forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/04/2019 : 20:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ima li šansi za Plamenu lobanju / Horde zla / Na krilima noći?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/04/2019 : 22:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Da dignemo malo ovu temu..

@D.J. - uskoro ce biti sljedeca knjiga, zar ne pretpostavljam negdje kroz 5.mjesec ili kraj tog mjeseca..


Dobro razmisljas ReemCP!
Zagor: The Alien Saga, prva posiljka, zajedno sa FCBD 2019 Zagor: The Alien Saga sveskom bit ce u SNK-u mozda i do kraja ovog mjeseca. Ovisi o posti. Prvo sam poslao Ferrijevu verziju knjige. Rubinijevu saljem pocetkom 5. mjeseca.

www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 17/04/2019 22:11:35
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/04/2019 : 22:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Hajde imam i ja pitanje dok se DJ ne razbudi uz frapućino i odgovori. ☕
Sta mislis oko ovih novih Zagor originsa sto ce u Italiji biti objavljeni, da li ces ih probati isto objaviti na engleskom iako si nedavno imao nastup istog na istu temu?
Valjda bi toj publici malo bilo previse dva razlicita originsa u kratko vrijeme i to jos reboot koji su opet popularni odnedavna i kroz filmove.


Još ne znam. Čekam da vidim to talijansko izdanje kako će izgledati u cijelinu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/04/2019 : 22:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Ima li šansi za Plamenu lobanju / Horde zla / Na krilima noći?


Valtere, nisam siguran jel me zezaš ili ne, ali ima šanse za tu epizodu. Nedavno sam je ponovo čitao i bas sam uživao i mislim da su mnoge negativne kritike pretjerane.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 17/04/2019 : 23:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by VALTER

Ima li šansi za Plamenu lobanju / Horde zla / Na krilima noći?


Valtere, nisam siguran jel me zezaš ili ne, ali ima šanse za tu epizodu. Nedavno sam je ponovo čitao i bas sam uživao i mislim da su mnoge negativne kritike pretjerane.



A da je spojis sa Zenit 666?
Mislim, ta nije nista gora od 600. epizode koja je usla u Alien sagu

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/04/2019 : 23:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by johnhartson

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by VALTER

Ima li šansi za Plamenu lobanju / Horde zla / Na krilima noći?


Valtere, nisam siguran jel me zezaš ili ne, ali ima šanse za tu epizodu. Nedavno sam je ponovo čitao i bas sam uživao i mislim da su mnoge negativne kritike pretjerane.



A da je spojis sa Zenit 666?
Mislim, ta nije nista gora od 600. epizode koja je usla u Alien sagu


Kad je bal nek je maskenbal! Odlicna ideja, iako Horde zla još ne idu, ali trebale bi jednom. Inace, jako mi se sviđa Donatelli u staroj priči. Bas je onako sve prazno, hladno, pridonosi atmosferi i naravno Cikovo lice (često u krupnom planu) sa kojeg uvijek frca znoj sa svih strana.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 18/04/2019 : 00:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
D.J. jesu Teksaski renderi u planu? Ta prica nije samo da je jedna od Bosellijevih najboljih (znaci jedan od najboljih Zagora uopste) nego je jos i tematski i naslovnicki vec spremna za americko trziste. Jos kad bi Andreucci nacrto variant naslovnicu...
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/04/2019 : 08:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hamzik

D.J. jesu Teksaski renderi u planu? Ta prica nije samo da je jedna od Bosellijevih najboljih (znaci jedan od najboljih Zagora uopste) nego je jos i tematski i naslovnicki vec spremna za americko trziste. Jos kad bi Andreucci nacrto variant naslovnicu...


Slažem se za Teksaške rendžere. Možda će ići slijedece godine. Nisam odlučio.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/04/2019 : 08:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Dobro razmisljas ReemCP!
Zagor: The Alien Saga, prva posiljka, zajedno sa FCBD 2019 Zagor: The Alien Saga sveskom bit ce u SNK-u mozda i do kraja ovog mjeseca. Ovisi o posti. Prvo sam poslao Ferrijevu verziju knjige. Rubinijevu saljem pocetkom 5. mjeseca.


Sjećam se prošle godine, jako je bila slična situacija kad je izašao Zagor: The Origins Odlično za knjige, uzimam naravno obje, a ti možda javi ovdje u temi kad stigne u SNK ili možemo i mi kontaktirati Raula, čisto da nam rezervira za svaki slučaj.

