forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/07/2017 : 11:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Nadam se da sad sinjor španjolac na moru pije pivo i ne razmišlja di će postavit novu otrov
Ma ne brigaj za to, sezona je.
Sigurno na stotine švedskih plavušica leži po plažama, ispružene poput sardina, raširenih nogu, uzburkanih hormona i vibrirajući k'o lude, čekaju samo jedno - da im seoska lola dođe na dvotaktnom motoriću, smiri im strasti i u stilu latin lovera zadovolji ih vrhunski.

quote:
Originally posted by nagor

Dobar je Gujda. Najjače mi je bilo kad se jednom nešto uvrijedio i teatralno napustio topic izjavom da ga čekaju jebozovne turistkinje. Pravi je galeb.


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/07/2017 : 14:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Zašto Nagor pravi subverziju Don Čiki
Da mu nije udrila vrućina u glavu
Tema je bila dobra .

Nagor neće bit nikad Zagor.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/07/2017 : 14:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4


Nagor neće bit nikad Zagor.



Kako ne? Samo početno slovo zamijeniš.


Evo, knock yourself out:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=31546&whichpage=1

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26825&whichpage=1

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35489&whichpage=1
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/07/2017 : 14:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Don Čiko je mladi forumaš , i možda si mu sad Nagore ubija samopouzdanje .........
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/07/2017 : 14:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Razmišljam, i nikako da dokučim, jesu li mi manje duhoviti gegovi koje je "Don Chico" nabrojao ili nagorove slikice u svaštari.

I čini li se to meni ili Rahazlama stvarno nitko nije spomenuo prije nego što se sam javio da to nije on?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/07/2017 : 15:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Don Čiko je mladi forumaš , i možda si mu sad Nagore ubija samopouzdanje .........



Ma to će ga ojačat. Ako mu počnemo tepati i dozvoljavati da radi što hoće odrast će u novog tintona, a to nitko ne želi.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 17/07/2017 : 15:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Razmišljam, i nikako da dokučim, jesu li mi manje duhoviti gegovi koje je "Don Chico" nabrojao ili nagorove slikice u svaštari.

I čini li se to meni ili Rahazlama stvarno nitko nije spomenuo prije nego što se sam javio da to nije on?



Znam da su aludirali na mene,ovaj Don Chicho je neki stari forumaš koji sad trolla i namjerno stavlja hrpu uskličnika kako bi ljudi pomislili da sam ja!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/07/2017 : 15:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

mozda se onaj raper prenajeo kiselih krastavaca pa mu dosadno?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/07/2017 : 16:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Ima jedan čovjek mio ,
avatar mu služi da bi se skrio
Ima jedan čovjek mio,
u tisuću lica se skrio
Zagorovac u duši je pravi
i bolja polovica mu stripove mazi

Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 18/07/2017 : 19:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by tinton

Razmišljam, i nikako da dokučim, jesu li mi manje duhoviti gegovi koje je "Don Chico" nabrojao ili nagorove slikice u svaštari.

I čini li se to meni ili Rahazlama stvarno nitko nije spomenuo prije nego što se sam javio da to nije on?



Znam da su aludirali na mene,ovaj Don Chicho je neki stari forumaš koji sad trolla i namjerno stavlja hrpu uskličnika kako bi ljudi pomislili da sam ja!



"Prdne i pita tko je prdnuo".
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 23/07/2017 : 09:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Ajde nas počasti sa nepostanjem na forumu barem tjedan dana i to je to...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/08/2017 : 11:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Čovjekolovče, nisi trebao zaključat topik, sad će ispast da sam namjerno isprovocirao njegovo zaključavanje.
Sve ok, volim ja kad me vampirić prati po forumu, pa mu mogu lijepo kontrirat svako malo hehehe

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/08/2017 : 11:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Još jedan bespotrebno zatvoren topic.
Manhunteru, Švica je od tebe napravila pekmez.
Ovo stvarno postaje pretragično šta radite.
Ti i mladjo radite više štete ovome forumu nego šta pomažete u njegovome funkcioniranju.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/08/2017 : 11:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Manhunteru, Švica je od tebe napravila pekmez.




Živa istina, moj buraz proveo skoro 20 godina u Švici i vratio se gotovo neprepoznatljiv.


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/08/2017 : 11:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Čovjekolovče, nisi trebao zaključat topik, sad će ispast da sam namjerno isprovocirao njegovo zaključavanje.
Sve ok, volim ja kad me vampirić prati po forumu, pa mu mogu lijepo kontrirat svako malo hehehe



Divin ti se.Rakosi mi ne ide toliko na živce ka tebi, ali meni je neugodno kad vidin njegove upise. Ne zbog mene nego zbog njega.
Ignore opcija ti tu pomaže ka kantarionovo ulje za hemeroide.
I boga ti nemoj ga quotat. Kad ga quotaš vidin njegove upise.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 12/08/2017 : 11:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
Nitko ne brani KW-u da otvori topik opet. A stvarno je tema bila potpuno mlaćenje prazne slame. Cast iznimkama (cast meni).
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/08/2017 : 11:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

Nitko ne brani KW-u da otvori topik opet. A stvarno je tema bila potpuno mlaćenje prazne slame. Cast iznimkama (cast meni).



