forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/09/2018 : 13:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Da, tako je kod majstora, ali iza toga je i ogromna količina rada i perfekcionizma da bi se došlo do te faze kad možeš sve nacrtati.
Da, Patak i ja smo postavili pitanja. Pišu imena tko pita koje pitanje.



Naravno, možeš imat talent, ali ako nećeš raditi na njemu, ulagati u sebe u smislu napretka, džabe ti sve A da, ja vas prije zapamtim po forumskim nickovima, pa onda treba odgonetnuti tko je tko, pogotovo kad ima eseja od više autora

Ej, pokazao danas knjigu svom zetu (80' je godište, 3 godine stariji od mene), rekao je da predobro izgleda. Baš su mu se svidjele i one skice na kraju, a i on je nekad čitao kao dijete stripove. Tako da je ovo izdanje baš pun pogodak.

Razmišljam si, kad bi ovako dobili i Dragonera kao što je "The Lost World" Sjetio se njega jer sam vidio u ovoj knjizi onu naslovnicu koju je također Rubini radio za crossover priču Dragonera i Zagora.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 22/09/2018 13:02:28
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 22/09/2018 : 13:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Hoće li mozda biti na interliberu za kupiti ?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/09/2018 : 16:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@ReemCP
Bilo bi kul da ovo izdanje navuče tvog zeta na stripove.
Dobro razmišljaš sto se tiče Dragonera. Pogotovo ono talijansko izdanje za knjižare sa onom prelijepom bojom. To bi bilo super, ali mi za sad nije u planu (radi financijskih razloga, ne zato sto mi ne izgleda genijalno).

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/09/2018 : 16:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grabb

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Grabb

Volio bih vidjeti jednu tablu u boji, tek da vidim kako izgleda, ali da, u pravu si, dojma sam da je ovo izdanje perfektno bas ovako C/B.


Bille su dosta davno, jedna ili dvije table u boji na jednom od sticky Zagor topica i onako je, ništa posebno.



U Well-Bee-jevom koloru sam mislio, ne onaj genericki cisto radi prodaje
istog izdanja u novom ruhu.


Aha! To nazalost nemam. Možeš si samo zamisliti kako bi izgledalo po Rubinijevom naslovnicama koje Well-Bee boja.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/09/2018 : 16:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Hoće li mozda biti na interliberu za kupiti ?


Trebalo bi ih biti i na Interliberu. Za sad ih još ima u SNK-u, a poslat ću ih još kad zatreba.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/09/2018 : 21:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

@ReemCP
Bilo bi kul da ovo izdanje navuče tvog zeta na stripove.
Dobro razmišljaš sto se tiče Dragonera. Pogotovo ono talijansko izdanje za knjižare sa onom prelijepom bojom. To bi bilo super, ali mi za sad nije u planu (radi financijskih razloga, ne zato sto mi ne izgleda genijalno).


Teško da ću njega uspjet navući, zapravo problem je kod njega manjak vremena. Posao, a tu su i troje djece ali moja neka misija je njih prvo navući, samo da malo još porastu, a onda ćemo vidjet, možda i njihovog tatu navučemo da pročita nešto

Jasno mi je to za Dragonera što si pisao vidjet ćemo što će uskoro Libellus napraviti, oni su najavili "uskoro" da će počet izdavati.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/09/2018 : 10:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Nase zadnje izdanje 2018. nece biti Zagor, ali ce takoder biti vrlo specijalno. Godinama vec sanjam ovo izdanje koje ce biti nase izdanje najveceg formata do sad. Radi se o Magic Wind: Vultur (Masterwork Edition).
Pisac: Gianfranco Manfredi
Crtac: Pasquale Frisenda
Naslovnica: Pasquale Frisenda

Kniga je tvrdih korica, unutrasnje stranice su 240 x 320 mm.
Sadrzi dodatne tekstove, medu kojima je interview sa autorima, skeceve, naravno ekskluzivnu Frisendinu naslovnicu, ali definitivno najzanimljvija i najdragocijenija cinjenica je sto su sve stranice samog stripa iz novih sirovih skenova originala Pasquala Frisende! A ovaj strip je meni ako ne najbolje nacrtani Bonelli strip ikad, onda barem medu najboljima. Praznik za oci! Knjiga izlazi 5.12.2018.

