forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/06/2018 : 17:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Modovi, šta mislite o tome da se otvori jedna "Fight club" tema, u kojoj bi članovi foruma mogli da izglade nesuglasice. Naravno, u toj temi se ne bi radilo šta se hoće, tu bi isto važila pravila kao i na ostatku foruma, samo s tom namjerom da se ne spamuju druge teme.


Pa jednom si već probao s tim.
Svađalica li se zvalo?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/06/2018 : 17:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Ha, Sunce ti, imaš izvrsnu memoriju. I, šta je bilo sa temom?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/06/2018 : 17:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by King Warrior

Modovi, šta mislite o tome da se otvori jedna "Fight club" tema, u kojoj bi članovi foruma mogli da izglade nesuglasice. Naravno, u toj temi se ne bi radilo šta se hoće, tu bi isto važila pravila kao i na ostatku foruma, samo s tom namjerom da se ne spamuju druge teme.


Pa jednom si već probao s tim.
Svađalica li se zvalo?


Odgovori mi na ono što sam te pitao.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/06/2018 : 17:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Meni je jedino bitno iz komunikacije s tobom da si shvatio to da ti ja nisam rekao da mi se ne obraćaš.
Samo da te pitam, da li ne želiš da ti se obraćam?
Samo potvrdi i problem smo riješili zauvijek, za mene si ne postojeća osoba.


Meni ničije obraćanje nije problem. Ti sa sobom raščisti je li normalno s nekim razgovarati nakon što si mu prijetio prijavom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/06/2018 : 17:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Ha, Sunce ti, imaš izvrsnu memoriju. I, šta je bilo sa temom?


Zaključali je?
Ili je potonula na dno svaštare?
Nije ljudima interesantno svađati se tamo gdje to smiju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/06/2018 : 17:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ja nemam problem s tim, koliko vidim prestao si s time, ja ću to zaboraviti ako se nastaviš normalno ponašati, dakle što se mene tiče ti i ja možemo normalno komunicirati.
Ako ti ne želiš, bilo bi u redu da se jasno izjasniš.Toliko.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/06/2018 : 17:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Naravno ne znači to da ću te svako malo replicirati niti znači da se moramo voljeti, čisto normalna komunikacija ako bude negdje po forumu zajednička tema.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/06/2018 : 21:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Modovi, šta mislite o tome da se otvori jedna "Fight club" tema, u kojoj bi članovi foruma mogli da izglade nesuglasice. Naravno, u toj temi se ne bi radilo šta se hoće, tu bi isto važila pravila kao i na ostatku foruma, samo s tom namjerom da se ne spamuju druge teme.


Dosta je sta i ovdje moramo citati idiotarije
Pa bi sad i jos jedan topic?
A bi li muzicku

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/06/2018 : 20:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Čisto sumnjam da bi se išta s tim riješilo :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/06/2018 : 10:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Modovi, šta mislite o tome da se otvori jedna "Fight club" tema, u kojoj bi članovi foruma mogli da izglade nesuglasice. Naravno, u toj temi se ne bi radilo šta se hoće, tu bi isto važila pravila kao i na ostatku foruma, samo s tom namjerom da se ne spamuju druge teme.


ovako to mi radimo na darkvudovom forumu:
http://www.darkwoodprodavnica.rs/forum/index.php?topic=32798.0
jeste da nije pala još nijedna "ferka",ali ima vremena.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/06/2018 : 12:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Pfff, Darkvudov forum i svađe... Pa tamo se ni ne piše o sportu, kako da se svađate? :P

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/07/2018 : 22:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Pfff, Darkvudov forum i svađe... Pa tamo se ni ne piše o sportu, kako da se svađate? :P


Pita američki policajac engleskog bobija: Gdje ti je pištolj? Kod nas policija ne nosi pištolje. A amer će na to: Pa kako onda pucate na ljude?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/07/2018 : 22:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Koliko pamtim, kucak je izbačen a tu ništa nije evidentirano...

loading...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/07/2018 : 22:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Koliko pamtim, kucak je izbačen a tu ništa nije evidentirano...


Nije izbačen.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/07/2018 : 22:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Koliko pamtim, kucak je izbačen a tu ništa nije evidentirano...


Nije izbačen.



super onda

loading...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 28/07/2018 : 10:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Je li modovi spavaju ili što? Eno se onaj lik logo već 3 dana kiseli...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/07/2018 : 11:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Otključan, je.
Moja greška, isprike logou

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 28/07/2018 : 18:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
Koga je to tocno Looney vrijedjao i kad? Molim odgovor moderatora...

