forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2018 : 20:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ja stvarno nemam vremena pratiti forum kao nekada, a pogotovo nemam želju dijeliti pravdu i baviti se moderiranjem, tako da sam zahvalan svim moderatorima što obavljaju taj nezahvalan posao, ali iskreno, mislim da su ovo nepotrebna i prestroga izbacivanja.



Sećaš se ekipe od onomad: Zosko, Kiky, Stinky i ostali? I njihovih stalnih bezrazložnih napada?

E pa Kras, Valter, Nesvrstani i lwood su ta nova ekipa.
Samo što ja nisam vlasnik sajta pa da mogu da se spustim na njihov nivo, već običan moderator. Pa onda moram po pravilima.
Čisto da spomenem, svi iz te ekipe imaju skupa odokativno nekih 50 izbacivanja do sada. Sve cvećka do cvećke.

Prestroga izbacivanja jesu, nepotrebna nisu. Moje mišljenje.
Tvoj sajt, naravno, pa ih otključaj, ja neću.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/02/2018 : 20:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ma neka odspava, ohladice se do sutra ujutro. pa neka ih ujutro vrati, tipa ban na 24 sata sto ne bi bilo prvi put.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2018 : 20:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Hoće li sada moderator izbaciti ovog lika ako ja kažem da sam se jako uvrijedio što me nazvao sotonjarom, a već sam objasnio na drugoj temi da to nisam?



Čuj, ja kad vidim ovaj avatar i tvoj potpis, isto to pomislim.

Da ja stavim Dražu u avatar i "spremte se, spremte..." u potpis, pa da objašnjavam kako nisam od onih?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/02/2018 : 20:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Miješaš kruške i jabuke, zločince sa nepostojećim bićem.
Uglavnom, samo sam htio testirati tvoju reakciju i pokazati tvoju pristranost, nisam ni očekivao da ćeš drugačije reagirati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2018 : 20:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Testiraj šta god hoćeš, rasprava na tu temu je završena.
Nije CV jedini koji je to pomislio, zašto ne raspraviš sa Antom koji je danas pokrenuo onaj topic?

Kako god, stoj iza tvog avatara i potpisa, pa ih opravdaj, a ne da nalaziš neke izgovore.

Što se mene tiče, nema potreba više za diskusijom, hvala.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 25/02/2018 : 20:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Sećaš se ekipe od onomad: Zosko, Kiky, Stinky i ostali? I njihovih stalnih bezrazložnih napada?

E pa Kras, Valter, Nesvrstani i lwood su ta nova ekipa.




Misliš nova ekipa koja napade odluke moderatora? Gde piše u pravilima da je to zabranjeno? Pokušao da nađem, možda mi promaklo.

Funkciju moderatora sami moderatori mnogo ozbiljnije shvataju nego bilo koji član, a verujem i Markos. Kapiram da je Markosova ideja bila da mu se forum ne pretvori u divlji zapad, a ne da izbacujete ljude po svom ćefu. Ili se striktno držeći pravila koja se, by the way, mogu mnogo široko tumačiti.

Kladio bih se da bi svaki od ove četvorice gore bio dobar moderator. Ne dobar, odličan. A dobar moderator je onaj koji ne mora da posegne za izbacivanjem da bi pokazao svoj autoritet. To je najlakše, a ujedno dosta govori o toj osobi.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 25/02/2018 : 20:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
Nije problem ako me se izbaci zato sto sam covjeka s pentagramom u avataru i blasfemicnim, sotonistickim potpisom nazvao "sotonjarom", iako je on "objasnio da to nije".
Mene se, uostalom, vec 4 puta (ne 5 kako pogresno pise na prvoj stranici topica - mladjo je od jednog od tih apsurdnih izbacivanja odustao, ali je zaboravio promijeniti brojku) izbacivalo iskljucivo zato sto sam govorio da se ovdje pljuje po krscanstvu. Nek bude jos jednom, koga briga.

EDIT: Slagao sam. Dvaput sam izbacivan zbog toga. Dva puta, pak, zbog slikovitog izrazavanja - jednom zato sto sam tintonu rekao nesto u stilu "jos mirises po majcinu mlijeku", jednom zato sto sam rekao da cu stanovitoj glumici "skinuti masku, a pomahnitalu joj publiku politi hladnom vodom". Drugim rijecima, mirabile dictu, izbacivanje zbog toga sto sam ovoga nazvao "sotonjarom" ne bi ni izdaleka bilo najapsurdnije.


Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 25/02/2018 21:04:17
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 25/02/2018 : 20:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by verab

nego, kakav je osjećaj kada ti jedan tonka ili jedan rakosi čestitaju, kada te hvale...?? feeling proud, or... ?
(nije provociranje, stvarno me interesira)



Ne treba puno da se ne vidi kako periodično isti čopor vukova napada kroz maglu zimske bijele noći zakrvavljenih očiju i slinavih očnjaka dozivajući se zavijanjem i pripremom za napad...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/02/2018 : 20:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Testiraj šta god hoćeš, rasprava na tu temu je završena.
Nije CV jedini koji je to pomislio, zašto ne raspraviš sa Antom koji je danas pokrenuo onaj topic?

Kako god, stoj iza tvog avatara i potpisa, pa ih opravdaj, a ne da nalaziš neke izgovore.

Što se mene tiče, nema potreba više za diskusijom, hvala.


Ne moraš brinuti za mene jer niti ne tražim izgovore, kao što rekoh ovo je bio samo test jer ono što piše CV me ne može uvrijediti ni najmanje.
Za tebe će vjerojatno biti veći poraz činjenica da nećeš uspjeti u svome naumu, tj. natjerati me da nešto promijenim na osnovi tuđih optužbi.
A to što neki ljudi žive u zabludi nije moja briga, svatko tko odabere takav način egzistencije to čini na svoju sreću ili na svoju sramotu.
Toliko od mene.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 25/02/2018 : 20:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by verab

nego, kakav je osjećaj kada ti jedan tonka ili jedan rakosi čestitaju, kada te hvale...?? feeling proud, or... ?
(nije provociranje, stvarno me interesira)



Werab krajnje dobronamjerno tvrdim da bi bija dobar školski primjer egzorcizma.
Ko zna šta bi iz tebe sve izašlo ili bolje rečeno šta je u tebe sve ušlo

Edited by - RAKOSI4 on 25/02/2018 20:57:59
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/02/2018 : 21:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Miješaš kruške i jabuke, zločince sa nepostojećim bićem.
Uglavnom, samo sam htio testirati tvoju reakciju i pokazati tvoju pristranost, nisam ni očekivao da ćeš drugačije reagirati.


Dods, većina ljudi vjeruje da vrag postoji (čak manje na forumu nego općenito u svijetu). I zato im tvoj potpis smeta. Možeš to razumjeti sigurno. Ukloni ga. Ne zato što nisi u pravu nego zato da njima bude lakše. Možeš samo ispasti bolji čovjek zbog toga.
Zlo na svijetu svakako postoji - mislim na zlo koje u izobilju čine upravo ljudi, a pripisuje se imaginarnom entitetu. No, koliko god bio imaginaran, predstavlja simbol i kao takav ima moć tj. djeluje negativno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 25/02/2018 21:07:31
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/02/2018 : 21:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by DODSFERD

Miješaš kruške i jabuke, zločince sa nepostojećim bićem.
Uglavnom, samo sam htio testirati tvoju reakciju i pokazati tvoju pristranost, nisam ni očekivao da ćeš drugačije reagirati.


Dods, većina ljudi vjeruje da vrag postoji (čak manje na forumu nego općenito u svijetu). I zato im tvoj potpis smeta. Možeš to razumjeti sigurno. Ukloni ga. Ne zato što nisi u pravu nego zato da njima bude lakše. Možeš samo ispasti bolji čovjek zbog toga.


+1, slazem se sa obijem. kao ateistu i metalcu ovo tvoje mi izgleda infantilno. i da, naravno da to nisi postavio da promoviras metalce vec da provociras :) ne pravimo se blesavi :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 25/02/2018 : 21:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD


Ne moraš brinuti za mene jer niti ne tražim izgovore, kao što rekoh ovo je bio samo test jer ono što piše CV me ne može uvrijediti ni najmanje.
Za tebe će vjerojatno biti veći poraz činjenica da nećeš uspjeti u svome naumu, tj. natjerati me da nešto promijenim na osnovi tuđih optužbi.
A to što neki ljudi žive u zabludi nije moja briga, svatko tko odabere takav način egzistencije to čini na svoju sreću ili na svoju sramotu.
Toliko od mene.