Evo i nekoliko slika bez spoilera...











www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/09/2018 : 11:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Hallelujah!!!


PS
Nema eseja, ne bojte se! Ni jednog jedinog!
PS2
Bogte kako to misliš da sadrži skečeve? Ima dodatak koji mi još nisi poslao? Seinfeld?
PS3
Izašao 2006.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.

Edited by - Curunir on 28/09/2018 11:47:31
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/09/2018 : 11:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ooodlicno D.J.
a da se urade prva da Kaina u jednoj, a treci u drugoj knizi, po uzaru na ove titane? . ono, anderuci, rubini...
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/09/2018 : 17:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Hallelujah!!!


PS
Nema eseja, ne bojte se! Ni jednog jedinog!
PS2
Bogte kako to misliš da sadrži skečeve? Ima dodatak koji mi još nisi poslao? Seinfeld?
PS3
Izašao 2006.



OK funny guy, sadrži skice.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/09/2018 : 17:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

ooodlicno D.J.
a da se urade prva da Kaina u jednoj, a treci u drugoj knizi, po uzaru na ove titane? . ono, anderuci, rubini...


Haha. Mislim da nema potrebe.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/09/2018 : 17:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Bravo!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/09/2018 : 11:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Stigli su i moji primjerci Izgubljenog svijeta.
Zaista uzivo zastane dah.
A sto se ostecenja tice, ako je to svima ovakvo, ne znam zasto uopce to potezati, jer 1 ima minorno mikronagnjecenje ruba, jedva vidljivo, a ostali nemaju apsolutno nista, totalni glanceri.
Mozda sam sretnik, ali ako je rijec o ovakvim stvarima, pa to vidimo kod gotovo svih HC-ova uvijek, mrvicu smezuran rub.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/09/2018 : 12:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

A sto se ostecenja tice, ako je to svima ovakvo, ne znam zasto uopce to potezati, jer 1 ima minorno mikronagnjecenje ruba, jedva vidljivo, a ostali nemaju apsolutno nista, totalni glanceri.
Mozda sam sretnik, ali ako je rijec o ovakvim stvarima, pa to vidimo kod gotovo svih HC-ova uvijek, mrvicu smezuran rub.


Ma oštećenja zaista nema, samo se D.J.-a bespotrebno zasekiralo, evo svatko tko se javio u temi nije ga ni našao, onda smo svi sretnici Ja ne vidim niti što je to sa uvezom potpisanih primjeraka što D.J. nije bio zadovoljan

Ali zaista zastaje dah kad ovo uzmeš u ruku
Od silnog uzbuđenja sam zaboravio, vjerojatno smo pisali o tome, da li su i "Demoni" planirani u ovakvom izdanju? Znam da je plan prije "Alien saga" u normalnom integralu kao dosadašnje knjige, a poslije toga je valjda plan na ljeto "Demoni" u ovakvom ruhu ako sam dobro skužio..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 29/09/2018 12:35:10
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/09/2018 : 16:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
mogao bi Demon kao Vultur, to je jos vece izdanje.
ali u najmanju ruku ce biti ovakvo, da.
DJ je je posve opsjednut velicinom, veoma mi je to sumnjivo

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/09/2018 : 16:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
a ovoj Alien Sagi zbilja bi morao pojacati korice i malo dignuti cijenu.
pa to je gotovo 700 stranica masna i debela papira, uh.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/09/2018 : 16:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Stigli su i moji primjerci Izgubljenog svijeta.
Zaista uzivo zastane dah.
A sto se ostecenja tice, ako je to svima ovakvo, ne znam zasto uopce to potezati, jer 1 ima minorno mikronagnjecenje ruba, jedva vidljivo, a ostali nemaju apsolutno nista, totalni glanceri.
Mozda sam sretnik, ali ako je rijec o ovakvim stvarima, pa to vidimo kod gotovo svih HC-ova uvijek, mrvicu smezuran rub.



