forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/03/2018 : 20:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Pozdrav, Duki.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/03/2018 : 22:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
I meni je Valter izuzetno duhovit. I fino podjebava sve, ne mogu da verujem da se ljudi pecaju na to.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/03/2018 : 22:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Razumijem te goinže. Uvreda jest, ali je li za automatski ban? Ja te ne bih zbog toga izbacio. :)



Ovo tek sad vidim. Nisam ja moderator ali svaka uvreda na nacionalnoj osnovi ili etiketiranje na nacionalnoj osnovi bi trebalo na ovom forumu odmah da bude sasecena u korenu jer se zna u sta ce se pretvoriti jer nekad covek lakse plane po nacionalnom osnovu nego na licni napad, a mislim da za takvim raspravama na stripovi.com nema ni mesta ni potrebe.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/03/2018 : 09:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by nagor

Razumijem te goinže. Uvreda jest, ali je li za automatski ban? Ja te ne bih zbog toga izbacio. :)



Ovo tek sad vidim. Nisam ja moderator ali svaka uvreda na nacionalnoj osnovi ili etiketiranje na nacionalnoj osnovi bi trebalo na ovom forumu odmah da bude sasecena u korenu jer se zna u sta ce se pretvoriti jer nekad covek lakse plane po nacionalnom osnovu nego na licni napad, a mislim da za takvim raspravama na stripovi.com nema ni mesta ni potrebe.




Političarenja na ovom forumu ima i previše, samo ne direktno, čak se to smatra i normalnim.
A tko može pasti na Valterovo pod.ebavanje? Taj forumaš omalovažava sugovornike. Koliko sam primijetio već je otjerao jednog forumaša, a i već pomalo ide na živce drugima. Ti ćeš vjerojatno jednom shvatiti da on sa drugim sugovornikom ne zna razgovarati ako to nije omalovažavanje.

Edited by - Kruger on 20/03/2018 09:29:16
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/03/2018 : 22:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by VALTER

Žalosno je u što se Stinky pretvorio: od jednog od najduhovitijih forumaša, autora "Pisma Zagoru" iz 2002., do gotovo pa zagorologa i primitivnog nacionalističkog huškača, kojem hijenski aplaudiraju malograđanin Nagor i bezlično zanovijetalo Logo111.



Mene samo zanima do kada će se dopuštati svakodnevno vrijeđanje ostalih forumaša u svakom postu ovog lika kad su pravila jasna :

"Pravila: ...



Ovakve prozivkice ne krše nikakvo pravilo. Ili mu odgovori dostojanstveno ili iskuliraj. VALTER je dežurni prco koji ne propušta priliku da nekoga pročačka



Valter u biti najviše prca tebe odnosno uvijek koristi priliku da se popiša na zagorologiju (zlobno, a ne zajebantsko) odnosno na tvoje uvodne tekstove D.J.-ovoga izdanja, a ti mu se samo smješkaš. Lijepo je biti tolerantan, ali ja ga na tvom mjestu ne bih branio.


1. Nije na meni da branim svoje tekstove. Koliko ja znam po nepostojećim povratnim informacijama, možda i jesu za podsmeh
2. Ne branim ga. Pokušavam nagovestiti koliko je tupavo ložiti se na njegove izjave pošto mu je to, koliko god banalno zvučalo, na kraju krajeva i cilj. Sa te strane gledano, dabome da je smešno. Lik se toliko trudi da je urnebesno.
3. Pišanje po zagorologiji: ne mogu noćima da spavam zbog toga



Patak, iako zagorolog, gotovo pa razumski rezonira (osim u dijelu gdje kontradiktorno navodi da ja ulažem velik trud provocirajući zagorologe, iako je u prethodnom postu pravilno uočio da to činim usputno i ovlaš, jednim postom i uz povlačenje).
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 25/03/2018 : 10:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by VALTER

Žalosno je u što se Stinky pretvorio: od jednog od najduhovitijih forumaša, autora "Pisma Zagoru" iz 2002., do gotovo pa zagorologa i primitivnog nacionalističkog huškača, kojem hijenski aplaudiraju malograđanin Nagor i bezlično zanovijetalo Logo111.



Mene samo zanima do kada će se dopuštati svakodnevno vrijeđanje ostalih forumaša u svakom postu ovog lika kad su pravila jasna :

"Pravila: ...



Ovakve prozivkice ne krše nikakvo pravilo. Ili mu odgovori dostojanstveno ili iskuliraj. VALTER je dežurni prco koji ne propušta priliku da nekoga pročačka



Valter u biti najviše prca tebe odnosno uvijek koristi priliku da se popiša na zagorologiju (zlobno, a ne zajebantsko) odnosno na tvoje uvodne tekstove D.J.-ovoga izdanja, a ti mu se samo smješkaš. Lijepo je biti tolerantan, ali ja ga na tvom mjestu ne bih branio.


