forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2017 : 19:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tinton

Ne razumijem zašto misliš da je važno što bi mi globinjo poručio?
A uostalom, odgovorio sam njemu. Ako mu smeta što pišem, može me izbaciti. I tako jednog po jednog, doći će i po tebe paro.




Ako zaslužujem, neka dođu i po mene.
Vjeruj mi, da su neka druga vremena ne bi ti ovdje pametovao samo tako.


To što ti ne misliš da to zaslužuješ, ne znači da se moderatori slažu. U tom i jest problem.

I da, da su neka druga vremena, ne bi ja ovdje pametovao. Da su još neka druga vremena, možda bih bio i na Golom otoku ili u Jasenovcu. Sad, ako su to za tebe primjeri boljih vremena, ok, ali meni ta razina mazohizma nije jasna.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/08/2017 : 20:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Koja si ti drama-queen.
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 19/08/2017 : 20:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Stvarno vrijedi ono nepisano pravilo da ljudi poslije 32 godine prestanu prihvacati vecinu novih stvari tvrdeci da je prije bilo bolje 🤔



Ili u tim godinama izgube volju za komunikaciju s trolovima i čitanjem hrpe spama na forumu.



Nadam se da mene ne smatras za nekog trola zbog glasnog razmisljanja.Ionako nisam mislio na tebe vec opcenito,a neke od tih stvari sam I na sebi primjetio,ali one nisu tema ovog foruma.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/08/2017 : 20:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Otto Kraus

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Stvarno vrijedi ono nepisano pravilo da ljudi poslije 32 godine prestanu prihvacati vecinu novih stvari tvrdeci da je prije bilo bolje 🤔



Ili u tim godinama izgube volju za komunikaciju s trolovima i čitanjem hrpe spama na forumu.



Nadam se da mene ne smatras za nekog trola zbog glasnog razmisljanja.Ionako nisam mislio na tebe vec opcenito,a neke od tih stvari sam I na sebi primjetio,ali one nisu tema ovog foruma.



Mislio sam općenito, naravno.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 19/08/2017 20:17:11
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2017 : 20:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Koja si ti drama-queen.



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/08/2017 : 20:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Da su još neka druga vremena, možda bih bio i na Golom otoku ili u Jasenovcu. Sad, ako su to za tebe primjeri boljih vremena, ok, ali meni ta razina mazohizma nije jasna.



https://ibb.co/fc41HQ

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11583 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 19/08/2017 : 22:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Danas Kruger izlazi iz pržuna


Stvarno. Prođe godina ko dlanom o dlan.

Iskreno, falio je Kruger.

Have mercy
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2017 : 10:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tinton

Ne razumijem zašto misliš da je važno što bi mi globinjo poručio?
A uostalom, odgovorio sam njemu. Ako mu smeta što pišem, može me izbaciti. I tako jednog po jednog, doći će i po tebe paro.




Ako zaslužujem, neka dođu i po mene.
Vjeruj mi, da su neka druga vremena ne bi ti ovdje pametovao samo tako.

Globinjo vrati se na forum, počet ću navijat za Hajduka.



Nemože. Nije Hajduk osnovna škola pa da mora primit svakoga.
Inače, globinjova vrimena su druga vrimena i ne ponovila se. Taman je bilo vrime velikoga raskola na forumu, osta je sam od moderatora, i da bi koliko toliko sve drža pod kontrolon mora je funkcionirat ka gestapo. Njegove metode mi se nisu sviđale, ali baren je ima iste kriterije za svih.

Inače, ako već pišemo o tome ko je i zašto zaslužija izletit ti si triba bit prvi. Ti si krenija prcat Kinga, pa je King tebi pritija s "belajen", a Usagi se uključija tek na kraju.
Ja i ti se znamo dosta dugo, jedan si mi od najdražih forumaša, a šta ideš stariji sve si mi draži. Sve si čangrizaviji i namrgođeniji a tebi to dobro stoji.
Barba Ilija kaže da je ponosan na tebe, i da će od tebe jednoga dana ispast revolucioner za primjer.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 20/08/2017 11:15:54
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/08/2017 : 18:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Nemože. Nije Hajduk osnovna škola pa da mora primit svakoga.
Inače, globinjova vrimena su druga vrimena i ne ponovila se. Taman je bilo vrime velikoga raskola na forumu, osta je sam od moderatora, i da bi koliko toliko sve drža pod kontrolon mora je funkcionirat ka gestapo. Njegove metode mi se nisu sviđale, ali baren je ima iste kriterije za svih.

