forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 20/06/2019 : 16:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Izdajem je ponovo jer je prva edicija knjige rasprodana, a ljudi koji počinju citati serijal najčešće žele pročitati pricu koja je prva izdata pa mislim da je bolje da se knjiga i dalje može kupiti



Ti znaš najbolje što ti je činiti.
Meni ovo što kažeš nema smisla, a niti je dobro ugađati razmaženim ljudima. Hoću reći, pravi kršćanin se ne obazire na ljudske želje. Samo na njihov spas.
Ali, ponavljam, ti znaš bolje, što je tebi činiti.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/06/2019 : 19:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Meni je super kad izdavači ovako naprave u slučaju kad se neki broj rasproda. Obično nažalost kod nas, kod takvih rasprodanih primjeraka, neki tamo "sastrane" onda profitiraju i dignu cijene takvih brojeva u nebesa Pa duplo više košta ili još više.

Isto mi je sjajan potez što je Marko (Fibra) napravio sa svojim TWD knjigama, isto reprint jer se rasprodalo. Da nije, ja ne bih imao svojih primjeraka i bilo bi mi žao. Tako da je ovo svakako dobar potez.

A i dodao bih da ova knjiga "Terror from The Sea" ništa ne utječe na D.J.-ov ritam izdavanja, pošto smo i prošle godine imali jednu knjigu i jednu iz druge edicije (Signature Edition). Tako imamo i ove godine, samo još + ovu "Terror from The Sea"

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/06/2019 : 19:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
dobra naslovnica. stata sto je u boji strip
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 20/06/2019 : 19:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
reem, oni to rade kad imaju računicu.
za DJ-a nisam siguran zašto to radi. ne mogu gledati DJ-a kao izdavača, nema srozanijeg stanja nego (ras)prodavati snove. nije on dužan tebi osigurati strip, ne mora se imati sve što se želi, reem.
ali, kako kažem, valjda on zna najbolje što radi, možda ipak nije tako potonuo ispod svih kriterija...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/06/2019 : 21:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
A D.J. sam zna sto i kako radi, uglavnom, covjek ima moju podrsku

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/06/2019 : 23:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ako ista, izdavanje druge edicije je financijski rizik, ali kao ljubitelju stripova meni se sviđa kad izdavač izda drugo izdanje stripa kad igrom slucaja nisam kupio prvo, pogotovo ako se radi o nečemu za sto ranije nisam ni znao, a kod Zagora na engleskom još ima takvih slučajeva kad mi se jave ljudi koji su tek otkrili naše izdanje.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/06/2019 : 12:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Danas sam si rezervirao "Alien Sagu" u SNK, ako netko nije znao, stiglo je

https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.877c36a3541148e3822dfab07fdf9210.zagor-u-s-color-edition-knjiga-7-the-alien-saga.aspx

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/06/2019 : 14:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Danas sam si rezervirao "Alien Sagu" u SNK, ako netko nije znao, stiglo je

https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.877c36a3541148e3822dfab07fdf9210.zagor-u-s-color-edition-knjiga-7-the-alien-saga.aspx


Fak!
Vec sam rezervirao sa Rubinijevom, moram ih trgnuti da vidim kakva je situacija.
Tnx za info ReemCP!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/06/2019 : 14:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
D.J. da li je Giorgio Tsoukalis rezervirao svoj primjerak?
P.S. voditelj emisije "ancient aliens",info za needucir… hmm, neabducirane. 😁👽🛸

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/06/2019 : 18:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Fak!
Vec sam rezervirao sa Rubinijevom, moram ih trgnuti da vidim kakva je situacija.
Tnx za info ReemCP!


Nema na čemu ja se prvi put zeznuo kad je D.J. poslao, opustio se skroz, reko neću zvat, samo ću doći i pokupit. Kad prva tura sve otišlo ali Reem sad zove kroz 10-tak dana sam vjerojatno ponovno u Zg-u i onda ću ići usput pokupit knjige

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/06/2019 : 23:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

D.J. da li je Giorgio Tsoukalis rezervirao svoj primjerak?
P.S. voditelj emisije "ancient aliens",info za needucir… hmm, neabducirane. 😁👽🛸


Ne znam za Giorgioa, ali sam javio SNK-u za tvoj besplatni suradnički primjerak.
Trebala bi uskoro (vjerovatno krajem slijedeceg tjedna) stići još jedna kutija u slučaju da stripovi iz zadnje umaknu. Nezgodne su ove knjige od 668 stranica, mnogo ih ne stane u kutiju. Morao sam i vaditi van jednu knjigu pri slanju jer je paket prešao limit od 66 pounda.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/06/2019 : 00:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Zagor: Terror from The Sea (2nd Edition) knjiga je u Previews katalogu za 7. mjesec. Izlazi 4.9 u Americi, ali bi u SNK-u mogla osvanuti tokom 8. mjeseca.
Evo i malo veće naslovnice.


www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 22/06/2019 00:43:47
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/06/2019 : 10:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Neka stoji i ovdje.

quote:
Zagor i Čiko upadaju u horor-triler zaposjednutog ribarskog naselja, igru potjere i osvete Caina i Wolfinghama… tu je još i svima omiljena posada Golden Baby. Sve skupa kulminira u groblju brodova nasred Atlantika… ma kud ćeš bolje. Stvarno je bilo interesantno gledati razvijanje odnosa između Zagora i Caina…. od početne netrepeljivosti do međusobnog uvažavanja i prijateljstva. Ako je Nat Murdo najbolji negativac serijala, onda je Cain najjači sporedni (epizodni) lik serijala. Cain se pojavljuje u jakim i ozbiljnim pričama (Morska strava, afrički ciklus, južnoamerički ciklus) i jednostavno je lik, za kojega čitatelj ima osjećaj, da zaslužuje biti uz Zagora u svim tim akcijskim scenama. Čiko na žalost ne može u te akcijske scene. Toga je bio svjestan Boselli, jedan od rijetkih scenarista, koji cijeni Čika, i zbog nam podaruje lijep osvrt na Čikove prave vrline, njegovu plemenitost i prijateljstvo (Kraken, str. 26).


