forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Bob Morane
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/01/2015 : 01:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ributirali ga tj. pomodernili:

http://www.fanadefantasy.fr/2014/10/bd-le-retour-de-bob-morane-en-2015-chez-le-lombard.html

Ja sam fetišist papira!

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 10/01/2015 : 12:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da je to postalo trend da se junaci starih serijala reaktiviraju.

Kod nas malo poznati Tif et Tondu i negativac Choc u zanimljivom albumu:
http://www.dupuis.com/choc/bd/choc-les-fantomes-de-knightgrave/35977

A pored toga stari junaci u rukama novih crtača imaju nastavke:
Asterix, Lucky Luke, Boule et Bill, Blake et Mortimer, Krcko itd.




Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/01/2015 : 13:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Bob Morane je jedan od najbesmislenijih i najbezveznijih stripova koje sam ikad čitao, ali ne znam zašto ovo me ipak zanima. Možda jer trenutno čitam predmooreovski swamp thing pa me pere trash faza.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/01/2015 : 13:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bob Morane mi je bija drag strip ali davno ga nisam čita tako da ne znam kako bi mi sad pasa.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2629 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 10/01/2015 : 13:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Bob Morane je i meni bio drag strip i volio sam ga čitati u Stripoteci i Gigantu.
Nisam ga čitao u zadnjih 25 godina i ne znam da li bih ga mogao čitati danas, ali bih volio pročitati ovaj reboot.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 10/01/2015 : 13:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Bob Morane je strip koji sam čitao u Gigantu, početkom 80-ih godina, uglavnom su to bile Vanceove epizode, iz 70-ih godina. Istovremeno je objavljivan i Bruno Brazil istog autora (kojeg je nacrtano značajno manje epizoda od Moranea!),a oba stripa su stvarana istovremeno u Vanceovoj crtačkoj produkciji. Znam samo da me se ni jedan strip nije posebno dojmio, jer su, jednostavno, bili preslični. Kao da sam čitao crnokosog Bruna Brazila, odnosno plavokosog Boba Moranea! Jedna defektna percepcija, zasigurno kvalitetnih stripova, koje bih danas, vjerujem, čitao sa sasvim drukčijim stavom, odmakom u godinama, posebice u remake izdanju, s otklonom od duboko usađenog Vanceovog grafizma.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/01/2015 : 14:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sve si pokvarija zadnjom rečenicom

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000