forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MojStrip #28
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 08/11/2017 : 23:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Culture vulture, nastupaš degutantno. No, znam koliko si isključiv i kako nema smisla uvjeravati tebe, koji ima bogovski cv (nimalo snobovski) u razumne namjere. Ili ne želiš shvatiti što ja govorim, ili namjerno kontriraš, a jasno ti je sigurno. Isto tako, u profilu se vidi čime se bavim, tako da ti je to otkriće zašto sam se uvrijedio samo dokaz kako ti je lijeno provjeriti s kim vodiš diskusiju (dapače, opominješ ga). A za to što mi ide, a što ne ide se ne brini.


Da, naravno, kad ti posve bezrazlozno vrijedjas Juricu, cak i nakon sto sam ti rekao da pustis covjeka na miru, ti si "gorljiv i ostar, i to ne samo anonimno preko tastature".
Kad ja, medjutim, branim svog frenda - A) iako s njim ne dijelim nijedan svjetonazorski stav, ja sam "iskljuciv" i B) iako se s tobom samo igram, "nastupam degutantno".
Ajde ti ponovno procitaj ovaj razgovor, porazmisli o tome tko ga je zapoceo i kakvim ga je rijecima vodio (Jurica ti ih je vec citirao), preispitaj malo svoje "razumne namjere" i sto tebe zapravo muci (ciji to "snobizam" i zasto) i ohladi malo. Ili, sto bi meni bilo draze - nastavi biti "gorljiv i ostar", ali dopusti i drugima da ti uzvrate istom mjerom.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 08/11/2017 : 23:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

quote:
Originally posted by vice

Culture vulture, nastupaš degutantno. No, znam koliko si isključiv i kako nema smisla uvjeravati tebe, koji ima bogovski cv (nimalo snobovski) u razumne namjere. Ili ne želiš shvatiti što ja govorim, ili namjerno kontriraš, a jasno ti je sigurno. Isto tako, u profilu se vidi čime se bavim, tako da ti je to otkriće zašto sam se uvrijedio samo dokaz kako ti je lijeno provjeriti s kim vodiš diskusiju (dapače, opominješ ga). A za to što mi ide, a što ne ide se ne brini.


Da, naravno, kad ti posve bezrazlozno vrijedjas Juricu, cak i nakon sto sam ti rekao da pustis covjeka na miru, ti si "gorljiv i ostar, i to ne samo anonimno preko tastature".
Kad ja, medjutim, branim svog frenda - A) iako s njim ne dijelim nijedan svjetonazorski stav, ja sam "iskljuciv" i B) iako se s tobom samo igram, "nastupam degutantno".
Ajde ti ponovno procitaj ovaj razgovor, porazmisli o tome tko ga je zapoceo i kakvim ga je rijecima vodio (Jurica ti ih je vec citirao), preispitaj malo svoje "razumne namjere" i sto tebe zapravo muci (ciji to "snobizam" i zasto) i ohladi malo. Ili, sto bi meni bilo draze - nastavi biti "gorljiv i ostar", ali dopusti i drugima da ti uzvrate istom mjerom.



Očito je da ga braniš jer to tvoje "pusti ga na miru" je na razini djece koja se igraju na ulici pa netko povrijedi nečijeg prijatelja. Samim time, guraš svoje kao što ja guram svoje. Ponašaj se ti kako god želiš, ali ću ti isto tako reći kakav si, kao što ćeš i ti meni. Ljepota rasprave.

Poslušaj ti Juričinu rečenicu u podcastu pa onda mirno reci kako ona nije ni po čemu uvredljiva. Naravno da se mene osobno ne tiče, i naravno da bi 99 % ljudi prešlo preko nje. No, eto, ja sam je se uhvatio kao pijan plota.

Možemo mi ovo razvlačiti dokle god želiš, i dolaziti do inih zaključaka o vlastitim vrlinama i manama. Ja ti nisam igračka pa da se ti sa mnom, dječarcem, poigravaš, neka si desetljeće i kusur ispred.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 08/11/2017 : 23:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ja ti nisam igračka pa da se ti sa mnom, dječarcem, poigravaš, neka si desetljeće i kusur ispred.



