forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 17/06/2017 : 21:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
zasto stinky svaki put kad se pojavi, dan-dva nakon toga kad navratim na forum se crveni?

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/06/2017 : 22:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

di je jaki nesta? ne vidin da se crveni?



Nakon ustaškog pozdrava nema više povratka na forum.
kao što sam već rekao - nulta tolerancija na ustaštvo i slične idiotarije.
I samo mi nemojte sad sa pričom "ma nije on to tako mislio" @ co. Mislio je.
I nađite mi jedan (normalan) forum di netko može urlati Sieg Hail i slične gluposti a da ga se ne udalji.


Nema smisla zbog toga ga trajno izbaciti kad je to rekao upravo i samo zato ga izbaciš. Ja sam ga vratio na forum.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/06/2017 : 22:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ma sve pet, samo nek se drži onoga što je napisao u isprici

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/06/2017 : 23:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

zasto stinky svaki put kad se pojavi, dan-dva nakon toga kad navratim na forum se crveni?



Zato jer očito ne zna normalno komunicirat na forumu, bez uvreda.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 18/06/2017 : 00:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Evo Rupica je to stručno objasnija
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/06/2017 : 00:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Prekinite.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 01/07/2017 : 07:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Moderator solar mi je poslao PM:


quote:
Pravila su jasna, trebaš maknuti avatar.

8. Postavljanje avatara koji su u bilo kakvoj vezi sa stavkom 4 nije dozvoljeno. Takodjer, zabranjeni su avatari sa grbovima naših starih i novonastalih država, kao i nacionalni sportski grbovi. Klubski grbovi su dozvoljeni, bez obzira ako imaju jedan dio prekriven zastavom, iz jednostavnog razloga sto imaju sasvim drugo značenje od pomenutih zabranjenih.
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32168



Kako sam ja malo glup, to mi nije jasno jer ne vidim da se moj avatar po bilo kojoj osnovi kosi s pravilima foruma:


quote:
4. NAJSTROŽE JE ZABRANJENO BILO KAKVO ILI IKAKVO RASPRAVLJANJE O POLITICI, LJUDIMA IZ POLITIKE, UBOJSTVIMA, ATENTATIMA, MAFIJAŠKIM OBRAČUNIMA, O CRKVI, INKVIZICIJI. OTVARANJE TOPICA KOJI KOMENTIRAJU GORE NAVEDENE TEME, POGOTOVO PREVIRANJA IZ BALKANSKIH, A I OSTALIH RATOVA ILI BILO ČIME ŠTA ITI MALO MIRIŠE NA POLITIKU ILI SE NASLANJA NA NJU ILI ĆE MOŽDA ZAMIRISATI. AUTOR POLITIČKOG TOPICA DOBIJA BAN, A AKTIVNI SUDIONICI ISTOG TOPICA KOJI KOMENTIRAJU NASLOV ISTOG NEUKUSNIM I NEUMJESNIM PRIMJEDBAMA KOJI POTIČU NA MRŽNJU ILI UVREDE DOBIJAJU TAKOĐER BAN.



Ne raspravljam ni o čemu, a nema ni nikakvih grbova, jer ulična tabla nije grb!.

Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 01/07/2017 : 07:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
EDIT 2: Solar je sad objasnio tako da ono sto sam pisala ne stoji.

Edited by - Mrkva on 01/07/2017 08:22:08
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/07/2017 : 08:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
8. Postavljanje avatara koji su u bilo kakvoj vezi sa stavkom 4 nije dozvoljeno.

Što ovdje nije jasno?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 01/07/2017 : 08:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Na koji način svojim avatarom raspravljam "O POLITICI, LJUDIMA IZ POLITIKE, UBOJSTVIMA, ATENTATIMA, MAFIJAŠKIM OBRAČUNIMA, O CRKVI, INKVIZICIJI."

Ili na koji način možda komentiram "GORE NAVEDENE TEME, POGOTOVO PREVIRANJA IZ BALKANSKIH, A I OSTALIH RATOVA ILI BILO ČIME ŠTA ITI MALO MIRIŠE NA POLITIKU ILI SE NASLANJA NA NJU ILI ĆE MOŽDA ZAMIRISATI".

Možda na tvojoj razini logike i razumijevanja stvari nije jasno što je to rasprava o politici a što komentiranje, no to nije moj problem.

Bilo koji avatar nije nikakva rasprava a ni komentar, onako kako se komentar uvriježeno shvaća, tek se može simbolički referirati na nešto i simbolički odražavati određeni stav onog tko ga stavlja, u ovom slučaju mene.

Ja dakle ništa ne komentiram niti o nečemu raspravljam, tek vizualno simbolički izražavam svoj stav.

Pretpostavljam da ti je ovo previše i nerazumljivo, ali tu ti ne mogu pomoći.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/07/2017 : 08:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Uvrede na moj račun opraštam.

Za ovakvo kršenje pravila ide automatski ban ali smatram da je bolje prvo upozoriti.
Još uvijek imaš vremena maknuti avatar i tako riješiti problem.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 01/07/2017 : 09:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Evo, upravo sam odlučio riješiti problem.

Bilo kakva, makar i krajnje labava virtualna zajednica u kojoj licemjer poput tebe može odlučivati o bilo čemu, apsoilutno mi je neprihvatljiva.

Ti i ovo "licemjer" zasigurno smatraš uvredom, makar je riječ tek o vrjednosnom sudu, baš kao i konstatacija o tvojoj manjkavoj logici i nerazumijevanju, no to je i opet tvoj problem.