Zanimljivo da će mi uskoro stići i Libellus knjige u kojima je sad aktualno "Svemirska braća", kao i ovdje u američkoj verziji Ako se ne varam, prošle godine se slično potrefilo sa "The Origins" i kad je izašao ubrzo "Zlatni Klasik: Zagor priča...".

I vjerojatno u 6.mjesecu će biti ona pretplata za Zagor: In the Jaws of Madness (Signature Edition), te pretplate su mi super, uplatiš i onda ne moraš brinuti hoćeš li dobit svoj primjerak ili ne, kad dođe-dođe, znaš da je tvoj

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/04/2019 : 08:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
ReemCP, napisat cu ovdje u topicu kad dodu knnige u SNK. Bez brige.
Haha, da ima slucajne podudarnosti s izlaskom Libellusa. Dobra ti je ideja za pretplate za In the Jaws of Madness!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/04/2019 : 09:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Izvrsno a i kako ovo vrijeme brzo leti, sjecam se kao da je jucer bilo kad si nam predstavio nove naslovnice a sad uskoro cemo imati knjige u rukama

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/05/2019 : 20:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Sletjela je danas Zagor: The Alien Saga u SNK!
Za sad verzija sa Ferrijev naslovnicom, a Rubinijeva slijece slijedeci mjesec.

Uz knjigu se dobiva i FCBD sveska (ona sa ekskluzivnom Rubinijevom naslovnicom). Inace sutra je Free Comic Book Day i Zagor ce po prvi puta biti dio njega i mnogi od tih 40,000 ljudi koji ce dobiti svesku se po prvi puta susrecu sa Zagorom, pa u tu cast:







www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/05/2019 : 20:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bravo.
Kako dobiti besplatni strip?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/05/2019 : 21:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ej super, ja cu naruciti dva komada za poklon, ali sa Rubinijevom naslovnicom. 600-tinjak stranica?! Koliko centi je hrbat? 🧐👽

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/05/2019 : 21:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Bravo.
Kako dobiti besplatni strip?


U SNKu FCBD strip ce se dobiti uz kupovinu Alien Saga knjige. To je ono sto sam ja slao.
Ako neka striparnica sudjeluje u Free Comic Book Dayu i narucili su ih od distributera onda se moze dobiti i za poklon.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/05/2019 : 21:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ej super, ja cu naruciti dva komada za poklon, ali sa Rubinijevom naslovnicom. 600-tinjak stranica?! Koliko centi je hrbat? 🧐👽


Da, 668 stranica!
Cijena je 230 kuna.
Hvala!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/05/2019 : 22:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Nije pitao za cijenu nego centimetre.
Ajde, nemoj da ti bude neugodno

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/05/2019 : 22:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
I neće da kaže, sam je nacrtao 2 bezvezne stranice samo da ih ne bude 666.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/05/2019 : 22:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@ Curunir
Za 668 stranica: bolje vraga ne zazvati.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 03/05/2019 : 23:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
kad ce i da l' ce u srbiju sletet', if i may ask

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/05/2019 : 23:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Sletjela je danas Zagor: The Alien Saga u SNK!
Za sad verzija sa Ferrijev naslovnicom, a Rubinijeva slijece slijedeci mjesec.

Super vijest Ja ću uzet obje naslovnice, jel to znači da dobijem dvije sveske pa da jednu poklonim Jakiju Razmišljam da pričekam dok dođe i dr. knjiga u SNK pa obje pokupit u 6.mjesecu, a D.J. ti javi ako budu rezervacije za In the Jaws of Madness (Signature Edition) u 6.mjesecu, pa bi meni bilo zgodno da odmah uplatim za to i rezerviram, pa da sam miran onda
quote:
Originally posted by D.J.

Da, 668 stranica!
Cijena je 230 kuna.
Hvala!


U SNK je kunu jeftinije, 229 kn

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/05/2019 : 23:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Poklone uvijek primam

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/05/2019 : 23:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ako dobijem dvije, jednu ti sigurno šaljem

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/05/2019 : 00:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ako dobijem dvije, jednu ti sigurno šaljem


Trebaš dobiti besplatnu FCBD svesku za svaku knjigu, pa Jakiju slobodno pokloni. Imam ih dosta.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/05/2019 : 00:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

kad ce i da l' ce u srbiju sletet', if i may ask


Isti je kurir i za Hrvatsku i Srbiju pa saljem za oba dvije države (tj. tri i za Bosnu) sredinom 5. mjeseca.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000