3DZn/image.jpg

Ako su za taj lijevi rub stripa mislili kao oštećenje. Mislim, jedva se to i primjeti, zaista nema uopće povoda za neku paniku. Tako da budite bez brige. A velika preporuka da uzmete ovo izdanje, ja imam i primjerak Asterixa od Čarobne, oba Pogrebnika, Zagor LL...ali ovo što sam danas uzeo u ruku, meni naj izdanje koje trenutno posjedujem i znao sam da sam pogodio što sam uzeo obje verzije naslovnica

Valter, svakako uzmi svom nećaku, nećeš pogriješit nimalo. Koju god naslovnicu da uzmeš, dečko će bit oduševljen da tako nešto dobije od svoga uje

Alex Ferguson je dobio počasnu titulu "Sir", a D.J. nakon ovoga definitivno isto kao izdavač stripova treba dobit "Sir D.J."

I bilo je govora da kao šteta što nije u boji. Sad kad listam ovo u svojim rukama, boja ovdje uopće nije potrebna, kad kupite, skužit ćete

quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Stvarno mi namjera nije bila da se krene sa svercom I preprodajom.. I ozbiljno sam mislio ovo sto sam napisao ali ako nekome smeta sto trazim da kupim rado prihvatam i stripove u vidu donacije.


Sve 5

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 21/09/2018 14:07:25
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 21/09/2018 : 16:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Volio bih vidjeti jednu tablu u boji, tek da vidim kako izgleda, ali da, u pravu si, dojma sam da je ovo izdanje perfektno bas ovako C/B.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/09/2018 : 18:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Ne znam kakva je situacija, ali nadam se da mu Bonelli pomaže financijski, s pravima itd, bilo bi logično.


Iznenadio bi se ti koliko logike fali u Boneliju.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/09/2018 : 22:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako želi biti što sličniji junaku kojega objavljuje onda mu zarada uopće nije na pameti.


Nisam tako nesebican i velik covjek kao Zagor, ali zarada mi nije na pameti. To mi je daleki concept. Stvarnost su veliki gubitci.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/09/2018 : 22:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Ne znam kakva je situacija, ali nadam se da mu Bonelli pomaže financijski, s pravima itd, bilo bi logično.


Lijepa ideja, ali SBE mi ne pomaze ni malo.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/09/2018 : 22:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fasnik

A verzije bez potpisa nisu stigle ili je cijena ista (200 kuna)?


I potpisane i ne potpisane verzije su iste cijene 200 kn. Stigli su i ne potpisani primjerci. Kad se rasprodaju poslat cu ih jos.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/09/2018 : 22:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Zar on to ne izdaje iz ljubavi prema tim stripovima? Kud ćeš veće nagrade od toga... Najveće zadovoljstvo bit će mu misao da je posijao klicu zagoroljublja na sjevernoameričkom kontinentu.


Tako je, Valtere. Mozda ce nekome skeptiku izgledati pre naivno, ali izdajem stripove radi ljubavi prema tim stripovima i jer zaista uzivam u radu na njima. Financijski sam u velikim gubitcima i u dugu. Jednog dana volio bi da se mogu sa izdavastvom baviti puno radno vrijeme, da mi je to profesija, ali to ce izgleda ostati samo san…

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/09/2018 : 22:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hvala, sinian i Reem!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/09/2018 : 22:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grabb

Volio bih vidjeti jednu tablu u boji, tek da vidim kako izgleda, ali da, u pravu si, dojma sam da je ovo izdanje perfektno bas ovako C/B.


Bille su dosta davno, jedna ili dvije table u boji na jednom od sticky Zagor topica i onako je, ništa posebno.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/09/2018 : 00:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grabb

Volio bih vidjeti jednu tablu u boji, tek da vidim kako izgleda, ali da, u pravu si, dojma sam da je ovo izdanje perfektno bas ovako C/B.


Grabb, mislim da će Repubblica jako brzo doći do toga (ako već i nije?) pa možeš vidjet pokoju tablu, valjda. A i Libellus će jednog dana doći do toga u koloru. Iako vjerujem da ovaj Well-Bee bi to znatno bolje odradio a i ovdje kad pogledaš, boja zaista nije potrebna.