1. Nije na meni da branim svoje tekstove. Koliko ja znam po nepostojećim povratnim informacijama, možda i jesu za podsmeh
2. Ne branim ga. Pokušavam nagovestiti koliko je tupavo ložiti se na njegove izjave pošto mu je to, koliko god banalno zvučalo, na kraju krajeva i cilj. Sa te strane gledano, dabome da je smešno. Lik se toliko trudi da je urnebesno.
3. Pišanje po zagorologiji: ne mogu noćima da spavam zbog toga



Patak, iako zagorolog, gotovo pa razumski rezonira (osim u dijelu gdje kontradiktorno navodi da ja ulažem velik trud provocirajući zagorologe, iako je u prethodnom postu pravilno uočio da to činim usputno i ovlaš, jednim postom i uz povlačenje).


Ali konstantno i nezaobilazno prc u tom smeru, kao sto se vidi iz prilozenog.
Ponekad mi dodje i da reagujem, koliko mi je žao posmatrati te dok se tako -ski trudiš


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/03/2018 : 16:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Eh, a prethodno si spominjao "višestruke i preemotivne reakcije". Istina je da ne treba puno da se zagorolog ili zagoroljub razjari.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/03/2018 : 16:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Valteru postaješ dosadan s tom anti-Zagor spikom

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 25/03/2018 : 17:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Eh, a prethodno si spominjao "višestruke i preemotivne reakcije". Istina je da ne treba puno da se zagorolog ili zagoroljub razjari.


ili "fibraš", "texovac", "neverovac", "moderator", "svaštar", "tellerovac"... Svi ti fandomi su gadna neka dijagnoza Bogu hvala te se tu i tamo nađe koja externa valter-sila da nas prosvetli

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 26/03/2018 : 14:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
...ajmo moderatori. Na sunce sa NESVRSTANIM i tintonom. Free Willy !!

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 26/03/2018 : 15:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Čemu žurba?

Have mercy
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/03/2018 : 15:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by verab

...ajmo moderatori. Na sunce sa NESVRSTANIM i tintonom. Free Willy !!


Hvala, kolega.
Da nisi podsjetio miliciju, vjerojatno bi odležali još koji mjesec.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/03/2018 : 08:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by morski

Konkretan predlog da se odredjenim forumasima dodeli ovaj status (rang) i da se ozvanici njihova nedodirljivost.
Oni mogu da prete, provociraju, vredjaju, krse sve propise i opstanu dok ce svi ostali da budu opominjani i lete na hladjenje.
Ili da njihov status ostane nevidljiv, pa da svako malo neko naleti na minu i pogine. Mozda je tako zanimljivije?



Ovo je vrlo zanimljiv prijedlog, koji zaslužuje barem da ga se raspravi. Sigurno je da bi njegovim prihvaćanjem forum dobio jednu novu dinamiku, jednu novu živost.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/04/2018 : 09:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Da li je Hajdukov topic utočište za neprilagođene orangutane?
Opet imamo neprilagođenu jedinku koja fekalijama gađa posjetitelje .
Ispričavan se na usporedbi.
Orangutani su divne životinje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 11/04/2018 09:30:30
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 11:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
Tko
Srbin?
Japanac?

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 11:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
Zadnji post ima dva dana
Tlapnje i nebuloze se ne uzimaju u obzir

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/04/2018 : 11:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
kakav klub takav i topik :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/04/2018 : 11:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 12:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

kakav klub takav i topik :)


Pizdunu
Aj leć

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/04/2018 : 13:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Vrijeđa na sve strane, puna usta su mu ljudi koji su ga prekinuli doživljavati,smetaju mu argumenti na topicu kluba za koji navija a zna dolaziti na topic klubova koji mrzi i doslovno ismijavati i ponižavati i pisati gluposti kakvih se ne može pročitati ni na komentarima index.hr...uz sve to traži pravdu kod moderatora...čovjek zagazio u četrdesetu...čisto da netko ne pomisli da se nad njim ne vrši teror u topicu kluba za koji navija...jedini teror koji se vrši, to je njegov teror nad neistomišljenicima ( argumenti nemaju utjecaja na njega ) u obliku uvreda i naravno nekažnjeno, kad pretjera i kad moderatori više ne mogu gledati na količinu i težinu njegovih uvreda onda ga se izbaci pa počne nevjerojatno kmečanje...ima još jedan jedan sličan njemu samo u zadnje vrijeme se primirio pa pazi donekle što piše.
Dovoljno je provjeriti u spomenutom tiopicu,sve je jasno,tako da tužaljke mu propadaju.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 14:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
Nema kokica
Ukrast cu malome bajadere sta mu je dala baba

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/04/2018 : 14:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

Zadnji post ima dva dana
Tlapnje i nebuloze se ne uzimaju u obzir


Tlapnje i nebuloze bi moderatori tribali prikinit, a ti kažeš da ih ne triba uzet u obzir? Dušu dalo za konstruktivni razgovor.
Zadnji post koji spominješ je vrhunac bezobrazluka i trolanja. Koliko bezobrazan tribaš bit da se nakon svega ispisanoga vratiš na početak i opet ismijavaš "jogurte i japanke", mada si na temu "jogurta i japanki" par stranica prije ispao glup?