Pazi, molim te, tebe ne moze uvrijediti to sto ja pisem? Dao sam ti primjer kako bi tvoj avatar i potpis izgledali da je u pitanju islam, a ne krscanstvo. Ono, poserem ti se na ono sto ti je najsvetije i jos ti prodajem fore da je rijec o mojem "muzickom ukusu". Ali ja sam taj koji nekoga zeli uvrijediti? Ma, o cemu ti pricas? Jesam ja stavio u avatar Djevicu Mariju i u potpis nesto u stilu: 'Budala rece u svom srcu: "Nema Boga" (Ps. xiv)' pa to poceo keljiti po svakoj stranici foruma, uz objasnjenje da je to moj "muzicki ukus"? Ili sam mozda nesto rekao o tebi kao osobi? Ukratko: o cemu ti pricas?

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/02/2018 : 21:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

[quote][i]
Ne moraš brinuti za mene jer niti ne tražim izgovore, kao što rekoh ovo je bio samo test jer ono što piše CV me ne može uvrijediti ni najmanje.
Za tebe će vjerojatno biti veći poraz činjenica da nećeš uspjeti u svome naumu, tj. natjerati me da nešto promijenim na osnovi tuđih optužbi.
A to što neki ljudi žive u zabludi nije moja briga, svatko tko odabere takav način egzistencije to čini na svoju sreću ili na svoju sramotu.
Toliko od mene.


Eh da je tako jednostavno... Ali na žalost nije. Živimo u svijetu vjernika. Mi smo manjina, oni većina i ako ideš protiv toga, to jest tvoja briga. Budi sretan što imaš snage razmišljati svojom glavom i pusti to.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 25/02/2018 : 21:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by DODSFERD

[quote][i]
Ne moraš brinuti za mene jer niti ne tražim izgovore, kao što rekoh ovo je bio samo test jer ono što piše CV me ne može uvrijediti ni najmanje.
Za tebe će vjerojatno biti veći poraz činjenica da nećeš uspjeti u svome naumu, tj. natjerati me da nešto promijenim na osnovi tuđih optužbi.
A to što neki ljudi žive u zabludi nije moja briga, svatko tko odabere takav način egzistencije to čini na svoju sreću ili na svoju sramotu.
Toliko od mene.


Eh da je tako jednostavno... Ali na žalost nije. Živimo u svijetu vjernika. Mi smo manjina, oni većina i ako ideš protiv toga, to jest tvoja briga. Budi sretan što imaš snage razmišljati svojom glavom i pusti to.



Uopće ne kužite poantu. Nije bit u tome tko je u većini, već koliko je međusobno uvažavanje jednih i drugih. Ja kao vjernik poštujem ateiste, ali ne i stav da je vjera srednjovjekovna bajka.

E, sad, slušam i metal (laganiji, ne black ili death), pa se pitam je li to spojivo...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/02/2018 : 21:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by DODSFERD

[quote][i]
Ne moraš brinuti za mene jer niti ne tražim izgovore, kao što rekoh ovo je bio samo test jer ono što piše CV me ne može uvrijediti ni najmanje.
Za tebe će vjerojatno biti veći poraz činjenica da nećeš uspjeti u svome naumu, tj. natjerati me da nešto promijenim na osnovi tuđih optužbi.
A to što neki ljudi žive u zabludi nije moja briga, svatko tko odabere takav način egzistencije to čini na svoju sreću ili na svoju sramotu.
Toliko od mene.


Eh da je tako jednostavno... Ali na žalost nije. Živimo u svijetu vjernika. Mi smo manjina, oni većina i ako ideš protiv toga, to jest tvoja briga. Budi sretan što imaš snage razmišljati svojom glavom i pusti to.


e tu se ne slazem. treba biti kontra i jasno reci, ali ne ovako infantilno kao sto radi dods.
problem ovdje kao i u realnom zivotu je da se ne ide kontra dragih ljudi. npr. antot mi je jako drag ali vjernik je i zato forumasima kao ni ekipi u RL ne volim o tome. uvijek se netko nadje povrijedjen.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 25/02/2018 : 21:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
quote:
Originally posted by wolf


E, sad, slušam i metal (laganiji, ne black ili death), pa se pitam je li to spojivo...