Postao si od igracke pravi djecarac? Znaci pronasao si oca i spasio ga iz utrobe kita? Cestitam. A sad laku noc i dosta vise.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 08/11/2017 : 23:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

quote:
Originally posted by vice

Ja ti nisam igračka pa da se ti sa mnom, dječarcem, poigravaš, neka si desetljeće i kusur ispred.



Postao si od igracke pravi djecarac? Znaci pronasao si oca i spasio ga iz utrobe kita? Cestitam. A sad laku noc i dosta vise.




Tu se bar slažemo. Dosta više.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 09/11/2017 : 00:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Amen!
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 10/11/2017 : 13:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote


Zasto vise nema 'Veselog bilja'?

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 10/11/2017 : 13:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
ovo bi vjerojatno bilo pametnije odgovarati privatnim porukama kako ne bih do kraja uništio već i ovako dobro poljuljanu vjeru pratitelja ove teme u moje psihičko zdravlje, ali evo: nisam skoro ništa crtao zadnjih mjeseci jer svo slobodno vrijeme ulažem u vježbanje klavira za svoj novoosnovani jazz bend.

and i'm not even making that shit up ;-)

***

inače, u pravu si da se i moja filozofska kriza produbila i da više ne uspijevam podnositi krajnje posljedice dosljednog primjenjivanja relativizma.

ontološki ne mogu prihvatiti takvu poziciju, ali istovremeno ne uspijevam ni pomiriti epistemološka ograničenja spoznaje sa bilo kakvim zdravim sustavom kojem bih mogao vjerovati.

valjda ćeš se nekad još pojaviti u Hrvatskoj da mi daš kakvu sugestiju...
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 10/11/2017 : 15:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jurica

ovo bi vjerojatno bilo pametnije odgovarati privatnim porukama kako ne bih do kraja uništio već i ovako dobro poljuljanu vjeru pratitelja ove teme u moje psihičko zdravlje, ali evo: nisam skoro ništa crtao zadnjih mjeseci jer svo slobodno vrijeme ulažem u vježbanje klavira za svoj novoosnovani jazz bend.

and i'm not even making that shit up ;-)


Predobro. Koji stil jazza svirate?

quote:
inače, u pravu si da se i moja filozofska kriza produbila i da više ne uspijevam podnositi krajnje posljedice dosljednog primjenjivanja relativizma.
ontološki ne mogu prihvatiti takvu poziciju, ali istovremeno ne uspijevam ni pomiriti epistemološka ograničenja spoznaje sa bilo kakvim zdravim sustavom kojem bih mogao vjerovati.
valjda ćeš se nekad još pojaviti u Hrvatskoj da mi daš kakvu sugestiju...



U Hrvatsku me moze dovesti samo force majeure, a i tada samo na toliko vremena koliko mi treba da obavim sto vec moram. Ali i nemam nikakvih posebnih sugestija, niti smatram da su vise ikome potrebne. Imamo tu srecu ili nesrecu da zivimo u vremenu u kojem su se filozofski sukobi spustili iz glava na ulice pa apologeti vise nikome ne trebaju.
U doba u kojem ne samo da se vode razgovori tipa:
- Ako se ja, kao cis muskarac, poseksam s transeksualkom, je li to gay seks?
- Nije, jer je ona zena.
- Ali nekako mi se cini da kad je neciji penis u meni, muskarcu, to ipak jest gay.
- Nije, jer je to zenski penis.
nego i ako ne prihvacas postojanje zenskog penisa mozes zavrsiti u zatvoru, ili barem biti otpusten s posla... bilo kakva apologetika je suvisna.
Drugim rijecima, nije vrijeme za filozofske rasprave - vrijeme je za jazz i veselo bilje. Uzivajmo u takvim stvarima dok jos postoje.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 10/11/2017 15:46:14
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 02/04/2018 : 11:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kaj sam ostao usamljen u praćenju mojstripa?
Jurica je obznanio da je otplovio u jazz vodovod, ali mojstrip uspješno plovi dalje.
Doduše fale neki autori kao na prvom mjestu dupli i još prvijem Sonjička, no ipak je tu Macan koji predvodi jake snage stripa, tako da se isplati baciti pogled.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 02/04/2018 : 12:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Ja pratim. Za platformu koja zivi iskljucivo na entuzijazmu i dobroj volji autora i vec je dobrano zagazila i u cetvrtu godinu postojanja, mislim da se dobro drzi. To sto prisutnost autora varira, ja gledam s pozitivne strane - ako stvar prezivljava i bez angazmana izvornih autora, znaci da ima nekakav svoj zivot, brend, je ne sais quoi...