Morska strava je priča sa kojom Zagor može lako u ring svjetskog stripa. Znao je to i D.J., kad je izabrao upravo Morsku stravu za izdavanje na najdominatnijem jeziku svijeta. Ovako je Zagor i zaslužio ući na svjetsku pozornicu. Moćno, ponosito, crtački savršeno, scenaristički jako… Da, tu su poznati lovecraftovski elementi, tu je i Cain, precrtani Solomon Kane, ali te stvari ne umanjuju jačinu priče i važnost za Zagorov serijal. Andreucci je strašno napredovao od svog debija i ovo je vjerojatno najbolje nacrtana Zagorova priča u povijesti - čist, kristalan crtež sa odličnim prikazima lica. Kapa dolje Andreucciju. Morska strava je dio većeg opusa, kojeg je Boselli zacrtao još u Osveti vudu. Prekrasan kontinuitet, kojeg se sjetio ubaciti i u »šestog« (najboljeg) Hellingena. Baza Drugdje je rezultat tog Bosellijevog ozbiljnijeg pristupa serijalu. Nadnaravne stvari u Zagorovu serijalu sada dobivaju posebnu ladicu sa »X-Dosjeima«. Priče su usklađene u jednu simfoniju, koja ima smisla, stvari teku svojim prirodnim »organskim« tokom... dobivamo čak i kronologiju i zemljovide. Zato me boli kad slušam ljude kako ne razumiju odnosno pljuju po tom Bosellijevom erudističkom pristupu u kojem je sve istraženo, pokriveno i na svom mjestu, bez trasha, bez dosadnog ponavljanja istog, ide se uvijek naprijed. Zašto bi neki radije tapkali na mjestu, to neću nikad shvatiti.

Nastavak Morske strave nas vodi već u Škotsku jer, normalno, neozbiljno bi bilo već se u sljedećoj epizodi vratiti u kućicu u Darkwood, ko da se ništa nije dogodilo epizodu prije… ne ide… ne nakon tog epskog finalnog obračuna protiv Krakena… ne nakon one zadnje Cainove vinjete…
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/06/2019 : 20:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Dobra naslovnica, iako će mi ona prva uvijek bit najdraža, možda i zato jer mi krasi zid i svaki dan je gledam

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/06/2019 : 22:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Evo jednih lijepih vijesti: nas prijatelj i suradnik Well-Bee je dobio posao kao crtac u Marvelu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 24/06/2019 : 23:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Evo jednih lijepih vijesti: nas prijatelj i suradnik Well-Bee je dobio posao kao crtac u Marvelu.



Zaslužene čestitke.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/06/2019 : 08:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Uf, ovo je velika stvar, svaka cast

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/06/2019 : 10:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Umjesto da mu Bonelli ponudi gratis penthouse u Milanu i milijun evra za posao koloriste, uzeo ga taj neki Marvel. :)

Baš sam navijao da ga zaposle u Bonelliju. Šteta, izgubili su/smo priliku da dobijemo najboljeg koloristu. Ali Well-Beeju sve najbolje u budućnosti.

Nadam se da će i dalje ostati kolorist D.J.-ovog izdanja.



Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/06/2019 : 10:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast, nadam se da je i on srećan.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/06/2019 : 15:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Cestitam, bio je marljiv kao sto mu nickname veli dobra pcelica, pa i zasluzeno mjesto u vrhu strip industrije. Ma Bonelli je specifican za primiti stranca, osim onih spanjolaca Seguro, kak mu vec ime i drugih i Kerca sad na par epizoda, ne znam tko je usao u staff sa stalnim ugovorom.
Well Bee ne zaboravi D.J.-a kad te bude trebao za nove projekte! 😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/06/2019 : 18:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Well-Beeju bolje i pase da radi za Amerikance posto mu je uzor američka škola stripa (Neal Adams i Bill Sienkiewicz), a bojat će on i dalje naše Zagor naslovnice.
Inace, pre dobar je on umjetnik da samo boja tuđe stripove. On je kompletan crtac pa je super da će imati priliku dati veci doprinos stripu.


www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 25/06/2019 : 21:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
D.J. kad će u SNK doći "Alien Saga" sa Rubinijevom naslovnom? Da ne uzimam Ferrijevu naslovnu pošto su mi ostali Epicenterovi Zagori (pa i "Lost World") sa Rubinijevom naslnovnom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/06/2019 : 22:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Gru - probaj nazvat SNK i pitaj ih, ja sam si rezervirao obje naslovnice i iduci tjedan idem po to :) mozda imaju i Rubinija, najbolje ti je nazvat i pitat.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/06/2019 : 23:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

D.J. kad će u SNK doći "Alien Saga" sa Rubinijevom naslovnom? Da ne uzimam Ferrijevu naslovnu pošto su mi ostali Epicenterovi Zagori (pa i "Lost World") sa Rubinijevom naslnovnom.


Ako ih trenutno vise nemaju, dobit će ih još ovog četvrtka.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/06/2019 : 15:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Tak su i meni napisali u mailu. Ovaj tjedan stizu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000