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/07/2018 : 19:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Zalagao se za to da nitko osim Hrvata ne smije pisati na topicu o Hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 28/07/2018 : 19:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
reci ce sam looney kad se vrati koju pametnu, meni ni logo ni on nisu zasluzili ni opomenu a kamoli izbacivanje, cisto izrazavanje misljenja bez uvreda... ali dobro, nebi me zacudilo da ga i meni sad zalipis

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 28/07/2018 : 19:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

reci ce sam looney kad se vrati koju pametnu, meni ni logo ni on nisu zasluzili ni opomenu a kamoli izbacivanje, cisto izrazavanje misljenja bez uvreda... ali dobro, nebi me zacudilo da ga i meni sad zalipis


zato i nisi moderator. nije ti ovaj forum takav kao sto prema sebi sudis, ima i normalnih ljudi.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 28/07/2018 : 20:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

reci ce sam looney kad se vrati koju pametnu, meni ni logo ni on nisu zasluzili ni opomenu a kamoli izbacivanje, cisto izrazavanje misljenja bez uvreda... ali dobro, nebi me zacudilo da ga i meni sad zalipis


zato i nisi moderator. nije ti ovaj forum takav kao sto prema sebi sudis, ima i normalnih ljudi.



Ti si za mene sitni, mali provokator, bez obzira na tvoju akademsku titulu

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2018 : 08:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

reci ce sam looney kad se vrati koju pametnu, meni ni logo ni on nisu zasluzili ni opomenu a kamoli izbacivanje, cisto izrazavanje misljenja bez uvreda... ali dobro, nebi me zacudilo da ga i meni sad zalipis


Looney će koju pametnu?
Ajde neka...

Baš me zanima kako bi ti regira kad si prca Srbe sa Šiptarima da ti je zabranilo pisanje o srpskoj reprezentaciji? S tin da za razliku od mamlaza ili nekih drugih koji prcaju sa stilon, ti prcaš ko zadnja seljačina.
Loga je tribalo oladit na početku prvenstva na 48 sati, jer da znaš čitat vidija bi da je logo pokrenija lavinu trolanja.
Looneya je mladjo isto krivo oladija. Nisu nikakve uvrede nego fašizam, i ja bi ga maka odma na godinu dana pa neka pati koga smeta.

Tako da, aj majke ti ne trkeljaj.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/07/2018 09:38:24
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/07/2018 : 12:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

reci ce sam looney kad se vrati koju pametnu, meni ni logo ni on nisu zasluzili ni opomenu a kamoli izbacivanje, cisto izrazavanje misljenja bez uvreda... ali dobro, nebi me zacudilo da ga i meni sad zalipis


Looney će koju pametnu?
Ajde neka...

Baš me zanima kako bi ti regira kad si prca Srbe sa Šiptarima da ti je zabranilo pisanje o srpskoj reprezentaciji? S tin da za razliku od mamlaza ili nekih drugih koji prcaju sa stilon, ti prcaš ko zadnja seljačina.
Loga je tribalo oladit na početku prvenstva na 48 sati, jer da znaš čitat vidija bi da je logo pokrenija lavinu trolanja.
Looneya je mladjo isto krivo oladija. Nisu nikakve uvrede nego fašizam, i ja bi ga maka odma na godinu dana pa neka pati koga smeta.

Tako da, aj majke ti ne trkeljaj.




Nesvrstani dobro si to napisao, da ja nisam trolao nego pokrenio lavinu trolanja podržavajući reprezentaciju.

A tu lavinu trolanja si su uglavnom svojim frustracijama - Ti predvodio !

I sam si nakon 100 upisa napisao "..a sad ću malo o reprezentaciji". Tako da je komentar nepotreban.

Edited by - logo111 on 29/07/2018 12:41:32
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/07/2018 : 13:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

reci ce sam looney kad se vrati koju pametnu, meni ni logo ni on nisu zasluzili ni opomenu a kamoli izbacivanje, cisto izrazavanje misljenja bez uvreda... ali dobro, nebi me zacudilo da ga i meni sad zalipis


Looney će koju pametnu?
Ajde neka...

Baš me zanima kako bi ti regira kad si prca Srbe sa Šiptarima da ti je zabranilo pisanje o srpskoj reprezentaciji? S tin da za razliku od mamlaza ili nekih drugih koji prcaju sa stilon, ti prcaš ko zadnja seljačina.
Loga je tribalo oladit na početku prvenstva na 48 sati, jer da znaš čitat vidija bi da je logo pokrenija lavinu trolanja.
Looneya je mladjo isto krivo oladija. Nisu nikakve uvrede nego fašizam, i ja bi ga maka odma na godinu dana pa neka pati koga smeta.

Tako da, aj majke ti ne trkeljaj.



Što je s obrazom?Koliko je debel za ovakvu izjavu?
Što ste napravili od teme to je strahota, ti i još par tebi sličnih,i nije to problem,problem je što vam se nešto napiše na Hajdukovoj temi, poklokanizirate svi do jednoga.
Tužno i žalosno je da vam je to dozvoljeno.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000