Dat cu ti ja test: kad pocnes pisati odurne vulgarnosti o Djevici Mariji zbog kakvih je ovaj bio izbacen s foruma, otisao si predaleko.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 25/02/2018 : 21:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Nadam se da ovi neće dobiti opet godinu. Neću sporiti kazne, ali bilo bi šteta. Kras mi je baš nedostajao sa svojim hvalospjevima Putleru, a Valter, iako smo ljuti politički protivnici, lik je koji je elokventan a i sudjeluje i u stripovskom dijelu foruma.

Ostala dvojica ne bi ni trebali na godinu po onoj evidenciji, ali svejedno. I Ekrem mi je simpa, pa i salonski filozof Tinton.

Edited by - wolf on 25/02/2018 21:31:58
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/02/2018 : 21:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by DODSFERD

[quote][i]
Ne moraš brinuti za mene jer niti ne tražim izgovore, kao što rekoh ovo je bio samo test jer ono što piše CV me ne može uvrijediti ni najmanje.
Za tebe će vjerojatno biti veći poraz činjenica da nećeš uspjeti u svome naumu, tj. natjerati me da nešto promijenim na osnovi tuđih optužbi.
A to što neki ljudi žive u zabludi nije moja briga, svatko tko odabere takav način egzistencije to čini na svoju sreću ili na svoju sramotu.
Toliko od mene.


Eh da je tako jednostavno... Ali na žalost nije. Živimo u svijetu vjernika. Mi smo manjina, oni većina i ako ideš protiv toga, to jest tvoja briga. Budi sretan što imaš snage razmišljati svojom glavom i pusti to.



Uopće ne kužite poantu. Nije bit u tome tko je u većini, već koliko je međusobno uvažavanje jednih i drugih. Ja kao vjernik poštujem ateiste, ali ne i stav da je vjera srednjovjekovna bajka.


Ne procjenjujem ljude po tome da li su vjernici ili ateisti. Na fakultetu mi se doselio netko u susjednu sobu i ja se prestravim da nije neki luđak. Pozove on mene odmah to veče i uz bocu rakije postanemo prijatelji momentalno. On veliki vjernik, ja ateista. I dan danas ga se sjetim samo po dobrim stvarima. I po našim teološkim raspravama.
Ali kako da poštujem nešto za šta osjećam da nas sputava i čini nam zlo? Da idem direkt protiv sebe i podržavam (što se mene tiče) masovnu obmanu?
Nije ovo mjesto za takve rasprave, a i pravila ne dozvoljavaju. Najbolje je praviti se lud i ne provocirati previše. Valjda će jednog dana sve biti jasno...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 21:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by verab

nego, kakav je osjećaj kada ti jedan tonka ili jedan rakosi čestitaju, kada te hvale...?? feeling proud, or... ?
(nije provociranje, stvarno me interesira)


Kakav je osjećaj kad nemaš svoj stav nego pišeš nešto što ti drugi govori?
Čovječe tko si ti uopće,što ti meni spočitavaš da se nekome uvlačim, o čemu ti pišeš, ja te viđam ovdje prvi puta i otkuda tebi pravo da mene spominješ u negativnom kontekstu?
Daj ako me ne želiš spominjati u normalnom kontekstu, gledaj svoja posla, nemoj mene prozivati i miješati u te vaše spletke koje nemate hrabrosti direktno iznositi već kuhate ljudima iza leđa.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 25/02/2018 22:15:14
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 22:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by manhunter

Sećaš se ekipe od onomad: Zosko, Kiky, Stinky i ostali? I njihovih stalnih bezrazložnih napada?

E pa Kras, Valter, Nesvrstani i lwood su ta nova ekipa.




Misliš nova ekipa koja napade odluke moderatora? Gde piše u pravilima da je to zabranjeno? Pokušao da nađem, možda mi promaklo.

Funkciju moderatora sami moderatori mnogo ozbiljnije shvataju nego bilo koji član, a verujem i Markos. Kapiram da je Markosova ideja bila da mu se forum ne pretvori u divlji zapad, a ne da izbacujete ljude po svom ćefu. Ili se striktno držeći pravila koja se, by the way, mogu mnogo široko tumačiti.

