forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 05/06/2018 : 20:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Nije mu za zamjeriti. Jučer je baš bilo sparno pred kišu pa je malo pukao...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/06/2018 : 20:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Istinska legenda i osvježenje ovog učmalog foruma.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/06/2018 : 21:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by manhunter

Oni koji su zauvek izbačeni obično ne idu na prvu stranicu.


Zauvek je samo smrt. Sve drugo je prolazno. Vratit će se Sergej.



Veoma čudan način da kažeš da ne veruješ u reinkarnaciju.


Ja sam racionalna, relativno školovana i relativno inteligentna osoba. Vjerujem u ono što vidim i što zdrav razum nalaže. Dakle, u reinkarnaciju ne vjerujem. Doduše u forumsku reinkarnaciju vjerujem itekako, što ćemo vidjeti upravo na Sergejevom primjeru.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/06/2018 : 21:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Čudno kako je Serđo dva puta pukao na isti način, kao da mu je netko hakirao profil i pisao u njegovo ime.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/06/2018 : 21:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Dobro, jel' neka od nadležnih institucija dokazala da je to sergej?
Jel' znamo IP adresu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 05/06/2018 : 21:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by manhunter

Oni koji su zauvek izbačeni obično ne idu na prvu stranicu.


Zauvek je samo smrt. Sve drugo je prolazno. Vratit će se Sergej.



Veoma čudan način da kažeš da ne veruješ u reinkarnaciju.


Ja sam racionalna, relativno školovana i relativno inteligentna osoba. Vjerujem u ono što vidim i što zdrav razum nalaže. Dakle, u reinkarnaciju ne vjerujem. Doduše u forumsku reinkarnaciju vjerujem itekako, što ćemo vidjeti upravo na Sergejevom primjeru.


Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/06/2018 : 22:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čudno kako je Serđo dva puta pukao na isti način, kao da mu je netko hakirao profil i pisao u njegovo ime.



U trenutku se pretvorio u zvijer.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/06/2018 : 22:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Istinska legenda i osvježenje ovog učmalog foruma.



To što mi je psovao mrtvog oca je tebi osveženje?
Što je vređao sve ostale je tebi legendarno??

Jebote, šta sve ovaj svet trpi...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/06/2018 : 23:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čudno kako je Serđo dva puta pukao na isti način, kao da mu je netko hakirao profil i pisao u njegovo ime.


Mislim da se tu umješao nečastivi!

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/06/2018 : 00:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by VALTER

Istinska legenda i osvježenje ovog učmalog foruma.



To što mi je psovao mrtvog oca je tebi osveženje?
Što je vređao sve ostale je tebi legendarno??

Jebote, šta sve ovaj svet trpi...


Meni je čudnije da dopuštaš da te takvi isprovociraju.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/06/2018 : 05:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by VALTER

Istinska legenda i osvježenje ovog učmalog foruma.



To što mi je psovao mrtvog oca je tebi osveženje?
Što je vređao sve ostale je tebi legendarno??

Jebote, šta sve ovaj svet trpi...



Dobro, priznajem da to nisam vidio i ispričavam se.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/06/2018 : 10:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Pozitivan veliki pomak,nastavi...

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/06/2018 : 14:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Dobro, jel' neka od nadležnih institucija dokazala da je to sergej?
Jel' znamo IP adresu?



Za razliku od tebe, koji se brineš za jadnog Sergeja, mene zanima da li je ovo dole dovoljno nadležnim institucijama.


quote:
Originally posted by jankela

quote:
Originally posted by nagor

Inače, Sergeju, pazi što govoriš. Za ovo što si rekao mahunteru, zaslužio si da ti pošalje ekipu na domaći prag. Misliš da te se ne može naći? ;)


može samo da mi popuši, ja sam ti ko oklopno vozilo po srbiji, nemam ja samo pištolje, imam automate i sve ću vas poubijat mrtve vam matere jebem


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/06/2018 : 15:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Jest.
A mene nije briga za Sergeja, već za mojih 100 eura.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/06/2018 : 15:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
I još pritom besramno referencira Vucu iz Noćne More.