Vriđanje i prijetnje su isto cool
Vjerovatno ovisno o tome od koga dolaze i kome su upućene.

Bar bi tebi tribalo bit jasno koliko je sranja sumohrvat napisa i da je odavno priša granicu dobroga ukusa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 14:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

Zadnji post ima dva dana
Tlapnje i nebuloze se ne uzimaju u obzir


Tlapnje i nebuloze bi moderatori tribali prikinit, a ti kažeš da ih ne triba uzet u obzir? Dušu dalo za konstruktivni razgovor.
Zadnji post koji spominješ je vrhunac bezobrazluka i trolanja. Koliko bezobrazan tribaš bit da se nakon svega ispisanoga vratiš na početak i opet ismijavaš "jogurte i japanke", mada si na temu "jogurta i japanki" par stranica prije ispao glup?

Vriđanje i prijetnje su isto cool
Vjerovatno ovisno o tome od koga dolaze i kome su upućene.

Bar bi tebi tribalo bit jasno koliko je sranja sumohrvat napisa i da je odavno priša granicu dobroga ukusa.


ako smo ustanovili da je mamlaz pijandura
oralndo isto
onda je i sumo
jer onakve bezvezarije ne može pisat trijezan čovik
najjače je ono
osnovan od režima i išao po svijetu pronoseći slavu tog režima
pa kako da ga izbacim
i stari indijanci su rekli da se takvog čovjeka ne dira
jer će nas kaznit Bog

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/04/2018 : 15:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

Zadnji post ima dva dana
Tlapnje i nebuloze se ne uzimaju u obzir


Tlapnje i nebuloze bi moderatori tribali prikinit, a ti kažeš da ih ne triba uzet u obzir? Dušu dalo za konstruktivni razgovor.
Zadnji post koji spominješ je vrhunac bezobrazluka i trolanja. Koliko bezobrazan tribaš bit da se nakon svega ispisanoga vratiš na početak i opet ismijavaš "jogurte i japanke", mada si na temu "jogurta i japanki" par stranica prije ispao glup?

Vriđanje i prijetnje su isto cool
Vjerovatno ovisno o tome od koga dolaze i kome su upućene.

Bar bi tebi tribalo bit jasno koliko je sranja sumohrvat napisa i da je odavno priša granicu dobroga ukusa.


ako smo ustanovili da je mamlaz pijandura
oralndo isto
onda je i sumo
jer onakve bezvezarije ne može pisat trijezan čovik
najjače je ono
osnovan od režima i išao po svijetu pronoseći slavu tog režima
pa kako da ga izbacim
i stari indijanci su rekli da se takvog čovjeka ne dira
jer će nas kaznit Bog


Ma sve mi je jasno, ako ga ti izbaciš opet ćemo čitat o teroru tovarskog kopita.
Meni bi bilo dovoljno da ga na par sati "oladi" mladjo, čisto da svi vide da je mladjo protovarski moderator.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/04/2018 : 15:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Vrijeđa na sve strane, puna usta su mu ljudi koji su ga prekinuli doživljavati,smetaju mu argumenti na topicu kluba za koji navija a zna dolaziti na topic klubova koji mrzi i doslovno ismijavati i ponižavati i pisati gluposti kakvih se ne može pročitati ni na komentarima index.hr...uz sve to traži pravdu kod moderatora...čovjek zagazio u četrdesetu...čisto da netko ne pomisli da se nad njim ne vrši teror u topicu kluba za koji navija...jedini teror koji se vrši, to je njegov teror nad neistomišljenicima ( argumenti nemaju utjecaja na njega ) u obliku uvreda i naravno nekažnjeno, kad pretjera i kad moderatori više ne mogu gledati na količinu i težinu njegovih uvreda onda ga se izbaci pa počne nevjerojatno kmečanje...ima još jedan jedan sličan njemu samo u zadnje vrijeme se primirio pa pazi donekle što piše.
Dovoljno je provjeriti u spomenutom tiopicu,sve je jasno,tako da tužaljke mu propadaju.


Već san se zabrinija da se neće spomenit kmečanje. Mislin da je tebi i sumu od aseva iz rukava ostalo samo "Hajdug" i "špricanje".

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000