Kladio bih se da bi svaki od ove četvorice gore bio dobar moderator. Ne dobar, odličan. A dobar moderator je onaj koji ne mora da posegne za izbacivanjem da bi pokazao svoj autoritet. To je najlakše, a ujedno dosta govori o toj osobi.


Neka nam dragi Bog pomogne ako bi ovi gore ljudi izuzev u zadnje vrijeme Iwooda koji se popravio, bili moderatori.
To su ta neka degenerirana vremena gdje treba dati bilo kakvu vlast pa i tako beznačajnu forumsku,u ruke provokatorima i ljudima koji vrijeđaju druge jer ne gledaju na svijet onako kako oni gledaju na svijet.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 22:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Nadam se da ovi neće dobiti opet godinu. Neću sporiti kazne, ali bilo bi šteta. Kras mi je baš nedostajao sa svojim hvalospjevima Putleru, a Valter, iako smo ljuti politički protivnici, lik je koji je elokventan a i sudjeluje i u stripovskom dijelu foruma.

Ostala dvojica ne bi ni trebali na godinu po onoj evidenciji, ali svejedno. I Ekrem mi je simpa, pa i salonski filozof Tinton.


Ne brini, godina je čuvana za mene kada me uspiju izbaciti iz takta pa reagiram onako kako zaslužuju.
To je još jedan od dvostrukih pravila ili se moderatori jednostavno nisu dogovorili,jer manhunter je još prije rekao 48 sati pa na gore a mladjo godinu dana, samo mi još nije jasno zašto piše umjesto 7 i dalje 6.
Znači odrađena je kazna broj 6 i forumaš je ponovno izbačen nakon toga i ta kazna mu se stavlja pod zadnju samo ovaj puta nije godina nego 48 sati.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 22:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Što ne izbaciš Tintona?
Ako je stasao provocirati onda je stasao i da podnese posljedice za to.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 25/02/2018 : 22:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by DODSFERD

[quote][i]
Ne moraš brinuti za mene jer niti ne tražim izgovore, kao što rekoh ovo je bio samo test jer ono što piše CV me ne može uvrijediti ni najmanje.
Za tebe će vjerojatno biti veći poraz činjenica da nećeš uspjeti u svome naumu, tj. natjerati me da nešto promijenim na osnovi tuđih optužbi.
A to što neki ljudi žive u zabludi nije moja briga, svatko tko odabere takav način egzistencije to čini na svoju sreću ili na svoju sramotu.
Toliko od mene.


Eh da je tako jednostavno... Ali na žalost nije. Živimo u svijetu vjernika. Mi smo manjina, oni većina i ako ideš protiv toga, to jest tvoja briga. Budi sretan što imaš snage razmišljati svojom glavom i pusti to.



Uopće ne kužite poantu. Nije bit u tome tko je u većini, već koliko je međusobno uvažavanje jednih i drugih. Ja kao vjernik poštujem ateiste, ali ne i stav da je vjera srednjovjekovna bajka.


Ne procjenjujem ljude po tome da li su vjernici ili ateisti. Na fakultetu mi se doselio netko u susjednu sobu i ja se prestravim da nije neki luđak. Pozove on mene odmah to veče i uz bocu rakije postanemo prijatelji momentalno. On veliki vjernik, ja ateista. I dan danas ga se sjetim samo po dobrim stvarima. I po našim teološkim raspravama.
Ali kako da poštujem nešto za šta osjećam da nas sputava i čini nam zlo? Da idem direkt protiv sebe i podržavam (što se mene tiče) masovnu obmanu?
Nije ovo mjesto za takve rasprave, a i pravila ne dozvoljavaju. Najbolje je praviti se lud i ne provocirati previše. Valjda će jednog dana sve biti jasno...



Sve bi to bilo lijepo, ali opet, čemu ovo 'masovna obmana'? Jbg, i to je uvreda za vjernike, nešto kao srednjovjekovna bajka u celofanu. Nitko nije prisiljen biti vjernik tako da nečiju vjeru nazivati obmanom nije korektno.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/02/2018 : 23:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Obi barem pokušava biti diplomata ovdje. Zaslužio je da se poštuje i njegovo mišljenje. Njegov stav o "masovnoj obmani" (koji uopće nije izrečen kao provokacija) kao nije korektan, ali je zato korektno slušati neke kako ljubitelje glasne glazbe označavaju kao predstavnike zla.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000