forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/01/2019 : 09:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Da, kao previše je toga ali to je i poanta ove Rubinijeve naslovnice. Nije to klasična priča. Demon ludila baca našeg junaka u kaos i duševno ludilo. Iz tog vidika je Rubini baš pogodio. Naslovnica je kaos, baš poput Zagorova uma u priči.


Dobra poanta Nagore. Rubini je stavio toliko referenci iz price, čak i Kiki Manitua s orlom, bizona, pauke i eksplodirajući mjesec. No jasno mi je da je nekima Ferrijev jednostavan cover snažniji, samo dva velika neprijatelja, bez distrakcija. Ferrijeva naslovnica je kao za naslov Divovi dobra i zla, a Rubinijeva U raljama ludila.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/01/2019 : 09:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by sumohrvat
[
A jesi li razmišljao da dio naklade štampaš kod nas ? Jel to izvedivo s pravne strane ?


Nekad je bolje ne pitati nego pitati
Ako će i na mjesecu tiskati nije problem.Samo onda u slučaju da tiska na dva mjesta će mu biti još skuplje tiskanje po primjerku.Najbolje je u Kini šibnuti za cilu godinu odjednom pa lipo kontejner do jamerike


Haha! Pa u slučaju da se proda vise primjeraka u Ex-Yu moglo bi se stampati i kod nas. No to još uvijek nije realnost.

www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 04/01/2019 09:17:19
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/01/2019 : 09:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi najbolje da mi fanovi iz ex-yu umjesto engleskog prijevoda dobijemo strip na našem jeziku!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/01/2019 : 10:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by nagor

Da, kao previše je toga ali to je i poanta ove Rubinijeve naslovnice. Nije to klasična priča. Demon ludila baca našeg junaka u kaos i duševno ludilo. Iz tog vidika je Rubini baš pogodio. Naslovnica je kaos, baš poput Zagorova uma u priči.


Dobra poanta Nagore. Rubini je stavio toliko referenci iz price, čak i Kiki Manitua s orlom, bizona, pauke i eksplodirajući mjesec. No jasno mi je da je nekima Ferrijev jednostavan cover snažniji, samo dva velika neprijatelja, bez distrakcija. Ferrijeva naslovnica je kao za naslov Divovi dobra i zla, a Rubinijeva U raljama ludila.


Potpisujem nagorov post.
Ferrijeva naslovnica funkcionira za bilo koji susret s Hellingenom, Rubinijeva samo za ovaj.
Odlično prenesena konfuzija iz stripa.
Ferrijev dosadan crtež nikako ne ide uz ovakav strip, koji se prodaje kao psihodelična epopeja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/01/2019 : 10:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ferrijev crtež, koji je tada bio na vrhuncu, ide savršeno uz ovu priču.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/01/2019 : 10:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by sumohrvat
[
A jesi li razmišljao da dio naklade štampaš kod nas ? Jel to izvedivo s pravne strane ?


Nekad je bolje ne pitati nego pitati
Ako će i na mjesecu tiskati nije problem.Samo onda u slučaju da tiska na dva mjesta će mu biti još skuplje tiskanje po primjerku.Najbolje je u Kini šibnuti za cilu godinu odjednom pa lipo kontejner do jamerike


Kaže se da ne postoje glupa pitanja nego samo glupi odgovori, a ovo je više nego očigledan dokaz toj tvrdnji ☺☺☺☺☺
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/01/2019 : 10:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.
Haha! Pa u slučaju da se proda vise primjeraka u Ex-Yu moglo bi se stampati i kod nas. No to još uvijek nije realnost.


Pitao sam dobronamjerno i iz srca. Ako je istina da je u slučaju ove knjige toliko velika poštarina po svakom primjerku onda mi je palo na pamet da bi se možda uštedilo kada bi se dio naklade namjenjen ex yu tržistu i štampao negdje u ex yu.
Eto, zahvaljujem na "korektnom" odgovoru i ismijavanju...
Želim Vam sve najbolje u Novoj Godini i na poslovnom i na privatnom planu. Bez navodnika...
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



407 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 04/01/2019 : 10:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote


Bilo bi najbolje da mi fanovi iz ex-yu umjesto stipa možemo da kupimo album sa Rubinijevim naslovnicama
Pored ove kvantne naslovnice ne treba mi ništa što je Ferri nacrtao a Sclavi napisao u stripu
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/01/2019 : 17:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by D.J.
Haha! Pa u slučaju da se proda vise primjeraka u Ex-Yu moglo bi se stampati i kod nas. No to još uvijek nije realnost.


Pitao sam dobronamjerno i iz srca. Ako je istina da je u slučaju ove knjige toliko velika poštarina po svakom primjerku onda mi je palo na pamet da bi se možda uštedilo kada bi se dio naklade namjenjen ex yu tržistu i štampao negdje u ex yu.
Eto, zahvaljujem na "korektnom" odgovoru i ismijavanju...
Želim Vam sve najbolje u Novoj Godini i na poslovnom i na privatnom planu. Bez navodnika...