Vjerojatno je stvar u tim malim oštećenjima, ali su u Sn2 bili fer pa svejedno naveli, možda za one kojima je bitno da sve bude u potpunom glanc stanju (šta je opet teško moguće kad se stripovi šalju iz Amerike).

Kad budem financijski u mogućnosti, svakako naručujem, ako ne iz Sn2 (u slučaju da im ponestane primjeraka), onda preko Amazona. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 01/10/2018 : 19:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Uf, opako izgleda Magicni. Na koliko stranica ide?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/10/2018 : 20:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Curunir

A sto se ostecenja tice, ako je to svima ovakvo, ne znam zasto uopce to potezati, jer 1 ima minorno mikronagnjecenje ruba, jedva vidljivo, a ostali nemaju apsolutno nista, totalni glanceri.
Mozda sam sretnik, ali ako je rijec o ovakvim stvarima, pa to vidimo kod gotovo svih HC-ova uvijek, mrvicu smezuran rub.


Ma oštećenja zaista nema, samo se D.J.-a bespotrebno zasekiralo, evo svatko tko se javio u temi nije ga ni našao, onda smo svi sretnici Ja ne vidim niti što je to sa uvezom potpisanih primjeraka što D.J. nije bio zadovoljan

Ali zaista zastaje dah kad ovo uzmeš u ruku
Od silnog uzbuđenja sam zaboravio, vjerojatno smo pisali o tome, da li su i "Demoni" planirani u ovakvom izdanju? Znam da je plan prije "Alien saga" u normalnom integralu kao dosadašnje knjige, a poslije toga je valjda plan na ljeto "Demoni" u ovakvom ruhu ako sam dobro skužio..


Da, Demon ludila treba ici u izdanju kao The Lost World.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/10/2018 : 21:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

mogao bi Demon kao Vultur, to je jos vece izdanje.
ali u najmanju ruku ce biti ovakvo, da.
DJ je je posve opsjednut velicinom, veoma mi je to sumnjivo


Mislim da ne bi bilo najbolje raditi Demon ludila u Masterwork formatu kao MW Vultur jer nemam originalne sirove skenove tj. nema ih nitko na svijetu, sama prica ima 513 table pa bi 540 stranica u tom ogromnom formatu bilo nevjerovatno tesko i glomazno pa bi to malo tko kupio. I Signature Edition format (kao The Lost World i Patagonia) su super za Divove.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/10/2018 : 21:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

a ovoj Alien Sagi zbilja bi morao pojacati korice i malo dignuti cijenu.
pa to je gotovo 700 stranica masna i debela papira, uh.



Pa da, cijena izdanja ovisi o troskovima izdanja, a Alien Saga na preko 700 stranica bit ce skuplja od recimo Originsa koji su na 448 stranica.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/10/2018 : 21:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grabb

Uf, opako izgleda Magicni. Na koliko stranica ide?


Magic Wind: Vultur (Masterwork Edition) ima 120 stranica. Staviti cu i slike za usporedbu formata. Ove slike koje sam dosad stavio su malecke i dobija se krivi dojam o kakvoj knjizurini i Frisendinom remek djelu se radi.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 01/10/2018 : 21:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
D.J. sa svojim izdanjima ćeš me potjerati u bankrot!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/10/2018 : 21:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

D.J. sa svojim izdanjima ćeš me potjerati u bankrot!


Dobro je, nisam jedini znaci! I ja sam svakim izdanjem sve bliže bankrota!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/10/2018 : 10:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Konačno u rokama The lost world .Nemogu ništa drugo reći nego da je teško vjerovati da ovako nešto postoji. Savršeno izdanje koje nijedan fan Zagora ne bi smio propustiti. Svaka čast.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000