forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/07/2019 : 00:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by ---dp---

DJ, imas li jedan Zagor poster i za mene placam koliko god trazis (neki dan sam dobio iz Italije osam stripova, ali nisu nasli Zagora na kioscima jer je ovaj sa Hellingenom izgleda izasao dan ranije, moracu da zamolim prijatelja da ga potrazi po striparnicama)


Oprosti --dp-- nemam. Sto je zanimljivo na ovoj mojoj prvoj posjeti Italiji htio sam kupiti nekoliko primjeraka tog Zagora kao mali poklon/iznenadenje prijateljima. Dok sam bio u Firenci, na kioscima je bilo dosta Zagora pa sam to uzeo zdravo za gotovo i mislio si "Ma uzet cu ih kasnije u drugom gradu". Slijedece zaustavljanje nam je bilo Venecija, i tamo sam prosao 10 kisoka da nadem samo dva primjerka tog broja Zagora. Prohodao sam nekoliko kilometara na preko 30 stupnjeva i opet nista. Sin i njegov bratic trcali su za mnom dok smo "lovili" Zagore po kioscima. Bila je kul avantura...



Sad sam se setio svoje posete Veneciji - dok zena i copor dece (skolske, ne nase) obilazi znamenitosti grada, ja trcim na drugi kraj Venecije kroz nesnosnu guzvu (po kojoj ne mozes ni trcati zbog previse ljudi na ulicama) do striparnice ne bih li video sta imaju, jedva sam stiga nazad na vreme da mi ne pobegne grupa to jest brodic kojim smo se vracali na kopno. U toj striparnici nisam nista ni uzeo jer je sve bilo preskupo, iako sam se dvoumio da uzmem knjigu o Bleku koja je kostala pedesetak eura, ali sam vec pre toga potrosio u jednoj ogromnoj knjizari na glavnom trgu, na odseku "Mondadorija", tridesetak eura za ogromnog kolor Texa (A4) i dve knjizice o Texu takodje, kao i Oskar Mondadoijev Zagor gde je deo izdanja inace prilicno redak primerak (mozda je to i jedino takvo izdanje) "Prokletog blaga", ali crno belo, bez boje. No, moje secanje na posetu Veneciji ostalo je na izgledu odstampane google mape grada i polozajima dve striparnice na toj mapi, kao i gomile ljudi na ulicama i, naravno, stripova koje sam tamo kupio... kakvo svetogrdje prema umetnosti (ovde ne smatram Zagora delom te umetnosti :))) )
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/07/2019 : 00:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Inace, neda mi mira ono novo izdanje Zagor-Origini. Zelim ga objaviti slijedece godine na engleskom u Signature Editionu. Integral od svih 6 prica, A4 format, tvrde korice, kvalitetni papir kao Lost World, sve naslovnice unutra i nova Rubinijeva izvana s Well-Beejevom bojom (bez urednickih kocnica i zaje***) za 300 kuna.



Pretpostavljam da si ga kupio na kioscima, ja sam ga takodje dobio sa ovom turom stripova i meni se svidja Zagor u takvom ruhu, nalik modernim kolor albumima, bez obzira sto je ovde format tek malo veci od Bonellijevog standardnog formata...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/07/2019 : 00:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
No, uteha za taj Zagor poster mi je da ce ga ovaj mali koji odlazi krajem jula u Italiju da igra kosarku u nekom klinackom klubu, i koji mi je i doneo stripove, naci u nekoj striparnici ili bar naci na neki treci nacin. Jos mi je veca uteha to sto sam dobio postere uz redovne brojeve Teksa, Dilana, Natana i Mister Noa, plus nalepnice uz Teksa i Dilana... Italijani bas umeju svoje citaoce da obraduju raznim sitnicama. Kad smo vec kod tih sitnica, na znam da li si video kako izgleda dostampana originalna gigante korica unutar stripa koja se dobija uz italijanski Zagor klasik...(?)
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/07/2019 : 07:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by D.J.

Inace, neda mi mira ono novo izdanje Zagor-Origini. Zelim ga objaviti slijedece godine na engleskom u Signature Editionu. Integral od svih 6 prica, A4 format, tvrde korice, kvalitetni papir kao Lost World, sve naslovnice unutra i nova Rubinijeva izvana s Well-Beejevom bojom (bez urednickih kocnica i zaje***) za 300 kuna.



Pretpostavljam da si ga kupio na kioscima, ja sam ga takodje dobio sa ovom turom stripova i meni se svidja Zagor u takvom ruhu, nalik modernim kolor albumima, bez obzira sto je ovde format tek malo veci od Bonellijevog standardnog formata...


