forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/09/2019 : 17:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Cuo sam dobre vijesti: Terror from the Sea (2nd Edition) knjige su danas stigle u SNK-u. Znaci tocno na dan kad izlazi i u Americi!


www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/09/2019 : 17:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Cestitam, sta drugo nego svjetska promocija!
Cestitam izdavacu i suradnicima koji su ovo realizirali.
Btw tek drugi tjedan cu dobiti svoju alien sagu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/09/2019 : 19:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Curunir

Jedva čekam više od ikoga živog, jer tada ide ono slavno Đurino:
"Adio, Marinko, odo' ja u penziju!"


Nemoj me zamajavati! Kakva penzija, In the Jaws of Madness je tek pocetak, jos smo mladi!



Možda ti jesi, ali ja odo' u penžjun
Meni je ovo Sveti gral, nikakvi ostali bonelijanci, superamerikenjci, BD žabarijanci… ništa to sve, nula bodova prema ovome, a ti si ga omogućio u najboljemu mogućem galaktičko-vaseljenskom izdanju, tako da je to Ultima Thule, Ragnarok i kraj priče.
Sve je ostalo antiklimaksterij

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/09/2019 : 19:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Jako dobra prica. Nije mi jos u planu i nije mi bas vrh, ali zadnji put sam je citao prije 10 godina. Mozda bi mi sad bila jos bolja.

Ja sam je po prvi put citao nedavno i izvrsna je, vidim po komentarima drugih da im je isto dobra ali ti idi po svom planu kako si ti zamislio, dosad je sve bilo kako treba i samo tako nastavi

Odlicno da je i ovo vec stiglo u SNK i fora kako je ispalo da su isti datumi ovdje i u Americi

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/09/2019 : 21:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Cestitam, sta drugo nego svjetska promocija!
Cestitam izdavacu i suradnicima koji su ovo realizirali.
Btw tek drugi tjedan cu dobiti svoju alien sagu.



Bome si se nacekao!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/09/2019 : 21:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Jako dobra prica. Nije mi jos u planu i nije mi bas vrh, ali zadnji put sam je citao prije 10 godina. Mozda bi mi sad bila jos bolja.

Ja sam je po prvi put citao nedavno i izvrsna je, vidim po komentarima drugih da im je isto dobra ali ti idi po svom planu kako si ti zamislio, dosad je sve bilo kako treba i samo tako nastavi

Odlicno da je i ovo vec stiglo u SNK i fora kako je ispalo da su isti datumi ovdje i u Americi


Bit ce super ako i In the Jaws of Madness (Signature Edition) stigne u isto vrijeme na datum izlaska, 4.12.. Ne mora na isti dan, ali da ne zakasni za Amerikom. Pokusat cemo to izvesti...

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/09/2019 : 21:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by emirem

Cestitam, sta drugo nego svjetska promocija!
Cestitam izdavacu i suradnicima koji su ovo realizirali.
Btw tek drugi tjedan cu dobiti svoju alien sagu.



Bome si se nacekao!


Strip mi je bio na odiseji.
Samo za info, poklonio braticu alien sagu, a on na facebooku stavio slike i jave mu se ljudi koji zive u US, bili su davno zivjeli u BiH i pitali za epicentrove stripove preko njega,gdje mogu kupiti itd, ljudi se zazeljeli stripova iz djetinjstva, pa im je ovo prilika da ih sad citaju i na engleskom. Eto sta ti je nostalgija.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/09/2019 : 23:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by emirem

Cestitam, sta drugo nego svjetska promocija!
Cestitam izdavacu i suradnicima koji su ovo realizirali.
Btw tek drugi tjedan cu dobiti svoju alien sagu.



Bome si se nacekao!


Strip mi je bio na odiseji.
Samo za info, poklonio braticu alien sagu, a on na facebooku stavio slike i jave mu se ljudi koji zive u US, bili su davno zivjeli u BiH i pitali za epicentrove stripove preko njega,gdje mogu kupiti itd, ljudi se zazeljeli stripova iz djetinjstva, pa im je ovo prilika da ih sad citaju i na engleskom. Eto sta ti je nostalgija.


Bas lijepo!😊

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/09/2019 : 23:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@D.J. - kako god bude, nemoj se opterecivat datumom, samo nariktaj da bude prije Bozica

@Emirem - lijepa prica, zapravo podsjetio si me na jednu kratku anegdotu koju je D.J. ispricao u ovoj temi: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=46244&REPLY_ID=1883839

Procitao sam cijelu temu jos tamo 2017. pa mi ovo ostalo u sjecanju

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/09/2019 : 16:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Znam da je bilo pitanje sto se slijedece sprema od Zagora, naravno uz Zagor: In the Jaws of Madness ( Signature Edition). A evo i neočekivanog odgovora. Slijedeća knjiga je druga edicija našeg prvog Zagor omnibusa: Terror from The Sea.

Knjiga je kompletno re-editirana i naravno krasi je nova naslovnica Michele Rubinija (sa Well-Beejevom) bojom. U Americi izlazi početkom 9. mjeseca, a u SNK će stići i ranije, tokom 8. mjeseca.





D.J., jel stiglo ovo u SNK totalno sam zaboravio na ovo, pa reko da pitam.



Hoćeš li uzeti i treće izdanje kad i ako ga bude?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/09/2019 : 17:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hoću Valtere Zašto? Zato što je to D.J. Čovjek je prvenstveno fan i radi odličan posao. Pa pogledaj samo zadnju knjižurinu od skoro 700 stranica u koloru i kod njega to košta samo 230 kn ako sam dobro zapamtio. Kod nekih crno/bijeli stripovi sa 3x manje stranica dođu više. Čovjek je stvarno fer i kako ga ne podržat. A i ritam nije strašan da se ne može pratit.