Manhunter, čestitke na pribranosti. I moja sućut.

A ovaj ljudski šljam... neman riči.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/06/2018 : 15:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Jest.
A mene nije briga za Sergeja, već za mojih 100 eura.



If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/06/2018 : 07:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Kada od nekoga tražiš da ti se ne obraća, onda je minimum samopoštovanja da se ni ti toj osobi ne obraćaš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/06/2018 : 16:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Gdje sam ti napisao da mi se ne obraćaš?
Ako jesam negdje, slobodno izvuci ( to ti odlično ide ) pa ako je u periodu otkada sam zadnji puta bio izbačen, svakako dobiješ ispriku i više te apsolutno ne spominjem nikada više
Što se tiče samopoštovanja, ti nemaš poštovanja ni prema sebi ni prema drugima, jer da ga imaš ne bi pisao što pišeš,i zato mi molim te nemoj spominjati nekakvo poštovanje i tome slično,valjda ćeš naučiti pošto si mlad još.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 07/06/2018 16:55:06
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/06/2018 : 17:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
još jedan tvoj post upućen meni u smislu izvlačenja nekih davnih tema,a pogotovo opsesivnog praćenja po internetu- slijedi ti prijava!

Iako dosta nejasno sastavljena rečenica, jedino kako se može shvatiti je upravo da je nepoželjno da ti se obraćam.
Ne treba mi nikakva isprika, ali kada nekome neosnovano prijetiš prijavom, onda stvarno s tom osobom nemoj više razgovarati. Upravo iz samopoštovanja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/06/2018 : 17:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Dobro i što je tebi tu nejasno?
Kao i obično guraš riječi koje nisam napisao i izvrćeš riječi.
Ovdje ti se jasno daje do znanja da prestaneš kopati po forumu moje postove od prije 4-5 i više godina + praćenje po internetu, jer je i više nego očito i sam si otkrio to, da me pratiš po drugim stranicama interneta.
To je nenormalno i opsesivno ponašanje i budi siguran da ću to napraviti ponoviš li.
Ja nigdje nisam napisao da mi se ne obraćaš, nego sam napisao što mi smeta i da to prestaneš to raditi.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/06/2018 : 17:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
I da zaprijetio sam ti jer si pretjerao, a ako ti sa mnom ne možeš komunicirati bez provokacija, uvreda u celofanu i izvlačenja riječi iz konteksta, generaliziranja, deformiranja cijelih mojih rečenica...onda reci, pa da znam na čemu sam s tobom.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/06/2018 : 17:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Dobro i što je tebi tu nejasno?
Kao i obično guraš riječi koje nisam napisao i izvrćeš riječi.
Ovdje ti se jasno daje do znanja da prestaneš kopati po forumu moje postove od prije 4-5 i više godina + praćenje po internetu, jer je i više nego očito i sam si otkrio to, da me pratiš po drugim stranicama interneta.
To je nenormalno i opsesivno ponašanje i budi siguran da ću to napraviti ponoviš li.
Ja nigdje nisam napisao da mi se ne obraćaš, nego sam napisao što mi smeta i da to prestaneš to raditi.


Iako je rečenica dosta zbunjujuća, ništa mi nije nejasno.
Zato ti se od tada ni nisam obratio, niti te spominjao na forumu.
Kao što rekoh, normalno bi bilo da se i ti toga držiš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/06/2018 : 17:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Meni je jedino bitno iz komunikacije s tobom da si shvatio to da ti ja nisam rekao da mi se ne obraćaš.
Samo da te pitam, da li ne želiš da ti se obraćam?
Samo potvrdi i problem smo riješili zauvijek, za mene si ne postojeća osoba.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/06/2018 : 17:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Modovi, šta mislite o tome da se otvori jedna "Fight club" tema, u kojoj bi članovi foruma mogli da izglade nesuglasice. Naravno, u toj temi se ne bi radilo šta se hoće, tu bi isto važila pravila kao i na ostatku foruma, samo s tom namjerom da se ne spamuju druge teme.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/06/2018 : 17:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Izvrsna ideja!

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000