@D.J. - baš je dobar ovaj intervju sa Rubinijem, i baš se nekako poklopilo da bude u ovom stripu kojeg je cijelog crtao upravo on i one skice na kraju, na sve ste mislili. Fora kako kaže da nije skoro nikad nacrtao niti jednog dinosaura, što samo govori činjenica koliki je majstor kad se tako lako prilagodi nečemu što nije nikad radio. Lijepo je nešto o njemu saznati, eto nisam znao da nije više na Zagoru, da radi na Texu. Slabo znam te scenariste i crtače, pa na forumu tu i tamo "pokupim" koju informaciju kad vidim da komentirate, a Rubinija ću baš zapamtiti.

I ako sam ga dobro skužio, priča čovjek da crta dosta detalja tako da njegov crtež itekako dolazi do izražaja u ovako većem formatu nego u Bonelli. A i drago mi za pročitat da voli radit naslovnice za američko izdanje vidim da drugi dio uvodnog teksta bi valjalo zasad preskočit sa čitanjem, dok se prije ne pročita sam strip zbog eventualnih spoilera.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/09/2018 : 01:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@Reem
repubblica je već izdala ovaj strip u koloru samo sto mislim da bi ovako u velikom formatu lošije izgledao nego ovako crno bijeli.

Sto se tiče Rubinija... Pravi je čovjek! Mnogo sam naučio o njemu u tih tjedan dana kad je bio kod mene. Kaže da uživa kad crta Zagora, a od priča najviše je uživao dok je crtao bas ovu pricu The Lost World. Na Zagoru ima vise slobode kad ga crta.
Također mu je jako draga dvodijelna epizoda koju je nacrtao za Dampyra jer je radnja srednjovjekovna, a on to jako voli. Imam te talijanske brojeve. Premoćno sa isto mnogo detalja. Kad crta Texa mora smanjiti broj detalja.
Sto se tiče crtanja dinosaurusa prvi put i konačnog rezultata, vjeruj mi nije cudo. Jedna anegdota, zadnji dan kod mene u San Diegu, tocnije, pola sata prije polaska na aerodrom. Rekao sam mu da znam da je kasno, ali da ga je moj sin htio zamoliti da mu napravi skeč tigra. Kaže mi naravno i da nikad dosad dosad nije crtao tigra, ali samo da na brzinu pogleda neki foto na Googlu. I tako ja otišao istovariti stripove koje sam donio nazad s Comic-Cona i kad se vratim vidim njegov prelijepi crtez Tigra i nekoliko njegovih rijeci za mog sina. Meni suze krenule, ali sam ih muški sakrio.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/09/2018 : 01:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Majstor je majstor kao kad netko tko super svira neki instrument, dosta mu je da jednom čuje neku stvar i već je zna odsvirat. Tako i njemu kad vidi nešto, odmah to prenese na papir

A i super ste mu pitanja postavili, ako se ne varam, ovo je Patak isto postavljao pitanja

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 22/09/2018 01:13:31
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/09/2018 : 02:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Majstor je majstor kao kad netko tko super svira neki instrument, dosta mu je da jednom čuje neku stvar i već je zna odsvirat. Tako i njemu kad vidi nešto, odmah to prenese na papir

A i super ste mu pitanja postavili, ako se ne varam, ovo je Patak isto postavljao pitanja


Da, tako je kod majstora, ali iza toga je i ogromna količina rada i perfekcionizma da bi se došlo do te faze kad možeš sve nacrtati.
Da, Patak i ja smo postavili pitanja. Pišu imena tko pita koje pitanje.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 22/09/2018 : 12:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Grabb

Volio bih vidjeti jednu tablu u boji, tek da vidim kako izgleda, ali da, u pravu si, dojma sam da je ovo izdanje perfektno bas ovako C/B.


Bille su dosta davno, jedna ili dvije table u boji na jednom od sticky Zagor topica i onako je, ništa posebno.



U Well-Bee-jevom koloru sam mislio, ne onaj genericki cisto radi prodaje
istog izdanja u novom ruhu.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000