PS. uzeo sam i knjigu 5 (1000 faces of fear) u tri verzije i uopće ne žalim

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 05/09/2019 17:53:11
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/09/2019 : 21:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Evo stigli i meni maloprije akronijanci na policu i krcka polica lagano,savija se😁...
Super izgleda,bas sam se uvijek pitao kako toliko stranica moze biti zalijepljeno za hrbat,a da nema znakova pucanja,odljepljivanja i slicnih kerefeka.
Izdanje je bas ekstra.
A u reklami za ludilo od Madnessa je prognozirano jos vise stranica,zar ne?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/09/2019 : 21:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

..bas sam se uvijek pitao kako toliko stranica moze biti zalijepljeno za hrbat,a da nema znakova pucanja,odljepljivanja i slicnih kerefeka.

D.J. pomiče granice

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/09/2019 : 22:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Taman ga je Trump angažirao da pomakne malo Novu Englesku do Grenlanda.
Barem flomasterom.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/09/2019 : 22:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Evo stigli i meni maloprije akronijanci na policu i krcka polica lagano,savija se😁...
Super izgleda,bas sam se uvijek pitao kako toliko stranica moze biti zalijepljeno za hrbat,a da nema znakova pucanja,odljepljivanja i slicnih kerefeka.
Izdanje je bas ekstra.
A u reklami za ludilo od Madnessa je prognozirano jos vise stranica,zar ne?




ITJOM ce imati nesto manje stranica, oko 580, ali ce biti mnogo masivniji, to je veliki format, pravi gigant.
Mislim da ce AS ostati Igorovo izdanje s najvise stranica zauvijek.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/09/2019 : 14:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by emirem

Evo stigli i meni maloprije akronijanci na policu i krcka polica lagano,savija se😁...
Super izgleda,bas sam se uvijek pitao kako toliko stranica moze biti zalijepljeno za hrbat,a da nema znakova pucanja,odljepljivanja i slicnih kerefeka.
Izdanje je bas ekstra.
A u reklami za ludilo od Madnessa je prognozirano jos vise stranica,zar ne?




ITJOM ce imati nesto manje stranica, oko 580, ali ce biti mnogo masivniji, to je veliki format, pravi gigant.
Mislim da ce AS ostati Igorovo izdanje s najvise stranica zauvijek.


Koji format je najavio,A4?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/09/2019 : 15:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Isti kao "The Lost World".

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/09/2019 : 20:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Isti kao "The Lost World".


Ludilo! Akhm..Madneeesss!🤯🤖

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/09/2019 : 21:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Taman ga je Trump angažirao da pomakne malo Novu Englesku do Grenlanda.
Barem flomasterom.



www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/09/2019 : 21:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by ReemCP

Isti kao "The Lost World".


Ludilo! Akhm..Madneeesss!🤯🤖


Da, bit ce to najmasovnija Zagor knjiga dosad izdata na svijetu.
No imat ce "samo" 540 stranica jer mi Talijani nisu odobrili ono sto je trebalo ici na jos dodatnih 40 stranica.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/09/2019 : 21:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by ReemCP

Isti kao "The Lost World".


Ludilo! Akhm..Madneeesss!🤯🤖


Da, bit ce to najmasovnija Zagor knjiga dosad izdata na svijetu.
No imat ce "samo" 540 stranica jer mi Talijani nisu odobrili ono sto je trebalo ici na jos dodatnih 40 stranica.


Sta je to trebalo biti u tih 40 stranica?
Hommage "At the Mountains of Madness"-u i zbog broja stranica,formata i svoje tezine mogla bi se smatrati kultnom poput Necronomicona od H.P.Lovecraftea. Brrr...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 11/09/2019 21:39:22
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/09/2019 : 22:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@Emirem, ne na kraju knjige htio sam staviti dva kratka stripa koja je Muran nedavno nacrtao po scenariju takoder nasa dva covjeka. Lijepo smo sve pripremili i ocistili, ali naravno nisu dozvolili da se stave u knjigu posto su to price van njihove (SBE) kuhinje, a ruku na srce, price su dosta drugacije od onoga na sto smo navikli. Muranov crtez je fantastican.
Pred tjedan, dva su te dvije Zagor price izasle u Kragujevcu u fanzinu, samo sto je verzija koju smo pripremili na engleskom jos ispeglanija.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/09/2019 : 22:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Mislim da ce AS ostati Igorovo izdanje s najvise stranica zauvijek.


Da, koliko znam, AS i ITJOM su najduže Zagorove priče mislim da im je najbliži po dužini Kandrax 1, ali i ona priča sa onim lordom - btw, meni odlična avantura: https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-769-773-opklada-za-strah/781/.

Jedino ih po broju stranica može prestić' ako D.J. napravi u istoj knjizi nekakvu kombinaciju redovne serije-specijalca ili sl., neke priče koje su povezane na neki način i stavi ih u istu knjigu

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/09/2019 : 22:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Rekoh, mislim da ce AS ostati s najvecim brojem stranica, ali daleko od toga da ce biti najmasivnija, najveca.
No, ni Igor ne zna sto mu sve moze pasti na pamet.
Ne bi me iznenadila ni Zagorova verzija ilustrirane Biblije, pa jos s vise zavrsetaka kao u Mikijevu almanahu.
A da ne govorim o mutiverzumima u kojima bi se i Bog izgubio, kad vec nije Nathan Never.
S Igorom je naprosto sve moguce, dok mu zena to dopusta.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/09/2019 : 22:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Curunir

Taman ga je Trump angažirao da pomakne malo Novu Englesku do Grenlanda.
Barem flomasterom.






The Revenge of Sharpie, Vol. 2.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.79 seconds. Snitz Forums 2000