Za razliku od Stinkyjevog topica o Brodecku koji je teška konstruktiva.
Ja bi recimo ono u startu prisika. Ne zbog Stinkyja, nego zbog svih ostalih koji na onome topicu palamude, ili kako ti kažeš mlate praznu slamu.
Ono je vrsta topica na kojoj šta duži post napišeš ispadneš gluplji.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 12/08/2017 : 11:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mrkva

Nitko ne brani KW-u da otvori topik opet. A stvarno je tema bila potpuno mlaćenje prazne slame. Cast iznimkama (cast meni).



Za razliku od Stinkyjevog topica o Brodecku koji je teška konstruktiva.
Ja bi recimo ono u startu prisika. Ne zbog Stinkyja, nego zbog svih ostalih koji na onome topicu palamude, ili kako ti kažeš mlate praznu slamu.
Ono je vrsta topica na kojoj šta duži post napišeš ispadneš gluplji.





Ne poricem da ti je argument okej.
Samo sto stinky nije nigdje na tom topiku rekao "papaj mi ga". A s "najdijalektickijim" stvarima je teze utvrditi granicu dobrog ukusa :)
plus, u zakljucanom topiku je 90% upisa offtopic, a ovi na stinkyjevom makar stvarno pricaju o Brodecku.
Ali sad sam barem naucila da ne quotam Rakosica ;)
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 12/08/2017 : 11:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Manhunter je uradio ispravno. Palac gore

Have mercy
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/08/2017 : 12:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mrkva

Nitko ne brani KW-u da otvori topik opet. A stvarno je tema bila potpuno mlaćenje prazne slame. Cast iznimkama (cast meni).



Za razliku od Stinkyjevog topica o Brodecku koji je teška konstruktiva.
Ja bi recimo ono u startu prisika. Ne zbog Stinkyja, nego zbog svih ostalih koji na onome topicu palamude, ili kako ti kažeš mlate praznu slamu.
Ono je vrsta topica na kojoj šta duži post napišeš ispadneš gluplji.





Ne poricem da ti je argument okej.
Samo sto stinky nije nigdje na tom topiku rekao "papaj mi ga". A s "najdijalektickijim" stvarima je teze utvrditi granicu dobrog ukusa :)
plus, u zakljucanom topiku je 90% upisa offtopic, a ovi na stinkyjevom makar stvarno pricaju o Brodecku.
Ali sad sam barem naucila da ne quotam Rakosica ;)



Topic je o najdražin i najmržin forumašima. Na takvome topicu je "papaj mi ga" sasvin on topic.
I šta sad, oćemo prikrstit i pljunit u pod tri puta kad neko reče "papaj mi ga".
Meni je uvredljiviji za ljudski rod jedan upis Vronskog ili Rakosija nego jedan benigni "papaj mi ga".

Ja san u stvari ljut jer je zatvorilo topic prije nego san ti stiga reć da si mi ti najdraža.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/08/2017 : 12:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

Nitko ne brani KW-u da otvori topik opet. A stvarno je tema bila potpuno mlaćenje prazne slame. Cast iznimkama (cast meni).


Ako ga otvori, hoćeš li sve tamo pomenute ponovo počastiti na identičan način, uklj. i govorni oblik ponekog egzotičnog pojedinca? ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/08/2017 : 12:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
Uf, zaboravih!
Brani mu itakako. Valjda pravila foruma ("Ponovno otvaranje zaključanog topica")?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/08/2017 : 12:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Još jedan bespotrebno zatvoren topic.
Manhunteru, Švica je od tebe napravila pekmez.
Ovo stvarno postaje pretragično šta radite.
Ti i mladjo radite više štete ovome forumu nego šta pomažete u njegovome funkcioniranju.



Mogu li te zamoliti da u skokovima odjebeš od mene i nekome drugome prodaješ maglu? Pun mi je kurac tebe i tebe sličnih. Tvoj najveći uspeh danas će biti to što si "pokazao zube" tamo nekom moderatoru.

Idi radi nešto, šta te boli neki bezvezni zaključani topic?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 12/08/2017 12:27:29
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/08/2017 : 12:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Još jedan bespotrebno zatvoren topic.
Manhunteru, Švica je od tebe napravila pekmez.
Ovo stvarno postaje pretragično šta radite.
Ti i mladjo radite više štete ovome forumu nego šta pomažete u njegovome funkcioniranju.



Mogu li te zamoliti da u skokovima odjebeš od mene i nekome drugome prodaješ maglu? Pun mi je kurac tebe i tebe sličnih. Tvoj najveći uspeh danas će biti to što si "pokazao zube" tamo nekom moderatoru.

Idi radi nešto, šta te boli neki bezvezni zaključani topic?


Čekaj šta ti sad ovo triba?
Ispadaš kompletan idiot.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 12/08/2017 12:41:26
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/08/2017 : 12:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Još jedan bespotrebno zatvoren topic.
Manhunteru, Švica je od tebe napravila pekmez.
Ovo stvarno postaje pretragično šta radite.
Ti i mladjo radite više štete ovome forumu nego šta pomažete u njegovome funkcioniranju.



Mogu li te zamoliti da u skokovima odjebeš od mene i nekome drugome prodaješ maglu? Pun mi je kurac tebe i tebe sličnih. Tvoj najveći uspeh danas će biti to što si "pokazao zube" tamo nekom moderatoru.

Idi radi nešto, šta te boli neki bezvezni zaključani topic?


Čekaj šta ti sad ovo triba?
Ispadaš kompletan idiot.



Ništa ja ne ispadam, već jesam.

Tek ćete videti šta je "tragično moderiranje".

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000