forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/01/2019 : 20:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma poludio rubini s tim letećim zagorom

okej je, ali jebote ako nije bolja ferrijeva:))

inače,
već duže vrijeme (preciznije: godinu dana) premišljam se da ti uputim pismo bez granica.
uvidjevši da si dobrano zabrazdio s rubinijem, da si stanjio rasprave, da ti je lino porastao, morat ću ubrzati i reći ti što ti valja činiti, što treba čovjeku u sredini njegovih dana:)
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 02/01/2019 : 20:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Jebemti koji Madness!!! Rubini ponovo razbija, a i original je odlican. Alternativna naslovnica predpostavljam unutra?
Koji je font naslova?
Go to Top of Page

Access Virus
Starting Member

53 Posts

Member since 19/09/2014

Posted - 02/01/2019 : 21:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Access Virus a Private Message  Reply with Quote
Michelle Rubini je vrhunski crtač. Čovjek se jednostavno ne boji izazova. Stvoriti u glavi ovako kompleksnu naslovnicu gdje svi oni demoni iz priče idu na Zagora a onda tu ideju prenijeti na papir je nešto gdje bi mnogi odmah odustali u startu. Oba palca gore za umjetnika
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2019 : 21:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Rubinijeva naslovnica je... LUDILO!!!




Do you see what I did there...


Je, ludilo je!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2019 : 21:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ma poludio rubini s tim letećim zagorom

okej je, ali jebote ako nije bolja ferrijeva:))

inače,
već duže vrijeme (preciznije: godinu dana) premišljam se da ti uputim pismo bez granica.
uvidjevši da si dobrano zabrazdio s rubinijem, da si stanjio rasprave, da ti je lino porastao, morat ću ubrzati i reći ti što ti valja činiti, što treba čovjeku u sredini njegovih dana:)


Haha! Da covjek voli Zagija koji skace sa glave Titana, sa glava protivnika... I da parafraziram Patka: smjesti pola Amerike na ilustraciju! A ima i drugi kadar, treci i cetvrti.
Ferri je jednostavan, klasika, dva ljuta protivnika, bez "distrakcija".
Hehe! Samo ti salji uputstva.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2019 : 21:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grabb

Jebemti koji Madness!!! Rubini ponovo razbija, a i original je odlican. Alternativna naslovnica predpostavljam unutra?
Koji je font naslova?



Izgleda da sam izabrao dobar font! Bas sam jucer platio licencu za njega. Font se zove AbandoN i inace besplatan je za osobnu upotrebu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/01/2019 : 21:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@D.J. -

Ti si nam odmah uljepšao početak godine "In the Jaws of Madness" bi po našem bilo "U raljama ludila", jel da? Baš mi je moćan naslov

I pretpostavljam da ćemo u 6.mjesecu moći u SNK uplatit/rezervirati svoje primjerke kao što je bio slučaj i sa "The Lost World-om"

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2019 : 21:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Access Virus

Michelle Rubini je vrhunski crtač. Čovjek se jednostavno ne boji izazova. Stvoriti u glavi ovako kompleksnu naslovnicu gdje svi oni demoni iz priče idu na Zagora a onda tu ideju prenijeti na papir je nešto gdje bi mnogi odmah odustali u startu. Oba palca gore za umjetnika


A zamisli da je ovo Rubini nacrtao za Bonelli i da to mora bojati njihov kolorista. Ne bi znao gdje da pocne posto je ludi umjetnik stavio citavu pricu u jednu ilustraciju. Covjek bi se ubio!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2019 : 21:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@D.J. -

Ti si nam odmah uljepšao početak godine "In the Jaws of Madness" bi po našem bilo "U raljama ludila", jel da? Baš mi je moćan naslov

I pretpostavljam da ćemo u 6.mjesecu moći u SNK uplatit/rezervirati svoje primjerke kao što je bio slučaj i sa "The Lost World-om"


Hvala ReemCP! O naslovu ove knjige razmisljao sam od 2015. Moj savjetnik oko ovih stvari, Curunir mi je pomogao donesti odluku.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 02/01/2019 : 21:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Eto D.J., ti si kompletno lud. I svaka ti čast na tome!!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/01/2019 : 21:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Hvala ReemCP! O naslovu ove knjige razmisljao sam od 2015. Moj savjetnik oko ovih stvari, Curunir mi je pomogao donesti odluku.


Ove ključne riječi naslova "Jaws" i "Madness" zvuče tako dobro, opako i sam naslov dosta privlači da se vidi što se to nalazi između korica

Kako bi SuperMike rekao, D.J. - SUPER odluka za ovaj naslov

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 02/01/2019 21:47:09
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2019 : 22:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Eto D.J., ti si kompletno lud. I svaka ti čast na tome!!