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

K.R.
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 15/12/2012

Posted - 02/04/2018 : 12:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit K.R.'s Homepage  Send K.R. a Private Message  Reply with Quote







Edited by - K.R. on 12/12/1989 14:12:13
http://www.kostjaribnik.com
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 02/04/2018 : 22:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Kaj sam ostao usamljen u praćenju mojstripa?
Jurica je obznanio da je otplovio u jazz vodovod, ali mojstrip uspješno plovi dalje.
Doduše fale neki autori kao na prvom mjestu dupli i još prvijem Sonjička, no ipak je tu Macan koji predvodi jake snage stripa, tako da se isplati baciti pogled.




Prati se. Prati. Samo, očigledno, svatko prati za sebe...
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 08/05/2018 : 22:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Sramota me priznati, ali tek sam danas bacio oko na najnovije izdanje.
Opet poneki fale, uglavnom isti dezerteri i šverceri, no i bez njih se sakupilo more stranica.
Da su i oni nabacili pokoju, ne bi se dalo sve izlistati u jednoj noći.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 02/06/2018 : 16:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Umorni uredniče, da ne biš slučajno!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 02/07/2018 : 23:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Malo se skratila ekipa.
To zbog sp-a ili ljetnih praznika?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 02/07/2018 : 23:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ubi me ovaj tabletić.


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam

Edited by - ivi skoj on 02/07/2018 23:41:17
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 04/08/2018 : 15:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Macanov strip me podsjetio na jedan vic, ali mi ga se ne da natipkavati jer ionako nema baš više čitatelja na ovoj temi.
Igor mi je čudno spremio u istu jakosnu skupinu Janjevce, Šiptare i cigane.
Valjda je politički sve korektno.
Coyle ko Coyle, žuto bijelo u boji.


Kad će se Jurica i Dupli povratiti?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 01/09/2018 : 11:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Još smo samo Coyle i ja ostali na braniku stripovine.
Doduše Coyle je trenutno u nezavidnom položaju, ali nadamo se u nastavku pobjedi dobra nad zlom.
Valjda će našstrip dogurati do broja 50 iako su se nadvili crni oblaci, šteta.
Naravno puno se napravilo u 45 broja, tako da ako bi bili pošteni za jedan ovakav projekt čudo.
Ja kao posljednji vjerni pratioc sa ovog foruma se iskreno nadam da je ovo samo trenutak slabosti i da bumo nastavili druženje i dalje.
Ako imam pravo na posljednju želju, onda ako projekt Jurica strip ode u nezasluženu penziju jedan selfi svih likova koji su nas uveseljavali svakog prvog u mjesecu, a da nije plaća.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 01/09/2018 : 16:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Niti ti jedini pratioc, ti samo jedini vjerno komentiraš.
Znat će Jurica najbolje, ali po meni ne treba Moj strip gasiti, nego objaviti ono što ima, pa makar to nekog mjeseca bio i jedan blip. Ali tko će se s tim zafrkavati.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 01/11/2018 : 10:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nije loše da je Jurica odlučio nastaviti dalje sa projektom.
Ipak je jazz previsoka stepenica za njega, pa neka se drži mojstriparenja.
U najnovijem izdanju znatno proširen broj autora, a uz vodič kako do sigurne mirovine u stripu nemere biti loše.
Svi smo mi Jurica i još da je Macana i podcastova život bi bio zabavniji.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



716 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 01/11/2018 : 12:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message  Reply with Quote

Šta bi? Ipak se ide dalje sa MojStripom???!!!!
To neki novi info???

STRIP VESTI svakodnevno na www.stripvesti.com i www.facebook.com/StripVesti • Homepage www.zmcomics.com
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 07/11/2018 : 11:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Mogu reći da me je El Ninjo prilično obradovao u ovom broju MojStripa. Možda, ipak, ima neke nade za oporavak ovog izdanja!
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 03/12/2018 : 15:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Novi broj Mojstripa je od 01.12. na webu.U ovom broju je cak pet stripova.Jos dva broja i kraj.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 03/12/2018 : 23:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Kraj čega? MojStripa!?
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 04/12/2018 : 00:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Kraj čega? MojStripa!?


da
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000