forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/05/2019 : 10:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Ma doci ce oba dvije verzije u SNK, nemate problema! Knjige su debele pa ih mnogo ne stane u kutiju. Slati cu ih nekoliko puta.


Bas sam bio nekidan u Zg-u, mislio usput uzet bar jednu knjigu u SNK dok dodje druga, ali kazu da nemaju, izgleda sve proslo


Javim ovdje kad dođe nova tura.


Super, cim javis ja dalje zovem da si odmah potvrdim, nema cekanja

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/05/2019 : 11:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.
Inace sutra je Free Comic Book Day i Zagor ce po prvi puta biti dio njega i mnogi od tih 40,000 ljudi koji ce dobiti svesku se po prvi puta susrecu sa Zagorom, pa u tu cast:


Kako sad stvari stoje? Javljaju li se ljudi?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/05/2019 : 19:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Ma doci ce oba dvije verzije u SNK, nemate problema! Knjige su debele pa ih mnogo ne stane u kutiju. Slati cu ih nekoliko puta.


Bas sam bio nekidan u Zg-u, mislio usput uzet bar jednu knjigu u SNK dok dodje druga, ali kazu da nemaju, izgleda sve proslo


Javim ovdje kad dođe nova tura.


Super, cim javis ja dalje zovem da si odmah potvrdim, nema cekanja


Pametno!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/05/2019 : 19:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by D.J.
Inace sutra je Free Comic Book Day i Zagor ce po prvi puta biti dio njega i mnogi od tih 40,000 ljudi koji ce dobiti svesku se po prvi puta susrecu sa Zagorom, pa u tu cast:


Kako sad stvari stoje? Javljaju li se ljudi?


Nisam nazalost primjetio nekakvu promjenu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
363 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 01/06/2019 : 04:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message  Reply with Quote
Izdanje je predobro odlicna knjiga, jedino sta sam imao peh posto mogu jedino preko amazona ovdje u kanadi naruciti sto je strip dosao prljav, sa zalijepljenim stranicama i sav izmazan, a najgore sta nemas pojma tko ti ga je poslao jer sve ide preko amazona.

Ehila', Corto come va? Stai prendendo il Sole?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/06/2019 : 08:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mradje11

Izdanje je predobro odlicna knjiga, jedino sta sam imao peh posto mogu jedino preko amazona ovdje u kanadi naruciti sto je strip dosao prljav, sa zalijepljenim stranicama i sav izmazan, a najgore sta nemas pojma tko ti ga je poslao jer sve ide preko amazona.


To ti direktno Amazon.com salje. No mozes traziti da ti posalju novu knjigu ako je ostecena.
Ako ti ne zele poslati, kad buds narucivao slijedecu knjigu mozes je naruci direktno od mene i ja cu ti poslati besplatni primjerak Alien Sage. Samo mi napomeni kad narucujes da si to ti.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
363 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 01/06/2019 : 12:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by mradje11

Izdanje je predobro odlicna knjiga, jedino sta sam imao peh posto mogu jedino preko amazona ovdje u kanadi naruciti sto je strip dosao prljav, sa zalijepljenim stranicama i sav izmazan, a najgore sta nemas pojma tko ti ga je poslao jer sve ide preko amazona.


To ti direktno Amazon.com salje. No mozes traziti da ti posalju novu knjigu ako je ostecena.
Ako ti ne zele poslati, kad buds narucivao slijedecu knjigu mozes je naruci direktno od mene i ja cu ti poslati besplatni primjerak Alien Sage. Samo mi napomeni kad narucujes da si to ti.



Ja sam i htio direktno naruciti, imam sve dosad izasle Zagore,ali kada odem na Epicenter comics i kliknem buy odvede me na ebay a ne kupujem na ebay.

Ehila', Corto come va? Stai prendendo il Sole?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/06/2019 : 00:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Pametno!


Kroz 10-tak dana ću za Zg ići, ako i tad ne dođe slučajno, mogu javit da mi dostave poštom ako se ne varam, imaju od 350 kn pa nadalje za tu cifru besplatnu poštarinu što je super

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/06/2019 : 07:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mradje11

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by mradje11

Izdanje je predobro odlicna knjiga, jedino sta sam imao peh posto mogu jedino preko amazona ovdje u kanadi naruciti sto je strip dosao prljav, sa zalijepljenim stranicama i sav izmazan, a najgore sta nemas pojma tko ti ga je poslao jer sve ide preko amazona.


To ti direktno Amazon.com salje. No mozes traziti da ti posalju novu knjigu ako je ostecena.
Ako ti ne zele poslati, kad buds narucivao slijedecu knjigu mozes je naruci direktno od mene i ja cu ti poslati besplatni primjerak Alien Sage. Samo mi napomeni kad narucujes da si to ti.



Ja sam i htio direktno naruciti, imam sve dosad izasle Zagore,ali kada odem na Epicenter comics i kliknem buy odvede me na ebay a ne kupujem na ebay.


Ako ne zelis preko eBaya, mozemo sve srediti direktno preko emaila:
info@epicentercomics.com
The choice is yours.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/06/2019 : 07:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Pametno!


Kroz 10-tak dana ću za Zg ići, ako i tad ne dođe slučajno, mogu javit da mi dostave poštom ako se ne varam, imaju od 350 kn pa nadalje za tu cifru besplatnu poštarinu što je super


Nikad se ne zna s postom. Zanimljivo je to kad saljem u Italiju stvari dodu cesto za samo 6 ili 7 dana, a za nase krajeve cak i mjesec dana.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/06/2019 : 23:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Znam da je bilo pitanje sto se slijedece sprema od Zagora, naravno uz Zagor: In the Jaws of Madness ( Signature Edition). A evo i neočekivanog odgovora. Slijedeća knjiga je druga edicija našeg prvog Zagor omnibusa: Terror from The Sea.