Pa da kao sto naslov kaze: "In the Jaws of Madness".

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2019 : 22:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Hvala ReemCP! O naslovu ove knjige razmisljao sam od 2015. Moj savjetnik oko ovih stvari, Curunir mi je pomogao donesti odluku.


Ove ključne riječi naslova "Jaws" i "Madness" zvuče tako dobro, opako i sam naslov dosta privlači da se vidi što se to nalazi između korica

Kako bi SuperMike rekao, D.J. - SUPER odluka za ovaj naslov


Hvala, drago mi je, Reem! Prica je neobicna i mogla bi biti vrlo cudna novim citateljima, no The Alien Saga izlazi bas prije ove knjige pa ce se ljudi moci upoznati sa pozadinom za ovu pricu, pa nece biti pre veliki sok.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/01/2019 : 22:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kako je dobra ova Hellingenova naslovnica, ja još uvijek imam taj jedan strip koji mi je potpuno šokirano i neočekivano poslao D.J. kao nagradu za to što sam pogodio koje izdanje je u pitanju kad se odlučio izdavati.
Izdanje je perfektno, boje posebno još da je HC...međutim meni je Engleski ne tako jaka strana i to je razlog zašto sam još uvijek na toj jednoj knjizi.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 02/01/2019 : 22:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
@D.J., znam kako je iskopati font iz mora kvalitetnih, ovaj je bas fino legao.
Demons of Madness, podsjeti me na stvar tuzlanskog death metal benda Toxicdeath.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/01/2019 : 22:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Prica je neobicna i mogla bi biti vrlo cudna novim citateljima, no The Alien Saga izlazi bas prije ove knjige pa ce se ljudi moci upoznati sa pozadinom za ovu pricu, pa nece biti pre veliki sok.


Aha, to si dobro isplanirao

quote:
Originally posted by Tonka24

još da je HC..


Tonka, ovo će ti i bit HC

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 02/01/2019 22:24:20
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/01/2019 : 22:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Odlično, znači da je onda bez mane.
Koliko uopće dođe kod nas?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/01/2019 : 22:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
200kn je bio "The Lost World", iste dimenzije i HC. Sad mislim da bi ovo trebalo bit skuplje jer će bit više stranica.

A neka prognoza za dolazak u HR, tamo 8. ili 9.mjesec otprilike.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/01/2019 : 22:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ima fore i za naučiti odlično jezik.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/01/2019 : 23:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Igor ce za 10ak godina moci objaviti album Rubinijevih naslovnica.
Bez sale, bilo bi to prelijepo.
Jos da netko ikad objavi Donatellijeve MR-a (da, bas te i bas tog junaka!) u formi albuma i da napokon netko reprinta Bloodstara u luksuznu izdanju... pa mogu u peMziju.
Ali puste sanje.


Slazem se

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/01/2019 : 23:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
I Ferrijeva naslovnica je prelijepo obojena.Hellingen nikad nije izgleda strasnije.
Bonelli izabere Picinellija a D.J.Rubinija,ko je bolje prosa?:)

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 02/01/2019 23:19:14
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/01/2019 : 23:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Fino..
Mene naslov podsjeti na jedan od nejjezovitijih filmova ikad....

https://en.wikipedia.org/wiki/In_the_Mouth_of_Madness

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/01/2019 : 00:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Hvala ReemCP! O naslovu ove knjige razmisljao sam od 2015. Moj savjetnik oko ovih stvari, Curunir mi je pomogao donesti odluku.


Ove ključne riječi naslova "Jaws" i "Madness" zvuče tako dobro, opako i sam naslov dosta privlači da se vidi što se to nalazi između korica

Kako bi SuperMike rekao, D.J. - SUPER odluka za ovaj naslov



A pizda nece da prizna da je zamalo odustao od tog oblika, na sto sam ja popizdio i zaprijetio objavljivanjem fotki s ljubavnicom na Tibetu dok je Lina lijecila upalu grla u hotelu.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/01/2019 : 00:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

I Ferrijeva naslovnica je prelijepo obojena.Hellingen nikad nije izgleda strasnije.
Bonelli izabere Picinellija a D.J.Rubinija,ko je bolje prosa?:)



Da, predivna je postala nakon ovakva bojenja.
Bas sam se i ja zapanjio.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/01/2019 : 00:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Fino..
Mene naslov podsjeti na jedan od nejjezovitijih filmova ikad....

https://en.wikipedia.org/wiki/In_the_Mouth_of_Madness



Pa to je to. To sam i imao na umu.
Podcijenjen, izvrstan.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.17 seconds. Snitz Forums 2000