forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/06/2019 : 18:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Tak su i meni napisali u mailu. Ovaj tjedan stizu.


Stigli danas!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

leKrava
New Member



242 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 01/07/2019 : 15:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
D.J. sto je s ovom reklamom za Zagor board game u alien sagi?
Jel to znaci da ce Epicenter Comics imati englesku verziju igre (i ako da, pretpostavljam da ce to biti samo za americko trziste)?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/07/2019 : 07:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

D.J. sto je s ovom reklamom za Zagor board game u alien sagi?
Jel to znaci da ce Epicenter Comics imati englesku verziju igre (i ako da, pretpostavljam da ce to biti samo za americko trziste)?


Nije Epicenter izdavač Zagor igre. Pise ime izdavača na reklami. Ja sam im samo stavio besplatnu reklamu u knjigu da im pomognem.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/07/2019 : 09:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja bio jučer u Zg-u, toliko toga imao za obaviti, ali i što se tiče stripova. Na nekoliko lokacija pokupio stripove za koje sam ili osvojio aukcije ili našao na dr. mjestu, posjetio i obe striparnice.. baš sam bio umoran kad sam došao doma i nije mi se dalo ići na forum, iako me držao taj neki adrenalin, koji mi je prvenstveno pružio naš D.J. Evo o čemu se radi, a jedan drugi dio ćemo u narednom postu.








"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/07/2019 : 09:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ne moram ni opisivat kakav je osjećaj bio kad sam došao u posjed ovih krasnih knjiga, ali ne - uzbuđenju tu nije bio kraj dobio sam još nešto od D.J.-a na poklon i evo o čemu se radi (slike ispod). Čim sam to vidio, naravno da sam odmah znao o čemu se radi jer redovito pratim Solarove izvještaje o novitetima iz Italije i nisam mogao vjerovat da ja posjedujem nešto što će kod nas izaći za 4 godine, ali i da imam talijanski orginal o čemu sam isto maštao još dodatno uzbuđenje kad sam skužio da na samom kraju je poklon poster uzbuđenjima nikad kraja jučer ajme šteta što Ludens tako isto to ne radi, bome Talijani uživaju. A ja lud za tim posterima, tako da mi je ovo baš super došlo.

Ne znam kako da se zahvalim D.J.-u, ako samo kažem ono obično "hvala". Hvala mu puno na ovom poklonu, a ja ću ga i dalje podržavati u vezi njegovih projekta vezano za Zagora i nestrpljivo iščekivati svaku njegovu najavu/vijest u vezi predstojećih knjiga










"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/07/2019 : 09:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Super, Reem! Drago mi je da sam te razveselio. Bio sam u Italiji i vidio ta trenutna izdanja s posterima na kioscima i pomislio da bi to mogla biti lijepa sitnica-iznenađenje.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/07/2019 : 13:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ovo je za mene idealan dar, točno si pogodio Odlično iznenađenje, kad je Raul u SNK otišo iza i donio na pult, uh Jučer sam otvorio poster da ga vidim u punoj veličini, pa jednu sliku uslikao sa stripom čisto da se vide dimenzije. A i super im je ovaj format (kao oni nekadašnji Slobodna Dalmacija stripovi), poslikao naš najnoviji redovni i ovaj u Italiji, točno se vidi taj 1 cm razlike, šteta što i kod nas nije tako

A knjige su odlične, jedva sam ih donio do auta baš je super ideja kad unutra svaki put dobijemo i naslovnice prije početka neke priče, stvarno izdanje iz snova, što reć' drugo






"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/07/2019 : 16:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
@ReemCP

Zar nikada do sada nisi vidio neki talijanski Bonelli!?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/07/2019 : 17:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nikad uzivo, zapravo nikad niti nisam bio van HR Iako Italija nije daleko. Vidio sam samo te tal. brojeve preko interneta kad Solar postavi slike. Tako da je za mene ovo skroz nesto novo i uvijek sam mastao da imam i neki talijanski broj Zagora u kolekciji i eto, D.J. mi je to ostvario

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/07/2019 : 18:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Ja sam još devedesetih kada nije bilo interneta i mnoštva informacija kupovao povremeno talijanske Bonellije. To je bio jedini način da saznam kronologiju i usporedim sa našim izdanjima. Tada je jako puno stripova imalo u sebi na stranici ili dvije popis svih izašlih brojeva.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/07/2019 : 18:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast što se tiče popisa, ja sam prvi put vidio popis svega izašlog od ZS i LMS u onom jednom specijalu Zagora što mi je tada početkom 90-tih kupila mama na jednom od kioska, pisao sam nešto o tome u Zagor topicu: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=37611&REPLY_ID=2111915

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 08/07/2019 : 22:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Evo došla mi "Alien Saga" sa Rubinijevom naslovnicom, što reći, besprijekorno izdanje, kao i uvijek.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/07/2019 : 00:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@ReemCP, evo vidiš, nisam ni slutio da će taj mali stripic biti i tvoj talijanski prvijenac!

@ Gru, hvala!

Sad slijede Terror from The Sea drugo izdanje, pa do kraja godine i velika debeljuca “In The Jaws of Madness. The Alien Saga je mala debeljuca.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/07/2019 : 11:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
DJ, imas li jedan Zagor poster i za mene placam koliko god trazis (neki dan sam dobio iz Italije osam stripova, ali nisu nasli Zagora na kioscima jer je ovaj sa Hellingenom izgleda izasao dan ranije, moracu da zamolim prijatelja da ga potrazi po striparnicama)
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/07/2019 : 12:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

@ReemCP, evo vidiš, nisam ni slutio da će taj mali stripic biti i tvoj talijanski prvijenac!