Knjiga je kompletno re-editirana i naravno krasi je nova naslovnica Michele Rubinija (sa Well-Beejevom) bojom. U Americi izlazi početkom 9. mjeseca, a u SNK će stići i ranije, tokom 8. mjeseca.



www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/06/2019 : 23:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
U biti, ovaj novi "Terror from The Sea" je reprint prvog broja, ako sam dobro skužio?

Ovo je i dobra prilika tko je propustio prvu knjigu, jel da Možda ovo i "Demoni" budu onda došli u HR negdje u isto ili približno vrijeme.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/06/2019 : 23:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

U biti, ovaj novi "Terror from The Sea" je reprint prvog broja, ako sam dobro skužio?

Ovo je i dobra prilika tko je propustio prvu knjigu, jel da Možda ovo i "Demoni" budu onda došli u HR negdje u isto ili približno vrijeme.


Nije reprint, nego drugo izdanje. Mislim sadržaj je isti, samo sto je knjiga kompletno ponovo lekturirana i korektirana. Da, prvog izdanja vise nemamo.
In The Jaws of Madness će izaći početkom 12 mjeseca.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/06/2019 : 23:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, sad mi je jasno Uzima se i ovo, naravno. Što se tiče "In The Jaws of Madness", ja računao kako je prošle godine u to vrijeme išao "The Lost Word", pa sam zato mislio da će i ove godine slično biti. Ali ovo za 12.mjesec još bolje paše, rasporedit će se lakše novci, a i imat ćemo sjajan dar za pod bor

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/06/2019 : 23:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Aha, sad mi je jasno Uzima se i ovo, naravno. Što se tiče "In The Jaws of Madness", ja računao kako je prošle godine u to vrijeme išao "The Lost Word", pa sam zato mislio da će i ove godine slično biti. Ali ovo za 12.mjesec još bolje paše, rasporedit će se lakše novci, a i imat ćemo sjajan dar za pod bor


Da, odlicno razmišljaš i o paraleli sa Lost Worldom i za pod bor. ITJOM je trebao ići na ljeto, ali sam odlučio ne pretjerivati sa dvije super debele i skupe Zagor knjige za redom. A to nam je ujedno i dalo još dodatno vrijeme za rad na tome čudu. Sretan i izdavač i kupci.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/06/2019 : 11:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Super ispalo na kraju za sve

PS. vjerujem da bi i Curunir sad komentirao ovu vijest za sljedecu knjigu koja ce u medjuvremenu izaci, ali se trenutno jos nalazi "iza resetaka"

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/06/2019 : 12:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Baš me zanima je li ova mala gore pročitala kojeg Zagora ili se samo folira.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 20/06/2019 : 12:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Pusti malu, daj nam naslovnicu u punom sjaju :)
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 20/06/2019 : 13:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.
Slijedeća knjiga je druga edicija našeg prvog Zagor omnibusa: Terror from The Sea.




Kako to?
Zašto ponovo izdaješ istu priču?

Jel to znači da ti je luđački krenulo sa Zagorom:)
Ako je tako, drago mi je, makar si postao... ma nemam pojma, izdao vjernost, nevjernik, građanoid maltene, sekularni čovo bez nedjelje. Bez zamjerki. Ali žao mi je da propadneš skroz na skroz.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/06/2019 : 14:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Baš dobra, po mom ukusu, najbolja do sada.

Ok, dosta o curi, aj da vidimo tu naslovnicu u većoj rezoluciji.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/06/2019 : 14:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Baš me zanima je li ova mala gore pročitala kojeg Zagora ili se samo folira.


Mora se odnekud početi.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/06/2019 : 14:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grabb

Pusti malu, daj nam naslovnicu u punom sjaju :)


Bit će slijedeci tjedan.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/06/2019 : 15:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by D.J.
Slijedeća knjiga je druga edicija našeg prvog Zagor omnibusa: Terror from The Sea.




Kako to?
Zašto ponovo izdaješ istu priču?

Jel to znači da ti je luđački krenulo sa Zagorom:)
Ako je tako, drago mi je, makar si postao... ma nemam pojma, izdao vjernost, nevjernik, građanoid maltene, sekularni čovo bez nedjelje. Bez zamjerki. Ali žao mi je da propadneš skroz na skroz.


Izdajem je ponovo jer je prva edicija knjige rasprodana, a ljudi koji počinju citati serijal najčešće žele pročitati pricu koja je prva izdata pa mislim da je bolje da se knjiga i dalje može kupiti, u drugom izdanju.
Inace, ista je situacija kao i prije, ništa se nije promijenilo. Čak ne znam koliko dugo će Diamond Comics naručivati Epicenter Comics Zagore.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/06/2019 : 15:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Baš dobra, po mom ukusu, najbolja do sada.

Ok, dosta o curi, aj da vidimo tu naslovnicu u većoj rezoluciji.


Ok, pričekajmo slijedeci tjedan.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/06/2019 : 16:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Izdajem je ponovo jer je prva edicija knjige rasprodana, a ljudi koji počinju citati serijal najčešće žele pročitati pricu koja je prva izdata pa mislim da je bolje da se knjiga i dalje može kupiti, u drugom izdanju.

Ja mislim da sam jedan od onih koji je uspio "uhvatit zadnji vlak" što se tiče "Terror from The Sea", a to je bilo negdje prošle godine (oko proljeća). Mislim da si ti bio rekao da ih više nema u skladištu Tako da je sigurno dobra vijest i za one tko je propustio, a fora što na hrbatima nema brojeva, pa ovo re-editirano izdanje možemo komotno smjestit odmah pokraj knjige 1

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000