Sumohrvat, pa ja sam se smijao nakon Jakijevog komentara nakon kojeg sam i citirao jer baca na salu! A tvoj prijedlog uopće nije ni lud, ni los. Dapače! I sam sam ga ranije razmatrao. Ispričavam se sto je moja reakcija možda ispala kako je, najbolje da se ismijavam nekome sa iskrenim prijedlogom da mi pomogne.
Hvala na lijepim željama, neka je i tvoja 2019 ispunjena dobrim zdravljem i srećom.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/01/2019 : 17:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nellesky



Bilo bi najbolje da mi fanovi iz ex-yu umjesto stipa možemo da kupimo album sa Rubinijevim naslovnicama
Pored ove kvantne naslovnice ne treba mi ništa što je Ferri nacrtao a Sclavi napisao u stripu



www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/01/2019 : 17:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Bilo bi najbolje da mi fanovi iz ex-yu umjesto engleskog prijevoda dobijemo strip na našem jeziku!


Hm, da li je tako nesto uopste moguce?
Ozbiljno pitam.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/01/2019 : 17:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar

Bilo bi najbolje da mi fanovi iz ex-yu umjesto engleskog prijevoda dobijemo strip na našem jeziku!


Hm, da li je tako nesto uopste moguce?
Ozbiljno pitam.


To ne bi bilo dozvoljeno.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 04/01/2019 : 18:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Vredi razmisliti...



Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 04/01/2019 : 19:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Meni je ok na engleskom, ali trebam vremena da se ufuram. Kada me prica uvuce, ne razmisljam o jeziku.
Jedino me u Dylanu svako malo trznu sa Felix-om bez brkova.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 04/01/2019 : 20:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Da, kao previše je toga ali to je i poanta ove Rubinijeve naslovnice. Nije to klasična priča. Demon ludila baca našeg junaka u kaos i duševno ludilo. Iz tog vidika je Rubini baš pogodio. Naslovnica je kaos, baš poput Zagorova uma u priči.


Naslovnica je promašaj, bez obzira na to.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/01/2019 : 20:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by nagor

Da, kao previše je toga ali to je i poanta ove Rubinijeve naslovnice. Nije to klasična priča. Demon ludila baca našeg junaka u kaos i duševno ludilo. Iz tog vidika je Rubini baš pogodio. Naslovnica je kaos, baš poput Zagorova uma u priči.


Naslovnica je promašaj, bez obzira na to.


Slažem se. Motiv je dobar međutim jako loše izvedeno.
Rubini ima te grube romboidne poteze, njegovi likovi imaju romboidne glave. Nije mi pasalo ono što sam listao od njegovih radova, naslovnica je još gora.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 04/01/2019 20:33:08
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 04/01/2019 : 21:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by nagor

Da, kao previše je toga ali to je i poanta ove Rubinijeve naslovnice. Nije to klasična priča. Demon ludila baca našeg junaka u kaos i duševno ludilo. Iz tog vidika je Rubini baš pogodio. Naslovnica je kaos, baš poput Zagorova uma u priči.


Naslovnica je promašaj, bez obzira na to.


Slažem se. Motiv je dobar međutim jako loše izvedeno.
Rubini ima te grube romboidne poteze, njegovi likovi imaju romboidne glave. Nije mi pasalo ono što sam listao od njegovih radova, naslovnica je još gora.



Jajaste glave su bolje.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/01/2019 : 21:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nekako su stvarnije nego romboidne

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/01/2019 : 22:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Tko ne voli Rubinijevu, ima Ferrijevu, tko ne voli ni to... sto mu ja mogu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 04/01/2019 : 22:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Tko ne voli Rubinijevu, ima Ferrijevu, tko ne voli ni to... sto mu ja mogu.


u m**a nogu

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/01/2019 : 22:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ne volim Ferrijev crtež, ali ova naslovnica mu je odlična
S druge strane, volim Rubinijev crtež, ali ovaj njegov "poster" mi se ne sviđa
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/01/2019 : 00:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by D.J.

Tko ne voli Rubinijevu, ima Ferrijevu, tko ne voli ni to... sto mu ja mogu.


u m**a nogu



Ne, nego light saber TM@Lino

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 05/01/2019 : 19:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Igore odlicno naslovnice izgledaju.
Rubinijeva je totalno ludilo. I naravno ta se uzima.
Ferijevu ionako imam...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/04/2019 : 06:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Da dignemo malo ovu temu..

@D.J. - uskoro ce biti sljedeca knjiga, zar ne pretpostavljam negdje kroz 5.mjesec ili kraj tog mjeseca..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/04/2019 : 19:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Hajde imam i ja pitanje dok se DJ ne razbudi uz frapućino i odgovori. ☕
Sta mislis oko ovih novih Zagor originsa sto ce u Italiji biti objavljeni, da li ces ih probati isto objaviti na engleskom iako si nedavno imao nastup istog na istu temu?
Valjda bi toj publici malo bilo previse dva razlicita originsa u kratko vrijeme i to jos reboot koji su opet popularni odnedavna i kroz filmove.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000