Aha i bit će mi fora uspoređivat kad izađe i u Ludensu, jer ne znam ništa talijanskog možda naučim neke riječi. A baš mi drago da imam jedan tal. primjerak u kolekciji

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/07/2019 : 16:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
DJ s tim debeljucama uvodi novi pojam "encyclopedia Zagor americana".😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/07/2019 : 18:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

DJ, imas li jedan Zagor poster i za mene placam koliko god trazis (neki dan sam dobio iz Italije osam stripova, ali nisu nasli Zagora na kioscima jer je ovaj sa Hellingenom izgleda izasao dan ranije, moracu da zamolim prijatelja da ga potrazi po striparnicama)


Oprosti --dp-- nemam. Sto je zanimljivo na ovoj mojoj prvoj posjeti Italiji htio sam kupiti nekoliko primjeraka tog Zagora kao mali poklon/iznenadenje prijateljima. Dok sam bio u Firenci, na kioscima je bilo dosta Zagora pa sam to uzeo zdravo za gotovo i mislio si "Ma uzet cu ih kasnije u drugom gradu". Slijedece zaustavljanje nam je bilo Venecija, i tamo sam prosao 10 kisoka da nadem samo dva primjerka tog broja Zagora. Prohodao sam nekoliko kilometara na preko 30 stupnjeva i opet nista. Sin i njegov bratic trcali su za mnom dok smo "lovili" Zagore po kioscima. Bila je kul avantura...

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/07/2019 : 19:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Inace, neda mi mira ono novo izdanje Zagor-Origini. Zelim ga objaviti slijedece godine na engleskom u Signature Editionu. Integral od svih 6 prica, A4 format, tvrde korice, kvalitetni papir kao Lost World, sve naslovnice unutra i nova Rubinijeva izvana s Well-Beejevom bojom (bez urednickih kocnica i zaje***) za 300 kuna.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/07/2019 : 19:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
DJ, uzmi odmor, odi na Hawaiie okupaj se, baci koji ananas u vulkan, umilostivi bozanstva, pricekaj da vidis reakcije publike na ovu rebootiranu/updateovanu zagorovu pricu.
Koliko smo vidjeli iz previewa nije lose, ali prvo skociti, pa onda reci "hop!"… 😊
Cijena ti je vrlo primamljujuca… ostat ce mi za secernu vunu. 😋

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/07/2019 : 20:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

DJ, uzmi odmor, odi na Hawaiie okupaj se, baci koji ananas u vulkan, umilostivi bozanstva, pricekaj da vidis reakcije publike na ovu rebootiranu/updateovanu zagorovu pricu.
Koliko smo vidjeli iz previewa nije lose, ali prvo skociti, pa onda reci "hop!"… 😊
Cijena ti je vrlo primamljujuca… ostat ce mi za secernu vunu. 😋


Haha! Ma kakav odmor! Ide se naprijed u nove herojske pobjede.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/07/2019 : 20:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Inace, neda mi mira ono novo izdanje Zagor-Origini. Zelim ga objaviti slijedece godine na engleskom u Signature Editionu. Integral od svih 6 prica, A4 format, tvrde korice, kvalitetni papir kao Lost World, sve naslovnice unutra i nova Rubinijeva izvana s Well-Beejevom bojom (bez urednickih kocnica i zaje***) za 300 kuna.



Hm, ovo mi nešto zvuči poznato...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/07/2019 : 21:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

DJ tim debeljucama uvodi novi pojam "encyclopedia Zagor americana".😊



Ovom zadnjom najavom uvodi i pojam:
The infinite struggle of the American-Balkan worker class against European snobby bourgeois collectors.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 09/07/2019 : 21:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by emirem

DJ tim debeljucama uvodi novi pojam "encyclopedia Zagor americana".😊



Ovom zadnjom najavom uvodi i pojam:
The infinite struggle of the American-Balkan worker class against European snobby bourgeois collectors.




Dok te nisu otjerali iz Libellusa nisi tako govorio....

Vidiš nekad je i noga u guzicu korak naprijed.

Edited by - logo111 on 09/07/2019 21:12:10
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/07/2019 : 21:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Mene otjerali???
Ajde sinek ja sam sam prekinuo 80%+ stvari.
I onda je dosao slag na kraju.
Raspitaj se.
Najvise zbog jezika, engleskog pogotovo, i odabira izdanja i junaka.
Priznajem da cijene, osim Texa u boji s uzasno velikom vec tada, nisu bile razlog svadje.
Jer cijene onomad i nisu bile strasne. Imao si recimo 3 epizode MV-a u HC-u za 105 kn. Sasvim pristojno!!!
A danas?????

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 09/07/2019 : 21:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Mene otjerali???
Ajde sinek ja sam sam prekinuo 80%+ stvari.
I onda je dosao slag na kraju.
Raspitaj se.
Najvise zbog jezika, engleskog pogotovo, i odabira izdanja i junaka.
Priznajem da cijene, osim Texa u boji s uzasno velikom vec tada, nisu bile razlog svadje.
Jer cijene onomad i nisu bile strasne. Imao si recimo 3 epizode MV-a u HC-u za 105 kn. Sasvim pristojno!!!
A danas?????




Danas ?

Pa vidi, cijena litre Super goriva 2008.g. bila je 6,66 kn a danas je ta ista litra 10,15 kn.

Ako je to nekakva referenca..teško je za očekivati da će cijena ostalog pa i stripova biti ista.

Ali da ne odemo van teme....
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.8 seconds. Snitz Forums 2000