Da, talijanski Zagor Origini broj 1 sam kupio na kiosku dok sam se sa izdanjem za knjizare samo slikao. Inace, mislim da obicni Bonelli papir bas i ne pase za te stripove u boji. Pre hrapav je i crtez i boja ne dolaze toliko do izrazaja kao na glatkom papiru.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/07/2019 : 07:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

Kad smo vec kod tih sitnica, na znam da li si video kako izgleda dostampana originalna gigante korica unutar stripa koja se dobija uz italijanski Zagor klasik...(?)


Da, imam Zagor Classic 4. Ta original gigante korica fino izgleda. Velicine je kao i sam strip i napravljena je od sjajnog tankog kartona. Tako je napravljena da se lako moze izrezati van sa skarama, a skarice su i nacrtane sa strane.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/07/2019 : 09:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Mene otjerali???
Ajde sinek ja sam sam prekinuo 80%+ stvari.
I onda je dosao slag na kraju.
Raspitaj se.
Najvise zbog jezika, engleskog pogotovo, i odabira izdanja i junaka.
Priznajem da cijene, osim Texa u boji s uzasno velikom vec tada, nisu bile razlog svadje.
Jer cijene onomad i nisu bile strasne. Imao si recimo 3 epizode MV-a u HC-u za 105 kn. Sasvim pristojno!!!
A danas?????


MV je ujedno i njihovo najbolje izdanje. Jedino koje bi uzea prije nego original.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/07/2019 : 11:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Reem, ako hoćeš dam ti ja pokoji strani Zagor. Ili neki drugi junak ako želiš...


Ajoj Sumohrvat, već me postalo sramota primat poklone kolega shalilo6 mi poslao jednog K.Marka, pa mi se Shaner sam javio i poslao mi 7 komada što su mi falili (sam platio i poštarinu), pa jedan dečko iz Zg-a mi poklonio 3 Zagor postera sa CRŠ-a, D.J. sad sa ovim, ne znam jesam li koga zaboravio.. stvarno ima super ljudi, pogotovo u ovom strip svijetu hvala ti, možda onda jednom kad se nađemo, pa da te bar počastim

quote:
Originally posted by D.J.

Inace, neda mi mira ono novo izdanje Zagor-Origini. Zelim ga objaviti slijedece godine na engleskom u Signature Editionu. Integral od svih 6 prica, A4 format, tvrde korice, kvalitetni papir kao Lost World, sve naslovnice unutra i nova Rubinijeva izvana s Well-Beejevom bojom (bez urednickih kocnica i zaje***) za 300 kuna.


Auuu, pa to ispada svega 50 kn po epizodi uzet ću sad od LL-a, ali ako ovo bude tako sa tom cijenom, sve ep unutra u istom stripu, svakako ću isto uzet Šteta bi bilo propustit. Možda ne bi bilo loše da Amerikanci dobiju malo taj prošireni sadržaj o Zagorovom djetinstvu, u knjizi 6 su se malo već mogli upoznat s tim :)

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 10/07/2019 11:26:24
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 10/07/2019 : 21:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Nevezano za ovu temu: naručio sam i "Magic Wind - Vultur" i ostao paf!! Skoro pa sirovi Frisendini skenovi u velikom formatu, kao da gledam orginalne table. Stvarno divota i sad ne mogu dočekati "In the jaws of madness" D.J. care!!!!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/07/2019 : 08:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by sumohrvat

Reem, ako hoćeš dam ti ja pokoji strani Zagor. Ili neki drugi junak ako želiš...


Ajoj Sumohrvat, već me postalo sramota primat poklone kolega shalilo6 mi poslao jednog K.Marka, pa mi se Shaner sam javio i poslao mi 7 komada što su mi falili (sam platio i poštarinu), pa jedan dečko iz Zg-a mi poklonio 3 Zagor postera sa CRŠ-a, D.J. sad sa ovim, ne znam jesam li koga zaboravio.. stvarno ima super ljudi, pogotovo u ovom strip svijetu hvala ti, možda onda jednom kad se nađemo, pa da te bar počastim

quote:
Originally posted by D.J.

Inace, neda mi mira ono novo izdanje Zagor-Origini. Zelim ga objaviti slijedece godine na engleskom u Signature Editionu. Integral od svih 6 prica, A4 format, tvrde korice, kvalitetni papir kao Lost World, sve naslovnice unutra i nova Rubinijeva izvana s Well-Beejevom bojom (bez urednickih kocnica i zaje***) za 300 kuna.


Auuu, pa to ispada svega 50 kn po epizodi uzet ću sad od LL-a, ali ako ovo bude tako sa tom cijenom, sve ep unutra u istom stripu, svakako ću isto uzet Šteta bi bilo propustit. Možda ne bi bilo loše da Amerikanci dobiju malo taj prošireni sadržaj o Zagorovom djetinstvu, u knjizi 6 su se malo već mogli upoznat s tim :)


Haha! Reem, ispada da tebe mnogi vole, svi ti nesto poklanjaju! Valjda zato jer si veliki pozitivac.
E da, to je plan za Origini, u prosjeku 50 kuna po epizodi, u luksuznoj opremi.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/07/2019 : 08:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Nevezano za ovu temu: naručio sam i "Magic Wind - Vultur" i ostao paf!! Skoro pa sirovi Frisendini skenovi u velikom formatu, kao da gledam orginalne table. Stvarno divota i sad ne mogu dočekati "In the jaws of madness" D.J. care!!!!