Elem, toliko od mene na forumu, a s forumašima koje sam upoznao i onima koje ću tek upoznati družit ću se u stvarnom svijetu.

Vi koji ostajete, što se može, osuđeni ste na solara i njemu slične "solare".


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/07/2017 : 09:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
moderator solar je u pravu
takav avatar nije poželjan na forumu, a ti se "vadiš" na rečeničnu konstrukciju u pravilima
nije pravila pisao pravnik, ali dovoljno je svima jasno što je na ovom forumu nepoželjno
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 01/07/2017 : 09:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message
Smiješno je kad sve shvaćaš egocentrično i doslovno, ali takav je naš JD. Šteta da se nije ugledao na lika koji mu je poslužio kao inspiracija za forumski nik.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6589 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 01/07/2017 : 10:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Bravo solare, s par dana zakašnjenja ali bravo.
Edit: Pa gdje je ban, kao otišao je a ostavio avatar? I on tu prosipa neku pamet da se nije ogriješio o pravila, u onom topicu "Kolekcija" svaki drugi post mu je za ban.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 01/07/2017 10:09:26
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46519 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/07/2017 : 10:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
bila bi baza da minjaju ime u "Ozirisov trg" ili Anubisov

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 01/07/2017 : 10:29:54  Show Profile Show Extended Profile
Zašto vam Tito smeta?

Pa on je bio vaš Hrvat, Zagorac, ako je bio...

;))))
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 01/07/2017 : 10:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
A zasto je uopce na ovom forumu usred Svastare stavljeno drvo s jabukom i gola Eva ispred njega?
Ili ako cemo drugacije: usred Svastare je crveni gumb na kojem pise DO NOT PUSH.
A vidim da je na najsporiji forumski dan taj topik, uz izuzetak Tuttinih zena i nagorovih/panzerovih/Vlladimirovih viceva, taj stalno na vrhu svastare.
Sta bi se forumasi trebali suzdrzati od onaniranja, iako je pred njima Megan Fox samo u tangama, koje je usto malo pomaknula u stranu?
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/07/2017 : 11:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

bila bi baza da minjaju ime u "Ozirisov trg" ili Anubisov



Ja bih davao imena trgovima i ulicama samo po pjevačicama.
Severinina aleja
Ulica Jelene Rozge
Trg žrtava Žanamari Lalić

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46519 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/07/2017 : 11:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by lwood

bila bi baza da minjaju ime u "Ozirisov trg" ili Anubisov



Ja bih davao imena trgovima i ulicama samo po pjevačicama.
Severinina aleja
Ulica Jelene Rozge
Trg žrtava Žanamari Lalić



nije ni to loše.
ili recimo Trg žrtava popova pedofila

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/07/2017 : 11:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Na koji način svojim avatarom raspravljam "O POLITICI, LJUDIMA IZ POLITIKE, UBOJSTVIMA, ATENTATIMA, MAFIJAŠKIM OBRAČUNIMA, O CRKVI, INKVIZICIJI."

Ili na koji način možda komentiram "GORE NAVEDENE TEME, POGOTOVO PREVIRANJA IZ BALKANSKIH, A I OSTALIH RATOVA ILI BILO ČIME ŠTA ITI MALO MIRIŠE NA POLITIKU ILI SE NASLANJA NA NJU ILI ĆE MOŽDA ZAMIRISATI".

Možda na tvojoj razini logike i razumijevanja stvari nije jasno što je to rasprava o politici a što komentiranje, no to nije moj problem.

Bilo koji avatar nije nikakva rasprava a ni komentar, onako kako se komentar uvriježeno shvaća, tek se može simbolički referirati na nešto i simbolički odražavati određeni stav onog tko ga stavlja, u ovom slučaju mene.

Ja dakle ništa ne komentiram niti o nečemu raspravljam, tek vizualno simbolički izražavam svoj stav.

Pretpostavljam da ti je ovo previše i nerazumljivo, ali tu ti ne mogu pomoći.





Ajde Johnny, ne pretjeruj. I sam znaš da ti je avatar politička poruka. Ne bi trebao biti, ali na ovom forumu jest. Isto kao što bi bilo politički da netko poslika Pavelićev grob i onda stavi Pavelića u avatar... jer nigdje ne piše da je zabranjeno stavljati nadgrobne spomenike u avatar.

Da se i na druge načine biti političan na ovom forumu. Biraj bitke i vraćaj se nazad.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19356 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/07/2017 : 12:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
A kojim algoritmom se određuje za koje protupravilne avatare će se upozoravat, a za koje ne?
Na forumu ima mali milijun takvih avatara, neki su tu od kad pamtim.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 01/07/2017 : 12:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by lwood

bila bi baza da minjaju ime u "Ozirisov trg" ili Anubisov



Ja bih davao imena trgovima i ulicama samo po pjevačicama.
Severinina aleja
Ulica Jelene Rozge
Trg žrtava Žanamari Lalić



"Posjetite naša prodajna mjesta u Ulici Saše, Tina i Kedže 365".
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 01/07/2017 : 12:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

A kojim algoritmom se određuje za koje protupravilne avatare će se upozoravat, a za koje ne?
Na forumu ima mali milijun takvih avatara, neki su tu od kad pamtim.



Da, dobro pitanje :)
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 01/07/2017 : 12:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

A kojim algoritmom se određuje za koje protupravilne avatare će se upozoravat, a za koje ne?
Na forumu ima mali milijun takvih avatara, neki su tu od kad pamtim.



Zdravim razumom, a za to ne postoje formule...ili ga imaš ili nemaš.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000