Inače, ako već pišemo o tome ko je i zašto zaslužija izletit ti si triba bit prvi. Ti si krenija prcat Kinga, pa je King tebi pritija s "belajen", a Usagi se uključija tek na kraju.
Ja i ti se znamo dosta dugo, jedan si mi od najdražih forumaša, a šta ideš stariji sve si mi draži. Sve si čangrizaviji i namrgođeniji a tebi to dobro stoji.
Barba Ilija kaže da je ponosan na tebe, i da će od tebe jednoga dana ispast revolucioner za primjer.




Eh moj Jere koga sve primate u Torcidu, ja sam as iz rukava.

Što se tiče ovog drugog, nisam ja počeo prcat Kinga, nego se isti našao prozvanim u mom postu i počeo sa svojim mačo alfa mužjak pričicama koje su danas uglavnom većini ljudi smiješne.

Kao treće, zbog iskrenosti si i ti meni jedan od najdražih forumaša . Da sam zadnjih par godina naletio u Splitaru, sigurno bih se javio.
Što se čangrizavosti tiče, jbga, godine čine svoje, nemam ja više vremena da ga trošim čitajući notorne gluposti.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 20/08/2017 18:51:55
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/09/2017 : 11:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Manhunter kao nadležno tijelo ispravi mi broj kazni jer si falija .
Ima sam 1 a ti mi napišeš da je treća .
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/09/2017 : 16:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Je li ko vidija Manhuntera
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/09/2017 : 19:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
To misliš da sam ja po čitav dan na forumu?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/09/2017 : 20:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

To misliš da sam ja po čitav dan na forumu?



Ma ne zajebavam se , ima sam 1 kaznu i sad bi trebala bit 2 a ne 3,falija si kod upisa.

A nisi nas treba ni izbacit jer se sa Vronskim nisam ni svađa jer kad se pogleda cili razgovor vidi se da smo se zezali.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/09/2017 : 20:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ma i ja sam se zezao kad sam vas izbacio.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/09/2017 : 21:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ma i ja sam se zezao kad sam vas izbacio.


Neki drugi su ti napunili glavu pa si se iskalija na nas , a ti dobro znaš da se to u psihijatriji naziva "Pomaknuta agresija"
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 23/09/2017 : 11:56:40  Show Profile Show Extended Profile
Manhunter je zavidan na mojim speedosicama i Ray-Bankama!!!!


Edited by - vronski 3 on 23/09/2017 11:56:59
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/09/2017 : 12:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 23/09/2017 : 13:05:11  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by manhunter

?



Pa izbacio si me onda jer si zavidan na moj summer look!
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 02/10/2017 : 16:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message
Tonka24 javlja da mu je jučer istekao ban na godinu dana pa da želi nazad
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/10/2017 : 16:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
To je duh!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/10/2017 : 16:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Zar nije ovaj iznad duh (sa sjekirom)?



Da vidimo prvi post rehabilitiranog Tonke. WB!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/10/2017 : 16:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by spiritoconlascure

Tonka24 javlja da mu je jučer istekao ban na godinu dana pa da želi nazad


Hvala ti

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/10/2017 : 17:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Zar nije ovaj iznad duh (sa sjekirom)?



Da vidimo prvi post rehabilitiranog Tonke. WB!





Hvala i tebi.
Usput pozdrav za svih,prvi put nakon godinu dana.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/10/2017 : 17:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Kakva je prosedura s narednom kaznom za članove koji su odradili godinu dana?
Sljedeća kazna godina ili prva kazna 24 sata?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/10/2017 : 17:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Kakva je prosedura s narednom kaznom za članove koji su odradili godinu dana?
Sljedeća kazna godina ili prva kazna 24 sata?


Bojim se da je godina.
Samo, ako opet dobiješ kaznu od godine, ne znači da ćeš naći forum kad se vratiš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.84 seconds. Snitz Forums 2000