E pa drago mi je da si ostao paf! Ta knjiga MW-Vultur (meni vrh klasicnog Bonellija) u tom veliko formatu mi je bila san od kad sam otvorio Epicenter Dekara, Legaz i ja smo tjednima mic po mic rucno cistili nove sirove skenove. Vrijedilo je! Hvala!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/07/2019 : 12:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Haha! Reem, ispada da tebe mnogi vole, svi ti nesto poklanjaju! Valjda zato jer si veliki pozitivac.
E da, to je plan za Origini, u prosjeku 50 kuna po epizodi, u luksuznoj opremi.


A što da kažem, ljudi su mi baš dobri na ovom forumu Jedino vidi dobro i razmisli za ovaj Origini jel ti se isplati da ne odeš u dodatni trošak. Takva cijena je zaista vrhunska za nas i mislim stvarno da nitko ne bi smio imat nikakvih prigovora. Ali i sama ideja je odlična, imat ovo na jednom mjestu, a po iskustvu i već viđenom kako ti to radiš, ne sumnjamo da će to biti još jedno sjajno izdanje

Vidio sam samo jedan komentar zasad pročitane 1ep na ovom forumu i pozitivan je:

quote:
Originally posted by dcopic

Pročitao sam prvi broj i nisam razočaran! Prije bih rekao ugodno iznenađen! Legendarna epizoda Zagor priča proširena, maštovitija, vizualno odlična... Prikazano je i kako je Zagorov otac, mladi poručnik Mike Wilding sudjelovao u masakru nad Abenakima, njegova razmišljanja i što se je točno dogodilo. Kako su se upoznali roditelji, dolazak Salomona Kinskyja i kako se je u cijelu tu priču upleo Wandering Fitzi. Priča pokriva otprilike prvih tridesetak stranica epizode Zagor priča, zanimljiva je i kada sve izađe, to bi baš mogao biti vrlo zanimljiv uvod u Zagora i njegov svijet i kako je postao to što je. Šteta što u redovnoj seriji već dugo izlaze prosječne priče prosječnog crteža i prosječnog scenarija.




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/07/2019 : 13:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Gru

Nevezano za ovu temu: naručio sam i "Magic Wind - Vultur" i ostao paf!! Skoro pa sirovi Frisendini skenovi u velikom formatu, kao da gledam orginalne table. Stvarno divota i sad ne mogu dočekati "In the jaws of madness" D.J. care!!!!



E pa drago mi je da si ostao paf! Ta knjiga MW-Vultur (meni vrh klasicnog Bonellija) u tom veliko formatu mi je bila san od kad sam otvorio Epicenter Dekara, Legaz i ja smo tjednima mic po mic rucno cistili nove sirove skenove. Vrijedilo je! Hvala!


E vidiš, to i mene zanima, zna li netko ima li Vultura još u stripovi na kvadrat?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/07/2019 : 18:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@ ReemCP, hvala! Vidjet cemo sto tocno gazde iz SBE-a kazu u vezi prava.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/07/2019 : 18:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Gru

Nevezano za ovu temu: naručio sam i "Magic Wind - Vultur" i ostao paf!! Skoro pa sirovi Frisendini skenovi u velikom formatu, kao da gledam orginalne table. Stvarno divota i sad ne mogu dočekati "In the jaws of madness" D.J. care!!!!



E pa drago mi je da si ostao paf! Ta knjiga MW-Vultur (meni vrh klasicnog Bonellija) u tom veliko formatu mi je bila san od kad sam otvorio Epicenter Dekara, Legaz i ja smo tjednima mic po mic rucno cistili nove sirove skenove. Vrijedilo je! Hvala!


E vidiš, to i mene zanima, zna li netko ima li Vultura još u stripovi na kvadrat?


Ima ih jos u SNK-u!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/09/2019 : 21:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Znam da je bilo pitanje sto se slijedece sprema od Zagora, naravno uz Zagor: In the Jaws of Madness ( Signature Edition). A evo i neočekivanog odgovora. Slijedeća knjiga je druga edicija našeg prvog Zagor omnibusa: Terror from The Sea.

Knjiga je kompletno re-editirana i naravno krasi je nova naslovnica Michele Rubinija (sa Well-Beejevom) bojom. U Americi izlazi početkom 9. mjeseca, a u SNK će stići i ranije, tokom 8. mjeseca.





D.J., jel stiglo ovo u SNK totalno sam zaboravio na ovo, pa reko da pitam.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/09/2019 : 04:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@Reem, nije još stiglo, ali trebalo bi uskoro, možda za tjedan-dva. Javit ću!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 03/09/2019 : 08:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Gru

Nevezano za ovu temu: naručio sam i "Magic Wind - Vultur" i ostao paf!! Skoro pa sirovi Frisendini skenovi u velikom formatu, kao da gledam orginalne table. Stvarno divota i sad ne mogu dočekati "In the jaws of madness" D.J. care!!!!



E pa drago mi je da si ostao paf! Ta knjiga MW-Vultur (meni vrh klasicnog Bonellija) u tom veliko formatu mi je bila san od kad sam otvorio Epicenter Dekara, Legaz i ja smo tjednima mic po mic rucno cistili nove sirove skenove. Vrijedilo je! Hvala!



I zato vas molimo da ako nam je neki detalj promakao imate razumevanje, jer obnevidesmo sa ciljem da to bude što bolje.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 03/09/2019 09:29:57
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/09/2019 : 10:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

@Reem, nije još stiglo, ali trebalo bi uskoro, možda za tjedan-dva. Javit ću!

Super slučajno sam se sjetio toga da nešto mora izaći i da si spominjao negdje ovo vrijeme. A bome vrijeme leti, već 9.mjesec

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/09/2019 : 20:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

@Reem, nije još stiglo, ali trebalo bi uskoro, možda za tjedan-dva. Javit ću!

Super slučajno sam se sjetio toga da nešto mora izaći i da si spominjao negdje ovo vrijeme. A bome vrijeme leti, već 9.mjesec


Leti, leti, jos malo (3 mjeseca) pa ce izaci i mrcina In the Jaws of Madness!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/09/2019 : 21:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ta mrcina se posebno čeka a i vrijeme izlaženja ne može bit bolje, taman za pod bor kako smo pričali

D.J., htio bi još nešto pitat, ali ne bi htio da se pomisli da ja nešto sugeriram, čisto ono fan-ovsko pitanje

Jesi li razmišljao u budućnosti objaviti priču "Ratnik Pekot"?
Link na recenziju: https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-852-854-ratnik-pekot/926/

Zadnja priča koju sam pročitao i oduševila me Vidim da je i King jako voli, mnogi komentiraju da je Toninelli tu na vrhuncu, možda njegova naj priča. Iz nečega naizgled već viđenog i "prožvakanog" (vatrena voda i indijanci) napravio je vrhunsku priču onakav Zagor kakvog ga volimo i dan danas a i Solar je napisao sjajnu kontrarecenziju, možda bi se i njegov tekst (ako se on složi), mogao iskoristit u jednom od uvoda.

Ali ovo je samo jedan prijedlog, priča koja možda naizgled i nije nešto poznata, ali rastura

U extri brojevi:

Zagor Extra
262: Vatrena voda (od 17 str.)
263: Ratna staza
264: Trgovci oružjem
265: Tajna jedne karte (do 23 str.)

Scenarist: Marcello Toninelli
Crtač: Gallieno Ferri


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/09/2019 : 21:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam više od ikoga živog, jer tada ide ono slavno Đurino:
"Adio, Marinko, odo' ja u penziju!"

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/09/2019 : 21:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Pekot je odličan, čistokrvan, realan.
Iako su mi najdraže fantastične Zagijeve priče, ova je baš posve dobra.
Nije kao patetična limunada tipa Zimske zmije koju svi vole.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/09/2019 : 21:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, prica je bas dobra, Zagor potucen, u bezizlaznoj situaciji, tocno te tjera da citas i vidis kako ce se to sve rasplesti. Dosta neprijatelja u jednoj prici, sastanak poglavica, oni Zagorovi monolozi.. Imamo svega ovdje i finale na kraju

Edit: i sjajni Ferri naravno ovdje :)

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 03/09/2019 21:32:19
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/09/2019 : 17:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Jedva čekam više od ikoga živog, jer tada ide ono slavno Đurino:
"Adio, Marinko, odo' ja u penziju!"


Nemoj me zamajavati! Kakva penzija, In the Jaws of Madness je tek pocetak, jos smo mladi!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/09/2019 : 17:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Aha, prica je bas dobra, Zagor potucen, u bezizlaznoj situaciji, tocno te tjera da citas i vidis kako ce se to sve rasplesti. Dosta neprijatelja u jednoj prici, sastanak poglavica, oni Zagorovi monolozi.. Imamo svega ovdje i finale na kraju

Edit: i sjajni Ferri naravno ovdje :)


Jako dobra prica. Nije mi jos u planu i nije mi bas vrh, ali zadnji put sam je citao prije 10 godina. Mozda bi mi sad bila jos bolja.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000